ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23537);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33901)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (76);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13023)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11773);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
10501IVMotyl, Wojciech UKS Hetman Częstochowa 1347N:6
10502IVBazylewicz, Jakub Szkoła Szachowa Gambit Toruń1347N:4
10503IVŁajszczak, Franciszek1347N:7
10504IVŁasiński, SzymonSP nr 15 Olsztyn1347N:6
10505IIIKrystoń, Mariusz 1347N:19
10506IIIZmarzły, WiktorUKS G4 Tarnowskie Góry 1347N:85
10507IIIJędrzejczak, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1347N:24
10508IVTrzajna, MichałMat Słopnice 1347N:6
10509IVŻanowski, JanGimnazjum 111346N:17
10510IIIBarłowski, PatrykRzKSz Rzeszów1346N:106
10511IINaumiec, Adam UKS Gambit Świebodzin1346N:50
10512IIJastrzębska, Julia KSz Gambit Świecie 1346N:73
10513IILewandowska, Kamila GKSz Kornuty Gorlice1346N:90
10514IIJaszczuk, Miłosz SSP 2 Białystok1346N:242
10515IVBuchaniewicz, Piotr KSz Polonia Wrocław1346N:7
10516Buchaniewicz, MaciejWrocław1346N:7
10517IVMatulewski, Łukasz Wąbrzeźno 1346N:7
10518IIWichura, Sara IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1346N:195
10519IVZajkowski, Stanisław MKSz-MDK Białystok 1346N:14
10520IIWalczak, Szymon UKS SP11 Skoczek Tczew1346N:171
10521IIISobczyński, MateuszGdynia1346N:22
10522IIJopek, FilipTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1346N:63
10523IVButko, Lucjan 1346N:10
10524IVKołek, EdwardBielsko-Biała1346N:15
10525IVAdamiec, KamilMKS AGROS CHEŁM1346N:13
10526IIIKocierz, Paweł GEKON Akademia Szachowa Nysa1346N:39
10527IVKowalczyk, Franciszek Gdynia1346N:7
10528IVGolan, Mateusz1346N:9
10529IVKowalczyk, OskarKock1346N:7
10530IIIPaluch, Justyna ULKS Brzozanin Brzoza 1346N:8
10531IIIKowalik, PiotrKSz Polonia Warszawa1346N:84
10532IVSzymala, Stanisław SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 1346N:3
10533IVDrogosz, Aleksander Gdańsk 1346N:7
10534IVKrasowski, MichałCKR SSz Grójec 1346N:8
10535IVKiełbasa, MiłoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1346N:7
10536IVKlask, Franciszek UKS Czternastka Warszawa1346N:9
10537IVKuczera, JakubMUKS SZS Cieszyn1346N:7
10538IVSkrzypczyński, Przemysław 1346N:7
10539IIIMigacz, Jan UKS Jantar Pruszcz Gdański 1346N:13
10540IITamoń, Agata UKS OPP Toruń1345N:254
10541IIIFriedrich, MarekIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1345N:39
10542IVWojciechowski, MateuszKSz Polonia Wrocław1345N:44
10543IIIKaczmarczyk, IwonaLO Barcin 1345N:13
10544IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1345N:98
10545IIIŁoza, Patrycja LKS Kosienice 1345N:26
10546IIINożyński, Jan G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1345N:31
10547IVSzewczyk, Mateusz LUKKS Kielce1345N:8
10548IVTeofilak, AdamPałac Młodzieży Koszalin 1345N:16
10549bkUrban, Szymon UKS Jedynka Bełchatów 1345N:12
10550IVDziadosz, Dominik Gimnazjum Nr 1 Krosno 1345N:5
10551IIMatusik, ZuzannaUKS Hetman Koronny Trzebinia1345N:247
10552IVNiemiec, MichałTKKF Rzemyk Gdynia1345N:10
10553IVJanicki, DariuszUKS Łady Raszyn1345N:7
10554IVNiziołek, Grzegorz 1345N:7
