ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18675)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22024);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32025)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (23);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12496)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10819);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
1GMWojtaszek, Radosławwypożyczony2572N:52
2GMNavara, David KSz HETMAN Katowice 2565N:32
3GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2557N:111
4GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2535N:77
5GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2535N:110
6GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2526N:85
7GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2523N:117
8GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2522N:75
9GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2518N:197
10GMHeberla, BartłomiejŻTMS Baszta Żnin2517N:110
11GMFedorchuk, Sergey A.Ukraina 2516N:5
12GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2514N:334
13GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2514N:71
14GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2512N:105
15GMRozentalis, EduardasKSz HETMAN Katowice 2511N:21
16GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2507N:63
17GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2505N:81
18GMHera, Imre Jr.UKS Rotmistrz Grudziądz2505N:37
19GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2503N:155
20GMBalogh, Csaba KSz Polonia Wrocław2502N:8
21GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2502N:100
22GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2499N:2
23GMBabula, Vlastimil KSz HETMAN Katowice 2498N:9
24GMStopa, JacekWKS KOPERNIK2498N:11
25GMHracek, Zbynekpotwierdzony2497N:8
26GMFirman, Nazar 2495N:5
27GMKovalev, Andrei 2495N:11
28GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2494N:254
29GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2494N:113
30GMMastrovasilis, DimitriosKSz Polonia Wrocław2493N:18
31GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2492N:58
32GMTalla, Vladimir ASSz Miedź Legnica 2491N:8
33GMGdański, Jacek ZUS 2488N:20
34GMStupak, KirillBiałoruś2488N:4
35GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2487N:12
36GMKveinys, AloyzasKSz. Hańcza Suwałki 2487N:24
37GMKuczyński, Robert2486N:14
38GMSergeev, Vladimir Kijów2485N:18
39GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2478N:206
40GMShishkin, Vadim 2478N:67
41GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2477N:54
42GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2476N:61
43GMJakubowski, Krzysztof Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2474N:109
44IMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2471N:178
45GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2470N:109
46GMBobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin2470N:56
47GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2468N:133
48GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2461N:102
49IMSadzikowski, Daniel Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2453N:230
50GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2453N:380
51GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2452N:76
52GMJaracz, PawełŻTMS Baszta Żnin2446N:69
53GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2443N:122
54GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2442N:86
55IMKrzyżanowski, Marcin Ksz Silesia Racibórz 2436N:282
56IMMatuszewski, MichałUniwersytet Jagielloński w Krakowie2431N:163
57IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2424N:51
58GMVoloshin, Leonid2423N:48
59IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2419N:105
60IMLuch, Michał OKSiR Wisznia Mała 2418N:67
61GMKanarek, Marcel Uniwersytet Warszawski2416N:184
62IMAliavdin, Nikolai Hetman Myślibórz2416N:13
63IMSzeląg, Marcin Politechnika Poznańska 2415N:100
64IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2415N:14
65IMKoziak, Vitali WIEŻA Pęgów 2415N:68
66IMBernadskiy, Vitaliy 2415N:8
67IMBobula, Mateusz Jasło2414N:43
68IMKlekowski, Maciej Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2413N:187
69GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2412N:76
70IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2412N:36
71GMJedynak, Radoslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2412N:55
72IMStaniszewski, Piotr OTSz Ostrów Wielkopolski 2411N:56
73IMKuźmicz, KrystianWKS KOPERNIK2410N:96
74mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2408N:236
75IMLeniart, ArkadiuszUniwersytet Warszawski2408N:94
76IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2407N:181
77IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2406N:140
78IMWieczorek, OskarUniwersytet Wrocławski 2403N:154
79IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2403N:2
80IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2402N:119
81IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2401N:1
82IMPrzewoźnik, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2400N:2
83IMSakalauskas, Vaidas LKS Chrobry Gniezno 2400N:25
84IMGrabarczyk, BogdanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2399N:31
85IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2399N:105
86IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2398N:10
87IMNasuta, GrzegorzPolitechnika Białostocka 2397N:233
88IMBielczyk, Jacek OLIMPIJCZYK Chrzanów 2397N:26
89WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2396N:122
90IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2396N:8
91IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2394N:32
92IMSkalik, Przemysław Głogów2393N:34
93IMStryjecki, MarekKSz Silesia Racibórz 2393N:25
94IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2392N:63
95IMPiankov, EvgenijSewastopol2391N:9
96IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2388N:332
97IMDukaczewski, Piotr"SYRENKA" Warszawa2388N:148
98IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2388N:17
99IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2387N:17
100IMMurdzia, PiotrMLKS Ostródzianka Ostróda 2386N:21
101IMSkrobek, RyszardMKS Pogoń Oleśnica2385N:18
102IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2384N:272
103IMButkiewicz, Łukasz OKSiR Wisznia Mała 2384N:78
104IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2384N:180
105IMPisuliński, JanUniwersytet Rzeszowski2382N:11
106IMSygulski, Artur AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2381N:6
107IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2381N:29
108IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2377N:230
109IMHnydiuk, Aleksander KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2375N:157
110IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2375N:110
111mWandzik, Wojciech Politechnika Śląska w Gliwicach 2374N:168
112IMŁagowski, Patryk UKS Rotmistrz Grudziądz2374N:27
113IMSznapik, Aleksander 2374N:17
114FMCukrowski, FilipPolitechnika Wrocławska2373N:396
115IMShkapenko, PavelKaliningrad 2373N:64
116mLewtak, DamianUniwersytet Rzeszowski2372N:426
117IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2371N:92
118IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2369N:155
119IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2369N:21
120IMPędzich, Dominik SYLDOM STĘSZEW 2368N:25
121IMWęglarz, LeszekKS Pocztowiec Poznań 2368N:18
122IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2367N:390
123IMBrodowski, PiotrUE w Poznaniu 2367N:100
124IMKhamitskiy, SergeiMińsk2365N:111
125IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2364N:163
126IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2363N:264
127k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2362N:250
128IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2362N:100
129IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2362N:32
130FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2361N:125
131IMTomaszewski, RomanUKS Hetman Częstochowa 2359N:25
132mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2358N:69
133IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2353N:29
134IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2351N:25
135FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2347N:68
136IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2347N:84
137IMSarwinski, Miroslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2347N:34
138FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2345N:93
139IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2345N:195
140IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2345N:55
141IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2345N:23
142mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2344N:134
143mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2342N:167
144IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2342N:65
145mDeszczynski, Adam Grodziski Klub Szachowy 2342N:61
146mMroziak, Maciej Politechnika Śląska w Gliwicach 2341N:257
147mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2341N:111
148IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2341N:81
149IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2340N:187
150WGMZawadzka, Beata KSz Stilon Gorzów Wlkp.2338N:51
151IMŻeberski, JakubMDK Fabryczna Wrocław2337N:87
152FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2337N:53
153mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2336N:189
154FMSkawinski, ArkadiuszOKSiR Wisznia Mała 2336N:211
155FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2333N:37
156FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2331N:217
157FMMulet, PiotrSSz Gminy Pawłowice2329N:217
158mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2329N:73
159mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2327N:109
160FMPlichta, KamilOKSiR Wisznia Mała 2327N:144
161k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2324N:241
162FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2324N:42
163mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2319N:52
164IMSabuk, PiotrUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2318N:198
165IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2318N:46
166FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2317N:22
167FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2313N:254
168WGMKulon, KlaudiaUE w Poznaniu 2312N:151
169FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2312N:49
170FMUstianovich, NazarLwów 2312N:62
171IIRazin, VadimKhmelnitskyi2311N:5
172mKolago, MarcinSSz GMINY PAWŁOWICE2310N:57
173FMWieczorek, Zbigniew KSz Silesia Racibórz 2310N:53
174mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2310N:25
175FMPiesik, Piotr Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2309N:200
176FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2309N:13
177FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2309N:20
178FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2308N:93
179FMGoluch, Piotr WKS KOPERNIK2307N:313
180FMSendera, JarosławMKS Polonia Przemyśl 2307N:37
181FMKoykka, Pekka 2307N:5
182FMKaczmarek, Aleksander KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2306N:268
183FMBartel, Michał MLKS Nadnarwianka Pułtusk2304N:123
184FMPolok, Kacper Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2303N:390
185IMAdamski, AndrzejWarszawa2303N:79
186mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2302N:29
187FMBargłowski, FilipAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2302N:73
188FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2301N:38
189FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2301N:8
190mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2301N:5
191FMBernard, RyszardKSz LECH-WSUS Poznań 2300N:4
192mBożek, AdamMUKS MDK Śródmieście Wrocław2300N:6
193mMuc, Tomasz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2300N:9
194FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2299N:97
195WGMMajdan-Gajewska, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2299N:61
196mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2299N:45
197FMWałach, Marcin KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2299N:79
198FMKucza, KarolŻKSz Żary 2299N:440
199FMOwczarzak, JerzyKSz Polonia Warszawa2298N:1
200mProtaziuk, Grzegorz Politechnika Warszawska 2297N:52
201FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2297N:7
202FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2296N:113
203k+Eggink, Ryszard Uniwersytet Warszawski2296N:283
204FMBronowicki, Mateusz OKSiR Wisznia Mała 2295N:46
205GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2295N:128
206FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2294N:193
207IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2294N:219
208FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2293N:39
209mMyc, Marcin KSz Skoczek Siedlce 2292N:40
210kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2290N:131
211WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2290N:24
212FMWiśniewski, Adrian LZS Victoria Chróścice2289N:11
213FMCichocki, AdamUKS Jantar Pruszcz Gdański 2289N:8
214mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2288N:14
215FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2288N:11
216FMŁobejko, RafałKSz DRAKON Lublin 2286N:33
217mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2285N:43
218WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2285N:76
219IMJaworski, Mirosław KSz Silesia Racibórz 2285N:117
220FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2285N:31
221FMObruśnik, MichałPolitechnika Śląska w Gliwicach 2284N:178
222FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2284N:429
223FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2283N:23
224k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2282N:403
225WIMWarakomska, AnnaPolitechnika Śląska w Gliwicach 2281N:159
226IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2281N:55
227FMBugajski, RobertGENERALI2281N:26
228WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2281N:24
229mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2281N:57
230FMKozłowski, WaldemarOlsztyn 2281N:4
231mMickiewicz, Piotr MLKS Nadnarwianka Pułtusk2279N:71
232FMTomczak, RafalMLKS Ostródzianka Ostróda 2279N:6
233FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2278N:48
234FMŚwic, Waldemar RPW Okucia Budowlane Łódź2278N:9
235mKrogulski, Grzegorz GKSz Hetman III Pilzno2277N:54
236FMModzelan, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2277N:5
237FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2277N:54
238mJuroszek, Tadeusz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2277N:28
239CMDubiński, MateuszUniwersytet Wrocławski 2277N:97
240FMWlodarczyk, Robert2276N:9
241mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2275N:24
242FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2273N:356
