ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20068)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24372);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34606)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (99);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13496)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12256);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
10501IIICzubachowski, Dominik ITS Kopernik Inowrocław1352N:30
10502IVDrygas, DamianUKS ZSO Włoszakowice III 1352N:4
10503IIIBzdziel, Marcin ULKS Skoczki Słopanowo 1352N:19
10504IIPastuszka, Aleksandra KS AZS Wratislavia1352N:196
10505IIISikorska, Ewa ULKS SKOCZKI Słopanowo 1352N:18
10506IVParysek, JanKSz ORŁY Pleszew 1352N:9
10507IIIOlczyk, Mateusz ŁKS Szach-Centrum Łódź1352N:28
10508IVUhryn, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1352N:16
10509IVMichalski, BartoszKSz ORŁY Pleszew 1352N:9
10510IVToczko, FryderykKSz. Hańcza Suwałki 1352N:5
10511IVTarłowski, Bartosz IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1352N:11
10512IIKopij, Józef Wrocław1351N:232
10513IIPiasecka, MajaLUKKS Kielce1351N:85
10514IIIGrabowska, Karolina M-GOK GAMBIT Ślesin1351N:22
10515II+Czerwińska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1351N:286
10516IVLipka, MichałBiała Podlaska 1351N:25
10517IVŁoboda, JakubSP 11 Jelenia Góra 1351N:15
10518IIIUrban, DominikCKiS Skawina1351N:15
10519IVSzwagierczak, AnnaSP2 Rybnik1351N:8
10520IIIBuraczewski, Antoni MUKS MDK Śródmieście Wrocław1351N:42
10521IVKostera, Hubert MKS Wicher Zbąszyń1351N:18
10522IVSzymański, JeremiGdańsk 1351N:3
10523IIDziadel, Patrycja MDK Białystok1351N:22
10524IVPolak, Wojciech 1351N:25
10525IVHejduk, Błażej1351N:7
10526IVLessmann, Karol Caissa Amsterdam1351N:32
10527IVSuszko, Łukasz Biłgoraj 1351N:7
10528IIIPancewicz, Maciej UKS Czternastka Warszawa1351N:37
10529IIITomczak, MichałŻukowo 1351N:44
10530IIISuska, LeoKSz Polonia Warszawa1351N:122
10531IVStarski, FilipUKS Czternastka Warszawa1351N:14
10532IIIGawron, WojciechLKSz Lublin 1351N:27
10533IVKauszel, JanGrzesik 1351N:13
10534IIIBałdyga, Jakub KSz Gryf Szczecin 1351N:24
10535IVGil, KrzysztofOborniki1351N:9
10536IVDrabik, Michał PKS MAT Białołęka1351N:7
10537IIIDelewska, Hanna UKS SP11 SKOCZEK TCZEW1351N:14
10538IVBis, JakubKatolicki Klub Sportowy Victoria1351N:7
10539IVDrywa, Szymon Staniszewo1351N:21
10540IIISivickis, AndrejusUKS OPP Toruń1351N:109
10541IVJędrzejczyk, Przemysław KSGU Tęcza Krosno Odrz.1351N:6
10542IVStefaniuk, Marcin 1351N:9
10543IVZapadka, Krystian AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1351N:9
10544IVGlądała, MichałWrocław1350N:6
10545IIIGurzęda, Krzysztof UKS Żak Łomża1350N:34
10546IVRajchel, Patryk G-1 1350N:6
10547IVJuszczak, Mateusz UKS Hetman Michałowice 1350N:50
10548IVKasprzak, MaciejSP 12 Otwock1350N:8
10549IVKowalski, MarcinUKS Hetman Puszcza Mariańska 1350N:23
10550IIZubrycka, Marta MUKS Stoczek 45 Białystok1350N:129
10551IIIHorczak, Franciszek Ksz Jelonka Jelenia Góra 1350N:89
10552IIIZawadzki, DamianUKS TSz Zieloni Zielonka1350N:65
10553IIIKorol, Damian Wrocław1350N:11
10554IIGawarski, Łukasz Wawer 1350N:260
10555IIIStachura, MikołajTS Wisła Kraków 1350N:202
10556IVBorkowski, Marcin MKS przy MDK Trzcianka1350N:11