10555IICzyżewska, Kinga UKS Giecek Radków1345N:85
10556IVWójcik, MichałKSz Polonia Wrocław1345N:9
10557IIIPopowski, Mateusz KSz Stilon Gorzów Wlkp.1345N:66
10558IVSzmist, AleksanderKKSz Urania Krosno1345N:8
10559IVMatejczuk, KrzysztofLUKS Lubartów1345N:11
10560IVOrłowski, KarolSP Łęki Dukielskie1345N:15
10561IVLipski, Seweryn COKiS Ciechanowiec1345N:7
10562IVKaczyński, TomaszDługołeka 1345N:13
10563IVJurek, MateuszKSz Miedź Legnica1345N:11
10564IVKowalczyk, JakubKSz Piątka Skierniewice1345N:55
10565IVAlseifi, JakubSP Pruszków1345N:14
10566IVKrasowski, Konrad KLS Piechowice1345N:7
10567IVZiętara, Piotr Wola1345N:7
10568IIIRadomski, Tobiasz KS LAURA Chylice1345N:55
10569IVŁuczak, KarolUKS Rodło Opole1345N:6
10570IIIKowalski, Melissa ŁKS Szach-Centrum Łódź1345N:18
10571IVSzulecki, Bartosz 1344N:7
10572IIINowosad, Adrianna AKS Mikołów 1344N:28
10573IIIZboina, KonradUKS TSz Zieloni Zielonka1344N:159
10574IIIKolański, JakubSP 6 POZNAŃ1344N:90
10575IVGoles, Szymon 1344N:28
10576IIIPoreda, Roman BKS Chemik Bydgoszcz1344N:42
10577IVZieliński, Karol 1344N:7
10578IIICzerniak, Magdalena JKSz-W Jarocin1344N:20
10579IIIKudela, KrystianKSz GAMBIT MDK Świdnica1344N:68
10580IVFordon, KacperBydgoszcz 1344N:4
10581IVSzady, Mikołaj Gdańsk 1344N:4
10582IITomaszek, Katarzyna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1344N:326
10583IIIKlencz, Kamil RKS MAT Ruda Śląska 1344N:77
10584IVUgorny, Miłosz KTS Kalisz1344N:7
10585IISeemann, Pola MKSz Rybnik 1344N:120
10586IIGaczoł, JuliaUKS GONIEC Staniątki 1344N:215
10587IVMularczuk, Mikołaj LUKS Lubartów1344N:7
10588IIGłogiewicz, Natalia1344N:19
10589IVPasterniak, WojciechKS 64 Zielona Góra 1344N:4
10590IVMossakowski, Jarosław1344N:7
10591IIIDaniel, ZbigniewTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1344N:27
10592IVFilimonow, Daniel UKS Caissa Warszawa 1344N:19
10593IVStupak, Krzysztof LUKSz Orient Sokółka1344N:18
10594IVStankiewicz, ŁukaszSP nr 7 Suwałki1344N:5
10595IVŁysak, PawełLUKKS Kielce1344N:7
10596IVWcisło, MateuszSzachowy Uniwersytet Warszawa 1344N:7
10597IVKurzępa, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
10598IIIKrukar, Piotr KKSz Urania Krosno1343N:12
10599IIIBełcikowski, Jakub MKS EMDEK Bydgoszcz 1343N:76
10600IVWacławik, Grzegorz UKS Giecek Radków1343N:81
10601IVMagiera, PiotrMKSz Rybnik 1343N:26
10602IIIWolniewicz, Mateusz UKS Hetman Częstochowa 1343N:56
10603IIIJamróg, JakubKKSz Urania Krosno1343N:63
10604IVJóźwik, Jakub UKSz Hetman Warszawa1343N:22
10605IVPisarczyk, Aleksander SP 2 Mińsk Mazowiecki1343N:14
10606IIIMonczak, Mikołaj Caissa Pion Zielona Góra1343N:144
10607IVPolak, Patryk G.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�1343N:6
10608II+Żyznowska, MariannaKS LAURA Chylice1343N:88
10609IIISiedliski, Daniel Chodlik 1343N:28
10610IIIBudny, Mikołaj Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach 1343N:24
10611IVKocur, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1343N:9
10612IVTrzęsała, KacperKrościenko nad Dunajcem1343N:13
10613IIIŻyto, KarolRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1343N:70
10614IVWojciuk, Grzegorz MDK Białystok1343N:9
10615IVDeć, Krystian1343N:4
10616IVPaszka, MaciejKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1343N:3
10617IVFigura, SzymonUKS SP3 w Bogatyni1343N:8