243CMLewicki, MirosławAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2273N:248
244k++Nowicki, BartoszSGGW w Warszawie2273N:336
245k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2272N:206
246k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2272N:124
247kBanasik, KrzysztofLKS Zarzewie Prudnik2271N:317
248IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2271N:80
249mWojciechowski, PiotrUniwersytet Warszawski2271N:52
250WGMDabrowska, Krystyna Warszawa2271N:7
251mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2270N:80
252FMMusiałkiewicz, PawełLKS Chrobry Gniezno 2269N:193
253FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2269N:18
254WGMCherednichenko, SvetlanaKSz Silesia Racibórz 2269N:9
255k++Reza, WojciechPolitechnika Wrocławska2268N:275
256FMJanik, Igor 2268N:353
257kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2268N:166
258FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2268N:84
259mJędryczka, Krystian2268N:57
260WIMKantane, Anna KSz Polonia Wrocław2267N:201
261k+Jaroch, Karol UKS FALA Świekatowo2267N:211
262FMHelis, TadeuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2267N:156
263FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2266N:245
264mGosiewski, PiotrMKS Mrągowia Mrągowo2266N:9
265k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2265N:351
266kWiewióra, Eneasz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2265N:220
267FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2265N:54
268FMGerasimenyk, Mikhail2265N:23
269kPaprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2263N:227
270k+Kaukiel, PiotrGOKiS Moszczenica 2262N:36
271FMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2261N:90
272FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2261N:48
273FMToczek, Grzegorz2261N:42
274mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2260N:193
275kKyć, Jerzy Uniwersytet Jagielloński w Krakowie2260N:506
276FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2259N:38
277kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2259N:129
278FMWojcieszyn, Jacenty KSz DRAKON Lublin 2259N:63
279WGMKrupa, Monika WKS KOPERNIK2259N:42
280k+Nowak, KamilKSz Polonia Wrocław2257N:408
281FMGrela, Kacper KSz Miedź Legnica2255N:279
282FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2254N:63
283kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2254N:173
284k++Siembab, BartoszUks Giecek Radków2252N:132
285k+Szadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2252N:117
286WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2251N:92
287CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2251N:329
288kSzusterowski, Radosław Politechnika Częstochowska 2250N:155
289mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2250N:200
290mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2249N:105
291k+Zieliński, MaciejPolitechnika Gdańska 2248N:160
292I++Dzierżak, RadosławUniwersytet Śląski w Katowicach 2248N:349
293k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2248N:142
294FMKoćwin, BartoszStrzelec Strzelce Opolskie2247N:71
295kGola, Karol KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2246N:97
296FMDudziński, PawełOTSz Ostrów Wielkopolski 2246N:70
297FMNiekraś, Dawid UE w Poznaniu 2245N:294
298kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2245N:199
299I++Klepaczka, Tomasz KSz Piątka Skierniewice2244N:107
300FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2242N:129
301IMSzymczak, ZbigniewSSz BDK Biskupiec 2242N:111
302k+Pietruszewski, Marcin Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie2241N:244
303FMKazek, KrzysztofTS-K SZOMBIERKI Bytom 2241N:17
304WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2241N:64
305IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2241N:148
306kBukojemski, AdamKKSz Kraków2240N:35
307kWiniarski, Mikołaj KS LAURA Chylice2239N:288
308kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2238N:176
309k+Gierulski, KamilPolitechnika Rzeszowska 2238N:349
310k++Najbar, MarcinAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2238N:26
311kSypień, MateuszRzeszów2238N:91
312mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2237N:55
313WGMBartel, Marta Uniwersytet Warszawski2236N:110
314FMPacuszka, TomaszUrząd Miejski w Grudziądzu2236N:54
315FMKot, JerzyKSz Polonia Wrocław2236N:67
316kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2236N:84
317WIMWoźniak, Mariola KSz Polonia Wrocław2235N:256
318k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2235N:34
319FMŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2235N:483
320mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2234N:38
321k+Jóźwicki, Jakub SSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2234N:26
322FMFudalej, MichałKSz Polonia Wrocław2233N:42
323mGrzelak, ArturSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2233N:91
324k++Paszewski, MateuszPolitechnika Częstochowska 2232N:286
325I++Święch, Przemysław Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 2232N:169
326FMŻyła, JanuszCEKDiM Wrocław 2232N:22
327kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2231N:228
328mKrzywicki, DariuszOlsztryn2231N:28
329kChmiel, MarcinUniwersytet Jagielloński w Krakowie2230N:437
330k+Suder, RyszardOKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 2230N:166
331I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2230N:355
332kChojnacki, SławomirKSz Polonia Wrocław2227N:44
333kTomaszewski, Kacper Uniwersytet Śląski w Katowicach 2227N:381
334FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2227N:28
335kŻochowski, KacperPolitechnika Warszawska 2226N:294
336FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2226N:113
337WGMJaracz, Barbara ŻTMS Baszta Żnin2226N:69
338kDenderski, PiotrUKS Hetman Częstochowa 2226N:22
339kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2225N:16
340kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2224N:390
341k+Sowul, BartoszPolitechnika Warszawska 2224N:131
342kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2224N:335
343k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2224N:34
344kMarczuk, DominikKKSz Kraków2223N:245
345kKarwowski, Kacper Politechnika Warszawska 2223N:362
346kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2223N:578
347FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2222N:121
348kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2222N:70
349kDumański, Aleksander KS LAURA Chylice2222N:10
350FMŻółtek, Tadeusz2221N:166
351kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2221N:18
352kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.2220N:29
353kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2219N:361
354I++Tomsia, Kamil Uniwersytet Jagielloński w Krakowie2219N:54
355kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2219N:27
356kUlanowski, KarolPolitechnika Warszawska 2219N:182
357kSzromba, KrzysztofKSz HETMAN Katowice 2219N:22
358kKłykow, Łukasz2218N:57
359kNowak, ŁukaszKSz Polonia Warszawa2217N:362
360kBęben, PawełMKS PRZY MDK TRZCIANKA2217N:8
361kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2216N:522
362kZerek, Bogdan SzKS Zelmer Rzeszów2216N:7
363WIMLach, AleksandraAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2216N:141
364kPrzewoźnik, DariuszLZS Mewa Goliszów2216N:9
365WIMFojudzka, AnnaFH OLIWEX POZNAŃ 2216N:9
366FMWalkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2215N:136
367kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2215N:36
368kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2214N:313
369kKosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2214N:299
370kPankiewicz, TomaszKlub HDK PCK przy MPK Wrocław2214N:19
371kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2214N:9
372k+Kowalczyk, Rafał Uniwersytet Łódzki2213N:282
373kKulaś, SzymonUE Wrocław 2213N:270
374kZaskalski, Paweł TG Sokół Mielec 2213N:43
375kBednarczyk, DamianUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie2212N:125
376kFlak, PawełSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2212N:99
377FMKraiński, Aleksander UKS Rotmistrz Grudziądz2212N:101
378k+Stuczyński, AndrzejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2211N:17
379FMSzóstko, Jakub II LO Białystok2211N:257
380kMichniewski, Tomasz UKS Jedwabnik Milanówek2211N:11
381kSokołowski, Stanisław UKSz Hetman Warszawa2211N:5
382k+Wieczorek, Robert Głogów2211N:7
383k+Kozioł, KamilZespół Szkół Technicznych Nr 1 Rybnik 2210N:359
384IZareba, GrzegorzLUKKS Kielce2209N:127
385FMPułtorak, JanUKS RODŁO Opole2209N:368
386kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2209N:409
387mWarszawski, Bartosz ZMCh Polska YMCA Warszawa 2209N:91
388kRymaszewski, DariuszLZS Mewa Goliszów2209N:34
389kBaliński, Damian (klu) UKS POGOŃ Oleśnica2209N:131
390kCaba, TomaszMDK Bochnia 2209N:2
391kKopacz, Jarosław TG Sokół Mielec 2209N:15
392mPraszak, MichałKSz DRAKON Lublin 2208N:329
393kRybak, Tomasz KU AZS UMK Toruń 2208N:28
394kJaracz, JózefKSz JelonkaJelenia Góra2208N:3
395I++Adamowicz, Maciej UE w Poznaniu 2207N:260
396k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2207N:162
397kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2207N:120
398FMSroczyński, Maciej KTS Kalisz2207N:26
399kMazurkiewicz, Michał UE w Poznaniu 2207N:8
400kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2206N:296
401WIMLeks, Hanna Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2206N:16
402kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2206N:2
403k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2206N:72
404I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2205N:226
405kBorawski, Jakub Politechnika Białostocka 2205N:253
406kEggink, Mateusz UKS Łady Raszyn2205N:251
407kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2205N:20
408kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2205N:9
409mKasperek, Ryszard MKSz Gryf Dębica 2205N:92
410kŚwiatłowski, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 2205N:2
411kOlhovik, Andrei Grodno2205N:4
412kNiedźwiedź, Marek KSz HETMAN Katowice 2205N:7