10557IVKruczek, RadosławUKS Viktoria Łowczów1350N:3
10558IIITrześniowski, MarceliKKSz Kraków1350N:45
10559IIIBurzmiński, Janusz Puławy 1350N:26
10560IVRodewald, Sebastian 1350N:5
10561IIIKwaśnik, Krzysztof OKSz Społem Opole1350N:19
10562IIBardziński, SławomirMLKS Ostródzianka Ostróda 1350N:95
10563IVBastkowski, Franciszek1350N:9
10564IVRząsa, Mateusz Gekon Nysa1350N:8
10565IIISienkiewicz, FilipSzkoła Podstawowa w Konstantynowie 1350N:14
10566IIIZwolan, Wiktoria1350N:5
10567IVEkner, MateuszPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 1350N:8
10568IVŚwieciak, Julian MKS EMDEK Bydgoszcz 1349N:30
10569IIIZdónek, JakubUE Katowice 1349N:109
10570IVRastawicki, WojciechRadny Powiatu 1349N:44
10571IVBajko, Adam UKS OPP Toruń1349N:54
10572IVGwizdak, Ernest Gmina Markowa 1349N:9
10573IVGrajek, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1349N:7
10574IIWojtas, EmiliaKS Komunalni Sanok1349N:241
10575IVKociszewski, PiotrGimnazjum Józefów 1349N:35
10576IIIMarchlewicz, Kacper Brodnica1349N:18
10577IIIDębczak, HubertJanów Lubelski 1349N:43
10578IIIDyrkacz, Wojciech KSz Gambit Przeworsk1349N:52
10579IVBok, MichałSP 49 Białystok1349N:14
10580IIIGibała, KamilSP 1 Brzozów 1349N:33
10581IVZiętek, PiotrMDK Radom 1349N:27
10582IIJopek, FilipTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1349N:72
10583IVHarnos, SzymonUKS Goniec Leśnica 1349N:8
10584IIGos, Aleksander UKS Czternastka Warszawa1349N:222
10585IVSikorski, KacperStargard1349N:15
10586IVOprzędek, Igor MAT Myślennice 1349N:14
10587IIISzymański, Dominik Radom 1349N:18
10588IIIKozak, Olaf UKS REFLEKS Gościno1349N:62
10589IISeń, Rozalia PKS MAT Białołęka1349N:20
10590IIIOkliński, Franciszek KS LAURA Chylice1349N:247
10591IVLebiedziejewski, KsaweryKSz Jelonka Jelenia Góra 1349N:37
10592IVTokarski, KacperUKS GOK Zduny 1349N:8
10593IIINiebudek, KonradLUKKS Kielce1349N:82
10594IVKl. Wolny, PiotrWSD Włocławek, D. Włocławska1349N:16
10595IVPiech, OskarUKS Hetman Częstochowa 1349N:12
10596IVJędrzejewski, Józef Zielona Góra 1349N:21
10597IVCichoń, MieczysławAZS Poznań 1349N:17
10598IVFilutowski, Miłosz SSz Dominik TKKF Dobczyce 1349N:7
10599IVGogacz, TomaszSSz Szachpol Łuków1349N:3
10600IIIKról, JakubRoztoka 1349N:20
10601IVSkołucki, MichałWrocław1349N:13
10602IIIWłosiak, Julia PSSz Pszczyna 1348N:13
10603IVWielgo, AdrianSP Dobre1348N:14
10604IVCzerwiński, Paweł UKS Szachylice Chylice1348N:19
10605IVŚliż, Jakub UKS Caissa Warszawa 1348N:11
10606IIICaban, Maciej LKS Strażak Zabrzeg1348N:87
10607IVChwaliński, JakubMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1348N:6
10608IVNowak, ŁukaszNowe Miasto Lubawskie 1348N:15
10609Liscinsky, JanSlávia PU Prešov1348N:8
10610IIIGołąb, Szymon TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1348N:9
10611IVBochenek, EmilSOK Sułkowice1348N:39
10612IIITrela, Konrad SP 2Sędziszów Małopolski 1348N:31
10613IIŚwiderska, JagodaUKS Kościelec1348N:69
10614IVRamuś, RolandUKS Piątka Wieluń 1348N:15
10615II+Kanduła, JaśminaKSz Polonia Warszawa1348N:299
10616IIICzerwiński, MichałMGLKS Parnas Oława 1348N:97
10617IVPrzybylski, Mateusz KSz Jelonka Jelenia Góra 1348N:28
10618IVJasiński, Marcin 1348N:9
10619IIISypień, JakubUKS Czarny Koń Olkusz1348N:30
10620IVSimon, TymoteuszOSz Baszta Szamotuły 1348N:7
