ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12422);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
7001IIKorzystka, Wiktor KS LECH-WSUS1455N:34
7002IIIModrzejewski, FabianLipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1455N:48
7003IIGórecki, AdamRDLP Szczecin - TL Lesko1455N:13
7004IIIJurałowicz, Jarema KSz LECH-WSUS Poznań 1455N:5
7005IIMarciniak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1455N:62
7006IIIZygo, Nikodem Styków 1455N:33
7007IIIStój, EugeniuszKS DZIKOWIEC1455N:26
7008IIWolak, DawidCieszyna1455N:36
7009IKucharska, Helena MKSz Rybnik 1454N:183
7010IVPawlik, MaciejKSz Hetman Krynka 1454N:26
7011IIJaszczuk, Krzysztof Białystok1454N:202
7012IIDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki1454N:15
7013IIIDudziński, Jan UKS Rotmistrz Grudziądz1453N:49
7014IVSzczęśniak, MaciejGIM 2 Otwock1453N:7
7015IIIPawleta, Rafał LKS Polonia Poraj 1453N:26
7016IIMaliszewski, MichałTKKF PROMYK Ciechanów1453N:44
7017IIŁąkowski, Filip UKS GONIEC Kostrzyn Wlkp. 1453N:42
7018IKrzanowska, Liliana RzKSz Rzeszów1453N:122
7019IIDurlik, Michał SP 50 Wrocław1453N:76
7020IVGacek, Wiktor 1453N:8
7021Kuśka, MaciejKS Roszada Żory1453N:17
7022IIKulec, MartynaUKS SP1 Leżajsk1452N:119
7023IVDorna, Robert Zespół Szkół Technicznych w Rybniku 1452N:6
7024ISzlas, Aleksandra UKS Korona Gdańsk1452N:135
7025IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1452N:74
7026IVMączka, Adam KKSz Kraków1452N:228
7027IIŁazarski, PrzemysławUKS Pałac Nieborów1452N:76
7028IVKubiszewski, Hubert 1452N:10
7029IIKrawczyk, Flawian SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1452N:45
7030IVRóżański, Mateusz1452N:6
7031IIIMróz, DominikRzKSz Rzeszów1451N:64
7032IIPodstolski, IgorKSz Maraton Łomża 1451N:121
7033IIIRzeńca, PiotrMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1451N:43
7034IIIFerenc, Michał PTC Pabianice 1451N:26
7035IIICzukiewski, Mieszko SP Sióstr Urszulanek 1451N:76
7036IPalka, Aleksandra MKSz DIAGONALIA Imielin 1451N:42
7037IVBugaj, Piotr1451N:5
7038IIPełka, MaciejKSz HETMAN Katowice 1451N:52
7039IIBorowik, KarolLublin - parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego1451N:41
7040II+Wielgus, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 1451N:29
7041IIIMężykowski, Filip KSz Polonia Warszawa1451N:22
7042II+Jaworski, Jakub 1451N:3
7043IIIMichalski, JarosławTS KUŹNIA Rybnik 1450N:28
7044IIIWoźniak, David UKS OPP Toruń1450N:91
7045IIILewicki, MichałI LO Przemyśl1450N:38
7046IIITruszkowski, ŁukaszCaissa Połczyn Zdrój1450N:20
7047IIILitwa, FilipKKSz Kraków1450N:137
7048IIIStitou, El-Ayachi JrWOK Wałbrzych1450N:36
7049II+Flisiak, JuliaRzKSz Rzeszów1450N:101
7050IIZieliński, Dawid KKS Ormuzd Kartuzy1450N:75
7051IIIKrólak, Kacper Gimnazjum Jakubów1450N:30
7052IVGaj, Zbigniew Dzierżoniów 1450N:14
7053IIMoroz, Adrian MUKS Stoczek 45 Białystok1450N:75
7054IVTyrakowski, Jakub Bolesławiec1450N:20
7055IIIZborowski, JakubSTMGK Strzelce Krajeńskie1450N:10
7056IVTrocha, DanielUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1449N:10
7057IVJarkowski, MateuszSiedlce 1449N:8
7058II+Stefańska, EmiliaKS Komunalni Sanok1449N:102
7059IIIKiczka, Krzysztof Tarczyn 1449N:23
7060IIIMróz, Maciej Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 Tychy 1449N:10
