ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10134);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
501kMarzec, Jarosław CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 2169N:12
502kLisowski, Krzysztof MLKS Ostródzianka Ostróda 2168N:20
503kLercel, Michał OKSiR Wisznia Mała 2168N:40
504kSołek, Zenon Katowice2168N:9
505kKorpalski, Robert MUKS MDK Śródmieście Wrocław2168N:11
506kOżóg, LeonTMS Roszada Gliwice 2168N:10
507kZontek, Sebastian 2168N:9
508kRedlich, Bogdan RPW Okucia Budowlane Łódź2168N:9
509kWoźniak, MarcinBKS Chemik Bydgoszcz2167N:252
510b.k Laure, Aldric SSz Modus Warszawa 2167N:53
511kGryniaków, Jarosław KSz Torfarm-64 Toruń 2166N:29
512kKos, Paweł MLKS Nadnarwianka Pułtusk2166N:10
513kHilarecki, Grzegorz 2166N:21
514kGigoń, Roman Bielsko-Biała2166N:9
515kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2165N:62
516kKanicki, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2165N:222
517kPietocha, Pawel SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2165N:214
518kSzopieraj, DariuszZłotów2165N:22
519kBednarczyk, DamianUKS GONIEC Staniątki 2164N:95
520kSzusterowski, Radosław UKS Hetman Częstochowa 2164N:57
521kKuliński, KrzysztofWKSz 1938 Włocławek 2164N:115
522kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2163N:398
523I++Golenia, Wojciech MKS MOS Wieliczka 2163N:376
524ITurowski, Piotr Radzyń Podlaski2163N:105
525kSławiński, MirosławUKS Trzydziestka Olsztyn2163N:44
526kSymbor, PrzemyslawUKS Jantar Pruszcz Gdański 2163N:11
527FMMulet, PiotrSSz GMINY PAWŁOWICE2162N:229
528I++Markiewicz, Mateusz GKSz Hetman Pilzno2162N:41
529kRymaszewski, DariuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2162N:9
530IIBabaev, Eldeniz KSz Maraton Łomża 2162N:22
531IRybak, MariuszKLIM UKSz Gambit Starachowice 2162N:255
532kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2161N:288
533kCzerniawski, MarekSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2161N:9
534I++Grygierczyk, Wojciech SGH Warszawa2161N:184
535kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2161N:108
536kStrejczek, DariuszŁKS Szach-Centrum Łódź2161N:44
537kWołoch, OskarŻKSz Żary 2160N:325
538kChrapkowski, Grzegorz SSz Pocztowiec Bydgoszcz2160N:24
539I+Malczyk, RadosławUKS KOPERNIK Olsztyn2160N:20
540IINawrocki, PawełLKS Chrobry Gniezno 2160N:773
541CMŁuczak, FilipKSz HETMAN Koszalin 2160N:594
542kJanik, Grzegorz 2160N:10
543kWoźniak, MaciejLKS Parnas Stara Wieś2159N:121
544kDzierżak, BogusławKSz Górnik Lędziny2159N:27
545I+Borys, JacekPSSz Pszczyna 2158N:133
546kProbola, RyszardLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2158N:66
547WGMJaracz, Barbara ŻTMS Baszta Żnin2158N:59
548kOcytko, Andrzej Białystok2158N:1227
549kKaliszewski, Tomasz KU AZS UW w Warszawie 2157N:12
550kSygulski, PawełLKSz GCKiP Czarna 2157N:67
551kFukowski, PawełMTS Kwidzyn 2157N:518
552mZdrojewska, Natalia SKF Korsarz Gdynia2157N:10
553ICzerniawski, MarekŚwiebodzin 2157N:134
554kJakubowski, Jarosław BKS Chemik Bydgoszcz2157N:118
555kFiedorek, Jacek Bielsko-Biała2157N:13
556I++Ciemniak, Krzysztof PKS Wiatrak Bydgoszcz 2156N:65
557kChmielewski, Andrzej2156N:7
558kKosny, MarekUKS TSz Zieloni Zielonka2155N:13
559kStecki, Witold2155N:36
560kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2154N:58
561WIMWoźniak, Mariola KSz Polonia Wrocław2154N:148
562I++Kostański, MarcinKKSz Urania Krosno2154N:116
563kKujawski, Jan LKS Chrobry Gniezno 2154N:567
564kMatviychuk, AndreyS-KKS Przemyśl 2154N:44
565kOkoń, DariuszKSz Pod Wieżą Szczecin2154N:67
566k+Sowul, BartoszPolitechnika Warszawska 2153N:60
567k+Pietruszewski, Marcin Ministerstwo Obrony Narodowej 2153N:136
568FMWalkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2153N:73
569kŚwierczewski, MarekWKSz GANT HETMAN2153N:11
570mSmarsz, Agata KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2153N:53
571kMikolajczyk, Pawel2153N:6
572k+Żurkowski, Andrzej MKSz GRYF Dębica 2152N:194
573kOsipow, NikołajSosnowiec 2152N:73
574mSłabek, AgnieszkaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2152N:4
575WIMWarakomska, AnnaAkademia Szachowa Gliwice 2151N:121
