ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20557)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25422);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35475)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (473);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14027)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12834);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
13001IVWach, Anna1258N:7
13002IVMatysik, MagdalenaLukks Kielce1258N:6
13003IIPara, AleksandraMKS MOS Wieliczka 1258N:74
13004IVKogut, PiotrSKS ORLIK Brzeg 1258N:24
13005IIIKuczkowska, Jolanta UKS Wda Lipusz1258N:7
13006IIIHryniewicz, MaciejKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1258N:70
13007IIIKuśnierz, Paweł MUKS MDK Śródmieście Wrocław1257N:118
13008IVAdamska, Weronika UKS Taktyk Białołęka 1257N:18
13009IIIDębowski, MiłoszMks Mos wieliczka 1257N:57
13010IVKudełko, Krzysztof KSz Centrum Siemianowice Śląskie1257N:9
13011IVUrbańska, Arleta Gimnazjum w Iwli1257N:5
13012IIIPeszkowski, Krzysztof Bolechowice 1257N:69
13013IIIUstrzycki, Antoni KKSz Kraków1257N:45
13014IVWojciechowski, FilipUMKS Na Pięterku Poznań 1257N:43
13015IIIAugustyn, Zuzanna Jasło1257N:9
13016IIIDwornik, Marcin OWR Andrychów1257N:12
13017IVSylwestrzuk, Maciej Ząbki1257N:9
13018IIIJażdżyk, BartoszKSSSN Ursynów Warszawa 1257N:42
13019IIIBabijczuk, Joanna KSz Polonia Wrocław1257N:20
13020IIIBrelińska, Matylda ŻTMS Baszta Żnin1257N:113
13021IVMadej, Barbara1257N:9
13022IVKuczma, Małgorzata 1257N:9
13023IIIŁupicka, LenaSP Śmigiel 1257N:45
13024IVWolski, Maciej1257N:6
13025IVPrzybylski, Bartosz Łochowo1257N:37
13026IVGolonka, Krystian SP 3 Limanowa 1257N:12
13027IIIPośpiech, MateuszUKS SP1 Jedynka Tychy 1256N:99
13028II+Łęgowik, Anna UKSz Hetman Warszawa1256N:227
13029IIIStrzelecki, Maksymilian Społeczne G.4 im. Władysł. Grabskiego Ursus1256N:30
13030IVGawrych, KarolSSz BDK Biskupiec 1256N:14
13031IVGawrysiak, Atanazy1256N:23
13032IIIŁęcicki, Piotr1256N:70
13033IIIZabłocki, Igor ŁKS Szach-Centrum Łódź1256N:45
13034IIKraszewska, OlgaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1256N:118
13035IIISłoniec, Sławomir UKS Orlik Rudnik n/Sanem1256N:42
13036IVKwiatkowska, MichalinaUKS Smecz Konin 1256N:1
13037IIIBednarczyk, Sławomir 1256N:56
13038IIIKaszewski, MiłoszKSz Jelonka Jelenia Góra 1256N:108
13039IIIGałkowski, PawełUKS SP11 Skoczek Tczew1256N:75
13040IVMalus, Saturnin 1256N:14
13041IIIPaciorek, Ryszard KS Laura Chylice1256N:84
13042IVPędziwiatr, Izabela1256N:9
13043IIBorowik, Monika LKSz Lublin 1256N:165
13044IVŚliwa, LeszekWarzyce 1256N:23
13045IIINapierała, TomaszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1256N:36
13046IVBrudło, Aleksander UKS Skoczek Kopanica1256N:14
13047IVBakun, BartłomiejSzewce1256N:20
13048IIIMazur, JakubUKS Hetman Michałowice 1255N:23
13049IIIBujny, Estera TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1255N:35
13050IVŁyczko, PiotrWKSz 1938 Włocławek 1255N:48
13051IIISarniak, Krystian 1255N:22
13052IIIWoźny, AdamRzKSz Rzeszów1255N:81
13053IIIHanus, Teresa Stowarzyszenie Nasz Rymanów1255N:32
13054IIITomasik, Weronika GKSz Kornuty Gorlice1255N:7
13055IISoćko, Julia KSz Polonia Warszawa1255N:103
13056IVSzarek, PawełASSz Lipno Stęszew 1255N:23