7061IIPałasz, JakubUKS Trzydziestka Olsztyn1449N:67
7062IIIGłąbiński, WojciechUstroń 1449N:44
7063IIKozak, KarolUKS GONIEC Staniątki 1449N:116
7064IIILiśnikowski, Łukasz Wicher Wilchwy1448N:9
7065IVOżóg, Piotr Gimnazjum Nr 7 w Częstochowie1448N:26
7066IVPiłat, Dominik AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1448N:5
7067IIIGolwiej, Paulina1448N:23
7068IIŚwiętoń, PatrykLO Ropczyce 1448N:13
7069Paszko, Bartosz 1448N:4
7070IIKuligowska, MonikaMinisterstwo Obrony Narodowej 1448N:21
7071IIIStrama, Mateusz OPP Andrychów1448N:23
7072IISawicki, JanSP Jeleniewo1448N:61
7073IIKoperwas, Kamil UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1448N:59
7074IIAdamiak, Szymon NASZACH Nowy Tomyśl1448N:31
7075IINocek, DominikKSz Polonia Warszawa1448N:27
7076IIJankiewicz, Julia 6d1447N:17
7077IIINiemczak, IzabellaLKS Orzeł Wysoka 1447N:15
7078IIZienowicz, ZofiaUKS Gedanensis Gdańsk1447N:19
7079IIGirulska, Julia 1447N:21
7080IVBartkowski, Mariusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1447N:11
7081IIŻebrowski, Mateusz Ksz Jelonka Jelenia Góra 1447N:72
7082IPniewska, Beata UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1447N:27
7083IIDembicz, Patryk MDK nr 1 Bytom1447N:45
7084IIIBronisz, Damian LUKS Tempo Ożarów 1447N:21
7085IIIBiałoń, AleksanderUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1446N:25
7086IIIJamróg, JakubKKSz Urania Krosno1446N:28
7087IIWójcik, Helena UKS Korona Gdańsk1446N:37
7088IIHanuszkiewicz, JuliaKSz Piątka Skierniewice1446N:145
7089IVOlech, PiotrIC Wrocław 1446N:17
7090IIIKumosa, MikołajUKS Czternastka Warszawa1446N:27
7091IVGolonka, JakubŁowczów 1446N:14
7092Swierczyk, Jerzy1446N:7
7093II+Mykhaylyak, OlgaAKS Mikołów 1445N:94
7094IIPieczewska, GabrielaOTSz Ostrów Wielkopolski 1445N:198
7095IIIWeimer, PawełSP Lesko1445N:17
7096IIStaszewska, AleksandraAZS UMK Toruń1445N:26
7097IVPosselt, MateuszBKS Chemik Bydgoszcz1445N:11
7098IIWolak, Maciej KKSz Kraków1445N:352
7099IIIŚlęczka, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1445N:34
7100IIIZaborowski, Miłosz MTSz Mińsk Mazowiecki1445N:8
7101II+Cieślak, EmiliaUMKS Na Pięterku Poznań 1445N:24
7102IIFranc, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1444N:95
7103IIKulig, KarolKGL Szarotka Wadowice Górne1444N:62
7104IVMurawski, Jan ZS 1 Działdowo 1444N:12
7105IIButkiewicz, Piotr WKS Kopernik1444N:14
7106Tworkowski, TomaszZajączków 1444N:11
7107IIIBiałowąs, BlankaS-KKS Przemyśl 1443N:8
7108II+Karczewski, Andrzej Strzelec Strzelce Opolskie 1443N:10
7109IIIJesiołowski, Jacek M-GOK GAMBIT Ślesin1443N:21
7110IIIStaszewski, Michał 1443N:17
7111IIIByrski, Karol Szkoła Podstawowa nr 87 w Krakowie 1443N:200
7112IVCzyż, KamilSP Kańczuga1443N:11
7113IVWeryho, Mateusz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1443N:35
7114IIRylski, Mateusz KS LAURA Chylice1442N:29
7115IIIBezimienny, Karol UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1442N:31
7116IVOżóg, Artur MZKS Unia Nowa Sarzyna1442N:9
7117IIIKowalczuk, Antoni GMK Suwałki1442N:21
7118IIŁachut, Tomasz KGL Szarotka Wadowice Górne1442N:55
7119IVKarski, Miłosz Szachowy Uniwersytet Warszawa 1442N:6
7120IIKurczyna, Jakub TS Wisła Kraków 1442N:64
7121II+Grzyb, Anna UKS Jedynka Bełchatów 1442N:47