10621IVOkoń, Wiktor 1348N:5
10622IVŚniegoń, MirosławMUKS MDK Śródmieście Wrocław1348N:7
10623IVKornacki, AdamUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1348N:8
10624IVNowakowski, Michał Dąbrowa Górnicza1348N:7
10625IVSzymczyk, Przemysław Gdynia1348N:7
10626IVJakubowski, KornelTarnobrzeg1348N:9
10627IVBarszczewski, IgnacyMKS EMDEK Bydgoszcz 1348N:6
10628IIDudziak, Karolina KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1347N:40
10629IVKonarski, MarcinPubliczna Szkoła Podstawowa w Kuniowie 1347N:7
10630II+Grabsztunowicz, MonikaUKS ZSO Włoszakowice 1347N:138
10631VRobert, AlanKS 64 Zielona Góra 1347N:18
10632IVSzpila, Jakub WKSz GANT HETMAN1347N:15
10633IIITomaszewicz, Dorota Gdańsk 1347N:31
10634IIIRóżycki, MichałKS Laura Chylice1347N:27
10635IVGaweł, AleksanderGimnazjum 1 Józefów 1347N:4
10636IVMuniak, GrzegorzMOK Józefów II1347N:21
10637IVMazur, Stanisław 1347N:3
10638IIISidor, Kacper Caissa Pion Zielona Góra1347N:20
10639VJasiński, Patryk KSz Sulechów 1347N:7
10640IIOlszewski, FilipSzkołka Szachowa w Grajewie1347N:112
10641IVWalczak, BartoszMDK I Jasło1347N:9
10642IVPiszczela, Krystian 1347N:9
10643Kosiarski, PiotrUKS Caissa Warszawa 1347N:5
10644IIPadoł, KacperGKSz Kornuty II Gorlice 1347N:88
10645IISadowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok1347N:93
10646IIIUllrich, ArturUMKS Na Pięterku Poznań 1347N:35
10647IISivickis, KorneliaUKS OPP Toruń1347N:271
10648IVNachmann, PawełKSz Jelonka Jelenia Góra 1347N:5
10649IIZalewska, Małgorzata UKS TSz Zieloni Zielonka1347N:186
10650IVMrzygłód, Cyprian Gdańsk 1347N:5
10651IVBochenek, Michał Kraków - parafia św. Jadwigi Królowej1347N:5
10652IVMotyl, Wojciech UKS Hetman Częstochowa 1347N:6
10653IVBazylewicz, Jakub Szkoła Szachowa Gambit Toruń1347N:4
10654IVŁajszczak, Franciszek1347N:7
10655IVŁasiński, SzymonSP nr 15 Olsztyn1347N:6
10656IVOkoła, Piotr Mińsk Mazowiecki 1347N:6
10657IVRadwański, Oskar LKS Chrobry Gniezno 1347N:9
10658IVTrzajna, MichałSłopnice 1347N:6
10659IVŻanowski, JanGimnazjum 111346N:17
10660IIIBarłowski, PatrykRzKSz Rzeszów1346N:106
10661IINaumiec, Adam UKS Gambit Świebodzin1346N:50
10662IIJastrzębska, Julia KSz Gambit Świecie 1346N:73
10663IILewandowska, Kamila GKSz Kornuty Gorlice1346N:90
10664IIJaszczuk, Miłosz MUKS Stoczek 45 Białystok1346N:250
10665IVBuchaniewicz, Piotr KSz Polonia Wrocław1346N:7
10666Buchaniewicz, MaciejWrocław1346N:7
10667IVMatulewski, Łukasz Wąbrzeźno 1346N:7
10668IIWichura, Sara IMUKSz Debiut Ostrowiec Św 1346N:195
10669IVZajkowski, Stanisław MKSz-MDK Białystok 1346N:14
10670IIISobczyński, MateuszGdynia1346N:22
10671IVButko, Lucjan 1346N:10
10672IVKołek, EdwardBielsko-Biała1346N:15
10673IVAdamiec, KamilMKS AGROS CHEŁM1346N:13
10674IIIKocierz, Paweł GEKON Akademia Szachowa Nysa1346N:39
10675IVKowalczyk, Franciszek Gdynia1346N:7
10676IVGolan, Mateusz1346N:9
10677IVKowalczyk, OskarKock1346N:7
10678IIIPapaj, Mikołaj KS Laura Chylice1346N:118
10679IIIPaluch, Justyna ULKS Brzozanin Brzoza 1346N:8
10680IVDrogosz, Aleksander Gdańsk 1346N:7
10681IVKrasowski, MichałCKR SSz Grójec 1346N:8
10682IIIIwanicki, Mateusz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1346N:84
10683IVSkrzypczyński, Przemysław 1346N:7
10684IVMarczewski, Piotr ŁKS Szach-Centrum Łódź1346N:24
