ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20068)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24370);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34602)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (95);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13483)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12258);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
1001I++Koziej, MaciejKU AZS UMCS Lublin2070N:183
1002kWypych, Dominik SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2070N:32
1003ISzymanowski, MateuszUKS Gedanensis Gdańsk2070N:136
1004I++Czernek, TymonUKS Czternastka Warszawa2070N:512
1005Francuzov, AlexanderKherson 2070N:9
1006kMęczyński, Waldemar TS-R Hetman Konin 2069N:114
1007kKowalec, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka2069N:467
1008I++Król, MariuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 2069N:35
1009I+Trafas, Dariusz UKS KSM Tęcza Kościan 2069N:11
1010Zaczek, JonathonUKSz Hetman Warszawa2069N:89
1011I+Gajdzica, MaciejPolitechnika Gdańska 2069N:8
1012I+Mlynarczyk, Dariusz TTSz Tęcza Turek 2069N:32
1013kKłusek, Aleksander GKSz Hetman Pilzno2068N:23
1014I++Wesolowski, Edgar UKS Szach Wolsztyn2068N:141
1015I+Skrzyczek, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 2068N:43
1016I+Smolak, Michal2068N:7
1017kSroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2067N:290
1018kFukowski, PawełMTS Kwidzyn 2067N:420
1019ILuba, Łukasz UKS Giecek Radków2066N:46
1020kKrawczyk, CezaryMKS Korona Góra Kalwaria 2066N:19
1021I+Kmiecik, Wojciech UKS Debiut Przedwojów2065N:71
1022I+Stoppel, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2065N:38
1023kNowak, RyszardKlub HDK PCK im. Marciniaka 2064N:55
1024I+Świech, PiotrAKS Mikołów 2064N:37
1025I+Walczak, Krystian UKS Jantar Pruszcz Gdański 2064N:26
1026kKozak, Antoni LKSz GCKiP Czarna 2064N:223
1027I+Fengier, WinicjuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2063N:65
1028ILizak, SebastianKSz Górnik Lędziny2063N:36
1029I++Kowalski, Piotr SSz Modus Warszawa2063N:13
1030I++Nowak, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2062N:99
1031k+Szylko, WaldemarLKSz Caissa Lubsko2062N:98
1032I++Taboła, Marcin Strzelec Strzelce Opolskie 2062N:72
1033I+Janzer, HubertTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice2062N:177
1034kKujawski, Kazimierz LKS Chrobry Gniezno 2062N:20
1035I++Szybka, Andrzej LZS SSz PAT Ligota Dolna2062N:128
1036kRzeźnik, Łukasz MLKSz Myślenice2062N:48
1037I++Organiściak, WojciechLKS Parnas Stara Wieś2061N:21
1038I+Blaszczak, Paweł KS Cracovia 1906 Kraków2061N:23
1039I++Ziębiński, BartoszUKS HETMAN Częstochowa 2060N:75
1040I+Madera, Mateusz (kghm)KSz Miedź Legnica2060N:27
1041I++Kozicz, Andrzej Świebodzin 2060N:101
1042IBorys, JacekPSSz Pszczyna 2059N:83
1043kSawicki, Mikołaj UKS TSz Zieloni Zielonka2059N:73
1044I+Najbar, Mateusz LZS Goniec Kluczbork2059N:8
1045I+Góźdź, Andrzej MKS Start Lublin2058N:7
1046I+Grześków, AdrianUKS SP3 w Bogatyni2058N:203
1047kBitman, Marek MKSz Rybnik 2058N:110
1048IZych, Marek WOK Wałbrzych2058N:44
1049WFMVasilieva, MariaKSz LECH-WSUS Poznań 2058N:14
1050I+Zarębski, Cezary MLKS Ostródzianka Ostróda 2058N:37
1051I++Smolak, Krzysztof WKS Górnovia Górno2057N:18
1052WCMMucha, MagdalenaMKS MOS Wieliczka 2057N:153
1053I++Grajczak, AdrianUKS WDA Lipusz2057N:157
1054ILusio, KrzysztofKosienice 2057N:45