7122IIIBiernat, Dobromir KS LogIN Skierniewice 1442N:20
7123Makaruk, Grzegorz 1442N:10
7124FMKalvaitis, SigitasKS AZS Wratislavia1441N:5
7125IIJanczak, DominikKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1441N:38
7126IIPłocica, Krzysztof KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1441N:24
7127IIIZąbczyński, Marek RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1441N:20
7128II+Jasiak, Katarzyna GKS Gorzyce W 1441N:30
7129IVWłodarek, JanMTSz Mińsk Mazowiecki1441N:8
7130IISzczepaniak, JakubNASZACH Nowy Tomyśl1441N:34
7131IIIDelikat, Adam Warszawa1441N:21
7132Jeziorski, Piotr1441N:34
7133IIIŁempicki, Maciej UKS MDK Otwock1440N:115
7134IISkrzyński, Jan TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1440N:178
7135IVMiś, JędrzejI LO Dębica1440N:20
7136IIIStachura, Jan Szkoła Podstawowa nr 14 w Tychach1440N:19
7137IIJarosz, SzymonUKS SP3 w Bogatyni1440N:55
7138IVSolarz, Piotr SP Zagórz1440N:8
7139IIIGałaszewski, Karol KSz. Hańcza Suwałki 1439N:127
7140IISobala, Filip MAT Myślenice1439N:44
7141IIISidor, Kacper Caissa Pion Zielona Góra1439N:28
7142IISlesiński, Eugeniusz TS-R Hetman Konin 1439N:34
7143IVLech, Karol MGLKS Parnas Oława 1439N:4
7144Nowak, Dominik1439N:5
7145IVKudlak, StanisławKSGU Tęcza Krosno Odrz.1439N:70
7146IIIStachura, MikołajTS Wisła Kraków 1439N:45
7147Fiech, Grzegorz Mysłowice1439N:17
7148IIRegulski, Sebastian RzKSz Rzeszów1439N:22
7149IIWalasik, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1438N:59
7150IIISzermer, Ludwik Poznań 1438N:10
7151IVKijowska, Magdalena Gimnazjum Nr 4 Krosno 1438N:57
7152IIISzetela, Jarosław Caissa Pion Zielona Góra1438N:199
7153IIISzopa, SławomirSOSW Frysztak - wychowawca1438N:8
7154IIRusiniak, AdamSSz BDK Biskupiec 1438N:32
7155IIIBoniecki, Mateusz NOK Nakło1438N:15
7156IIGronczewski, DawidUKS MDK GDYNIA1438N:18
7157IIIWojtyło, PawełMKS MOS Wieliczka 1438N:83
7158IIWilk, AleksanderUKS Debiut Przedwojów1438N:24
7159IVKamiński, BolesławKSGU Tęcza Krosno Odrz.1438N:15
7160IVKiełbiński, Wiktor1438N:10
7161IIIGrochala, Karol 1438N:19
7162IIBawej, JakubBKS Chemik Bydgoszcz1437N:61
7163IIIBazan, KingaII LO Rzeszów1437N:9
7164IVZacharski, Wojciech 1437N:12
7165IIIRybaczek, Mirosław Mońki1437N:42
7166IIIKalemba, Igor ŻKSz Żary 1437N:49
7167IIIKempiński, SzymonUKS Korona Gdańsk1437N:51
7168IIIKwiatkowski, DawidUKS Hetman Puszcza Mariańska 1437N:32
7169IIIRacis, MichałKSz. Hańcza Suwałki 1437N:9
7170IIISzymoniak, Paweł UKS Piątka Wieluń 1437N:67
7171IIDembińska, KarolinaMKS EMDEK Bydgoszcz 1436N:9
7172IVMarchlewicz, MateuszBrodnica1436N:4
7173IIIKordula, Grzegorz Warszawa1436N:15
7174IIDomke, Radosław Caissa Pion Zielona Góra1436N:26
7175IIIAndrzejczak, Ignacy UKS Hetman Puszcza Mariańska 1436N:45
7176IIIKaczała, Jakub KTS Kalisz1436N:15
7177IIRzechtalski, Szymon 1436N:22
7178IIIHochman, MateuszLKS Stomil Bełchatów1436N:19
7179IVHebda, PiotrKSz Jelonka Jelenia Góra 1436N:30
7180IIIBiegański, MikołajZSO Włoszakowice 1436N:75
7181IISmulikowski, Franciszek I SLOim. Jama Saheba Digvijay Sinhji Wola W-w 1436N:19
7182II+Rojek, PaulinaUMKSz Jaćwież Suwałki1436N:81
7183IILeski, Franciszek UKS Jedynka Bełchatów 1436N:57
7184IIBaran, Milena LO im. J.P. II Rzeszów 1435N:19
7185IIMycio, AgataUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1435N:20