13057IIKolber, Filip TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1255N:44
13058IIIFedorowicz, Karol SP 68 1255N:26
13059IIITomkiewicz, Dawid UKS SP 1 Brzozów 1255N:203
13060IVDzięcioł, Tymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław1255N:46
13061IIDylnicka, Małgorzata SP 51255N:60
13062IVMitrowski, Maciej UKS Caissa Warszawa 1255N:23
13063IIFrankowska, MajaUKS Caissa Warszawa 1255N:66
13064IVWiśniewski, Adam LKS Chrobry Gniezno 1255N:15
13065VZawistowski, Piotr1255N:7
13066IVRusek, Anna 1254N:7
13067IIIFrydko, Piotr MDK Chorzów1254N:50
13068IVOkupniak, KarolinaUKS Pionier Kleszczewo1254N:22
13069IVGoska, Julia1254N:9
13070IVSmolińska, AleksandraLUKS Tempo Ożarów 1254N:8
13071IIRozumek, PaulinaASSz Lipno Stęszew 1254N:234
13072IIIDeniziak, WeronikaCOKiS Ciechanowiec1254N:7
13073IVWojciechowska, Wioletta LKSz Caissa Lubsko1254N:1
13074IVKibiń, OliwiaKSz Jelonka Jelenia Góra 1254N:6
13075IVJasiński, TymonAkademia Szachowa Gliwice 1254N:18
13076IVTkaczow, Jan1254N:14
13077IVKurowska, Angelika1254N:23
13078IVCzerniec, Martyna KSz " GambitMDK"Świdnica 1254N:2
13079IVCzuba, Mikołaj MUKS MDK Śródmieście Wrocław1254N:21
13080IIILatacz, GrzegorzKSz Polonia Wrocław1254N:106
13081IVBohosiewicz, Mikołaj Akademia Szachowa Gliwice 1254N:18
13082IVMaterek, Leszek 1254N:29
13083IVOlejnik, Artur1254N:12
13084IVBiernat, Filip1254N:14
13085IIIZąbczyńska, Magdalena RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1253N:80
13086IVWalasek, Kacper 1253N:50
13087IIWawrzyńczyk, GabrielaKS Wesoła Warszawa 1253N:95
13088IIIGrzyb, Romualda Spartan Lublin1253N:24
13089IIIFabiszak, OliwiaKSz ORŁY Pleszew 1253N:28
13090IIIZajkowski, PiotrLUKSz Orient Sokółka1253N:120
13091IIISzpotowska, Agnieszka ZS Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 Krak&#x1253N:9
13092IIIHoleksa, PiotrUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1253N:22
13093IVNowakowski, KacperTurza Mała 1253N:7
13094IIKierska, Pola KSz LECH-WSUS Poznań 1253N:123
13095IIIBorowik, Grzegorz Lublin1253N:78
13096IIIDziekoński, PiotrWKS KOPERNIK1253N:7
13097IIStankiewicz, ZofiaKSSSN Ursynów Warszawa 1253N:93
13098IVŁęczek, Zofia UKS Magnus Rzezawa1253N:2
13099IVFogel, Grzegorz 1253N:20
13100IIIPastuszka, KrzysztofKLIM UKSz Gambit Starachowice 1253N:28
13101IVBerezowska, AnnaITS Kopernik Inowrocław1253N:8
13102IIIValeika, Henryk 1253N:14
13103IIIKoza, AdamLKS Orzeł1253N:16
13104IIIHałasa, MartynaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lubelski 1252N:8
13105IVJóźwicka, Emilia1252N:9
13106IIIRadziwiłł, KonstantyUKS Caissa Warszawa 1252N:49
13107IIIRogoziński, Grzegorz KS 64 Zielona Góra 1252N:34
13108IIIKrukar, Sebastian Stowarzyszenie Nasz Rymanów1252N:27
13109IIIMazur, MichałKSSSN Ursynów Warszawa 1252N:88
13110IIWójcik, Helena UKS Korona Gdańsk1252N:113
13111IVSiekierzycki, Maksymilian UKS OPP Toruń1252N:43
13112IVDrzazga, Wojciech Wrocław1252N:27
13113IIIGorzołka, MateuszSSz Olimpia Goleszów 1252N:346
13114IIIAntos, Alicja UKS REFLEKS Gościno1252N:32
13115IIIWierdak, KamilSP Iwla 1252N:34
13116IIIKozak, Helena TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1252N:18
13117IVMaryszczak, Szymon1252N:33
13118IVFogel, Krzysztof1252N:13
13119VMachniak, Jakub 1252N:5
13120IVSuchocka, Iwona 1252N:3