1055kBrewczyński, RobertMTSz Mińsk Mazowiecki2057N:66
1056I++Woźniak, MarcinMKS Polonia Przemyśl 2057N:94
1057kSemczuk, JerzyŚwidnik2057N:43
1058I++Wielosz, Jaroslaw WKSz GANT HETMAN2056N:206
1059I++Malinowski, DamianWKSz GANT HETMAN Wrocław 2056N:214
1060I+Czuchnicki, AdamPałac Młodzieży Szczecin 2056N:115
1061IKnoff, MariuszUKS Rotmistrz Grudziądz2055N:21
1062IGrabara, KrzysztofKomenda Stołeczna Policji2055N:40
1063I+Niczyporuk, RobertMLKS Czarni Olecko2055N:8
1064kWitek, Tomasz MKSz GRYF Dębica 2055N:27
1065I++Widła, Piotr MKS Sandecja Nowy Sącz 2054N:164
1066I+Zdrojewski, WojciechSKF Korsarz Gdynia2054N:18
1067I+Matusiak, MarcinOISW Katowice 2054N:43
1068I++Budnik, Mateusz UKS OPP Toruń2053N:483
1069I+Gołda, Sebastian KKSz Kraków2053N:366
1070I++Szczurek, Krzysztof KKSZ Kraków2053N:449
1071I+Kicinski, Jacek UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.2053N:27
1072I++Świątek, BartoszAZS Poznań 2053N:59
1073I+Rosicki, Marcin MCKiS Jaworzno2052N:388
1074kSobierska, Wioletta JKSz-W Jarocin2052N:65
1075I++Pyka, Roman Klub HDK PCK Kudowa Zdr.2052N:38
1076IGórniewicz, OskarKSz Torfarm-64 Toruń 2051N:99
1077IHiszczyński, Jakub MTS Kwidzyn 2051N:54
1078I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2051N:182
1079IKlementowski, Dawid MKSz Rybnik 2050N:454
1080IBankert, KrzysztofUKS Ósemka Chojnice2050N:18
1081kSzcześniak, AndrzejWOJEWÓDZKI SZTAB WOJSKOWY Bydgoszcz2050N:124
1082IBadyra, Wasyl KSz Gambit Świecie 2050N:224
1083kMyzyk, JanUKS ÓSEMKA Chojnice2050N:82
1084I+Pietrzak, JanuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2050N:18
1085I++Bienias, PiotrWKSz HETMAN 2049N:163
1086IDobrowolski, Marcin UKS MDK Otwock2049N:80
1087IDeżakowski, PrzemysławSSz Pocztowiec Bydgoszcz2049N:30
1088kPochciał, JanKS DORS Ruda Śląska 2049N:94
1089I++Miozga, TomaszŚKS Niesłyszących Rybnik 2049N:112
1090I++Szydełko, Marcin UKS Giecek Radków2048N:166
1091kKlukiewicz, Piotr KS AZS Wratislavia2048N:37
1092I++Nowak, Maciej StI EUROBESKIDY Łodygowice 2048N:120
1093I+Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka2048N:546
1094I+Kopaczewski, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz2048N:307
1095kKurpiewski, SlawomirKSz Skoczek Siedlce 2047N:81
1096IBartnicki, Paweł KSz Stilon Gorzów Wlkp.2047N:36
1097I+Bielawski, MichałLKS Parnas Stara Wieś2047N:66
1098IŁada, MichałKSz. Hańcza Suwałki 2046N:195
1099kSzydłowska-Duda, Marta KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2046N:89
1100I++Koszkul, Wojciech UKS Debiut Przedwojów2046N:99
1101I+Machlowski, Sławomir UKS Giecek Radków2046N:48
1102II+Małaczek, MateuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2045N:137
1103IOsiński, Kamil LKS Stomil Bełchatów2045N:134
1104IMockun, Dawid KSz. Hańcza Suwałki 2045N:326
1105ISobolewski, Bartosz KKSz Kraków2045N:50
1106kPrzybylka, Damian ChTS Chorzów 2045N:53
1107kSęk, Joachim KS DORS Ruda Śląska 2045N:72
1108I+Bałandynowicz, WojciechKKSz Urania Krosno2045N:27
1109I++Tustanowski, MateuszLKS ZARZEWIE Prudnik2044N:356
1110kKrasowski, Slawomir Fianchetto Rybnik 2044N:95
1111I+Miszczak, Dariusz 2044N:53
1112I++Mróz, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2044N:420
1113WFMKasprzyk, Irena KU AZS UMCS Lublin2044N:17
1114I+Ancuta, AdamPiła 2043N:57
1115I+Knapik, Andrzej OLIMPIJCZYK Chrzanów 2043N:119
1116ILiszniański, Artur KS Komunalni II Sanok 2043N:36
1117I+Rogala, Robert2043N:44