7186IIIŻak, SylwiaLKS Orzeł Wysoka 1435N:5
7187IVSereda, KrystianUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1435N:9
7188IVBalawejder, Marcin1435N:7
7189IVBerkowicz, Kamil1435N:6
7190IPaluch, KorneliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1435N:27
7191IIIJanus, DawidWIEŻA PĘGÓW1435N:53
7192IISicińska, MariaMKS POGOŃ Prabuty1435N:16
7193IIIMarynowicz, Bartosz UKS Rodło Opole1435N:9
7194IIZieliński, Jakub GKS Szach-Mat Wiśniowa 1435N:6
7195IIIDobaj, Daniel SP Bakałarzewo 1435N:33
7196IVZegarlicki, Jakub Uniwersytet Łódzki1435N:22
7197IIIStępniewski, Karol UKS Czternastka Warszawa1434N:16
7198IIIGrądzki, Michał 1434N:20
7199IVSkoczylas, Robert MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1434N:9
7200IIISztuba, Mateusz KSz Stilon Gorzów Wlkp.1434N:37
7201Petrišáková, Katarína Bardejov1434N:7
7202IIWalkiewicz, ZbigniewTS-R Hetman Konin 1434N:163
7203II+Zabłocka, MartaK. Sz. Dwie Wieże Rzgów 1434N:133
7204IIIŚmiarowski, JakubZSEiO nr 6 Łomża1434N:56
7205IIISieradzka, MagdaWrocław1434N:11
7206IIPodżorski, Kamil PEA Ustroń 1434N:49
7207IIIOpałka, JakubUKS GEKON NYSA1434N:11
7208Wrona, JanMysłowice1434N:14
7209IVKotlewski, Rafał Gimnazjum nr 22 Katolickie w Olsztynie1433N:8
7210IVMakowiecki, MaciejUKS Czternastka Warszawa1433N:7
7211IIIWoźniak, Łukasz 1433N:9
7212IIISmołka, MiłoszRybnik1433N:12
7213IKulpa, Karolina Szkoła Podstawowa nr 3 w Mikołowie1433N:112
7214IIFronczyk, WiktorSP 37 Białystok1433N:78
7215IVWisznicki, AndrzejRadzyńskie Towarzystwo Szachowe1433N:20
7216IPlacek, Eliza UKS Pałac Nieborów1433N:89
7217IVPuzio, Robert KSz Hetman Krynka 1433N:23
7218IIIDunicz, KonradUKS SP1 Leżajsk1433N:175
7219IIPawłowski, Kamil MKS MOS Wieliczka 1433N:85
7220bkZielaskiewicz, JanWłocławek 1433N:9
7221IIIZawadzki, TomaszLUKKS Kielce - Jędrzejów1433N:8
7222IIINoga, Piotr ZSŁ1432N:138
7223IIMaliszewski, MichałKSz Polonia Warszawa1432N:28
7224IVRachfalski, WojciechUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1432N:28
7225IIIŻądkowski, Maciej AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1432N:27
7226IVKlebański, Jan WOK Wałbrzych1432N:10
7227IIMiga, Sebastian KGL Szarotka Wadowice Górne1432N:62
7228IVBiałk, KonradLimanowa1432N:12
7229IVMajda, Wiesław IC Kraków1432N:7
7230II+Świtała, Karina UKS Dziewiątka Sieradz 1432N:87
7231IVMulka, Robert MCKiS Jaworzno1432N:9
7232CMŚmietańska, WiktoriaKSz Polonia Wrocław1432N:73
7233IISosnowski, Aleksander Biały Król Wisznia Mała1432N:23
7234IICzerwińska, EwelinaWKSz 1938 Włocławek 1431N:100
7235IIIBudkiewicz, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1431N:20
7236IIJędrzejko, WojciechWysoka1431N:33
7237Leśniak, Paweł22. Batalion Piechoty Górskiej Kłodzko1431N:11
7238IIINieuważny, AdamKKSz Kraków1431N:314
7239IIKarpińska, WeronikaKS AZS Wratislavia1431N:53
7240IIBuba, MikołajUKS SP1 Leżajsk1431N:76
7241IVSzymaniak, JerzyUKS Smecz Konin 1431N:4
7242IIZiegert, Krystyna UKS Korona Gdańsk1431N:85
7243IIHerka, JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1431N:9
7244IIKokot, Tomasz Dąbrowa Górnicza1430N:9
7245IVSkulski, SebastianMKSz Rybnik 1430N:15
7246IIIRynkowska, MagdalenaII LO Białystok1430N:10
7247IIIStaszewska, WeronikaUKS Pałac Nieborów1430N:32
7248IZamiar, Ewa LKS Chrobry Gniezno 1430N:319