10685IIIFrankowski, MaciejSzachowy Uniwersytet Warszawa 1346N:20
10686IIIMigacz, Jan UKS Jantar Pruszcz Gdański 1346N:13
10687IVWąsowicz, MichałCieszyn 1346N:7
10688IITamoń, Agata UKS OPP Toruń1345N:254
10689IIIFriedrich, MarekIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1345N:39
10690IVWojciechowski, MateuszKSz Polonia Wrocław1345N:44
10691IIIKaczmarczyk, IwonaLO Barcin 1345N:13
10692IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1345N:98
10693IIIŁoza, Patrycja LKS Kosienice 1345N:26
10694IIINożyński, Jan G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1345N:31
10695IVSzewczyk, Mateusz LUKKS Kielce1345N:8
10696IVTeofilak, AdamPałac Młodzieży Koszalin 1345N:16
10697bkUrban, Szymon UKS Jedynka Bełchatów 1345N:12
10698IVDziadosz, Dominik Gimnazjum Nr 1 Krosno 1345N:5
10699IIISpychalski, Miłosz UMKS Na Pięterku Poznań 1345N:66
10700IVNiemiec, MichałTKKF Rzemyk Gdynia1345N:10
10701IVJanicki, DariuszUKS Łady Raszyn1345N:7
10702IVNiziołek, Grzegorz 1345N:7
10703IICzyżewska, Kinga UKS Giecek Radków1345N:85
10704IIISzpila, SzymonUKS SP1 Leżajsk1345N:61
10705IVWójcik, MichałKSz Polonia Wrocław1345N:9
10706IIDziodko, MateuszKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1345N:100
10707IIIPopowski, Mateusz KSz Stilon Gorzów Wlkp.1345N:66
10708IVSzmist, AleksanderKKSz Urania Krosno1345N:8
10709IIIBednarski, Paweł KSz. Hańcza Suwałki 1345N:246
10710IIZygmunt, MagdalenaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1345N:74
10711IVMatejczuk, KrzysztofLUKS Lubartów1345N:11
10712IVOrłowski, KarolSP Łęki Dukielskie1345N:15
10713IVLipski, Seweryn SP Ciechanowiec 1345N:7
10714IVKaczyński, TomaszDługołeka 1345N:13
10715IVJurek, MateuszKSz Miedź Legnica1345N:11
10716IVJędrzejewski, TymoteuszKKSz Kraków1345N:12
10717IIINowakowski, Maksymilian MKS MOS Wieliczka 1345N:60
10718IIIMulawa, Cyprian MAZSzach w Warszawie1345N:57
10719IVAlseifi, JakubSP Pruszków1345N:14
10720IVKrasowski, Konrad KLS Piechowice1345N:7
10721IVZiętara, Piotr Wola1345N:7
10722IIIBartkowiak, Małgorzata UMKS Na Pięterku Poznań 1345N:9
10723IVSzulecki, Bartosz 1344N:7
10724IIINowosad, Adrianna AKS Mikołów 1344N:28
10725IIIZboina, KonradUKS TSz Zieloni Zielonka1344N:159
10726IIIKolański, JakubSP 6 POZNAŃ1344N:90
10727IVGoles, Szymon 1344N:28
10728IIIPoreda, Roman BKS Chemik Bydgoszcz1344N:42
10729IVZieliński, Karol 1344N:7
10730IIICzerniak, Magdalena JKSz-W Jarocin1344N:20
10731IIIKudela, KrystianMDK Świdnica 1344N:68
10732IVFordon, KacperBydgoszcz 1344N:4
10733IVSzady, Mikołaj Gdańsk 1344N:4
10734IITomaszek, Katarzyna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1344N:326
10735IIIKlencz, Kamil RKS MAT Ruda Śląska 1344N:77
10736IVUgorny, Miłosz KTS Kalisz1344N:7
10737IIGaczoł, JuliaUKS GONIEC Staniątki 1344N:224
10738IVMularczuk, Mikołaj LUKS Lubartów1344N:7
10739IIIJohnson, ChristopherUKS Czternastka Warszawa1344N:158
10740IIGłogiewicz, Natalia1344N:19
10741IVPasterniak, WojciechKS 64 Zielona Góra 1344N:4
10742IVMossakowski, Jarosław1344N:7
10743IIIDaniel, ZbigniewTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1344N:27
10744IVFilimonow, Daniel UKS Caissa Warszawa 1344N:19
10745IVStupak, Krzysztof LUKSz Orient Sokółka1344N:18
10746IVStankiewicz, ŁukaszSP nr 7 Suwałki1344N:5