1118I+Flaziński, JózefUKS-STSz Sokołów Podlaski 2043N:114
1119I+Żuk, Andrzej KU AZS UMCS Lublin2043N:20
1120IGrochowski, Kosma LKSz Lublin 2043N:132
1121IMalkowski, ArturSRSDiM Węgrów 2043N:22
1122I++Kostański, MarcinUniwersytet Jagiellońskii Collegium Medicum Kra2042N:32
1123IBotor, MichałAKS Mikołów 2042N:38
1124IKarcz, BartłomiejKSz HETMAN Katowice 2041N:61
1125IKwiatkowski, Wiktor UKS Smecz Konin 2041N:197
1126I+Siekierski, PawełLKS Wrzos Miedzyborów2041N:35
1127kKałużny, Włodzimierz AZS Poznań 2041N:110
1128I+Bartosik, Piotr Warszawa2041N:29
1129IPawlicz, Adam KSz Gryf Szczecin 2041N:41
1130IJacel, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 2040N:117
1131I+Waruga, WojciechKS HETMAN Marklowice2040N:175
1132I+Omelanczuk, Jacek PTC Pabianice 2040N:10
1133IWojna, Grzegorz 2040N:10
1134I++Tomaszewska, LuizaMCKiS Jaworzno2039N:90
1135IŁukasiewicz, AleksanderWKS KOPERNIK2039N:118
1136I++Jabłoński, MirosławUKS OPP Toruń2039N:86
1137IKuchnio, PrzemysławKSz Gambit Świecie 2039N:36
1138I++Noga, JózefIKSz Tęcza Tarnowskie Góry2038N:48
1139kSzczepaniec, StanislawGdańsk 2038N:204
1140IPastuchewicz, Bartosz MDK Dany Chojnów 2038N:27
1141I+Gromczak, Dariusz Kudowianka Kudowa Zdrój 2038N:96
1142IDogoda, RafałUKS Biały Pion Gryfino 2038N:37
1143I++Wolański, MichałKSN Łuczniczka Bydgoszcz 2037N:204
1144ISkwarczyński, Marcin UMKS HETMAN Marklowice2037N:181
1145FMPojedziniec, WładysławWKSz Gant Hetman Wrocław 2036N:174
1146kDrabiniok, KazimierzKSz Zefir Boguszowice 2036N:292
1147I++Kowalczyk, Marian IKAR Lublin 2036N:76
1148mCylwik, ZbigniewBiałystok2035N:128
1149kCzarnecki, Wojciech TKSzach Tarnobrzeg2035N:67
1150I++Sujkowski, Paweł UKSz Hetman Warszawa2035N:259
1151I++Oczkowski, Stanisław StI EUROBESKIDY Łodygowice 2035N:63
1152ILepiarczyk, WojciechTKKF Drogowiec Kraków2035N:9
1153kPanchyshyn, Taras LUKKS Kielce2035N:11
1154I++Choina, Michał 2034N:319
1155I+Kuspak, AleksanderLUKKS Kielce2034N:137
1156I+Purzycki, Jan Dawid MOK Międzyrzecz2034N:79
1157kHermanowicz, Dominika LZS Victoria Chróścice2034N:47
1158I++Rozumek, KrzysztofASSz Lipno Stęszew 2034N:399
1159IBukwa, JarosławM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce2034N:11
1160Kireev, Andrey2034N:9
1161IJurkowski, Marcin UKS Debiut Przedwojów2033N:30
1162ILeśniak, Marek KS Sparta Nasielsk2033N:22
1163IPytel, Maciej MUKS Stoczek 45 Białystok2032N:474
1164IRydzewski, Paweł UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2032N:146
1165I+Staroszczyk, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka2032N:124
1166kZawierucha, AleksanderKS Roszada Żory2032N:247
1167I++Hałas, Przemysław SSz Pocztowiec Bydgoszcz2032N:69
1168IPrzemyk, Grzegorz PSSz Pszczyna 2032N:60
1169I+Kubeczko, GrzegorzKS Hutnik EKO-TRAS Szczecin 2032N:100
1170IŚwiatłoch, Tomasz Katowice2032N:18
1171I+Mierzyński, JarosławUKS ZSO Włoszakowice 2032N:36
1172ICzapla, Andrzej KSz Skoczek Siedlce 2032N:51
1173I+Grochulski, GrzegorzUKS Czternastka Warszawa2031N:223
1174kHalamus-Bulska, Agata AKS Mikołów 2031N:49
1175WFMWesołowska, HannaMKS Sandecja Nowy Sącz 2031N:69
1176k+Baum, JonaszUKS Czternastka Warszawa2031N:472
1177II+Kowalczyk, Adam KSz Piątka Skierniewice2031N:111
1178I++Kuciel, Władysław MKS Sandecja Nowy Sącz 2031N:273
1179I+Radzikowski, DawidUKS Mat Zabrze-Grzybowice 2031N:19
1180IStaszczyk, Waldemar KSz Silesia Racibórz 2031N:57