10618IVJanasek, Bartosz Caissa Pion Zielona Góra1343N:8
10619IVDrożdż, TomaszUKS Spartakus Kolbuszowa1343N:14
10620IIIRosa, AntoniKSz Piątka Skierniewice1343N:35
10621IVMarczewski, Piotr ŁKS Szach-Centrum Łódź1343N:17
10622IVGrzesiak, Tomasz1342N:9
10623IIGula, Agnieszka KSz SDK-Lotnik Mielec 1342N:103
10624IIISzydło, Dorota IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1342N:15
10625IIIBazan, Ewa1342N:27
10626IVStankiewicz, PiotrGim nr 10 w Lublinie1342N:21
10627IVStarosta, Jan UKS Korona Gdańsk1342N:29
10628IIIKluska, SzymonSzubin1342N:40
10629IIWalczyszewski, MichałPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1342N:40
10630IVMazurek, JanRybnik1342N:17
10631IIIJagiełło, RóżaTKSzach Tarnobrzeg1342N:48
10632IVIgnatowski, Franciszek1342N:7
10633IIIAndrzejczak, Ignacy UKS Hetman Puszcza Mariańska 1342N:127
10634IVKubala, Michał SSP 1 STO Białystok1342N:28
10635IIKaryś, Katarzyna LUKKS Kielce1342N:196
10636IVBurchardt, PiotrSKF Korsarz Gdynia1342N:21
10637IVSikora, Kajetan 1342N:5
10638IVWąsiewski, Tymoteusz KLS Piechowice1342N:13
10639IVGlegoła, KacperUKS Czternastka Warszawa1342N:7
10640IIGronczewski, DawidUKS MDK GDYNIA1342N:68
10641IIIzdebska, GabrielaKotuń1342N:65
10642IVBurszta, MarekZabrze1342N:24
10643IVOlszewski, Olaf KSz Jelonka Jelenia Góra 1342N:7
10644IVGawrysiak, KlemensWarszawa1342N:9
10645IIIBorowik, KarolLKSz Lublin 1342N:285
10646IVBednarek, Karol KSz Polonia Wrocław1342N:7
10647IIIDziedzic, Bartosz Bielany 1342N:21
10648IVBrodziński, Augustyn UKS Czarny Koń Olkusz1342N:16
10649IVJagiełło, Ignacy1342N:12
10650IIIGrot, MiriamUKS Zawisza Kolbudy 1342N:7
10651Antanauskas, Julius Marijampoles ZSM (LTU)1342N:9
10652IIIŻmuda, TomaszKlub Szachowy Kana Tarnów1342N:55
10653IVKruk, SzymonRDK filia Staromieście Rzeszów1342N:6
10654IIIPartyka, Wiktor LUKKS Kielce1342N:41
10655IVŁysek, SzymonKatolicka SP w Olsztynie1342N:6
10656IIIZielonka, Mateusz Łapino Kartuskie 1342N:12
10657IVDomagała, JakubUKS Rodło Opole1341N:53
10658IIKos, JakubAkademia Szachowa Gliwice 1341N:164
10659IIDanielczyk, Marzena GimnazjumWoźniki 1341N:27
10660VGorzelewski, DawidGdańsk 1341N:4
10661IVPypeć, MaciejMOSiR Tuchów 1341N:27
10662IIIPudzianowski, Mateusz 1341N:40
10663IIIKubiczek, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1341N:85
10664IVGórowski, BartoszMKS MOS Wieliczka 1341N:6
10665IVPrausnitz, Ian1341N:14
10666IISzczepanik, Magdalena KSz Piątka Skierniewice1341N:79
10667IVSzymczak, KonradOTSz Ostrów Wielkopolski 1341N:9
10668IVStadnik, SebastianSP 11 Suwałki1341N:10
10669IVTekieli, Konrad 1341N:7
10670IIIKaszuba, Mateusz1341N:21
10671IVDuda, SzymonMKS MOS Wieliczka 1341N:9
10672IVGnacy, PiotrUKS SP3 w Bogatyni1341N:8
10673IVZbijowski, Patryk Warszawa1341N:31
10674IVJodłowski, RobertAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1341N:7
10675Stec, Martyna PZS Trzebnica 1341N:7
10676IVCała, DawidUKS Płomyk Nekla 1340N:31
10677IIIWyrzyk, Piotr L.O.Węgrów1340N:17
10678IVDuda, MaciejRKS MAT Ruda Śląska 1340N:25
10679IVMieczkowski, Maciej WKS KOPERNIK1340N:127
10680VPopek, JakubUKS Korona Gdańsk1340N:12
10681IIIGoławski, Michał1340N:138
10682IIIKaspryszyn, Jan Wrocław1340N:75
10683IVNehring, Paweł MMKS Wieniawa Leszno1340N:6