7249IVGutkowski, Cezary UKS MDK Radom 1430N:3
7250IVŻelasko, KacperSZKOŁA PODSTAWOWA nr 22 Bielsko-Biała 1430N:169
7251ISłoniewski, JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1430N:76
7252IVBącik, Michał Radzyńskie Towarzystwo Szachowe1430N:11
7253IIIChałas, KlaudiuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1429N:41
7254IVBłażejewski, Marcel UKS Smecz Konin 1429N:15
7255IIIMłynarski, TomaszRadom 1429N:57
7256IIIBujny, Estera TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1429N:25
7257IVMuniak, GrzegorzMOK Józefów 1429N:40
7258IIIDombrowski, PawełUKS Jantar Pruszcz Gdański 1429N:21
7259IIIJarzyna, Oskar Caissa Pion Zielona Góra1429N:59
7260IVDrążewski, AndrzejBoguszów-Gorce 1429N:10
7261IVBajorek, AndrzejMinisterstwo Finansów1429N:8
7262IVFormanowski, Adrian Caissa-Pion Zielona Góra 1429N:10
7263IVBelczewski, FeliksTczew 1429N:23
7264IVPierzchała, Konrad 1429N:10
7265IVOchab, Patryk ZSA-T Ropczyce1429N:5
7266IVLubas, ArturKU AZS UW w Warszawie 1429N:5
7267IIIGrzesiek, Krzysztof Zespół Szkół Techn. i Ogólnokszta&#1428N:29
7268IIIWiniarska, Dominika UKS Ósemka Chojnice1428N:3
7269IIIOlejniczak, Rafał1428N:2
7270IINapierała, Jakub ITS Kopernik Inowrocław1428N:73
7271IIIHorczak, Franciszek Ksz Jelonka Jelenia Góra 1428N:71
7272IVChabrowski, PatrykLeżajsk1428N:9
7273IIIRomański, Paweł Zespół Szkół Mechanicznych1428N:6
7274IVKędziora, DawidKSz Hetman Krynka 1428N:8
7275IVWojnarowski, ŁukaszStępina1428N:8
7276IVKuca, KacperKlub Szachowy Kana Tarnów1428N:4
7277IIIJednoralski, Bogusz KSz Gryf Szczecin 1428N:21
7278II+Pietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1428N:27
7279IIISokulski, IgnacyUKS OPP Toruń1428N:11
7280IIIOlszewski, OskarUKS Wda Lipusz1428N:32
7281IIIKisielewski, DawidSP 7 Suwałki 1427N:4
7282IVMarcińczyk, MichałKSz Maraton Łomża 1427N:19
7283IVRypina, AlexUKS MDK Otwock1427N:6
7284IVUlman, Adrian UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1427N:21
7285IIIDyrkacz, Wojciech KSz Gambit Przeworsk1427N:68
7286IIILewicki, MariuszKKSz Kraków1427N:25
7287IVGrzegorzyca, Grzegorz Knurów 1427N:10
7288IIIArkita, HenrykAkademia Szachowa Zielona Góra 1427N:52
7289IIIKruczyński, JanHetman I Łuków1427N:44
7290IIIBober, Dorota Górki1427N:20
7291IIDziodko, MateuszKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1427N:101
7292IIINawojski, Tobiasz Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1427N:23
7293IIIMichno, Mateusz TS-R Hetman Konin 1427N:279
7294II+Kamiński, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1427N:57
7295IIKokoszka, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 1427N:38
7296IVBezimienny, TomaszZabrze1427N:10
7297IIMusin, Paweł żksz żary 1427N:101
7298IIKabziński, Jan LKS Chrobry Gniezno 1427N:55
7299IIIWanke, Maciej 1427N:14
7300IIKędzierska, LidiaI LO Leszno 1426N:71
7301IIKraszewski, GrzegorzKSz Polonia Wrocław1426N:31
7302IVJastrzębski, Jakub UKS Goniec Staniątki 1426N:30
7303IIIGunajew, JanKKSz Kraków1426N:49
7304IIIKalemba, ArturMKS MOS Wieliczka 1426N:31
7305IVLipka, MichałBiała Podlaska 1426N:9
7306IVIgnatowicz, Jan 1426N:5
7307IIKultys, NelaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1426N:72
7308IVStańczyk, Wojciech 1426N:7
7309Grabowski, Włodzimierz Barcin1426N:5