1181WFMPaprocka, RenataPKS Wiatrak Bydgoszcz 2030N:156
1182WFMJałowiec, Halina GKSz Hetman Pilzno2030N:86
1183ISamek, RyszardLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 2030N:40
1184I+Litner, IgorPKS MAT Białołęka2030N:319
1185I+Murza, Adam Białystok2030N:34
1186IKojło, Jan Kożany, D. Białostocko - Gdańska 2030N:41
1187I+Szeglowski, TomaszKSz SDK-Lotnik Mielec 2029N:193
1188IJędrzejowski, Maciej UKS Mat Zabrze-Grzybowice 2029N:32
1189kCzuchnicki, Jan Pałac Mlodzieży Szczecin2029N:89
1190IMiszczak, Mateusz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2028N:79
1191I+Wiśniewski, Adam UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2028N:195
1192IWeber, Robert MTS Kwidzyn 2028N:5
1193IDulinski, Jacek LUKKS Kielce, gm Kielce, pow .Kielce2028N:27
1194IKossobudzki, Robert UKS POGOŃ Oleśnica2028N:6
1195IWilk, TomaszTG Sokół Mielec 2027N:297
1196kPlesiuk, JanSKS SMOL - BUD Giżycko 2027N:72
1197kBiałkowski, Adam TS-R Hetman Konin 2027N:49
1198I+Walczak, PiotrŚląski Rybnik 2027N:47
1199IMirski, Michał UKS Hetman Koronny Trzebinia2026N:187
1200I++Piotrowski, Arkadiusz SSz Modus Warszawa2026N:146
1201kSmal, Tobiasz UKS Szach Gryfice 2026N:390
1202I+Wodzisławski, Marian MTS Kwidzyn 2026N:67
1203I++Powałka, Michał KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2026N:476
1204kSzymczak, RafałKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2026N:279
1205IKról, SławomirPKS Leśny Bydgoszcz2026N:14
1206I++Byrski, Jacek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2026N:128
1207IStanek, Piotr KS Cracovia 1906 Kraków2026N:15
1208kAndrzejewska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka2025N:59
1209I+Bajkowski, Marcin KS LAURA Chylice2025N:227
1210I+Drożdżyński, DanielNowy Tomyśl2025N:55
1211k+Kozlowska, MarzenaLKS Piast Śrem 2025N:136
1212II+Fronczak, Sebastian ŁKS Szach-Centrum Łódź2025N:193
1213ITrendota, Dawid AKS Mikołów 2025N:4
1214I+Gigoła, JacekGZSN Start Gorzów Wlkp.2025N:130
1215IJędra, WaldemarMLKS Ostródzianka Ostróda 2025N:18
1216IDzido, DawidBCK Biłgoraj 2025N:5
1217kPuszczewicz, KrzysztofWKSz HETMAN 2025N:47
1218Kalinina, Marianna2025N:9
1219IBanet, Zbigniew 2025N:9
1220IFranckowski, Janusz AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin2025N:23
1221I++Rafa, RobertLKS Lotos Jabłonna 2024N:49
1222IMadej, RomanMKS KSOS Kraków2024N:355
1223INajduk, Jacek LZS Mewa Goliszów2024N:17
1224IStańkowski, Aleksander WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc2024N:74
1225kWierzbicka, Wiktoria2024N:27
1226IZembaty, Marek2024N:12
1227I++Darowicki, MariuszUKS OPP Toruń2023N:362
1228I++Drożniak, Stanisław UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2023N:225
1229I+Wodzyński, Michał KSz Torfarm-64 Toruń 2022N:29
1230IChrzanowski, MichałKS AZS Wratislavia2022N:77
1231ICzyż, Paweł KS Entropia NZSPW Warszawa2022N:23
1232kSzmyd, MarekGLKS Goniec Żarów 2022N:115
1233I+Putlak, WojciechUKS Korona Gdańsk2022N:214
1234I++Hemmerling, Jarosław ASSz Lipno Stęszew 2022N:185
1235ICieślak, PatrycjuszMKSz Rybnik 2022N:465
1236IKliemt, GrzegorzTMS Roszada Gliwice 2022N:29
1237I+Kopacz, Łukasz TG Sokół Mielec 2022N:58
1238IBień, Janusz Lublin2022N:108
1239I+Kałużny, ŁukaszAZS Poznań 2021N:80
1240IRaczynski, Marcin LZS Swornica Czarnowąsy2021N:7
1241IMarkiewicz, TomaszRaszyn Poznań2021N:10
1242IJanik, Tomasz NOK Nakło2021N:26
1243I+Babiarz, MariuszRzKSz Rzeszów2021N:125
