ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18642)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (21967);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (31806)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (30);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12484)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10786);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
12001IIIBuławski, KamilGdynia1263N:86
12002IIICzechowski, MikołajKSz Polonia Warszawa1263N:79
12003IVRiabcew, Jan1263N:3
12004IVKalisiak, Michał Strażów 1263N:27
12005IIIPartycki, Przemysław Kurów1263N:67
12006IIIKapturkiewicz, Daniel Gimnazjum 2 M.Dolna 1263N:7
12007IIIKowalczyk, Marcin Kraków 1263N:64
12008IVWolniewicz, Krzysztof KSz Piątka Skierniewice1263N:19
12009IVHajdyła, Michał UKS Szachownica VI Rabka-Zdrój 1263N:13
12010IVSiennicki, Leon Otwock1263N:18
12011IIIBendka, Dominik MMKS Wieniawa Leszno1263N:25
12012IIIWojciechowska, AgataLKSz Caissa Lubsko1263N:21
12013IIISyska, NataliaSP Chęciny 1263N:35
12014VJary, Jakub KLIM UKSz Gambit Starachowice 1263N:6
12015IIIMrozek, Katarzyna Klasa IIIc1262N:30
12016VGórecki, Bartosz UKS Hetman Częstochowa 1262N:10
12017IIIIwanicki, KacperUKS SP3 w Bogatyni1262N:58
12018IISibilska, DanutaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1262N:74
12019IVMaliszewski, Adam Warszawa - parafia p.w. Wszystkich Świętych 1262N:14
12020VWoźnicki, Paweł Olsztyn 1262N:7
12021IISzyszko, Aleksandra MUKS Gambit Miedzyrzec Podlsaki 1262N:150
12022Kowalski, GrzegorzOlsztyn 1262N:6
12023Stec, AleksanderRDK Krynicka1262N:9
12024IIIBartosiak, Szymon KSz Jelonka Jelenia Góra 1262N:42
12025IIIBiałek, FilipTKSzach Tarnobrzeg1262N:81
12026IVNakonieczny, Dawid1262N:8
12027IVBasta, JakubUKS SP3 w Bogatyni1262N:16
12028IIIKwiatkowska, Wiktoria 1262N:24
12029IVWichrowski, Krzysztof KSz Piątka Skierniewice1262N:27
12030IIIPietrusiak, Marcin1262N:44
12031VByczyński, BogdanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1262N:8
12032IIIKotula, KarolinaGIM 3 Otwock1261N:27
12033IIICieplak, ZofiaOKKFSiT Cross Opole 1261N:8
12034Weiner, IgorUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1261N:17
12035IVDębowska, NataliaKSz Polonia Wrocław1261N:5
12036IVWieczorek, Maciej KSz Polonia Warszawa1261N:67
12037IVKaszyński, PawełPG 1 Świdnica1261N:27
12038IIIWabiszczewicz, Wojciech 1261N:21
12039IIIKarwowski, Marcin SP Konarzyce1261N:122
12040IVWingrowicz, Michał KS Wesoła Warszawa 1261N:13
12041IIIBanasiak, AdriannaUKS Jedynka Bełchatów 1261N:29
12042IVLibucha, MateuszSP nr 3 Myślenice1261N:21
12043IVWalczak, Hubert Elbląg 1261N:23
12044IVGratys, WojciechUKS Pałac Nieborów1261N:6
12045IVPazderski, PiotrUKS OPP Toruń1261N:40
12046IVTurczyk, Grzegorz Gimnazjum nr 12 1261N:16
12047IVCybulski, Andrzej SP 10 Olsztyn 1261N:20
12048IIIKudlak, Mateusz KSGU TĘCZA Krosno Odrzańskie1261N:42
12049IVSarek, KonstantyTS Wisła Kraków 1261N:20
12050IIIŚledziona, MikołajUKS Jedynka Bełchatów 1261N:43
12051IVKruczek, Aleksandra LKS Sanovia Lesko 1261N:6
12052IIIKałużny, Szymon UKS Czternastka Warszawa1261N:71
12053IVFaustynowicz, Ewelina Nadzieja Kraków1261N:5
12054Gwóźdź, DawidZSL Zagnańśk1261N:7
12055IVKmuk, AnnaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1260N:1
12056IVŁazowska-Powałka, Agnieszka LKS Lotos Jabłonna 1260N:12