7310IIIZubrzycki, MateuszJelenia Góra 1426N:6
7311Majewski, Krzysztof SP nr 1 Limanowa1426N:6
7312Merta, ZdzisławGdynia1426N:11
7313IVSkoczylas, RyszardMKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1425N:9
7314IIBogacz, GrzegorzUKS Spartakus Kolbuszowa1425N:113
7315IVJalinik, Mikołaj Bielsk Podlaski 1425N:13
7316IVWac, BartoszSzkoła Podstawowa Nr 4 Przemyśl 1425N:44
7317IIMazanowska, AnielaMAT Myślenice1425N:28
7318IVProkopiuk, MarekSz MOK Debiut Terespol1425N:22
7319IVDawid, MaksymilianUKS Korona Gdańsk1425N:25
7320IILelek, PaulinaLKS Orzeł1425N:166
7321IVKowalczyk, PiotrRogów1425N:13
7322II+Dallemura, JuliaPrSP 6 Białystok 1425N:111
7323IIKowalski, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.1425N:54
7324IIIPazderski, PiotrUKS OPP Toruń1425N:7
7325IIITront, Szymon KS 64 Zielona Góra 1425N:109
7326IIITrusewicz, JakubKSz Jelonka Jelenia Góra 1425N:40
7327IVOlkowski, JonaszPruszcz Gdański1424N:6
7328IVHasiej, StanisławZielona Góra 1424N:10
7329IIITorhan, AdrianMCKIE Malbork 1424N:153
7330IIIGolonka, EwelinaMKSz GRYF Dębica 1424N:18
7331IVCzapla, KacperKSz Skoczek Siedlce 1424N:6
7332IIIGórski, JanUKS GONIEC Staniątki 1424N:25
7333IVMajka, Wojciech 1424N:9
7334IINowacka, Anna KS LogIN Skierniewice 1424N:71
7335II+Tarawski, AdrianKSz Stilon Gorzów Wlkp.1424N:52
7336Różycki, RyszardUKS Centrum Tczew 1424N:7
7337IIIKardas, Dominik UKS Jedynka Bełchatów 1424N:29
7338IIIMagiera, KosmaMCKiE Malbork 1424N:228
7339IIIWasilewski, StanisławKSz. Hańcza Suwałki 1424N:41
7340IVKałużny, Adam KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1424N:8
7341IIIBrzozowska, AleksandraKlasa IIIc1423N:9
7342IIIKuźnik, Damian KS 64 Zielona Góra 1423N:92
7343IVKorczak, JacekKraków 1423N:9
7344IIZiółkowski, Cyprian KSz Polonia Wrocław1423N:19
7345IVDzięgielewski, Kamil 1423N:13
7346IIIDroździak, HubertJunior Lubin* 1423N:8
7347IIISocha, MateuszOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Biskupiec1423N:36
7348IVWarzocha, Bartłomiej Sokołów Młp1423N:6
7349IIPałejko, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1423N:59
7350IIIMarkowiak, Adam UKS Jedynka Bełchatów 1423N:30
7351IVProkop, Bartosz SP nr 5 1423N:4
7352IIPtaszyński, Szymon SP 6 Białystok 1423N:81
7353IVStanczewski, Maciej LKS Chrobry Gniezno 1423N:30
7354IILewicki, Kacper Szkoła Podstawowa w Chylicach1422N:27
7355IIIEggink, Przemysław UKS Łady Raszyn1422N:16
7356IVWośko, Mikołaj1422N:10
7357IIIUrbaniak, Artur KS 64 Zielona Góra 1422N:62
7358IVSłupek, JakubSP Nr 1 Krosno1422N:5
7359IITuźnik, MartynaPSP Kunów1422N:30
7360IIIPancewicz, MateuszUKS Czternastka Warszawa1422N:45
7361IIIKaszewski, MiłoszKsz Jelonka Jelenia Góra 1422N:43
7362IIIKaraszewski, GabrielKSz Miedź Legnica1422N:27
7363IIKarapetyan, Varduhi UKS Roszada Radom 1422N:5
7364II+Miąsik, Patrycja RzKSz Rzeszów1421N:89
7365IIIOlszewska, MartynaRzKSz Rzeszów1421N:30
7366IVBezimienny, Dawid UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1421N:35
7367II+Borowska, Julia II LO Białystok1421N:29
7368IVMazela, Artur UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1421N:27
7369IIIKaczyński, Mateusz Chotcza 1421N:16
7370IVJedliński, AdamAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1421N:20
7371IVŚwiątkowski, Paweł KSz Jelonka Jelenia Góra 1421N:21