1244I++Baniak, Łukasz TKSzach Tarnobrzeg2021N:183
1245IKamieniecki, Tomasz AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2021N:86
1246IKirszenstein, AdamGniew 2021N:16
1247kStaniszewski, PawełAZS Poznań 2021N:52
1248CMPniaczek, Marek UKS przy SP 8 Chrzanów 2021N:367
1249IKania, PrzemysławKSz Polonia Wrocław2020N:7
1250IMarchewka, JakubOKSz Społem Opole2020N:34
1251I++Szewczyk, GrzegorzMKS Sandecja Nowy Sącz 2019N:137
1252k++Olędzka, Magdalena SSz Pocztowiec Bydgoszcz2019N:20
1253IDemianowicz, Maciej LUKS GOK Samborowo2019N:9
1254I++Zakrocki, Sebastian M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce2019N:40
1255IKaczmarek, Maciej OKSiR Wisznia Mała 2018N:69
1256I+Dźwikowski, Adam LKS Chrobry Gniezno 2018N:56
1257ISzatan, Rafal TS-R Hetman Konin 2018N:27
1258I++Pawłowski, MaciejTMS Roszada Gliwice 2018N:367
1259IPułka, Bartosz KSz Gryf Szczecin 2018N:40
1260IMarzec, Karol MDK Bochnia 2018N:43
1261I++Tomczak, Michal LKS Piast Śrem 2018N:36
1262kMichalski, FilipOTSz Ostrów Wielkopolski 2017N:336
1263ISzolc, Grzegorz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2017N:345
1264I+Różowski, Marcin2017N:174
1265kSanz, Wawer DanielKS LAURA Chylice2017N:345
1266INarkun, MichalKobylnica 2017N:16
1267IBartczak, Krzysztof LKSz Lublin 2017N:10
1268kMurawko, KatarzynaKSz. Hańcza Suwałki 2016N:322
1269I++Konieczyński, PiotrŻTMS Baszta Żnin2016N:247
1270kCzyż, ArturKSz Polonia Wrocław2016N:99
1271IOliwa, Wiesław KSz Sulechów 2016N:10
1272IWalczak, TadeuszRDLP Toruń 2016N:9
1273IJahr, UlrichKSN Łuczniczka Bydgoszcz 2016N:48
1274ICichoń, MichałKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY2016N:47
1275IMika, TomaszKS Cracovia 1906 Kraków2016N:23
1276ISłomczewski, Michał KSz Piątka Skierniewice2016N:206
1277I+Janik, Robert 2016N:75
1278IWiejaczka, BartłomiejKKSz Kraków2016N:24
1279IBakalarczyk, WlodzimierzKSN Omega Łódź 2016N:7
1280IMichnikiewicz, Slawomir COR CORDIUM Starogard Gdański2016N:21
1281IHanusek, KrzysztofUKS Szach Wolsztyn2015N:136
1282IJędrzejewski, KamilUniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu2015N:9
1283I+Smagalski, Slawomir TS-R Hetman Konin 2015N:125
1284IMartinek, TomaszStI EUROBESKIDY Łodygowice 2015N:10
1285IGoliszek, WiesławLKS Sparta Lubliniec2015N:13
1286kSzymanowska, Karolina LZS Victoria Chróścice2015N:2
1287IPyra, DanielKSz Stilon Gorzów Wlkp.2015N:7
1288IChmielewski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław2014N:123
1289IJajte-Pachota, Maciej KKSz Kraków2014N:136
1290I++Wącior, Maciej GKSz SOLNY Grzybowo 2014N:437
1291ISzumski, Janusz MKS Sandecja Nowy Sącz 2014N:34
1292I+Kwaśny, Leszek Katowice2014N:24
1293IIwiński, Grzegorz Caissa Pion Zielona Góra2014N:9
1294kDomański, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 2013N:510
1295I++Staruch, RomanZRYW Słupsk2013N:163
1296I++Skrzypczak, MichalLKS Piast Śrem 2013N:107
1297CMFiszer, Bartosz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo2013N:269
1298ISitarek, KrzysztofKS LogIN Skierniewice 2013N:9
1299IKarski, Łukasz PTSz Płock 2012N:11
1300I++Somyk, Marcin WKS Kopernik2012N:298
1301k+Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki2012N:434
1302IKozłowski, Piotr WKSz GANT HETMAN2012N:7
1303ISarnowski, Witold WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę2012N:134
1304IKwapisiewicz, Kazimierz LKS Stomil Bełchatów2012N:8
1305IGawronski, Lukasz KS Cracovia 1906 Kraków2012N:113