10747IVŁysak, PawełLUKKS Kielce1344N:7
10748IIIDembicz, Patryk SLZSzach K-ce//MDK Nr 1 Bytom 1344N:51
10749IVWcisło, MateuszSzachowy Uniwersytet Warszawa 1344N:7
10750IVKurzępa, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
10751IVWasilewski, KacperSP 7 Suwałki 1344N:7
10752IIIKrukar, Piotr KKSz Urania Krosno1343N:12
10753IIIBełcikowski, Jakub MKS EMDEK Bydgoszcz 1343N:76
10754IVWacławik, Grzegorz UKS Giecek Radków1343N:81
10755IVMagiera, PiotrMKSz Rybnik 1343N:26
10756IIIWolniewicz, Mateusz UKS Hetman Częstochowa 1343N:56
10757IIIJamróg, JakubKKSz Urania Krosno1343N:63
10758IVJóźwik, Jakub UKSz Hetman Warszawa1343N:22
10759IVPisarczyk, Aleksander SP 2 Mińsk Mazowiecki1343N:14
10760IIIMonczak, Mikołaj Caissa Pion Zielona Góra1343N:144
10761IIŁaszczuk, ZofiaMAZSzach w Warszawie1343N:385
10762IIIMagierski, GabrielPłock1343N:42
10763IVPolak, Patryk G.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�1343N:6
10764IIIWalkowska, WiesławaUKS ZSO Włoszakowice 1343N:18
10765IIISiedliski, Daniel Chodlik 1343N:28
10766IIFilipiak, AdamAZS UMK Toruń1343N:138
10767IIIBudny, Mikołaj Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach 1343N:24
10768IVKocur, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1343N:9
10769IVTrzęsała, KacperKrościenko nad Dunajcem1343N:13
10770IVWojciuk, Grzegorz MDK Białystok1343N:9
10771IISputowski, JakubAKS Mikołów 1343N:95
10772IVDeć, KrystianSP nr 54 w Krakowie 1343N:4
10773IVPaszka, MaciejKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1343N:3
10774IVFigura, SzymonUKS SP3 w Bogatyni1343N:8
10775IIILeski, Franciszek UKS Jedynka Bełchatów 1343N:105
10776IVJanasek, Bartosz Caissa Pion Zielona Góra1343N:8
10777IVDrożdż, TomaszUKS Spartakus Kolbuszowa1343N:14
10778IVSzwarc, Jakub UKS Skoczek Elbląg 1343N:12
10779IVZajęcki, MikołajLukks Miedziana Góra 1343N:4
10780IVLewandowicz, Stanisław UMKS Na Pięterku Poznań 1343N:9
10781IVGrzesiak, Tomasz1342N:9
10782IIGula, Agnieszka KSz SDK-Lotnik Mielec 1342N:103
10783IIISzydło, Dorota IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1342N:15
10784IIIBazan, Ewa1342N:27
10785IVStankiewicz, PiotrGim nr 10 w Lublinie1342N:21
10786IVStarosta, Jan UKS Korona Gdańsk1342N:29
10787IIIKluska, SzymonSzubin1342N:40
10788IIWalczyszewski, MichałPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1342N:40
10789IVMazurek, JanRybnik1342N:17
10790IIIJagiełło, RóżaTKSzach Tarnobrzeg1342N:48
10791IVIgnatowski, Franciszek1342N:7
10792IIIAndrzejczak, Ignacy UKS Hetman Puszcza Mariańska 1342N:127
10793IVKubala, Michał SSP 1 STO Białystok1342N:28
10794IVBurchardt, PiotrSKF Korsarz Gdynia1342N:21
10795IVSikora, Kajetan 1342N:5
10796IVWąsiewski, Tymoteusz KLS Piechowice1342N:13
10797IVGlegoła, KacperUKS Czternastka Warszawa1342N:7
10798IIIzdebska, GabrielaKotuń1342N:65
10799IVBurszta, MarekZabrze1342N:24
10800IVOlszewski, Olaf KSz Jelonka Jelenia Góra 1342N:7
10801IVGawrysiak, KlemensWarszawa1342N:9
10802IIIMałaczek, Franciszek AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1342N:50
10803IVBednarek, Karol KSz Polonia Wrocław1342N:7
10804IIIDziedzic, Bartosz Bielany 1342N:21
10805IIIHernik, Bartosz KKSz Kraków1342N:131
10806IVBrodziński, Augustyn UKS Czarny Koń Olkusz1342N:16
10807IVJagiełło, Ignacy1342N:12