13121IVTyszecki, Ilya1252N:13
13122IVJordan, WojciechAKS Mikołów 1252N:21
13123IIIKrzywiecki, Michał 1251N:61
13124IVPłaczek, Agata 1251N:17
13125IVPiotrowska, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1251N:15
13126IIIWarchoł, GrzegorzCzerwionka-Leszczyny1251N:20
13127VPiech, Sławomir1251N:7
13128IVŻołnierowicz, Jakub Lublin1251N:16
13129IVMądrala, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1251N:84
13130IIIJurkiewicz, KacperGimnazjum Brzozów1251N:54
13131IVBerecki, Konrad KSz DRAKON Lublin 1251N:23
13132VCzujowski, Paweł 1251N:5
13133IVSzwast, MaciejGimnazjum Iwla1251N:57
13134IIILucka, Dominika MKSz DIAGONALIA Imielin 1251N:37
13135IIISemeniec, SzymonSP 45 1251N:82
13136IVPastuszka, FilipIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1251N:46
13137IIIJanus, DawidWKSz HETMAN Wałbrzych1251N:93
13138IVGordienko, Patryk UKS SP3 w Bogatyni1251N:41
13139IIISacharczuk, KarolinaULKS Sarnaki1251N:23
13140IIIBławat, Robert UKS Wda Lipusz1251N:23
13141IIIKiempczyński, Paweł MTS Kwidzyn 1251N:49
13142IIIPodchul, Maja UKS Trzydziestka Olsztyn1251N:12
13143IIIMaciejczuk, Zuzanna SSP 3 BTO 1251N:18
13144IIISroczyński, RadosławSzczecin1251N:13
13145IVGórczyński, AleksanderKSz ORŁY Pleszew 1251N:19
13146Leśniewski, RomanSzkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu1251N:4
13147IIIDryja, SławomirPrzemków 1250N:7
13148Solarek, Michał1250N:11
13149IIIJasiek, Marek UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1250N:78
13150VDróżdż, DawidGOK Moszczenica 1250N:9
13151IVJewłoszewicz, Aneta1250N:3
13152IIISpychała, MarekUKS Czternastka Warszawa1250N:114
13153VWojciechowski, JakubAZS Poznań 1250N:9
13154IVKucharska, Natalia1250N:5
13155IVSadowczyk, MichałKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1250N:30
13156IIIWesołowski, Maksym MTSz Mińsk Mazowiecki1250N:74
13157IVSzymski, Hubert MLKSz Myślenice1250N:42
13158IIIZielaskowski, DamianKSz Gambit Świecie 1250N:43
13159IIIMania, Marcin UKS MDK GDYNIA1250N:97
13160IIIDomke, ZuzannaMTS Kwidzyn 1250N:7
13161IVCyrzan, Oskar UKS Zawisza Kolbudy 1250N:19
13162IIIStolarczyk, Jan UKS Caissa Warszawa 1250N:138
13163IIIZdybel, MikołajUKS SP3 w Bogatyni1250N:93
13164IVWernicki, AdamUKS TSz Zieloni Zielonka1250N:34
13165IIISzczepaniak, Patrycja ZS 1 Działdowo 1250N:14
13166IIIKowalski, Dawid PKS MAT BIAŁOŁĘKA1250N:80
13167IIIJurkiewicz, Julia UKS Zawisza Kolbudy 1250N:29
13168IVAnnusewicz, FranciszekWarszawa1250N:11
13169IVMandziuk, SzymonSP 4 Łomża1250N:25
13170IVBartoszuk, Gabriela 1250N:4
13171IVJabłoński, Marek1250N:8
13172IVBorowski, Michał LKSz Lublin 1250N:7
13173IIIAdamska, Sabina KS Komunalni II Sanok 1249N:52
13174IVGrynia, Jakub UKS Gim 2 ŚrodaWlkp. 1249N:13
13175IVGrymuła, AnnaMKS Polonia Warszawa1249N:23
13176IIBuchta, AlicjaUKS SP1 Jedynka Tychy 1249N:190
13177IVMoląg, Jan KSz GAMBIT MDK Świdnica1249N:35
13178IIIOmachel, MichałGimnazjum Krościenko Wyżne1249N:65
13179IVMarkowski, Adam UKS Korona Gdańsk1249N:26
13180IIIFierdonek, KamilOPP Andrychów1249N:44
13181IVBilski, Dariusz 1249N:20
13182IVPłotka, IwoWejherowo 1249N:29
13183IIISzmigielski, MateuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1249N:77
13184IIJankowiak, Maja RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1249N:112