1306I++Musiał, Tomasz UKS przy SP 8 Chrzanów 2012N:199
1307IMichalski, KarolKSz LECH-WSUS Poznań 2012N:30
1308IIBogdanov, Ignat KU AZS PL Lublin2012N:5
1309IKalinowski, Roman MLKS Nadnarwianka Pułtusk2011N:10
1310ISygnowski, Tomasz 2011N:5
1311I++Ulrych, WojciechStI EUROBESKIDY Łodygowice 2011N:132
1312IHetman, Radosław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2011N:3
1313ISkrzypczak, Tomasz Hetman Ostrowiec Św.2011N:9
1314ISmalara, Kazimierz2011N:15
1315ITuszyński, Eugeniusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie2011N:22
1316IWrzesinski, Pawel UKS Gedanensis Gdańsk2011N:29
1317I++Ponikowski, Przemysław KSz SKOCZEK TROJAŃSKI2011N:48
1318I++Sobczak, MirosławLKS Chrobry Gniezno 2010N:262
1319kKapral, Krzysztof LZS GONIEC Kluczbork2010N:119
1320IStanach, Fabian MLKSz Myślenice2010N:62
1321IWodecki, Daniel KSz Silesia Racibórz 2010N:103
1322IKocela, Jarosław KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2010N:4
1323IKruczek, MichałPionek Bielsko Biała 2010N:36
1324I++Krajewicz, Paweł Ostrołęka 2010N:83
1325k+Krasnodębska, MagdalenaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2009N:28
1326IMielczarkowski, AdamMielczarkowski +2009N:19
1327ICzyż, AndrzejHetman Wschowa2009N:25
1328IMigacz, Arkadiusz MLKSz Myślenice2009N:7
1329IGolenia, JanMKS MOS Wieliczka 2008N:241
1330II+Lebiedowicz, BorysUE Wrocław 2008N:372
1331IWadełek, Karol 2008N:73
1332I+Walasiak, Dariusz LZS Mewa Goliszów2008N:40
1333IHajnrych, Jakub Lubin 2008N:3
1334INigiel, Piotr UKS Mat Zabrze-Grzybowice 2008N:60
1335IIzdebski, SlawomirMTSZ Mińsk Mazowiecki2008N:16
1336IGościński, Adam MDK I Jasło2008N:74
1337IBondar, PatrykMCKiS Jaworzno2008N:11
1338IBorowiak, AleksanderGZSN Start Gorzów Wlkp.2008N:7
1339IKrosny, Mirosław UKS POGOŃ Oleśnica2007N:25
1340kKrajewska-Gajdzik, KatarzynaOrange Południe2007N:5
1341I+Lach, Krzysztof SCS Sokół Chorzów2007N:41
1342I++Szczerba, Marek TKKF LESKOWIEC-WIEŻA Wadowice2007N:96
1343IKomperda, RobertKSz Hetman Ostrowiec Św. 2007N:20
1344IBachorczyk, MarcinAKS Mikołów 2007N:6
1345IPieprzka, PrzemyslawGKS Gorzyce W 2007N:36
1346IPoltorak, MichalOSz Baszta Szamotuły 2007N:2
1347IŁuniewski, Krzysztof MGLKS Parnas Oława 2007N:3
1348kPalikowska, Katarzyna SSz BDK Biskupiec 2007N:4
1349IBrusilowicz, PrzemysławTSz TAKTYK Szczecinek 2007N:9
1350kByrka, Joanna UM w Łodzi 2006N:105
1351I++Bartoszewicz, Marcin2006N:311
1352IWłodarski, Michał UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2006N:2
1353I++Hasiński, Krystian TS Kuźnia Rybnik 2006N:122
1354IKazubek, KrzysztofLublin2006N:23
1355IBorkowski, KamilRościszewo 2006N:34
1356IWindorpski, Jacek UKS Ósemka Chojnice2006N:3
1357k+Pastuszko, KingaPKS MAT Białołęka2005N:420
1358WFMGarbowska, HannaKU AZS UMK Toruń 2005N:17
1359IKaczmarek, Piotr2005N:14
1360I+Więcek, Paweł PSSz Pszczyna 2005N:118
1361I++Kozlowski, Tomasz LKS Piast Śrem 2005N:284
1362I++Nadstoga, WojciechUKS Szach Wolsztyn2005N:99
1363I+Tarkowski, MichałMKS EMDEK Bydgoszcz 2005N:49
1364IBrożek, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2005N:2
1365IMartins, Anderson Brazylia2005N:9
1366IKulon, Boguslaw KSz Polonia Wrocław2005N:6
1367IDereń, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2005N:14
1368IOlędzki, TomaszSSz Pocztowiec Bydgoszcz2005N:24
1369IKojro, Adam 2005N:8
1370IŚledziewski, AdamBiałystok2005N:5
1371IWociór, Jan2005N:9