12057IVBrzeźnicki, Tomasz SOK Siemiatycze 1260N:32
12058IIIPyrchla, BarbaraLKS Polonia Poraj 1260N:68
12059IIIMroczkowska, Sylwia I LO Łomża1260N:88
12060IVPodgórski, Kajetan UKS Caissa Warszawa 1260N:7
12061IIITalaga, Zuzanna SP nr 98 Kraków1260N:11
12062IIŁaźniewski, MarcinAZS Poznań 1260N:255
12063IIŁaszczuk, ZofiaMAZSzach w Warszawie1260N:343
12064IVChulist, Adam MKS MOS Wieliczka 1260N:29
12065IVŁyczak, JuliuszMDK\"Pod Akacją\" Lublin 1260N:7
12066IVJanaska, DawidKKSz Urania Krosno1260N:13
12067IVAdamczewski, MateuszUKS Smecz Konin 1260N:24
12068IVRachfalska, Kinga KKS Wictoria Stalowa Wola 1260N:3
12069Olszewski, Konrad Bydgoszcz 1260N:7
12070IVKanas, Beata1260N:24
12071IIIPawlak, Michał M-GOK GAMBIT Ślesin1260N:84
12072IIJung, TarunaKS LAURA Chylice1260N:161
12073IVKamiński, MarekSP Stowarzyszenie STERNIKW-wa Wawer 1260N:24
12074IVMruk, Krzysztof OTSz Ostrów Wielkopolski 1260N:11
12075IIIGaszka, Zuzanna MKSz Rybnik 1260N:39
12076IIIPach, Paulina ZS Myczków 1260N:15
12077IIIGrzymkowska, MarlenaWarszawa SP 314 1260N:17
12078IVBobrowski, Julian KSz. Hańcza Suwałki 1260N:25
12079IVIwanicki, MarcinUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1260N:31
12080Obliński, SebastianKS 64 Zielona Góra 1260N:5
12081IVRobak, KamilUKS Smecz Konin 1259N:39
12082IIIŁazarz, Weronika MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1259N:54
12083IVRachfalski, WojciechUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1259N:39
12084IVKocur, DawidRKS Mat Ruda Śląska 1259N:32
12085IVMielnicki, Daniel UKS Caissa Warszawa 1259N:27
12086IIIKopeć, WiktoriaGim nr 24 w Lublinie1259N:24
12087IIICzyż, Witold PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1259N:32
12088IIIPolewka, Józef MAT Myślenice1259N:43
12089IIIPawluczuk, Maciej G. nr 4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów1259N:18
12090VAleksandrowicz, Mateusz Mszana D. 1259N:7
12091IVLech, Mieszko 1259N:7
12092IIIWegner, Michał KTS Kalisz1259N:74
12093VTetzlaff, PatrykCKiB Brusy1259N:7
12094IIKuczyńska, Zuzanna MKS Wicher Zbąszyń1259N:113
12095IVCiesielska, Grażyna/Elbląg/ 1259N:5
12096IVRóżański, PrzemysławTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1259N:38
12097IIIAntos, Aleksander 1259N:15
12098IVButkiewicz, Piotr Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław 1259N:48
12099IIITomczak, Oliwia SP nr 11 Suwałki 1259N:7
12100IVMasajada, Piotr MUKS MDK Śródmieście Wrocław1258N:14
12101IIIStutz, JuliaUMKS Na Pięterku Poznań 1258N:52
12102IVMatwij, NatanielRzKSz Rzeszów1258N:26
12103IVJanukowicz, AdamGdańsk 1258N:24
12104IVKorzeniewski, MarianZielona Góra 1258N:22
12105IIIPustelnik, OskarMPZSzach Kraków1258N:64
12106IVGrzyb, Romualda Spartan Lublin1258N:18
12107IVFierdonek, KamilOWR Andrychów1258N:43
12108IIIKilian, StanisławKlub Szachowy Kana Tarnów1258N:49
12109IIIŁyczba, BartoszSzkoła Podstawowa Nr 59 Katowice 1258N:124
12110IVSemeniec, SzymonSP 45 Białystok1258N:42
12111IIINycz, Kamil KSz Gryf Szczecin 1258N:47
12112IIIKopij, OskarL-UKS Burza Rogi1258N:50
12113IIIAndrzejczak, Emilia UKS Hetman Puszcza Mariańska 1258N:13
12114VKowalczyk, MichałKraków 1258N:12
12115IVWach, Anna1258N:7
12116IVMatysik, MagdalenaLUKKS Kielce1258N:6
12117IVWiśniewski, FilipSzkółka LECH-WSUS Poznań 1258N:9
12118IIIIwanicki, Mateusz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1258N:34