13185IVFranek, GrzegorzSzkoła Podstawowa nr 5 (Młodzież)1249N:13
13186IVIlnicka, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1249N:9
13187IIIZaborowski, Miłosz MTSz Mińsk Mazowiecki1249N:59
13188IIIDobrowolska, MartaSP 4 Łomża1249N:13
13189IVPraszczałek, AntoniToruń1249N:21
13190IVPetruczenko, KarolMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1249N:46
13191IIIKąkol, HubertRpSz Warszawa 1249N:15
13192IVFlis, JózefLipa1249N:41
13193IVParagas, MarcoKSz Polonia Warszawa1249N:26
13194IIIPrzybylik, Alicja KSSSN Ursynów Warszawa 1249N:82
13195IIIJędryka, Maksymilian UKS przy SP 8 Chrzanów 1249N:160
13196Suder, Leszek Radzionków 1249N:6
13197IIITokarek, HannaPniewo1249N:7
13198IVChiszko, OskarPS 44 Białystok1249N:11
13199Domanski, MarcinPoznań 1249N:5
13200IIIŚliwka, Eliza Hetman Ostrowiec Św.1248N:25
13201IVModzelewski, Rafał 1248N:18
13202IVPollak, Michał Gimnazjum w Zabrzegu1248N:39
13203IVSukiennik, BartoszKTS Kalisz1248N:77
13204IIIMłynarski, TomaszRadom 1248N:36
13205IVRęczkowski, MichałBydgoszcz 1248N:18
13206Gontarski, Waldemar 1248N:5
13207IIICieśla, BartoszUKS Czternastka Warszawa1248N:149
13208IIMercik, JoannaGimnazjum Krościenko Wyżne1248N:69
13209IVŚliwa, Agata IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1248N:1
13210IIIJażdżyk, MichałKSSSN Ursynów Warszawa 1248N:75
13211IIIBienias, KrzysztofKSz Maraton Łomża 1248N:99
13212IVStraupisz, Maciej ŁKS Szach-Centrum Łódź1248N:12
13213IVŁukasik, Justyna Skierniewice1248N:9
13214IIIJaczyński, KacperUKS TSz Zieloni Zielonka1248N:67
13215IVNowak, Adam POLONIA Środa Wlkp.1248N:24
13216IVKrasowski, Paweł CKR SSz Grójec 1248N:25
13217Wasiluk, Cezary 1248N:7
13218VWiedeński, Hubert1248N:6
13219IVDechnik, Marcel KSGU Tęcza Krosno Odrz.1248N:34
13220IVBaran, Monika Rzeszów1247N:8
13221IVOlejarz, UrszulaUKS CENTRUM Jeżowe 1247N:1
13222VMoss, Bartłomiej 1247N:10
13223IVKorus, BartłomiejKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1247N:57
13224IVSzymajda, KacperMCKiS Jaworzno1247N:53
13225IVSmołucha, Karolina UKS AKME Sosnowiec/ SP1 Sosnowiec 1247N:1
13226IVSzwarc, AngelikaSzkoła Podstawowa w Sokolinie1247N:3
13227Niecko, Stanislaw PCSzN"Idea"Swiebodzin 1247N:1
13228Czech, OskarLublin1247N:9
13229IVLech, Ewelina 1247N:2
13230IVSasak, BeataGKSz Kornuty Gorlice1247N:3
13231Tracz, MichałOborniki Śląskie1247N:9
13232VSulikowski, MaciejUKS Trzydziestka Olsztyn1247N:15
13233IIIMól, Martyna MKS MOS Wieliczka 1247N:56
13234IVSzewczak, AleksanderLKS Wrzos Miedzyborów1247N:101
13235IVPodsiadły, Sergiuszklasa 5 1247N:1
13236IVMaksim, Barbara KS Legion Legionowo 1247N:1
13237IVDymek, AndrzejKKSz Kraków1247N:43
13238IVMatul, Rafał UKSz Skoczek Choszczno1247N:15
13239IVLisewski, AlanUKS Korona Gdańsk1247N:42
13240IIIKonieczny, MarekUKS GCK Sękowo 1247N:90
13241IVSzwarc, Maksymilian 1247N:30
13242IVGórski, DawidUKS Skoczek Kopanica1247N:37
13243IVGorzołka, ŁukaszSSz OLIMPIA Goleszów 1247N:44
13244IVStępień, Jakub1247N:28
13245IVSzeliga, Danuta 1247N:9
13246IIIKondys, Piotr KSZ Silesia Racibórz 1247N:56
13247IVFilutowski, Miłosz Ognisko TKKF w Dobczycach 1247N:13
13248IVToczko, FryderykKSz. Hańcza Suwałki 1247N:14
13249IIIWasiak, Magda UKS Awans Żyrzyn 1246N:77
13250IIISibilska, Bogumiła MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1246N:71