10684IVKowalski, Jakub Gdańsk 1340N:6
10685IVRosiński, Patryk SP 8 Kalisz 1340N:19
10686IVMroczkowski, Paweł MCKiE Malbork 1340N:26
10687IIICzekańska, WeronikaPodkarpacie Przemyśl 1340N:11
10688IIIBurchardt, PrzemysławSKF Korsarz Gdynia1340N:43
10689IIIBartosik, FranciszekKSz Piątka Skierniewice1340N:269
10690IIIDimitriadis, Teodor Lublin1340N:93
10691IIMakhmudov, AkbarMGLKS Parnas Oława 1340N:71
10692IVMusiolik, IgorUMKS HETMAN Marklowice1340N:9
10693IVDąbrowski, Igor1340N:6
10694IIIBer, Piotr1340N:165
10695IVBartnicki, Łukasz1340N:14
10696IVKuleszka, Kamil 1340N:5
10697IVManaj, Olgierd1340N:7
10698IVOnyszko, Maciej Bogatynia 1340N:5
10699IVKucharski, Maciej MDK Radom 1340N:6
10700IVKołakowski, KarolKS Legion Legionowo 1340N:5
10701IVJaszczuk, Tomasz1340N:5
10702IVJurek, Paweł ZP Studzieniec1340N:7
10703IVKoperczak, Konrad (Elbląg) 1340N:13
10704Bochenek, SzymonLublin1340N:8
10705IIIKalisz, Miłosz UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1340N:21
10706IVJania, Grzegorz Nowohucki PLUSIK Szklane Domy 1340N:6
10707IIIWłoch, RafałBKS Chemik Bydgoszcz1339N:99
10708IVGierczak, OliwiaLZS Znicz Rojewo1339N:5
10709IVZawalich, Oskar AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1339N:58
10710IIIMakielak, Dawid UKS Piątka Wieluń 1339N:65
10711IIIBarej, Janusz G.im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola 1339N:72
10712IVKwoczyński, Antoni KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1339N:20
10713IVSieczkowski, GabrielUKS MDK Radom 1339N:17
10714IIIMagierski, GabrielPłock1339N:33
10715IIIMarcinkowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:40
10716IVMakoś, Kamil Team Jedlicze 1339N:6
10717IVPersona, Maciej Wołomin1339N:9
10718IVKucza, JanLegionowo 1339N:6
10719IIBorek, MichałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1339N:131
10720IVOrent, Mateusz1339N:14
10721IIISzarko, PawełKSz Jelonka Jelenia Góra 1339N:128
10722IVMalesza, Błażej 1339N:7
10723IVHryszko, Jerzy1339N:14
10724IIIGadlina, Adrian UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1339N:24
10725IVHebzda, IgnacyMUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:9
10726IVCzarnota, IgorUKS Czarny Koń Olkusz1339N:7
10727IVNorberciak, Mateusz 1339N:14
10728IVKulesza, Maksym ŁKS Szach-Centrum Łódź1339N:11
10729IVFlorek, Arkadiusz Mat Słopnice 1339N:6
10730VŚliwonik, Michał1338N:8
10731IIIBizoń, Jakub UKS Ognisko Rydułtowy1338N:40
10732IIKubera, Katarzyna 1338N:40
10733VKawalec, PiotrLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1338N:15
10734IVLachowski, Michał1338N:8
10735IVSołkiewicz, Mikołaj 1338N:13
10736IVPierzchała, Konrad 1338N:7
10737IIIKowalski, KonradTylawa1338N:27
10738IIILeśniak, KacperKSz Gambit Świecie 1338N:132
10739IVPawlak, Cezary1338N:7
10740IIKozłowski, Bartosz KSz Polonia Warszawa1338N:98
10741IISalamon, PaulinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1338N:164
10742IIIBewicz, Piotr Toruń1338N:10
10743IVSzel, Łukasz KSz GAMBIT MDK Świdnica1338N:8
10744IVStrama, Mateusz OWR Andrychów1338N:6
10745IVJatkowski, Krzysztof1338N:6
10746IIIŁabaniec, MarekWKSz HETMAN Wałbrzych1338N:31
10747IVHeretyk, Mikołaj KS wisła 1338N:7
10748IIIDudek, JanKSz Piątka Skierniewice1338N:117
10749IVStanek, DanielNASZACH Nowy Tomyśl1338N:3