12119IVKuczkowska, Jolanta Osława Dąbrowa1258N:7
12120IIIKuśnierz, Paweł MUKS MDK Śródmieście Wrocław1257N:118
12121IVAdamska, Weronika UKS Taktyk Białołęka 1257N:18
12122IIIDębowski, MiłoszMks Mos wieliczka 1257N:57
12123IVKudełko, Krzysztof KSz Centrum Siemianowice Śląskie1257N:9
12124IVUrbańska, Arleta Gimnazjum w Iwli1257N:5
12125IIIUstrzycki, Antoni KKSz Kraków1257N:45
12126IIIAugustyn, Zuzanna Jasło1257N:9
12127IIIKorwek, Michał PG 6 Łomża1257N:48
12128IIIDwornik, Marcin OWR Andrychów1257N:12
12129IIIKlein, Marcel UKS Szach Wolsztyn1257N:54
12130IVSylwestrzuk, Maciej ZSOIZ Ciechanowiec1257N:9
12131IIIBabijczuk, Joanna KSz Polonia Wrocław1257N:20
12132IVMadej, Barbara1257N:9
12133IIIWołoszczuk, Wojciech KSz Polonia Wrocław1257N:28
12134IVKuczma, Małgorzata 1257N:9
12135IIIPietrzak, EmiliaGekon Nysa1257N:51
12136IIFrankowska, MajaUKS Caissa Warszawa 1257N:60
12137IIIStrzelecki, Maksymilian Społeczne G.4 im. Władysł. Grabskiego Ursus1256N:30
12138IVGawrych, KarolBDK Biskupiec 1256N:14
12139IVGawrysiak, Atanazy1256N:23
12140IVKot, MartaUKS Hetman Częstochowa 1256N:5
12141IIIŁęcicki, Piotr1256N:70
12142IIIZabłocki, Igor ŁKS Szach-Centrum Łódź1256N:45
12143IIStrama, AleksandraOWR Andrychów1256N:46
12144IVKwiatkowska, MichalinaUKS Smecz Konin 1256N:1
12145IVMalus, Saturnin 1256N:14
12146IIITrzajna, Bartosz1256N:18
12147IICieślak, EmiliaDWUJ. POL-ANG ORYW. SP POZNAŃ1256N:68
12148IVPędziwiatr, Izabela1256N:9
12149IIWiszniewska, JuliaKKSz Kraków1256N:74
12150IVSzeląg, BogusławWarzyce 1256N:11
12151bkRojewski, FranciszekWłocławek 1256N:7
12152IIIMazur, JakubUKS Hetman Michałowice 1255N:23
12153IIIBujny, Estera TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1255N:35
12154IIISarniak, Krystian 1255N:22
12155IIIWoźny, AdamRzKSz Rzeszów1255N:81
12156IIIHanus, Teresa Stowarzyszenie Nasz Rymanów1255N:32
12157IIITomasik, Weronika GKSz Kornuty Gorlice1255N:7
12158IIISydor, PiotrUKS Rodło Opole1255N:56
12159IIIBurzyński, KacperUMKS Na Pięterku Poznań 1255N:76
12160IIIDróbek, Anna UKS REKORD Iwla 1255N:36
12161IIIFedorowicz, Karol SP 68 1255N:26
12162IIIBorowik, Grzegorz 1255N:71
12163IVDzięcioł, Tymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław1255N:46
12164IVMitrowski, Maciej UKS Caissa Warszawa 1255N:23
12165VŚliwa, Leszek1255N:14
12166IIIZaborski, IgorKS Roszada Żory1255N:51
12167IVFutyma, Dawid Zespół Szkół Górki 1255N:30
12168IVRusek, Anna 1254N:7
12169IVOkupniak, KarolinaUKS Pionier Kleszczewo1254N:22
12170IVMajchrzak, Wojciech SSz Pocztowiec Bydgoszcz1254N:56
12171IVGoska, Julia1254N:9
12172IVSmolińska, AleksandraLUKS Tempo Ożarów 1254N:8
12173IVZagańczyk, Krzysztof UKS Caissa Warszawa 1254N:54
12174IIIDeniziak, WeronikaZSOiZ Ciechanowiec1254N:7
12175IVWojciechowska, Wioletta LKSz Caissa Lubsko1254N:1
12176IVKibiń, OliwiaKSz Jelonka Jelenia Góra 1254N:6
12177IVJasiński, TymonAkademia Szachowa Gliwice 1254N:18
12178IIIOrzełowski, Tomasz MUKS Fidei Węgrów 1254N:99
12179IIIMrozek, WojciechSzkoła Podstawowa Nr 8 Wodzisław Śląski 1254N:74
12180IVKurowska, Angelika1254N:23
12181IIIPaduch, SandraGlinianka 1254N:53
12182IVCzerniec, Martyna KSz " GambitMDK"Świdnica 1254N:2
12183IVCzuba, Mikołaj Rodzina Czuba 1254N:21
12184IIILatacz, GrzegorzKSz Polonia Wrocław1254N:68