413kKwiecinski, Marian WIEŻA PĘGÓW 2205N:12
414k+Masłowski, TomaszKSz Torfarm-64 Toruń 2204N:4
415kKos, Paweł MLKS Nadnarwianka Pułtusk2204N:11
416kSzustakowski, AntoniUKS Hetman Puszcza Mariańska 2204N:488
417kBrodowski, Wojciech KSz Stilon Gorzów Wlkp.2204N:1
418kCzerw, DawidAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2203N:421
419WIMJakubiec, Edyta SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2203N:162
420FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2203N:72
421kZontek, Sebastian 2203N:7
422kKusmierz, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2202N:1
423mOrzechowski, JacekKsz Silesia Racibórz 2202N:115
424FMRawicz, Karol Politechnika Łódzka 2202N:112
425kŁubieński, TadeuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2202N:1
426kNieszporek, Stanisław2202N:1
427WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2201N:6
428kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2201N:132
429kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2201N:6
430mSłabek, AgnieszkaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2201N:10
431FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2200N:68
432kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2200N:303
433kOliwa, Patryk Sulechów 2200N:10
434kKarnówka, JanSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2200N:3
435kLorenc, MarianKKSz Urania Krosno2200N:109
436kLeszner, MariuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2200N:9
437kJagodzinski, Mariusz2200N:5
438IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2199N:62
439FMKempinski, Tomasz KS Korona Zakrzewo2199N:120
440kBabik, Tomasz LKS Wrzos Miedzyborów2199N:5
441kGłuszko, TomaszPlewiska2199N:9
442kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2198N:2
443kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2197N:38
444kTokarski, Bartosz JKSz MCKiS Jaworzno 2197N:27
445kFlasiński, Michał KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 2197N:36
446k++Chalupnik, Marcin ZMCh Polska YMCA Warszawa 2197N:73
447kOkoń, DariuszKSz Pod Wieżą Szczecin2197N:11
448k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2196N:195
449kKujawski, Ryszard LKS Chrobry Gniezno 2196N:12
450kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2196N:9
451kBrinovec, Franc UKS TSz Zieloni Zielonka2196N:1
452kGrabowski, Paweł Gniew 2196N:8
453mJurkiewicz, Katarzyna MCKiS Jaworzno2196N:16
454kŁukaszewski, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2196N:9
455kTyszecki, PawełMGLKS Parnas Oława 2196N:1
456kMrozek, Przemysław GKSz Hetman Pilzno2195N:9
457I++Siwiec, Arkadiusz Uniwersytet Warszawski2194N:92
458kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2194N:7
459Huseynov, Vusal 2194N:9
460kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2194N:83
461kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2194N:14
462kChruszcz, Tadeusz ChTS Chorzów 2194N:3
463k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2193N:233
464kStankiewicz, Paweł UE Wrocław 2193N:302
465kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2193N:116
466kRogulski, WitoldUKS TSz Zieloni Zielonka2193N:3
467kHuńka, Romuald SSz Modus Warszawa2192N:3
468kChrapkowski, Grzegorz SSz Pocztowiec Bydgoszcz2192N:8
469kKorbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2192N:215
470kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2192N:26
471kLamża, Zenon MKSz Rybnik 2192N:9
472kKwiatkowski, Janusz 2192N:6
473kPilczuk, Andrzej2192N:6
474kOszczanowski, WitoldUniwersytet Warszawski2191N:305
475kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2191N:29
476mKucypera, Małgorzata KSz Polonia Wrocław2191N:5
477kStysiak, Szymon KSz Silesia Racibórz 2191N:19
478kKempiński, Zdzisław UKS Korona Gdańsk2191N:2
479kSzyszylo, Rafal KSz Pod Wieżą Szczecin2191N:7
480kGałyga, Zbigniew Urzędy Miejskie2190N:16
481Shilov, SergejSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2190N:68
482kStecki, Witold2190N:1
483kGroborz, MichałMKSz Rybnik 2190N:5
484kŚwierczewski, MarekWKSz GANT HETMAN2189N:29
485kCajbel, MaciejAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2189N:123
486k+Czajkowski, AdamMLKS Nadnarwianka Pułtusk2188N:377
487kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2188N:436
488kLercel, Michał OKSiR Wisznia Mała 2188N:43
489k+Majcher, Marcin SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2188N:56
490kMaślej, MirosławLZS Mewa Goliszów2188N:3
491FMKopacz, GrzegorzTG Sokół Mielec 2188N:50
492kLewandowski, MirosławGdynia2188N:20
493kBielinski, Leszek 2188N:7
494Vorobets, Nikolay Politechnika Lubelska 2188N:6
495kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2187N:265
496mDemidowicz, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp.2187N:14
497kSzmyd, ArkadiuszKS Roszada Żory2187N:241
498k+Weissbein, Thomas MKS Sandecja Nowy Sącz 2187N:14
499k+Szopka, Dariusz LKS SPARTA Lubliniec2186N:145
500kPiguła, MarekUKS SP3 w Bogatyni2186N:12
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)