7372IIIŚwiątek, KamilGOKiS Skomlin 1421N:42
7373IVStefanik, WaldemarKobyle1421N:8
7374IIIMoliński, Paweł ULKS Skoczki Słopanowo 1421N:18
7375IIAbramek, Aleksandra 1421N:79
7376IVHess, Arkadiusz 1421N:1
7377IVTrawiński, TomaszIC Warszawa 1421N:19
7378IVGerman, Arkadiusz LUKS Lubartów1421N:5
7379IIGonsior, Zbigniew ChTS Chorzów 1421N:23
7380IVRutkowski, MaksymilianKSz Maraton Łomża 1421N:67
7381IISowiński, Wojciech Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 1421N:38
7382IVBulenda, Rafał LKS Tworków1421N:19
7383IIIChłopek, Marek 1421N:9
7384IVWojtyło, WojciechMKS MOS Wieliczka 1421N:18
7385IIWleklik, MateuszMMKS Wieniawa Leszno1421N:27
7386IIIKołodziejczyk, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1421N:5
7387IVWysocki, Paweł UKS Pałac Nieborów1421N:14
7388IVRowgiejsza, Jerzy ASSz Miedź Legnica 1420N:11
7389IIIGliszczyński, MichałPolkowice 1420N:28
7390IVSiewierski, Krzysztof UKS Pałac Nieborów1420N:10
7391IIIPiersiak, Radosław WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1420N:46
7392IVBotor, BartoszAKS Mikolów1420N:6
7393IVZwara, JakubGdańsk 1420N:5
7394IIWielgo, Przemysław Gdańsk 1420N:9
7395IIIPaluta, MaciejSTMGK Strzelce Krajeńskie1420N:9
7396IIIKostrzewski, MichałDIAGONALIA Imielin1420N:13
7397IVStec, Adrian1420N:4
7398IIISpytek, HubertOgnisko TKKF w Dobczycach 1420N:88
7399IIKossakowski, MarekUKS Rodło Opole1420N:21
7400IIIKisielewski, JanSzkoła Podstawowa w Bakałarzewie1420N:14
7401IILajdamik, AnnaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1420N:53
7402IIWittych, Maciej KSz HETMAN Koszalin 1420N:89
7403Koscinski, Slawomir Gdynia1420N:10
7404IVWojciechowski, ŁukaszKS Jelonka Jelenia Góra1420N:6
7405IIITański, JakubŻTMS BASZTA Żnin1419N:79
7406IIIWrona, Adam Gimnazjum Nr 3 Sanok1419N:53
7407INowicka, JuliaGKSz Solny Grzybowo 1419N:67
7408IVKusiak, Sebastian UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1419N:21
7409IIIGałan, Miłosz Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1419N:9
7410IIIBiałas, Maciej Rybnik1419N:16
7411IVWac, SebastianSzkoła Podstawowa Nr 4 Przemyśl 1419N:45
7412IVWiśniewski, ArturRadom - prafia pw. Podwyższenia Krzyża1419N:7
7413IIIZabłocki, Igor ŁKS Szach-Centrum Łódź1419N:40
7414IVKosmalski, Tomasz Gdańsk 1419N:4
7415IVMotyl, Wojciech UKS Hetman Częstochowa 1419N:4
7416IIIPrzybylski, Mateusz 1419N:21
7417IIIKussowski, AndrzejMCKiE Malbork 1419N:71
7418IIIBanaszak, SzymonUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1419N:5
7419IIICieplicki, MarekŻagań 1419N:23
7420IIIMaliszewski, Stefan ASU Sokółka 1419N:9
7421IVStraś, Krystian1419N:3
7422IVPryzmont, HubertASU Sokółka 1419N:9
7423IVRaczek, KacperUMKS HETMAN Marklowice1418N:5
7424IIIChrist, KarolinaZSO nr 3 Ruda Śląska1418N:4
7425IVBezimienny, Michał UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1418N:42
7426IVJanowski, Arkadiusz UKS Szach Gryfice 1418N:17
7427IVOstrowski, PiotrPłock1418N:6
7428IIICholewa, Katarzyna1418N:11
7429IVSołek, Łukasz Żarów 1418N:9
7430IVGrądalski, Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1418N:6
7431IVChmielecki, Tomasz1418N:6
7432IVKliś, KrzysztofBielsko-Biała1418N:11
7433IIZwolińska, Zuzanna SP Dulowa 1418N:60
7434IIMierzyński, Olaf MKS Wicher Zbąszyń1418N:51
7435IIWesołek, Krzysztof UKS Hetman Puszcza Mariańska 1418N:57