12185IVBohosiewicz, Mikołaj Akademia Szachowa Gliwice 1254N:18
12186IVJanik, Lech 1254N:15
12187IIIKot, EwelinaKSz Gambit Świecie 1254N:33
12188IVŚwiątkowski, DominikŻKSz Żary 1254N:20
12189IIIZąbczyńska, Magdalena RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1253N:80
12190IIIRzeńca, PiotrMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1253N:200
12191IVWalasek, Kacper 1253N:50
12192IIWawrzyńczyk, GabrielaKS Wesoła Warszawa 1253N:95
12193IIIJastrzębski, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1253N:76
12194IIIFabiszak, OliwiaKSz ORŁY Pleszew 1253N:28
12195IIIZajkowski, PiotrLUKSz Orient Sokółka1253N:120
12196IIIBroda, MichałWrocław1253N:194
12197IIISzpotowska, Agnieszka ZS Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 Krak&#x1253N:9
12198IIIŁapot, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin1253N:104
12199IVNowakowski, KacperZS 1 Działdowo 1253N:7
12200Sidorenko, Paweł MDK"Pod Akacją" w Lublinie 1253N:7
12201IVMichalczyk, KacperSP Jasionka 1253N:33
12202IIIDziekoński, PiotrWKS KOPERNIK1253N:7
12203IIKulczycka, ZofiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1253N:89
12204IIIStaniewicz, AdriannaKSP im. MBM Białystok1253N:145
12205IVŁęczek, Zofia UKS Magnus Rzezawa1253N:2
12206IIBohdanowicz, UrszulaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1253N:50
12207IIIPastuszka, KrzysztofKLIM UKSz Gambit Starachowice 1253N:28
12208IVBerezowska, AnnaITS Kopernik Inowrocław1253N:8
12209IIIValeika, Henryk 1253N:14
12210IIIHałasa, MartynaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lubelski 1252N:8
12211IVJóźwicka, Emilia1252N:9
12212IIIRadziwiłł, KonstantyUKS Caissa Warszawa 1252N:49
12213IIIRogoziński, Grzegorz KS 64 Zielona Góra 1252N:34
12214IIIKrukar, Sebastian Stowarzyszenie Nasz Rymanów1252N:27
12215IIBuchta, AlicjaUKS SP1 Jedynka Tychy 1252N:139
12216IIIMazur, MichałKSSSN Ursynów Warszawa 1252N:88
12217IIWójcik, Helena UKS Korona Gdańsk1252N:113
12218IVSiekierzycki, Maksymilian UKS OPP Toruń1252N:43
12219IVPietruszka, Agata Strzelec Strzelce Opolskie 1252N:10
12220IVDrzazga, Wojciech Wrocław1252N:27
12221IIILubszczyk, PiotrSzkoła Podstawowa Nr 1 Marklowice1252N:76
12222IIIZygmunt, MagdalenaGimnazjum Rudnik1252N:59
12223IIIAntos, Alicja UKS REFLEKS Gościno1252N:32
12224IIIWierdak, KamilSP Iwla 1252N:34
12225IIIKoroniecki, RafałPrSP 1 Białystok 1252N:43
12226IIIKozak, Helena TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1252N:18
12227IVAdamczyk, MaciejSzkoła Podstawowa nr 10 w Jastrzębiu Zdroju 1252N:42
12228IIIWoźniak, Paulina KS Korona Zakrzewo1252N:66
12229IIISzymańczyk, ŁukaszKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD KIELCE 1252N:77
12230VMachniak, Jakub 1252N:5
12231IIIŚliwka, ElizaPG nr 3 1251N:17
12232IIIKrzywiecki, Michał 1251N:61
12233IVPłaczek, Agata 1251N:17
12234IVPiotrowska, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1251N:15
12235IIIWarchoł, GrzegorzGKS GWAREK Ornontowice1251N:20
12236VPiech, Sławomir1251N:7
12237IVŻołnierowicz, Jakub Lublin1251N:16
12238IVMądrala, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1251N:84
12239IIIJurkiewicz, KacperUKS SP 1 Brzozów 1251N:54
12240IVBerecki, Konrad KSz DRAKON Lublin 1251N:23
12241VCzujowski, Paweł 1251N:5
12242IVOrłowski, MichałUKS Czternastka Warszawa1251N:30
12243IVSzwast, MaciejGimnazjum Iwla1251N:57