13251IVOpenchowski, Marcin KSz Maraton Łomża 1246N:8
13252IIIOrlik, MarekUKS Caissa Warszawa 1246N:93
13253IIIWasiak, KacperUKS Caissa Warszawa 1246N:122
13254IVKarwasz, AgataŚwiecie1246N:17
13255IVMaciaszek, MariaKowale1246N:9
13256IVParuzel, Szymon Pszów1246N:14
13257IVGiemza, Filip Pszów1246N:7
13258IIIMozyrski, Michał SSP 4 PTO Białystok1246N:53
13259IVPrzygoda, Maciej1246N:13
13260IIIOsławski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1246N:14
13261IIIHomza, Aleksandra 1246N:18
13262IIIBąk, Diana UKS TSz Zieloni Zielonka1246N:59
13263IVDąbrowa, MaciejMKS KSOS Kraków1246N:75
13264IVLubas, TymoteuszSP1246N:21
13265IIILewandowski, Szymon Gdańsk 1246N:87
13266IVZarzycki, Artur MTSz Mińsk Mazowiecki1246N:18
13267IIDeptuła, WeronikaPułtusk1246N:63
13268IIIKaczmarek, PaulinaUKS MDK GDYNIA1246N:26
13269IIIMakuch, Kinga SP 13 Mielec1246N:16
13270IIISobik, RadosławMUKS SZS Cieszyn1246N:83
13271IIChiszko, Wiktoria SP 29 1246N:97
13272IVWasilewski, Mateusz UKS TSz Zieloni Zielonka1246N:9
13273IVDominik, Kacper ZSM Elbląg 1246N:7
13274IVLeśniewski, Marcin 1246N:15
13275IVBadowska, AlicjaSzachowy Uniwersytet Warszawa 1246N:3
13276IVJończy, MichałKsz Jelonka Jelenia Góra 1246N:9
13277Oksiuta, DawidGimnazjum Jelnica 1246N:7
13278IVKalemba, WitMUKS MDK Śródmieście Wrocław1245N:20
13279IVBrzeziński, MarekSP 11 Konin 1245N:20
13280IIIBekier, Klara Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie1245N:85
13281IIIAsienkiewicz, WojciechKS 64 Zielona Góra 1245N:112
13282IIISadowska, SylwiaI Liceum Ogólnokształcące1245N:21
13283IILewicka, NataliaGIMNAZJUM nr 11 Bielsko-Biała1245N:67
13284IIILudwiszewski, Tadeusz 1245N:92
13285IIIPuźniak, AlicjaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1245N:18
13286IIIŁyczba, BartoszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1245N:127
13287IILelek, PaulinaSZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 Bielsko-Biała1245N:64
13288IVLemanowicz, FranciszekAZS Poznań 1245N:36
13289IIIDamilak, CyprianUKS SP1 Jedynka Tychy 1245N:136
13290IIIWawryszczuk, MalwinaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1245N:42
13291Sułkowski, Michał 1245N:3
13292IVPoźniak, Monika1245N:4
13293IIIBrelińska, Marcelina ŻTMS Baszta Żnin1245N:105
13294IIIStarościak, Szymon MDK Fabryczna Polonia Wrocław1245N:24
13295IVSzmigiel, RafałSzkółka Szachowa w Grajewie 1245N:19
13296IVZieliński, Piotr Łódź 1245N:28
13297IVJarosz, RobertSP Siercza1245N:11
13298IIITomicka, Olimpia1244N:21
13299IIIHoroszczak, Natalia UKS JEDYNKA Bełchatów 1244N:23
13300IIIWilant, AnnaKSz Odrodzenie Kożuchów 1244N:64
13301IVKubiak, Martyna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1244N:7
13302IVKosiec, Kajetan UKS Caissa Warszawa 1244N:28
13303IIIBiałoskórski, Krzysztof 1244N:13
13304IIIBroncel, DawidMGOK OSP Woźniki 1244N:53
13305IIIZarębski, PiotrDziałdowo1244N:147
13306IVSpychała, JuliaKUKE1244N:6
13307IVJodynis, Zbigniew MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1244N:17
13308IVZgoła, Marta UKS Płomyk Nekla 1244N:7
13309IVJurkiewicz, Dominik MCKiS Jaworzno1244N:14
13310IIIDanecki, CyprianGimnazjum Konopiska 1244N:39
13311IIIHampel, Michalina UKS Mosińska Jedynka Mosina1244N:38