10750IIPietryk, Joanna UKS SP3 w Bogatyni1338N:111
10751IVBrych, DawidUKS Jantar Pruszcz Gdański 1338N:27
10752IVGąsior, Łukasz1338N:7
10753IIIBochenek, KacperBiały Król Wisznia Mała1338N:44
10754IVMakuch, TomaszLKS ORZEŁ Kozy 1338N:6
10755IVWróblewski, MateuszSalezjańskie Gimnazjum w Mińsk Maz. 1338N:5
10756IVJakubek, FilipŁódzki Związek Szachowy1338N:5
10757IIMielnik, Patryk KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:101
10758IVSławiński, DawidUKS SP3 w Bogatyni1337N:8
10759IIISikorska, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1337N:32
10760IIIWojtczuk, Nikodem UKS TSz Zieloni Zielonka1337N:66
10761IVChmielecki, Ksawery UKSz Ziemowit Złotów1337N:8
10762IIJellonnek, MatyldaWKS FLOTA Gdynia1337N:117
10763IIISzpunar, Anna 1337N:9
10764IVZastawny, Oskar UKS Jantar Pruszcz Gdański 1337N:16
10765IIIIwańczuk, DominikKU AZS UW w Warszawie 1337N:25
10766IVPopiela, JakubUKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA1337N:5
10767IVMatecki, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 1337N:11
10768IIIBorowik, MartaPubliczne Gimnazjum w Fajsławicach 1337N:18
10769IIIJaworski, Jakub KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:27
10770IIIRzeszuto, Karol TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1337N:56
10771Pawluczuk, PiotrBiałystok1337N:7
10772IIIBudzyna, SylwanaUKS Piątka Wieluń 1337N:5
10773IIIPogorzelski, Rafał Olsztyn 1337N:14
10774IVWeber, Igor MTSz Mińsk Mazowiecki1337N:8
10775IVSkoczko, Michał1337N:7
10776IISzczygielski, GrzegorzCKR SSz Grójec 1337N:39
10777IVStaruś, Henryk Radomig Radom 1337N:28
10778IIIRasiński, JanIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1337N:71
10779IIIMłyński, Szymon UKS Wda Lipusz1337N:56
10780IIIMisztal, BartoszUKS Caissa Warszawa 1337N:22
10781IVLah, KarolBednarska 1337N:8
10782IIIBłasik, KamilKKSz Urania Krosno1337N:52
10783IVPawlak, Miłosz KKSz Kraków1337N:7
10784IIILitowska, Maria UKS OPP Toruń1336N:10
10785IVKotula, Maksymilian 1336N:28
10786IISzynwelski, Ryszard BKS Chemik Bydgoszcz1336N:298
10787IVTowarek, MichałKS Carbo-Gliwice Gliwice1336N:62
10788IIIŁowicki, Mariusz Kluczbork 1336N:25
10789IIIKordus, WiktorUMKS Na Pięterku Poznań 1336N:19
10790IVSkulski, SebastianMKSz Rybnik 1336N:32
10791IIDeryło, MaksymilianUKS Caissa Warszawa 1336N:138
10792IIILemke, Albert TKKF Rzemyk Gdynia1336N:117
10793IVMokrzan, Mikołaj KSz Sulechów 1336N:17
10794IVKulik, DominikKMKSz Victoria Kielce 1336N:16
10795IVSzpyra, KacperMKS Rokita Brzeg Dolny1336N:24
10796IIITurek, Damian L-UKS Burza Rogi1336N:46
10797IIIŚliwiński, Bogdan TS Wisła Kraków 1336N:37
10798IISkipiała, Wiktor TMS Roszada Gliwice 1336N:156
10799IIHanuszkiewicz, JuliaKSz Piątka Skierniewice1336N:145
10800IIIŁada, KarolUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1336N:16
10801IIIMilewski, Mirosław Płock1336N:29
10802IVKowalik, Wojciech UKSz Skoczek Choszczno1336N:9
10803IVDela, SzymonUKS przy SP 8 Chrzanów 1336N:9
10804IVMróz, Szymon 1336N:12
10805IVKonarski, AdamUKS MDK GDYNIA1336N:6
10806IVWieczorek, MaksymilianOtsz Ostrów Wielkopolski 1336N:5
10807IIIJóźwik, Michał MTSz Mińsk Mazowiecki1336N:22
10808IVKaczmarek, Grzegorz Ożarów Mazowiecki 1336N:14
10809IVUchroński, DanielMLKS Nadnarwianka Pułtusk1336N:5