12244IVPalmowski, BartoszKSSSN Ursynów Warszawa 1251N:24
12245IVPastuszka, FilipIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1251N:46
12246IVSteckiewicz, Igor UKS Kościelec1251N:16
12247IVGordienko, Patryk UKS SP3 w Bogatyni1251N:41
12248IVBarańska, Ewa1251N:7
12249IVBławat, Robert UKS Wda Lipusz1251N:23
12250IIIPolus, Gabriela MKS Wicher Zbąszyń1251N:22
12251IIIDryja, SławomirPrzemków 1250N:7
12252Solarek, Michał1250N:11
12253IIIJasiek, Marek UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1250N:78
12254VDróżdż, DawidGOK Moszczenica 1250N:9
12255IVJewłoszewicz, Aneta1250N:3
12256IIIWnuk, Piotr UKS GONIEC Staniątki 1250N:77
12257IIISpychała, MarekUKS Czternastka Warszawa1250N:114
12258VWojciechowski, JakubAZS Poznań 1250N:9
12259IVKucharska, Natalia1250N:5
12260IVSadowczyk, MichałKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1250N:30
12261IIIWesołowski, Maksym MTSz Mińsk Mazowiecki1250N:74
12262IIICzyżewska, Natalia UKS Giecek Radków1250N:91
12263IVSzymski, Hubert MLKSz Myślenice1250N:42
12264IIIMania, Marcin UKS MDK GDYNIA1250N:97
12265IIIDomke, ZuzannaMTS Kwidzyn 1250N:7
12266IVCyrzan, Oskar UKS Zawisza Kolbudy 1250N:19
12267IVWernicki, AdamUKS TSz Zieloni Zielonka1250N:34
12268IVKurek, Jan1250N:14
12269IIISzczepaniak, Patrycja ZS 1 Działdowo 1250N:14
12270IVRuszczyk, Jakub SP Aktywności Twórczej Nr 48Zielonka1250N:15
12271IIIFeliks, Agnieszka Szkoła Podstawowa w Grabiu 1250N:43
12272VSosnowski, Aleksander Szewce1250N:7
12273IIIAdamska, Sabina KS Komunalni II Sanok 1249N:52
12274IVGrynia, Jakub UKS Gim 2 ŚrodaWlkp. 1249N:13
12275IVGrymuła, AnnaMKS Polonia Warszawa1249N:23
12276IVMoląg, Jan KSz GAMBIT MDK Świdnica1249N:35
12277IIChilkiewicz, GrazynaBiałystok1249N:68
12278IVDwojak, IgorLUKKS Nietulisko Duże1249N:47
12279IVMarkowski, Adam UKS Korona Gdańsk1249N:26
12280IISzczypka, WeronikaGIMNAZJUM nr 1 Cieszyn1249N:45
12281IVBilski, Dariusz 1249N:20
12282IVPłotka, IwoWejherowo 1249N:29
12283IIISzmigielski, MateuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1249N:77
12284IVFranek, GrzegorzMUKS SZS Cieszyn1249N:13
12285IVIlnicka, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1249N:9
12286IIINikołajuk, KonradSzkółka Szachowa w Białymstoku 1249N:56
12287IVNowik, KarolKSz Jelonka Jelenia Góra 1249N:48
12288IISzewczyk, Joanna Hetman Ostrowiec Św.1249N:83
12289IIIZaborowski, Miłosz MTSz Mińsk Mazowiecki1249N:59
12290IIIDobrowolska, MartaSP 4 Łomża1249N:13
12291IIIŁysakowski, PiotrMKsz Rybnik 1249N:64
12292IVParagas, MarcoKSz Polonia Warszawa1249N:26
12293IIIDeptuła, Weronika1249N:13
12294IVSzczółko, Jakub Zaklików 1249N:14
12295IIIBaran, Maja 1249N:14
12296Suder, Leszek Radzionków 1249N:6
12297IVTokarek, HannaPniewo1249N:7
12298IIIKruszewski, Maksymilian UKS TSz Zieloni Zielonka1248N:59
12299IVModzelewski, Rafał 1248N:18
12300IVPollak, Michał Gimnazjum w Zabrzegu1248N:39
12301IVSukiennik, BartoszKTS Kalisz1248N:77
12302IIIMłynarski, TomaszRadom 1248N:36
12303IVRęczkowski, MichałBydgoszcz 1248N:18
12304Gontarski, Waldemar 1248N:5
12305IIICieśla, BartoszUKS Czternastka Warszawa1248N:149
12306IIMercik, JoannaGimnazjum Krościenko Wyżne1248N:69
12307IVŚliwa, Agata IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1248N:1
12308IIISłoniec, Sławomir UKS Orlik Rudnik n/Sanem1248N:34
12309IVŁukasik, Justyna Skierniewice1248N:9