7436Dynowski, Andrzej Bielsko-Biała - Złote Łany 1418N:7
7437IVBocheński, Szymon1418N:5
7438IIIMadej, Mikołaj KSz SDK-Lotnik Mielec 1418N:13
7439IVGabryszewski, Antoni3c1418N:7
7440IIIWąsowicz, Maciej SP 48 Kraków 1418N:16
7441IVWojnowski, Michał1418N:6
7442IIIManiecki, MarcinOgnisko TKKF w Dobczycach 1418N:16
7443IVSzczepanik, AdamKS LogIN Skierniewice 1418N:11
7444Majdan, Jan Bydgoszcz 1418N:10
7445I++Samujło, Agnieszka KSz DRAKON Lublin 1417N:40
7446IISłoniewska, AgataUKS TSz Zieloni Zielonka1417N:78
7447IVWalentynowicz, MichałWojskowa Akademia Techniczna1417N:5
7448IIIDominik, EwelinaLKS Goniec Żarów1417N:39
7449IIITokarski, WojciechMKS EMDEK Bydgoszcz 1417N:7
7450Świtalski, Michał 1417N:5
7451IVSawicki, Kacper UKS Ciechanowiec1417N:5
7452IIIMłyński, Szymon UKS Wda Lipusz1417N:68
7453IVMotyl, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1417N:10
7454IVParpura, Jacek1417N:7
7455IVMitel, SebastianUniwersytet Łódzki1417N:8
7456IVKozicki, Wojciech 1417N:7
7457IIIOwierczuk, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1417N:22
7458IVChrobot, Tomasz UKS Piątka Wieluń 1417N:34
7459IVMichalski, BartoszOTSz Ostrów Wielkopolski 1416N:71
7460IVTwaróg, JakubMKSz Rybnik 1416N:15
7461IIIWojtczuk, Nikodem UKS TSz Zieloni Zielonka1416N:18
7462IIZięta, Zuzanna MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1416N:34
7463IVGrześkiewicz, Marcin 1416N:17
7464IIIRybarczyk, JustynaPP1416N:12
7465Rajch, Amadeusz 1416N:3
7466IIIMuchowski, JakubUKS Wda Lipusz1416N:103
7467IVKapturkiewicz, JakubGimnazjum 2 Mszana Dolna1416N:5
7468IIKozera, Dawid KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1416N:25
7469IIIŁawrynowicz, StanisławUKS Gedanensis Gdańsk1416N:9
7470IIIPawlak, Dominik KKSz Kraków1416N:339
7471IIIOstojski, Dawid UKS Hetman Puszcza Mariańska 1416N:13
7472Madej, KajetanŁKS Szach-Centrum Łódź1416N:8
7473IIŁysakowski, PiotrKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1416N:11
7474IIZawadzki, Jan KSz Stilon Gorzów Wlkp.1416N:23
7475IVKosowski, WojciechMGLKS Parnas Oława 1416N:6
7476IIIBela, ZbigniewPKS Leśny Bydgoszcz1416N:9
7477IVBarcik, RafałDom Kultury w Starym Bielsku1416N:8
7478Zabiciel, Michał SP6 Zamość1416N:4
7479IIICukrowski, Fabian 1415N:20
7480IVŚwider, Adam WKSz HETMAN 1415N:8
7481IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1415N:9
7482IIChojnowska, Justyna KSz. Maraton Łomża1415N:101
7483IIISajniak, SebastianM-GOK GAMBIT Ślesin1415N:96
7484IIIMalik, Sławomir Caissa Pion Zielona Góra1415N:102
7485IVWalski, Dominik 1415N:9
7486IIZałóg, Aleksandra KSz HETMAN Koszalin 1415N:302
7487IIIPatoka, Mateusz 1415N:6
7488IIIBobylow, DawidLUKKS Kielce1415N:2
7489IITrześniowski, MarceliKKSz Kraków1415N:58
7490IIMalinowski, AleksanderBiałystok1415N:44
7491IVBarszczewski, Jan 1415N:4
7492IVKobiela, DominikKKS Ormuzd Kartuzy1415N:19
7493IVMajerski, Andrzej 1415N:20
7494IIISzymczak, Wiesław1415N:6
7495IVGarman, Tadeusz RKSG Radomig Radom1415N:7
7496IIIChęciński, BartłomiejUKS Smecz Konin 1414N:16
7497IIIPiesik, Mateusz UKS Smecz Konin 1414N:15
7498IIIPałka, Dominik UKS MAGNUS Rzezawa1414N:78
7499II+Grzegorski, Michał KTS Kalisz1414N:47
7500IIIPaziewicz, DariaKSz Sulechów 1414N:16
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)