10810IIKot, AgnieszkaLKS Kańczuga 1335N:9
10811IIIŚwiętochowski, Tomasz SRSDiM Węgrów 1335N:84
10812IIIKordus, MaciejUMKS Na Pięterku Poznań 1335N:30
10813IIIMroczkowska, Monika UKS Żak Łomża1335N:16
10814IVWośko, Mikołaj1335N:25
10815IIIGawrylczyk, ZbigniewUKS Korona Gdańsk1335N:181
10816IVKowalonek, Wiktor RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1335N:17
10817IIIDroździak, HubertJunior Lubin* 1335N:27
10818IIISmołka, MiłoszRybnik1335N:48
10819IVNieckarz, Piotr Gimnazjum nr 15 w Krakowie1335N:6
10820IIISawicka, Anna Gdańsk 1335N:13
10821IVPalenik, Alojzy Jabłonka 1335N:14
10822IIIDuda, Jakub Pabianice 1335N:65
10823IIIWięcek, JakubKlub Szachowy Kana Tarnów1335N:38
10824IVStopyra, Adrian UKS SP1 Leżajsk1335N:9
10825IIIGoławski, EwarystŁuków 1335N:49
10826IIIKołakowski, Zbigniew Warszawa1335N:59
10827VGarbowski, Tomasz KSz Gambit Szemud 1335N:7
10828IVTyborowicz, GrzegorzSiemiatycze 1335N:14
10829IIPieczewska, Jadwiga OTSz Ostrów Wielkopolski 1335N:132
10830IIŁabędź, Gabriela Klub Szachowy Kana Tarnów1335N:140
10831IIIAdamczyk, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1335N:43
10832IVRusin, JakubGimnazjum w Gródkach 1335N:26
10833IIWalendykiewicz, Martyna KSz. Hańcza Suwałki 1335N:248
10834IIIKucharski, Jakub BartoszUKS Hetman Częstochowa 1335N:62
10835IVSzklarczyk, Mateusz Wrocław1335N:7
10836IIIDuda, LeonKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1335N:151
10837IIIMagiera, ArturMCKiE Malbork 1335N:63
10838IIIZakrzewicz, KacperUKS Pałac Nieborów1335N:46
10839IVSzaniawski, MikołajKSSSN Ursynów Warszawa 1335N:7
10840IVRadomski, Oskar 1335N:7
10841Pajączkowski, Konrad Radom 1335N:3
10842IVPawlina, Maciej UKS Caissa Warszawa 1335N:6
10843IVProbierz, Jakub UKS Czarny Koń Olkusz1335N:6
10844IIIWamka, Konrad UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1334N:46
10845IIIUsarz, MichałMPZSzach Kraków1334N:107
10846IIIOrlikowska, Walentyna KSz ZEFIR Boguszowice 1334N:39
10847IIJarocka, Kamila KSz Polonia Wrocław1334N:152
10848IIGonsior, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice1334N:114
10849IVDelmanowicz, Miłosz1334N:30
10850IVTarnawski, Paweł 1334N:7
10851IIIBek, Patryk Iwla1334N:21
10852IVFranzoso, Dawid Junior Lubin* 1334N:27
10853IVSitarek, Michał1334N:36
10854IIIGoppold, DawidKSz GAMBIT MDK Świdnica1334N:60
10855IIIWiśniewski, IwoUKS Smecz Konin 1334N:47
10856IVPasieczny, JanHetman Łuków1334N:34
10857IIDębiec, Hubert Szachowy Uniwersytet Warszawa 1334N:106
10858IVSiłkowski, WiktorGdynia1334N:8
10859IVJanuszko, Michał Gdańsk 1334N:6
10860IVMazur, JanMCKiS Jaworzno1334N:7
10861IIIJaroszewski, MateuszKSz Polonia Warszawa1334N:141
10862IVWitas-Tryjański, IreneuszKS DORS Ruda Śląska 1334N:16
10863IIPastuszka, Aleksandra KS AZS Wratislavia1334N:189
10864IIISzmyt, DominikKSz Stilon Gorzów Wlkp.1334N:78
10865IVGraczkowski, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1334N:6
10866IIICzerwiński, MichałMGLKS Parnas Oława 1334N:90
10867IVBartosik, StanisławWarszawa1334N:14
10868IVRomejko, JeremiaszWrocław1334N:13
10869IVPłaskowicki, Łukasz Warszawa1334N:28
10870IVBardziński, MiłoszMorąg1334N:8
10871IVKismanowski, Krystian Małkowo1334N:4
10872IIIPrzybylik, Mariusz1334N:32
10873IVKlyus, Ivan 1334N:7