10808IIIGrot, MiriamUKS Zawisza Kolbudy 1342N:7
10809Antanauskas, Julius Marijampoles ZSM (LTU)1342N:9
10810IVKruk, SzymonRDK filia Staromieście Rzeszów1342N:6
10811IVKowalski, Dariusz Zaborówek1342N:49
10812IVJeżewski, Gabriel1342N:21
10813IVŁysek, SzymonKatolicka SP w Olsztynie1342N:6
10814IINatoli, Alessia MKS KSOS Kraków1342N:54
10815IIIZielonka, Mateusz Łapino Kartuskie 1342N:12
10816Śliz, Jaroslaw CAISSA Połczyn Zdrój1342N:5
10817IVDomagała, JakubUKS Rodło Opole1341N:53
10818IIKos, JakubAkademia Szachowa Gliwice 1341N:164
10819IIDanielczyk, Marzena GimnazjumWoźniki 1341N:27
10820IVBicki, Tomasz KKS Ormuzd Kartuzy1341N:7
10821VGorzelewski, DawidGdańsk 1341N:4
10822IVPypeć, MaciejMOSiR Tuchów 1341N:27
10823IIIPudzianowski, Mateusz 1341N:40
10824IIWolak, Maciej KKSz Kraków1341N:256
10825IVGórowski, BartoszMKS MOS WIeliczka 1341N:6
10826IVSzymczak, KonradOTSz Ostrów Wielkopolski 1341N:9
10827IVStadnik, SebastianSP 11 Suwałki1341N:10
10828IVTekieli, Konrad 1341N:7
10829IIIPrzystał, MateuszTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1341N:49
10830IIIKaszuba, Mateusz1341N:21
10831IIISzymanowicz, MichałKSz Polonia Warszawa1341N:15
10832IIMościcka, Alicja KS LAURA Chylice1341N:82
10833IVCzuchryta, Kacper LUKS Lubartów1341N:7
10834IVGnacy, PiotrUKS SP3 w Bogatyni1341N:8
10835Stec, Martyna PZS Trzebnica 1341N:7
10836IVMichalak, LeonUKS TSz Zieloni Zielonka1341N:7
10837IVUrban, Szymon UKS Jedynka Bełchatów 1341N:16
10838IVSiwik, Adrian UKS Piątka Wieluń 1341N:9
10839IVCała, DawidUKS Płomyk Nekla 1340N:31
10840IIIWyrzyk, Piotr L.O.Węgrów1340N:17
10841IIICzekalski, Paweł PKS Leśny Bydgoszcz1340N:77
10842IVDuda, MaciejRKS MAT Ruda Śląska 1340N:25
10843IVMieczkowski, Maciej WKS KOPERNIK1340N:127
10844VPopek, JakubUKS Korona Gdańsk1340N:12
10845IIIGoławski, Michał1340N:138
10846IIIKaspryszyn, Jan Wrocław1340N:80
10847IVNehring, Paweł MMKS Wieniawa Leszno1340N:6
10848IVKowalski, Jakub Gdańsk 1340N:6
10849IVRosiński, Patryk SP 8 Kalisz 1340N:19
10850IVMroczkowski, Paweł MCKiE Malbork 1340N:26
10851IIICzekańska, WeronikaPodkarpacie Przemyśl 1340N:11
10852IIGrądzka, AleksandraMUKS Stoczek 45 Białystok1340N:232
10853IIIBurchardt, PrzemysławSKF Korsarz Gdynia1340N:43
10854IIIDimitriadis, Teodor Lublin1340N:93
10855IIMakhmudov, AkbarMGLKS Parnas Oława 1340N:71
10856IVMusiolik, IgorUMKS HETMAN Marklowice1340N:9
10857IVDąbrowski, Igor1340N:6
10858IVBartnicki, Łukasz1340N:14
10859IIIKulig, KarolKGL Szarotka Wadowice Górne1340N:103
10860IVKuleszka, Kamil 1340N:5
10861IVManaj, OlgierdLipowo1340N:7
10862IVOnyszko, Maciej Bogatynia 1340N:5
10863IVKucharski, Maciej MDK Radom 1340N:6
10864IIIBiałecki, JakubUKS Hetman Puszcza Mariańska 1340N:205
10865IIIKardas, Dominik UKS Jedynka Bełchatów 1340N:37
10866IVKołakowski, KarolKS Legion Legionowo 1340N:5
10867IVJaszczuk, Tomasz1340N:5
10868IVJurek, Paweł ZP Studzieniec1340N:7
10869IVKoperczak, Konrad (Elbląg) 1340N:13
10870Bochenek, SzymonLublin1340N:8
10871IIIKalisz, Miłosz UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1340N:21
10872IVJania, Grzegorz Nowohucki PLUSIK Szklane Domy 1340N:6
10873IVJóźwik, Bartosz UKS £ady Raszyn1340N:6
10874IIIWłoch, RafałBKS Chemik Bydgoszcz1339N:99
10875IVGierczak, OliwiaLZS Znicz Rojewo1339N:5