1372IMałek, RafałUKS GONIEC Staniątki 2005N:9
1373I+Maksimenko, Andrei Jr ŻTMS Baszta Żnin2004N:163
1374ICzaja, JacekLKSz GCKiP Czarna 2004N:9
1375I+Chmiel, Piotr LZS Victoria Chróścice2004N:37
1376I++Obiedzinski, PawelKSz Maraton Łomża 2004N:149
1377I++Szuminski, MarekKSz LECH-WSUS Poznań 2004N:83
1378CMDelega, TomaszLKS Wrzos Miedzyborów2004N:151
1379IZiętek, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2004N:88
1380IKosturkiewicz, JacekKS Korona Kraków 2004N:29
1381I+Piłat, WiesławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2004N:32
1382IOciepka, Adrian KSz Gryf Szczecin 2004N:14
1383IBlandzi, Damian KS 64 Zielona Góra 2004N:9
1384IChowra, EdwardMKS AGROS Chełm2003N:19
1385I+Zombirt, FilipWKSz GANT HETMAN2003N:251
1386I++Golecki, JanKS LAURA Chylice2003N:689
1387IIwańcio, Łukasz OKS W i M Olsztyn 2003N:4
1388IWargulec, Dariusz UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 2003N:60
1389IObrochta, BogdanChTS Chorzów 2003N:6
1390I+Widelski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2003N:284
1391II+Buchała, TomaszMKS Wicher Zbąszyń2003N:21
1392IChilkiewicz, JanBiałystok2003N:18
1393IKlimecki, Jacek LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003N:41
1394IBanaszkiewicz, Mikołaj MLKSz Myślenice2003N:19
1395IHodana, Jacek LKS PARK Starzenice 2003N:7
1396IPośnik, MaurycyUKS Awans Żyrzyn 2003N:21
1397k++Nowak, MałgorzataKSz Warsaw Sharks Warszawa2003N:6
1398INowakowski, MarcinKS 64 Zielona Góra 2003N:12
1399ITomaszewski, Jaroslaw Gdańsk 2003N:7
1400ILuczynski, Jacek2003N:7
1401IBielak, PawełKSz DRAKON Lublin 2003N:7
1402I++Szybowicz, PiotrUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 2002N:157
1403I+Wróbel, Maciej MGLKS Parnas Oława 2002N:249
1404I+Adamczewski, Jędrzej KTS Kalisz2002N:211
1405I++Hrymowicz, ArturUKS Trzydziestka Olsztyn2002N:509
1406IRymarowicz, RafałLKS Parnas Stara Wieś2002N:11
1407II+Paczka, PatrykMKS przy MDK Trzcianka2002N:89
1408ISmyla, Zbigniew Hetman Ostrowiec Św.2002N:6
1409I++Brylowski, Marian UKS WDA Lipusz2002N:101
1410IWasilewski, Bartłomiej UKS TSz Zieloni Zielonka2002N:14
1411IMoroz, Henryk TMS Roszada Gliwice 2002N:1
1412INiemier, Hubert KS Korona Zakrzewo2001N:351
1413IHeba, Krzysztof KS 64 Zielona Góra 2001N:80
1414IWarta, August Myszków2001N:9
1415IStelmaszuk, MaciejMGLKS Parnas Oława 2001N:333
1416IRyszkiewicz, Adam UMKSz Jaćwież Suwałki2001N:5
1417IWęgrowski, HenrykAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2001N:4
1418Kravets, Olexander2001N:5
1419II+Marchlewicz, Damian Brodnica2000N:34
1420k+Skrzypczak, AnnaSzkoła Główna Handlowa w Warszawie 2000N:27
1421I+Świderski, Radosław KSz Stilon Gorzów Wlkp.2000N:348
1422I+Sobczynski, Roman MTS Kwidzyn 2000N:321
1423INojszewski, AdamPiastów2000N:31
1424IRybakowski, Karol RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2000N:48
1425IPrzybylak, ŁukaszKS KORONA Zakrzewo2000N:43
1426IPiechota, Pawel OSz Baszta Szamotuły 2000N:25
1427IGawłowski, Robert2000N:4
1428IMazalon, BartłomiejUniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 2000N:2
1429IMusiała, Arkadiusz LZS Goniec Kluczbork2000N:3
1430k+Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2000N:43
1431k+Skrochocka, Justyna KS KORONA Zakrzewo2000N:9
1432IWorek, AndrzejIC Katowice 2000N:5
1433IDźwikowski, Adam LKS Chrobry Gniezno 2000N:5
1434kJackowska Caba, AleksandraMDK Bochnia 2000N:6