13312IIIŁobaczewski, HubertTKKF Rzemyk Gdynia1244N:21
13313IIISajniak, SebastianM-GOK GAMBIT Ślesin1244N:77
13314IVGawlik, PawełBiały Król Wisznia Mała1244N:7
13315IIChilkiewicz, Grażyna 25 WOG Białystok 1244N:73
13316IISzczypka, WeronikaSzkoła Podstawowa nr 1 (Młodzież)1244N:54
13317IIIRyszka, WojciechSP 2 Rybnik 1244N:145
13318IISłabińska, Patrycja 1244N:30
13319IVStradczuk, MichałSp nr 6 Mińsk Mazowiecki 1244N:38
13320IVWęgierek, MateuszUKS Caissa Warszawa 1244N:31
13321IVŚwięcicki, KonstantyUKS Korona Gdańsk1244N:52
13322IVRogalińska, Anetta 1244N:14
13323IIIJanowski, Kamil MKS Wicher Zbąszyń1244N:46
13324VSzul, Rafał1244N:9
13325IVSzelejewska, Helena MAZSzach w Warszawie1244N:4
13326IIINapieralski, Gustaw KS LAURA Chylice1244N:53
13327IVNowak, PiotrKKSz Kraków1244N:30
13328IVKrutul, PawełWasilków 1244N:17
13329IIIChruszcz, Mariusz SSz Olimpia Goleszów 1244N:41
13330IVSękowska, BarbaraMUKS MDK Śródmieście Wrocław1243N:14
13331IVHeese, Monika ZSP Nietążkowo1243N:2
13332IVRolka, AgnieszkaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1243N:2
13333IVCzempiel, Daria SSz Strzelec Strzelce Opolskie1243N:2
13334IIIWoźniak, MikołajKS 64 Zielona Góra 1243N:91
13335IVKoczela, AgnieszkaKKSz Kraków1243N:1
13336IIIWiśniewski, Wiktor NOK Nakło1243N:176
13337IIIKędzior, KamilaZS w Dominikowicach 1243N:6
13338IVTiebler, Tomasz KSz Silesia Racibórz 1243N:36
13339IITarankiewicz, WeronikaKSz Gryf Szczecin 1243N:54
13340IVCabała, KatarzynaMKS Sandecja Nowy Sącz 1243N:2
13341Krukowska, MartaMKS Polonia Warszawa1243N:7
13342IVCieśluk, KamilaCOKiS Ciechanowiec1243N:7
13343IVLechowski, Wojciech UKS Gambit - Wesoła1243N:6
13344IVFurs, EmiliaUKSz Skoczek Choszczno1243N:6
13345IVStachura, MarcinUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1243N:17
13346IIIFluder, Mateusz OWR Andrychów1243N:13
13347IIIKonstańczuk, SzymonSP 41243N:132
13348IIISzwedt, LeonNowotomyska Akademia Szachowa 1243N:55
13349IVZawiślak, Aneta1243N:1
13350IVKania, Monika MDK I Jasło1243N:6
13351IIIDróżdż, Amelia MTSz Mińsk Mazowiecki1243N:14
13352IIIFojcik, KacperKS Roszada Żory1243N:84
13353IVTurkiewicz, KacperWołomin1243N:15
13354VSzostak, Paweł SP Bakałarzewo 1243N:7
13355IVCiszyński, Jan UKS przy SP 8 Chrzanów 1243N:9
13356IVWieściecińska, Anna GKSz Kornuty Gorlice1243N:7
13357IVKowal, Wiktor Szkoła Podstawowa nr 141242N:56
13358IVCzarnecka, NataliaKlasa IIa 1242N:8
13359IVParys, MariaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1242N:3
13360IVWojturski, Piotr1242N:6
13361IVZieliński, Mateusz GKSz Kornuty Gorlice1242N:9
13362Przekaza, Wojciech1242N:7
13363IVCyran, Kacper Gimnazjum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II1242N:26
13364IVChojnacka, Konstancja PUKS Mikołaj Gąbin1242N:18
13365VWrąbel, Wojciech SP9 Olsztyn 1242N:7
13366IVŻegota, MiłoszUKS TSz Zieloni Zielonka1242N:16
13367IVMett, JoannaKSz Polonia Warszawa1242N:7
13368Domagalski, Maciej1242N:7
13369Kolaszkiewicz, Małgorzata1242N:13
13370VSidorenko, Paweł Lublin1242N:14
13371IVPaszkowska, AleksandraKU AZS UW w Warszawie 1242N:7
13372VBota, Dawid Zabrze1242N:12
13373IVWyszyński, WitoldWołomin1242N:84
13374VBulge, KajetanMichałów-Reginów - stary Legion1242N:7
13375Kmita, Bartosz1242N:7
13376IIIPiętka, Anna 1242N:8
13377IIIChoiński, BartoszSP 19 Białystok1242N:56