12310IVBożętka, KarolSP Dukla1248N:26
12311IVJanik, OskarRumia 1248N:41
12312IVNowak, Adam POLONIA Środa Wlkp.1248N:24
12313IVKwiecień, Hubert SP 2 Gubin1248N:26
12314IVKrasowski, Paweł CKR SSz Grójec 1248N:25
12315Wasiluk, Cezary 1248N:7
12316VWiedeński, Hubert1248N:6
12317IVKomendecki, AntoniKSz Miedź Legnica1248N:26
12318IIIKutowski, MarcelMKS EMDEK Bydgoszcz 1248N:42
12319IIISibilska, Bogumiła MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1247N:68
12320IVBaran, Monika Rzeszów1247N:8
12321IVOlejarz, UrszulaUKS CENTRUM Jeżowe 1247N:1
12322VMoss, Bartłomiej 1247N:10
12323IVKorus, BartłomiejKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1247N:57
12324IVSzymajda, KacperMCKiS Jaworzno1247N:53
12325IVSmołucha, Karolina UKS AKME Sosnowiec/ SP1 Sosnowiec 1247N:1
12326IVSzwarc, AngelikaSzkoła Podstawowa w Sokolinie1247N:3
12327Niecko, Stanislaw PCSzN"Idea"Swiebodzin 1247N:1
12328Czech, OskarLublin1247N:9
12329IVLech, Ewelina 1247N:2
12330IVSasak, BeataGKSz Kornuty Gorlice1247N:3
12331IIRodzik, Małgorzata UKS Gedanensis Gdańsk1247N:118
12332Tracz, MichałOborniki Śląskie1247N:9
12333VSulikowski, MaciejUKS Trzydziestka Olsztyn1247N:15
12334IVSzewczak, AleksanderLKS Wrzos Miedzyborów1247N:101
12335IVPodsiadły, Sergiuszklasa 5 1247N:1
12336IIIBatorski, Maciej1247N:15
12337IVMaksim, Barbara KS Legion Legionowo 1247N:1
12338IVCieślar, Jan KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1247N:44
12339IVMatul, Rafał UKSz Skoczek Choszczno1247N:15
12340IIILemański, Wiktor UKS Goniec Staniątki 1247N:72
12341IVKraszewska, Agata Klub Batory Otwock1247N:13
12342IIIDopierała, AdamUMKS Na Pięterku Poznań 1247N:63
12343IIISzukowski, Paweł Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Ostrów Wielko1247N:35
12344IIPrzytarska, Magdalena TKKF PROMYK Ciechanów1247N:146
12345IVSzwarc, Maksymilian 1247N:30
12346VBulge, Maciej KS Legion Legionowo 1247N:6
12347IVStępień, Jakub1247N:28
12348IVRzempołuch, Jakub1247N:18
12349IVSzeliga, Danuta 1247N:9
12350IIIKonkol, Nadia MKSz Rybnik 1247N:14
12351IIIMet, Waldemar 1247N:14
12352VBadowski, ZbigniewBytów1247N:7
12353IIIWasiak, Magda UKS Awans Żyrzyn 1246N:77
12354IVOpenchowski, Marcin KSz Maraton Łomża 1246N:8
12355IIIOrlik, MarekUKS Caissa Warszawa 1246N:93
12356IVKarwasz, AgataŚwiecie1246N:17
12357IVMaciaszek, MariaKowale1246N:9
12358IVParuzel, Szymon Pszów1246N:14
12359IVGiemza, Filip Pszów1246N:7
12360IIIMozyrski, Michał SSP 4 PTO Białystok1246N:53
12361IVPrzygoda, Maciej1246N:13
12362IIISzpiczakowski, Konrad KSz Odrodzenie Kożuchów 1246N:140
12363IIIOsławski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1246N:14
12364IIIHomza, Aleksandra 1246N:18
12365IIIBąk, Diana UKS TSz Zieloni Zielonka1246N:59
12366IIIKonieczny, MarekUKS GCK Sękowo 1246N:81
12367IIIRosół, MateuszMDK Chorzów1246N:104
12368IVLubas, TymoteuszSP1246N:21
12369IVGórski, DawidUKS Skoczek Kopanica1246N:28
12370IIIThompson, Jakub UKS Caissa Warszawa 1246N:47
12371IIIBorowik, Aleksander Szkoła Podstawowa Nr 27 Katowice 1246N:149
12372IVZarzycki, Artur MTSz Mińsk Mazowiecki1246N:18
12373IVDrobot, PatrykMDK Białystok1246N:34
12374IVWasilewski, Mateusz UKS TSz Zieloni Zielonka1246N:9
12375IVDominik, Kacper ZSM Elbląg 1246N:7
12376IVJamka, JakubPrzedszkole Samorządowe nr 1 Dobczyce1246N:22