10874IIIBąk, Marta UKS MDK Otwock1333N:39
10875IISenftleben, Marta UKS Gim-2 Środa Wlkp.1333N:50
10876IVSzczęśniak, MaciejGIM 2 Otwock1333N:49
10877IIIBasiński, KrzysztofKSz LECH-WSUS Poznań 1333N:31
10878IVWrzoł, SzymonGIMNAZJUM Zabrzeg 1333N:22
10879IVSzałek, MateuszUMKS Na Pięterku Poznań 1333N:21
10880IIIKosmacz, HannaPałac Młodzieży Koszalin 1333N:13
10881IVDziodzio, Dawid MKSz Rybnik 1333N:8
10882IVKostyra, Adam KKS Czarni Dęblin1333N:11
10883IIBrzenczka, Joanna KSz Silesia Racibórz 1333N:184
10884IVBaranowski, WojciechMUKS MDK Śródmieście Wrocław1333N:7
10885IIINikołajuk, Jakub Szkółka Szachowa w Białymstoku 1333N:83
10886IIIPasławski, Borys Gdańsk 1333N:91
10887IIILeszner, Inez ŁKS Szach-Centrum Łódź1333N:8
10888IIWolak, Maciej KKSz Kraków1333N:234
10889IVSchwarzweller, Henryk UKS MDK GDYNIA1333N:8
10890IVPichlacz, Radosław ŻTMS Baszta Żnin1333N:7
10891IIIBożek, KacperWiśniowa 1333N:18
10892IIIJarocki, MichałUKS Lesznowola1333N:21
10893IIILasok, MarekKSz Miedź Legnica1333N:25
10894IVSałański, Miłosz 1333N:7
10895IVWołowski, Wiktor UKS MDK GDYNIA1333N:13
10896IIIDomański, Alan Luks Lubartów1333N:46
10897IIINowak, Maciej KLIM UKSz Gambit Starachowice 1333N:45
10898IVSmerachanski, DaniilKSz Polonia Warszawa1333N:12
10899IVKulpiński, MaciejLUKKS Kielce1333N:6
10900Kulak, MatsveiGrodno1333N:9
10901IISzymańska, EmiliaBKS Chemik Bydgoszcz1332N:183
10902IVWoźniak, Jakub UKS Pałac Młodzieży Katowice 1332N:17
10903IIINiemczak, IzabellaLKS Orzeł Wysoka 1332N:27
10904IVBuczkowski, StanisławAkademia Szachowa Gliwice 1332N:71
10905IVRafalski, Karol UKS Caissa Warszawa 1332N:24
10906IIZachara, JakubPSP 17 w Kaliszu1332N:113
10907IIIŻądkowski, Maciej AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1332N:31
10908IVŁośko, Witold UMKS Na Pięterku Poznań 1332N:13
10909IIIKrcil, JustynaMDK Bochnia 1332N:22
10910IIIHajducki, Bartłomiej SZKOŁA PODSTAWOWA Górki Wielkie 1332N:102
10911IISzewczak, Aneta UKS TSz Zieloni Zielonka1332N:66
10912Sienkiewicz, Tomasz KSz Maraton Łomża 1332N:9
10913IIChojnowska, Justyna KSz Maraton Łomża 1332N:183
10914IIIBorken-Hagen, Piotr UKS Caissa Warszawa 1332N:50
10915IIIMakówka, WiktorLUKKS Miedziana Góra 1332N:42
10916IVPietrzak, Jakub TKKF Rzemyk Gdynia1332N:5
10917IIIKsiężak, Kacper 1332N:28
10918IVMaciejczuk, Oliwier SSP 3 BTO Białystok1332N:8
10919IIWojciechowski, Paweł Gdańsk 1332N:166
10920IIIMeers, IanUKS przy SP 8 Chrzanów 1332N:60
10921IIIKrasowska, Alicja UKS Gambit - Wesoła1332N:27
10922IIIOkliński, Franciszek KS LAURA Chylice1332N:230
10923IVKamiński, Maciej 1332N:14
10924IVDymek, Jakub1332N:4
10925IVStelmaszczyk, Przemysław LUKKS Kielce1332N:10
10926IVBejgiert, Karol Działdowo1332N:13
10927IVSadowy, WiktorMUKS MDK Śródmieście Wrocław1331N:48
10928IVLachowicz, BartoszKSz Polonia Wrocław1331N:15
10929IIIJankowska, IzabelaZS nr 10 dr. 11331N:20
10930IVKrych, ŁukaszUKS Kiełbaska Kościelec 1331N:7
10931IVWodzyński, TomaszToruń1331N:8
10932IVMarcińczyk, MichałKSz Maraton Łomża 1331N:48
10933IVCzarkowski, Krzysztof UKS OPP Toruń1331N:14
10934IVOrzeł, Bartłomiej 1331N:12
10935IIKuliga, Roman MSKS GAMBIT Tarnowiec 1331N:44
10936IVMrozik, Michał KSz SDK-Lotnik Mielec 1331N:8
10937IVNerć, JakubKSz Gryf Szczecin 1331N:7