10876IVZawalich, Oskar AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1339N:58
10877IIIMakielak, Dawid UKS Piątka Wieluń 1339N:65
10878IIIBarej, Janusz G.im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola 1339N:72
10879IVKwoczyński, Antoni KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1339N:20
10880IVSieczkowski, GabrielUKS MDK Radom 1339N:17
10881IIIMarcinkowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:40
10882IVMakoś, Kamil Team Jedlicze 1339N:6
10883IVPersona, Maciej Wołomin1339N:9
10884IVKucza, JanLegionowo 1339N:6
10885IIBorek, MichałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1339N:131
10886IVOrent, Mateusz1339N:14
10887IIISzarko, PawełKsz Jelonka Jelenia Góra 1339N:128
10888IVMalesza, Błażej 1339N:7
10889IVHryszko, Jerzy1339N:14
10890IVHebzda, IgnacyMUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:9
10891IIIBłaszkiewicz, JakubKSz Jelonka Jelenia Góra 1339N:39
10892IVCzarnota, IgorUKS Czarny Koń Olkusz1339N:7
10893IVPiotrowski, MaciejPS3 Trzebinia TCK Trzebinia 1339N:6
10894IVKulesza, Maksym ŁKS Szach-Centrum Łódź1339N:11
10895IVJańczak, Gabriel UMKS Na Pięterku Poznań 1339N:23
10896IVFlorek, Arkadiusz Mat Słopnice 1339N:6
10897VŚliwonik, Michał1338N:8
10898IIIBizoń, Jakub UKS Ognisko Rydułtowy1338N:40
10899IIKubera, Katarzyna 1338N:40
10900IIGiers, Rafał MUKS Fidei Węgrów 1338N:217
10901VKawalec, PiotrLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1338N:15
10902IVLachowski, Michał1338N:8
10903IVSołkiewicz, Mikołaj 1338N:13
10904IVPierzchała, Konrad 1338N:7
10905IIIKowalski, KonradTylawa1338N:27
10906IVPawlak, Cezary1338N:7
10907IISalamon, PaulinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1338N:164
10908IIIBewicz, Piotr Toruń1338N:10
10909IVSzel, Łukasz KSz GAMBIT MDK Świdnica1338N:8
10910IVStrama, Mateusz OWR Andrychów1338N:6
10911IVJatkowski, Krzysztof1338N:6
10912IIIŁabaniec, MarekWKSz HETMAN Wałbrzych1338N:31
10913IVHeretyk, Mikołaj KS wisła 1338N:7
10914IVDąbrowski, Piotr Szkółka Szachowa w Białymstoku 1338N:18
10915IIIDudek, JanKSz Piątka Skierniewice1338N:126
10916IVStanek, DanielNASZACH Nowy Tomyśl1338N:3
10917IIPietryk, Joanna UKS SP3 w Bogatyni1338N:111
10918IVZieliński, Damian1338N:21
10919IVBrych, DawidUKS Jantar Pruszcz Gdański 1338N:27
10920IVGąsior, Łukasz1338N:7
10921IIMielnik, Patryk KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:101
10922IVSławiński, DawidUKS SP3 w Bogatyni1337N:8
10923IIISikorska, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1337N:32
10924IIIWojtczuk, Nikodem UKS TSz Zieloni Zielonka1337N:66
10925IVChmielecki, Ksawery UKSz Ziemowit Złotów1337N:8
10926IIJellonnek, MatyldaWKS FLOTA Gdynia1337N:117
10927IIISzpunar, Anna 1337N:9
10928IVZastawny, Oskar UKS Jantar Pruszcz Gdański 1337N:16
10929IIIIwańczuk, DominikKU AZS UW w Warszawie 1337N:25
10930IVPopiela, JakubUKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA1337N:5
10931IVMatecki, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 1337N:11
10932IIIBorowik, MartaPubliczne Gimnazjum w Fajsławicach 1337N:18
10933IIIJaworski, Jakub KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:27
10934IIIRzeszuto, Karol SP 11 Dębica 1337N:56
10935Pawluczuk, PiotrBiałystok1337N:7
10936IIIBudzyna, SylwanaUKS Piątka Wieluń 1337N:5