12377IVBadowska, AlicjaSzachowy Uniwersytet Warszawa 1246N:3
12378IVKalemba, WitMUKS MDK Śródmieście Wrocław1245N:20
12379IVBrzeziński, MarekSP 11 Konin 1245N:20
12380IIIBekier, Klara Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie1245N:85
12381IIIAsienkiewicz, WojciechKS 64 Zielona Góra 1245N:112
12382IIISadowska, SylwiaI Liceum Ogólnokształcące1245N:21
12383IILewicka, NataliaKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1245N:67
12384IIILudwiszewski, Tadeusz 1245N:92
12385IIIPuźniak, AlicjaGim2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 1245N:18
12386IVPitera, Michał Rzeszów1245N:17
12387IIIRzechtalski, Szymon 1245N:41
12388IIIStępień, Patryk PCA Polkowice 1245N:47
12389IVWyszyński, Witold1245N:62
12390IIIWawryszczuk, MalwinaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1245N:42
12391Sułkowski, Michał 1245N:3
12392IVPoźniak, Monika1245N:4
12393IIIGarwacki, KornelUMKS Na Pięterku Poznań 1245N:64
12394IIIKluj, JonaszMKS Wicher Zbąszyń1245N:68
12395IIIBorzęcki, JakubSP 13 Mielec1245N:31
12396IIITomicka, Olimpia1244N:21
12397IIIHoroszczak, Natalia UKS JEDYNKA Bełchatów 1244N:23
12398IIIWilant, AnnaKSz Odrodzenie Kożuchów 1244N:64
12399IVKubiak, Martyna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1244N:7
12400IVKosiec, Kajetan UKS Caissa Warszawa 1244N:28
12401IIIBiałoskórski, Krzysztof 1244N:13
12402IIIBroncel, DawidMGOK OSP Woźniki 1244N:53
12403IVSpychała, JuliaKUKE1244N:6
12404IVJodynis, Zbigniew MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1244N:17
12405IVZgoła, Marta UKS Płomyk Nekla 1244N:7
12406IVJurkiewicz, Dominik MCKiS Jaworzno1244N:14
12407IIIDanecki, CyprianGimnazjum Konopiska 1244N:39
12408IIIHampel, Michalina UKS Mosińska Jedynka Mosina1244N:38
12409IIWójtowicz, GabrielaSP Wadowice 1244N:200
12410IIIŁobaczewski, HubertTKKF Rzemyk Gdynia1244N:21
12411IIIRyszka, WojciechMKSz Rybnik 1244N:145
12412IIIPodzwardowski, OliwierUKS Korona Gdańsk1244N:145
12413IISłabińska, Patrycja Gim. nr 7 Suwałki1244N:30
12414IVStradczuk, MichałMTSz Mińsk Mazowiecki1244N:38
12415IIIDrużdżel, Jan 1244N:51
12416IVŚwięcicki, KonstantyUKS Korona Gdańsk1244N:52
12417IVRogalińska, Anetta 1244N:14
12418VSzul, Rafał1244N:9
12419IVSzelejewska, Helena Szkoła Św. Franciszka Warszawa Mokotów 1244N:4
12420IIINieckarz, MajaSP nr 6 w Ustroniu1244N:27
12421IVSękowska, BarbaraMUKS MDK Śródmieście Wrocław1243N:14
12422IVHeese, Monika ZSP Nietążkowo1243N:2
12423IVRolka, AgnieszkaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1243N:2
12424IVCzempiel, Daria SSz Strzelec Strzelce Opolskie1243N:2
12425IIIWoźniak, MikołajKS 64 Zielona Góra 1243N:91
12426IVKoczela, AgnieszkaKKSz Kraków1243N:1
12427IIIKędzior, KamilaZS w Dominikowicach 1243N:6
12428IVTiebler, Tomasz KSz Silesia Racibórz 1243N:36
12429IITarankiewicz, WeronikaKSz Gryf Szczecin 1243N:54
12430IVCabała, KatarzynaMKS Sandecja Nowy Sącz 1243N:2
12431IVKostrzewa, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1243N:32
12432Krukowska, MartaMKS Polonia Warszawa1243N:7
12433IVCieśluk, KamilaCOKiS Ciechanowiec1243N:7
12434IVLechowski, Wojciech UKS Gambit - Wesoła1243N:6
12435IVPiec, Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostrów Wielkopolski1243N:24
12436IVLitwiniec, DawidSzkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie1243N:47