1435IMąka, MichałLKSz Lublin 2000N:20
1436IKabała, KrzysztofŚląski Urząd Wojewódzki 2000N:2
1437IJaworski, Andrzej Zryw Słupsk2000N:9
1438ICzerniawski, Marek2000N:7
1439IHarazinski, AdamKS Entropia NZSPW Warszawa2000N:24
1440IRabij, Tomasz MKS Mrągowia Mrągowo2000N:9
1441IKujawa, JózefKS START Wisła 2000N:5
1442IKarnasiewicz, RobertKSz SDK-Lotnik Mielec 2000N:69
1443IFiedler, MarekŁKS Szach-Centrum Łódź2000N:5
1444ISzymula, Adam Kraśnik1999N:7
1445ILatocha, Aleksander Uniwersytet Śląski w Katowicach 1999N:64
1446I++Janiszewski, FilipKTS KALISZ1999N:298
1447k+Walkusz, MałgorzataKSz HETMAN Katowice 1999N:4
1448IBartoszek, Henryk MLKS Nadnarwianka Pułtusk1999N:1
1449I++Ochowicz, Jakub 1999N:419
1450ICzerniawski, KrzysztofKSz ODRODZENIE Kożuchów 1999N:256
1451IJózefczak, Andrzej LKS Chrobry Gniezno 1999N:9
1452I++Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew1999N:368
1453kKawula, Andrzej PUKS Karolina Tarnów 1999N:172
1454IDrzazga, Rafał KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1999N:35
1455IDulias, AleksanderCzęstochowa1999N:7
1456I+Duda, Marcin1999N:17
1457IZwarycz, Miłosz1999N:73
1458IWiesiolek, KrzysztofTTSz Tęcza Turek 1999N:21
1459IJakima, Mirosław Lublin1999N:2
1460I++Markiewicz, Michał UKS TSz Zieloni Zielonka1999N:208
1461IKois, Przemysław KKSz Urania Krosno1998N:19
1462IStępień, Rafał MZKS Unia Nowa Sarzyna1998N:6
1463IHampel, JanuszUKS Skoczek Milicz1998N:17
1464IRusiński, MateuszUKS Szach Wolsztyn1998N:47
1465kDomaradzka-Żyła, Anna CEKDiM Wrocław 1998N:2
1466II+Waruga, Michał GKS Gwarek Ornontowice1998N:59
1467ICiba, Przemysław MPZSzach Kraków1998N:18
1468IMarcowski, Tomasz TKKF Drogowiec Kraków1998N:3
1469IWilk, AdamKS Unia Bieruń Stary 1998N:2
1470IProszynski, WaldemarLKS Wrzos Miedzyborów1997N:4
1471I++Pająk, Jakub KSz SKOCZEK TROJAŃSKI1997N:442
1472IJabłoński, Marcin Bielsko-Biała1997N:2
1473IJaworski, Andrzej 1997N:20
1474IDmuchowski, GrzegorzTomaszówMazowiecki 1997N:9
1475IPuksza, Andrzej MUKS STOCZEK 45 Białystok1997N:18
1476INadoliński, RomanZryw Słupsk1997N:9
1477IOpaliński, Sebastian LUKS GOK Samborowo1997N:9
1478IGórski, MichałUKS SP1 Jedynka Tychy 1997N:4
1479IWiktorzak, WladyslawWarszawa1997N:27
1480IDymitriew, DominikOCS 1997N:3
1481IBrożyna, Mateusz MAT Myślenice1997N:309
1482IKoniarek, MarianM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1997N:5
1483IPadrak, RafałKU AZS UMCS Lublin1997N:8
1484IMajewski, TomaszSzczecin1997N:5
1485INiedbała, Wojciech UMKS Na Pięterku Poznań 1996N:306
1486kKaczmarska, JoannaKSz Polonia Warszawa1996N:604
1487IBielecki, Pawel UKSz Hetman Warszawa1996N:38
1488IKliber, AleksanderSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1996N:73
1489IKawala, MaciejJaworzno1996N:9
1490kLeszczyńska, MalgorzataMLKSz Myślenice1996N:24
1491IWcisło, Adrian UKS Hetman Koronny Trzebinia1996N:7
1492IPopławski, MaciejKSz. Hańcza Suwałki 1995N:388
1493k+Czaplewska, Klara AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1995N:311
1494IPlewa, PiotrKSz Start Elbląg 1995N:166
1495ICenkier, Robert JKSz-W Jarocin1995N:72
1496IBoćko, StanisławWKSz HETMAN 1995N:35
1497ITurowski, Piotr Radzyń Podlaski1995N:9
1498IKrawczyk, WiesławLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1995N:4
1499IPółtorzycki, DżemilŚmiały Police 1995N:8
1500ISkóra, PawełKSz Gambit Przeworsk1995N:23
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)