13378IVBiernat, Adam UKS Gambit - Wesoła1242N:16
13379IVKurczyński, MariuszMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1242N:43
13380IIIJaszczuk, Marek MUKS Stoczek 45 Białystok1242N:65
13381IVStrutyński, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1242N:14
13382IVOstrowski, Paweł MKS Rokita Brzeg Dolny1242N:15
13383IVKozińska, Karolina Matczyn 1242N:14
13384IVWołoszczuk, MichałWrocław1242N:12
13385IVOłbińska, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1241N:7
13386IVSadowska, Magdalena KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1241N:5
13387II+Mykhaylyak, OlgaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1241N:124
13388IIMroczkowska, Sylwia UKS Żak Łomża1241N:111
13389IVOlszewska, Aleksandra KSz GAMBIT MDK Świdnica1241N:4
13390IIIMróz, Nikola UKS Viktoria Łowczów1241N:67
13391IIIBatorski, Maciej1241N:22
13392IIICzemerzyński, Maciej KSz GAMBIT MDK Świdnica1241N:105
13393IVPrzybylska, Zofia SP 62 Kraków 1241N:4
13394IIIZastawa, JanUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1241N:107
13395IIIMarkowiak, Adam UKS Jedynka Bełchatów 1241N:79
13396IIIPanasiuk, PawełSP 11241N:89
13397IIIRolska, Barbara MUKS MDK Śródmieście Wrocław1241N:11
13398IVBanaś, Małgorzata Siechnice 1241N:7
13399IIISzczecina, MateuszSkawina 1241N:18
13400IVZimmermann, Natalia KKSz Urania Krosno1241N:2
13401IVMakowiak, Dominik Siemiatycze Pr1240N:7
13402VRogacki, Szymon MKS EMDEK Bydgoszcz 1240N:14
13403IVOlszewska, Dominika SP 321 W-wa Bemowo1240N:7
13404Przybysz-Tafelska, Barbara1240N:7
13405IVPiasecki, Jakub MKSz Rybnik 1240N:28
13406IVKawka, Aleksandra 1240N:4
13407IIIKuśnierz, Edward Wrocław1240N:35
13408IVSkrzeczek, IzabelaSP 2 Myślenice 1240N:3
13409IIIBroda, MichałWrocław1240N:208
13410IVMocarski, Kamil MTS Kwidzyn 1240N:14
13411IIIFiugajski, MichałBKS Chemik Bydgoszcz1240N:96
13412IIIDróbek, Anna UKS REKORD III Iwla 1240N:45
13413IIIAntos, Aleksandra UKS REFLEKS Gościno1240N:29
13414IVBogdanowicz, Jakub1240N:47
13415IIIAugustyniak, CyrylRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1240N:111
13416IIMickiewicz, Marta 1240N:33
13417IIIMazur, KamilTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1240N:46
13418IIIDrużdżel, Jan UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1240N:135
13419IVPłacheta, JuliaZespół Szkolno-Gimnazjalny w Bartnikach 1240N:14
13420IVPawluk, Marek UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1240N:21
13421IIIŁysakowski, KamilMKSz Rybnik 1240N:79
13422IVGajek, Gabriel1240N:5
13423IIIPastuszak, AndrzejLKSz Caissa Lubsko1240N:17
13424IVNagły, Krzysztof KSz Polonia Wrocław1240N:110
13425IIISławniak, RyszardWarzyce 1240N:30
13426IVGawędzka-Olszewska, Joanna Serock1240N:7
13427VKrawczyk, Krzysztof 1240N:6
13428IVNałęcz, Zofia SP nr.29 im. Giuseppe Garibaldiego W-wa 1240N:5
13429IVWojciechowska, Wiktoria UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1240N:7
13430IVCheda, JuliaUKS Czternastka Warszawa1240N:6
13431IVKałużny, Adam KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1240N:34
13432IIIFranas, AleksandraMKS Rokita Brzeg Dolny1239N:178
13433IVKrajczok, Miłosz UKS Ognisko Rydułtowy1239N:30
13434IVWiniarski, Mikołaj SP Celestynów1239N:26