12437IVStachura, MarcinUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1243N:17
12438IIIFluder, Mateusz OWR Andrychów1243N:13
12439IVZawiślak, Aneta1243N:1
12440IVKomendecki, GrzegorzKSz Miedź Legnica1243N:14
12441IVKania, Monika MDK I Jasło1243N:6
12442Ciszyński, Jan Szkoła Podstawowa Regulice 1243N:9
12443IVKowal, Wiktor Szkoła Podstawowa nr 141242N:56
12444IVCzarnecka, NataliaKlasa IIa 1242N:8
12445IVParys, MariaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1242N:3
12446IVWojturski, Piotr1242N:6
12447IVZieliński, Mateusz GKSz Kornuty Gorlice1242N:9
12448Przekaza, Wojciech1242N:7
12449IVCyran, Kacper Gimnazjum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II1242N:26
12450IVChojnacka, Konstancja PUKS Mikołaj Gąbin1242N:18
12451VWrąbel, Wojciech SP9 Olsztyn 1242N:7
12452IVŻegota, MiłoszUKS TSz Zieloni Zielonka1242N:16
12453IIIOmachel, MichałKKSz Urania Krosno1242N:41
12454IIIMoszyński, Jan UKS Caissa Warszawa 1242N:67
12455IVMett, JoannaKSz Polonia Warszawa1242N:7
12456Domagalski, Maciej1242N:7
12457IIIKubalski, Piotr LKS Lotos Jabłonna 1242N:20
12458Kolaszkiewicz, Małgorzata1242N:13
12459IVPaszkowska, AleksandraKU AZS UW w Warszawie 1242N:7
12460IVZubrycki, Bartosz SP 4 Białystok 1242N:18
12461VBota, Dawid Zabrze1242N:12
12462IVRegulska, Ewelina PKS MAT Białołęka1242N:7
12463Kmita, Bartosz1242N:7
12464IIIPiętka, Anna 1242N:8
12465IVStrutyński, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1242N:14
12466IIIKlimuk, Gracjan KS Lew Krynki 1242N:18
12467IVNawrowski, ArturPoznań 1242N:16
12468IVGłąbiński, Miłosz SSz OLIMPIA Goleszów 1242N:38
12469Krutul, PawełWasilków 1242N:8
12470IVKucab, AgnieszkaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1242N:22
12471IVOłbińska, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1241N:7
12472IVSadowska, Magdalena KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1241N:5
12473IVOlszewska, Aleksandra KSz GAMBIT MDK Świdnica1241N:4
12474IIIMróz, Nikola Publiczne Gimnazjum Tuchów 1241N:67
12475IIICzemerzyński, Maciej KSz GAMBIT MDK Świdnica1241N:105
12476IVPrzybylska, Zofia Kraków Pychowice - parafia pw. NSPJ1241N:4
12477IIIZastawa, JanGIMNAZJUM 4 POZNAŃ 1241N:94
12478IVGrzegórzek, Wojciech Kietrz1241N:21
12479IIIMarkowiak, Adam UKS Jedynka Bełchatów 1241N:79
12480IVTomzik, EmilLKS Polonia Poraj 1241N:14
12481IVSkibicki, Cyprian LKSz Caissa Lubsko1241N:12
12482IIIDziewiatowski, MateuszKSz Miedź Legnica1241N:62
12483IIIRolska, Barbara MUKS MDK Śródmieście Wrocław1241N:11
12484IVBanaś, Małgorzata Siechnice 1241N:7
12485IVSławniak, RyszardWarzyce 1241N:11
12486IVMakowiak, Dominik Siemiatycze Pr1240N:7
12487VRogacki, Szymon MKS EMDEK Bydgoszcz 1240N:14
12488IVOlszewska, Dominika SP 321 W-wa Bemowo1240N:7
12489Przybysz-Tafelska, Barbara1240N:7
12490IVPiasecki, Jakub MKSz Rybnik 1240N:28
12491IVKawka, Aleksandra 1240N:4
12492IIIKuśnierz, Edward Wrocław1240N:35
12493IVSkrzeczek, IzabelaSP 2 Myślenice 1240N:3
12494IVMocarski, Kamil MTS Kwidzyn 1240N:14
12495IIIAntos, Aleksandra UKS REFLEKS Gościno1240N:29
12496IVBogdanowicz, Jakub1240N:47
12497IVPłacheta, Julia1240N:14
12498IVPawluk, Marek UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1240N:21
12499IIIWojciechowska, Mirela LKSz Caissa Lubsko1240N:18
12500IIIWanot, JakubKS Unia Bieruń Stary 1240N:32
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)