10937IIIPogorzelski, Rafał Olsztyn 1337N:14
10938IVWeber, Igor MTSz Mińsk Mazowiecki1337N:8
10939IVSkoczko, Michał1337N:7
10940IIPieczewska, Jadwiga OTSz Ostrów Wielkopolski 1337N:141
10941IISzczygielski, GrzegorzCKR SSz Grójec 1337N:39
10942IVStaruś, Henryk Radomig Radom 1337N:28
10943IIISokołowski, Hubert MUKS Stoczek 45 Białystok1337N:93
10944IIIRadoch, Filip UKS Smecz Konin 1337N:145
10945IIIMłyński, Szymon UKS Wda Lipusz1337N:56
10946IIIMisztal, BartoszUKS Caissa Warszawa 1337N:22
10947IIIMilewski, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock1337N:51
10948IVLah, KarolBednarska 1337N:8
10949IIIBłasik, KamilMDK I Jasło1337N:52
10950IIIKowalczyk, JakubKSz Piątka Skierniewice1337N:75
10951IIIPrzewoźnik, PiotrAZS UMK Toruń1337N:95
10952IVPawlak, Miłosz KKSz Kraków1337N:7
10953IVWistel, Przemysław 1337N:16
10954IIILitowska, Maria UKS OPP Toruń1336N:10
10955IIBartosiewicz, Julia UKS 21 Podlesie 1336N:142
10956IVKotula, Maksymilian 1336N:28
10957IISzynwelski, Ryszard BKS Chemik Bydgoszcz1336N:298
10958IVTowarek, MichałKS Carbo-Gliwice Gliwice1336N:62
10959IIIŁowicki, Mariusz Kluczbork 1336N:25
10960IIIKordus, WiktorUMKS Na Pięterku Poznań 1336N:19
10961IVSkulski, SebastianMKSz Rybnik 1336N:32
10962IIILemke, Albert TKKF Rzemyk Gdynia1336N:117
10963IVMokrzan, Mikołaj KSz Sulechów 1336N:17
10964IVKulik, DominikKMKSz Victoria Kielce 1336N:16
10965IVSzpyra, KacperMKS Rokita Brzeg Dolny1336N:24
10966IIITurek, Damian L-UKS Burza Rogi1336N:46
10967IIIŚliwiński, Bogdan TS Wisła Kraków 1336N:37
10968IISkipiała, Wiktor TMS Roszada Gliwice 1336N:156
10969IIHanuszkiewicz, JuliaKSz Piątka Skierniewice1336N:145
10970IIIŁada, KarolUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1336N:16
10971IIIMakar, KarolKS Lew Krynki 1336N:74
10972IVKowalik, Wojciech UKSz Skoczek Choszczno1336N:9
10973IIMarek, Grzegorz MGLKS Parnas Oława 1336N:76
10974IVDela, SzymonUKS przy SP 8 Chrzanów 1336N:9
10975IVSadowski, SzymonSzkółka Szachowa w Białymstoku 1336N:9
10976IVMróz, Szymon 1336N:12
10977IVKonarski, AdamWKS FLOTA Gdynia1336N:6
10978IIKomendecki, AntoniKSz Miedź Legnica1336N:52
10979IVWieczorek, MaksymilianOTSz Ostrów Wielkopolski 1336N:5
10980IVZawistowski, MateuszMałkinia Górna1336N:6
10981IVKaczmarek, Grzegorz Ożarów Mazowiecki 1336N:14
10982IVUchroński, DanielMLKS Nadnarwianka Pułtusk1336N:5
10983IIKot, AgnieszkaLKS Kańczuga 1335N:9
10984IIIŚwiętochowski, Tomasz SRSDiM Węgrów 1335N:84
10985IIIKordus, MaciejUMKS Na Pięterku Poznań 1335N:30
10986IIIMroczkowska, Monika UKS Żak Łomża1335N:16
10987IVWośko, Mikołaj1335N:25
10988IIIGawrylczyk, ZbigniewUKS Korona Gdańsk1335N:181
10989IVKowalonek, Wiktor RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1335N:17
10990IIIDroździak, HubertJunior Lubin* 1335N:27
10991IIISmołka, MiłoszRybnik1335N:48
10992IVNieckarz, Piotr Gimnazjum nr 15 w Krakowie1335N:6
10993IIISawicka, Anna Gdańsk 1335N:13
10994IVPalenik, Alojzy Jabłonka 1335N:14
10995IIIDuda, Jakub Pabianice 1335N:65
10996IIIWięcek, JakubKlub Szachowy Kana Tarnów1335N:38
10997IVStopyra, Adrian UKS SP1 Leżajsk1335N:9
10998IIIGoławski, EwarystŁuków 1335N:49
10999IIIKołakowski, Zbigniew Warszawa1335N:59
11000VGarbowski, Tomasz KSz Gambit Szemud 1335N:7
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)