10938IVJaszkiewicz, KlaudiuszKTS Kalisz1331N:6
10939IIŻmuda, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1331N:259
10940IVTroć, Wiktor 1331N:6
10941IIZambrowska-Mazurek, Zofia 1331N:21
10942IVMotyl, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1331N:17
10943IVKleczaj, Kacper Radom 1331N:11
10944Drapiewski, AleksanderKS 64 Zielona Góra 1331N:9
10945Walasek, PiotrSzczecin1331N:9
10946IIILamek, DawidOTSz Ostrów Wielkopolski 1331N:54
10947IVBarszczewski, Jan 1331N:21
10948IVFrączek, Jan KLS Piechowice1331N:7
10949IVKosiba, ZbigniewWarzyce 1331N:32
10950VMiga, Mateusz SP 3 Mielec 1331N:6
10951IVKaczorowski, Franciszek ŁKS Szach-Centrum Łódź1331N:8
10952IVSeredyński, Konrad Warszawa1331N:6
10953IVSzewczyk, FranciszekOżarów Mazowiecki 1331N:6
10954IVPrzebieracz, Olga UMKS Na Pięterku Poznań 1331N:10
10955Kurek, Hubert Bydgoszcz 1330N:9
10956IIISkierski, TomaszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1330N:61
10957IVChrapusta, Stanisław UKS Caissa Warszawa 1330N:13
10958Oliwier, DawidKTSz-W Kalisz 1330N:8
10959IVWłoch, Dominik RzKSz Rzeszów1330N:35
10960IIISienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1330N:27
10961IIIKaczmarczyk, Wojciech UKS Smecz Konin 1330N:124
10962IVNowakowski, Kacper1330N:5
10963IIIKot, MartaUKS Hetman Częstochowa 1330N:18
10964IVŁacina, Szymon SP Młoszowa1330N:7
10965IIIWoźniak, Michał MKS Sandecja Nowy Sącz 1330N:21
10966IIIKałużny, KamilKSz GAMBIT MDK Świdnica1330N:86
10967IIIGliński, Marceli UMKS Na Pięterku Poznań 1330N:88
10968IIIKrasowski, MichałCKR SSz Grójec 1330N:67
10969IVDolla, JakubMDK Krzyki1330N:14
10970IIRojek, PaulinaSP nr 11 Suwałki 1330N:164
10971IIITymoszuk, Wiktor1330N:14
10972IIIPaprocki, FranciszekBKS Chemik Bydgoszcz1330N:70
10973IIIPrzewoźnik, PiotrAZS UMK Toruń1330N:88
10974IVZalewski, MaciejWołomin1330N:8
10975IVKorzeniewski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1330N:7
10976IVMazanka, Wiktor MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1330N:7
10977IIRząsa, Mateusz UKS Gekon Nysa1330N:64
10978IIISzczuka, ŻanetaUKS PIĄTKA Wieluń 1329N:9
10979IIIBrzezińska, Weronika UKS Smecz Konin 1329N:79
10980IVWróblewski, JakubUKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 1329N:42
10981Mazurek, PiotrOSz Baszta Szamotuły 1329N:7
10982IIISzczepanik, MaciejWrocław1329N:53
10983VPazik, JakubSzemud1329N:6
10984IIIWierzbowicz, JanZS im. Kazimierza Wielkiego 1329N:55
10985IIIFołta, Andrzej Bielsko-Biała1329N:38
10986IIIMatłoka, Filip KSz ORŁY Pleszew 1329N:134
10987IVMielczarek, TomaszUKS Hetman Częstochowa 1329N:12
10988IVMurglin, Wiktor Bielkówko1329N:14
10989IVDźwigaj, Michał Przemków 1329N:33
10990IVKubacki, Kacper KS Carbo-Gliwice Gliwice1329N:9
10991IIIJarosz, WitoldUKS SP3 w Bogatyni1329N:34
10992IVŁoś, Franciszek SP 65 POZNAŃ 1329N:12
10993II+Stanowska, JuliaKPZSzach1329N:114
10994IIIBronisz, Eryk LUKS Lubartów1329N:18
10995IVGrudniewski, Dawid Hetman Ostrowiec Św.1329N:6
10996IVMaciążek, Jakub Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu1329N:14
10997IIIKondziela, Wojciech SSz Olimpia Goleszów 1329N:42
10998IVTywonek, Szymon 1329N:6
10999IVSzulc, OlivierSP 140 Warszawa 1329N:4
11000IVMierzwiak, JakubSP - 2 Lubsko 1329N:4
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)