13435IVCebula, Iwona MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1239N:8
13436IVZarzecki, WojciechLKSz Lublin 1239N:45
13437IVDryło, KarolinaLZS CKTiS Biskupiec II1239N:7
13438IVBłędziński, Bogdan KU AZS UW w Warszawie 1239N:6
13439IIIMoszyński, Jan UKS Caissa Warszawa 1239N:73
13440VChudy, ŁukaszCzesławice 1239N:6
13441IVButscher, AlicjaMKS Sandecja Nowy Sącz 1239N:2
13442IVHartman, Aleksander KU AZS UW w Warszawie 1239N:31
13443IVBulaszewski, Michał1239N:45
13444IVKoch, Piotr LKS Stomil Bełchatów1239N:31
13445IIIWdowiak, Szymon AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1239N:72
13446IIIMossakowska, Oliwia SP 31239N:14
13447IIISokulski, Maurycy UKS OPP Toruń1239N:22
13448IIIDunda, Szymon MUKS Stoczek 45 Białystok1239N:62
13449IIIKujawa, Rozalia UKS Pionier Kleszczewo1238N:28
13450IVCiszewska, Patrycja GKS GWAREK Ornontowice1238N:38
13451IVSzydłowski, Szymon UKS Korona Gdańsk1238N:32
13452IVWiśniewska, Aleksandra UKS Płomyk Nekla 1238N:1
13453IIKopeć, OlgaZelów1238N:74
13454IVZajac, Szymon UKS ZSO Włoszakowice 1238N:11
13455IIPlaskota, Oliwia Hetman Ostrowiec Św.1238N:156
13456IVCzopor, Iwona KS Komunalni Sanok1238N:9
13457IVDobek, MichałSzachowy Uniwersytet Warszawa 1238N:6
13458IIIKostrzewa, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1238N:43
13459IIIPlacek, Artur UKS Pałac Nieborów1238N:34
13460IVMistrzyk, Maksymilian Zaklików 1238N:13
13461IIIGorzelak, Zofia KSz Zefir Boguszowice 1238N:11
13462IVSęk, Lucjan1238N:25
13463IVKortus, Piotr OSz Baszta Szamotuły 1238N:25
13464IIIKędzierski, Krystian 1238N:48
13465IIIKordylak, Tymoteusz SP 37 Wałbrzych1238N:88
13466IIIBaran, Oliwer Wałbrzych1238N:58
13467IIIMalinowska, Daria 1238N:5
13468IVMikulska, Emila Miedziany Skoczek Lubin 1238N:7
13469IIIKrasowska, Wiktoria UKS Gambit - Wesoła1238N:21
13470IVJaróg, Bartłomiej 1238N:5
13471IVKuczmik, Paweł PSSz Pszczyna 1238N:33
13472IIINajmowicz, Hubert KS KORONA Zakrzewo1238N:44
13473IVBocheński, Szymon1238N:25
13474IVKowalski, Mateusz UKS MDK Otwock1238N:14
13475IVKretowicz, DariaGKSz Kornuty Gorlice1238N:14
13476VPietkiewicz, Andrzej1238N:7
13477IVLubecki, KamilZefir Boguszowice 1238N:8
13478IVWentowska, Barbara1238N:9
13479Gelbach, DawidChrzanów 1238N:7
13480IVBrzezicki, MateuszWrocław1237N:42
13481IIIGrabala, Adam UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1237N:149
13482VGalas, Marcin 1237N:7
13483IVBruns, Karolina SSP 3 BTO Białystok1237N:15
13484IVPiecuch, MichałGKSz Kornuty Gorlice1237N:8
13485VDurbacz, Mikołaj KKSz Kraków1237N:7
13486IVWarszton, PatrykUKS MDK Otwock1237N:18
13487IVJaremko, Aleksandra UKS Taktyk Białołęka 1237N:4
13488IVSamul, Wojciech 1237N:11
13489IIŚliwińska, ZuzannaKS Unia Bieruń Stary 1237N:99
13490IVLewiak, Aleksandra1237N:4
13491IIIStępień, Patryk 1237N:63
13492IIIBanicki, Konrad TS Wisła Kraków 1237N:19
13493IIIWeroński, Przemysław1237N:45
13494IVPiotrowski, Michał ZSzOI Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni1237N:12
13495IVCzerczer, AmeliaSP nr 2 1237N:5
13496Sobczak, Marcel 1237N:9
13497IVKawa, SzymonSP nr 23 Olsztyn1237N:7
13498IVZąbek, TomaszGKSz Kornuty Gorlice1237N:35
13499IIISzemplińska, ŁucjaKS LAURA Chylice1237N:21
13500Celak, KrzysztofUKS Skoczek Elbląg 1237N:8
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)