576WIMLeks, Hanna KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY2151N:79
577IMŻołnierowicz, Krzysztof Ksz Gambit Świecie 2151N:864
578mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2151N:114
579II+Hasanov, SahibKSz Maraton Łomża 2150N:42
580kCzech, JanKielce2149N:10
581FMSzczurek, Krzysztof KKSZ Kraków2149N:656
582k+Pierzak, Rafael SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2149N:7
583kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - HETMAN Bydgoszcz 2148N:358
584kJagodziński, WaldemarŻTMS Baszta Żnin2148N:20
585kCzuchnicki, Jan Pałac Młodzieży Szczecin 2148N:12
586kKryjak, Andrzej KSz HETMAN Katowice 2148N:13
587I++Czachor, Grzegorz Małomice 2147N:148
588kMichalczyk, Stanisław2147N:21
589kDluski, EmilL-GKS 38 Podlesianka Katowice 2147N:6
590I+Bień, Janusz Lublin2147N:249
591I++Miozga, TomaszŚląski Rybnik 2147N:36
592kPolański, Edward KSz Odrodzenie Kożuchów 2147N:9
593kPuszczewicz, KrzysztofWKSz HETMAN 2146N:15
594I+Gradowski, JacekRPW Okucia Budowlane Łódź2146N:72
595I++Waltratus, Adam 2146N:16
596mSiekańska, Izabela KSz Stilon Gorzów Wlkp.2146N:9
597kLis, MateuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2145N:287
598IJaworski, Andrzej 2145N:180
599I++Cichy, KamilKS HETMAN Marklowice2144N:85
600kChoroszej, Aleksander UKS TSz Zieloni Zielonka2144N:112
601kJaniszewski, Maciej KS DORS Ruda Śląska 2144N:504
602kProbola, BartoszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2143N:53
603I++Tokarczyk, Tomasz Śmiały Police 2142N:16
604I++Dudys, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2141N:146
605kWidła, Piotr MKS Sandecja Nowy Sącz 2141N:233
606I+Kuspak, AleksanderLUKKS Kielce2140N:49
607kStrejczek, MarekŁódź 2140N:17
608I++Budnik, Mateusz Ksz Gambit Świecie 2138N:719
609kWalaszczyk, WitoldTS-R Hetman Konin 2138N:12
610IINawrocki, Karol LKS Chrobry Gniezno 2138N:1000
611IZimerman, Marcin2138N:50
612WCMLeks, Maria TS Wisła Kraków 2137N:139
613I+Sernecki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław2137N:275
614kGraczyk, Damian Ministerstwo Obrony Narodowej 2137N:136
615k+Szczepaniak, ŁukaszWKS Kopernik2137N:26
616kDlugosz, KrzysztofPTC Pabianice 2137N:11
617WIMWiese-Jóźwiak, MałgorzataBydgoszcz 2137N:8
618WIMKubicka, Anna SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2136N:324
619kPraczukowski, StanisławKS LAURA Chylice2136N:247
620kOszczanowski, WitoldKS AZS Wratislavia2136N:252
621kKnopik, Krzysztof KS Roszada Żory2136N:49
622IBrylowski, Stefan Gdynia2136N:93
623kAdamczewski, Maciej KTS Kalisz2135N:245
624FMGrela, Kacper KSz Miedź Legnica2135N:84
625FMKraiński, Aleksander UKS ROTMISTRZ Grudziądz2135N:161
626FMShilov, SergejSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2135N:81
627CMDelega, TomaszLKS Wrzos Miedzyborów2134N:77
628kMammadov, VafaKSz Maraton Łomża 2134N:77
629kPiech, ZdzisławCzęstochowa2134N:69
630I++Tomsia, Kamil Uniwersytet Jagielloński w Krakowie2133N:33
631kGola, Karol KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2133N:45
632kMichalak, Marek 2133N:28
633kSycz, Dariusz LKS Parnas Stara Wieś2132N:108
634I+Wodzisławski, Marian MTS Kwidzyn 2132N:120
635kBaumann, DariuszWKSz 1938 Włocławek 2132N:129
636I+Marcinowski, Zbigniew Gdańsk 2131N:36
637FMKowalski, IgorKSz Polonia Warszawa2130N:258
638mRyng, Małgorzata KSz Polonia Wrocław2130N:22
639I+Rogala, RobertGubin 2130N:15
640kKurpiewski, Slawomir2130N:94
641kPlinta, EmilLKS OLIMPIA Goleszów 2130N:22
642kKurlenda, AdamBKS Chemik Bydgoszcz2130N:34
643kCzarnecki, Wojciech TKSzach Tarnobrzeg2129N:12
644kManiocha, Andrzej 2129N:27
645kTrusewicz, Janusz HETMAN Wschowa2129N:84
646I++Świderski, Radosław KSz Stilon Gorzów Wlkp.2128N:272
647kSiedliński, PiotrMCKiS Jaworzno2128N:271
648kBernat, MarcinASSz Lipno Stęszew 2128N:63
649I+Fengier, WinicjuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2128N:93
650kSanz, Wawer DanielKS LAURA Chylice2128N:193
651I+Walczak, Krystian UKS Jantar Pruszcz Gdański 2128N:9
652ISzmer, Aleksander UKS Rodło Opole2127N:292
653WIMLeszner, LilianaStowarzyszenie AS Płock2127N:68
654I+Stoppel, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2127N:234
655kKłusak, PiotrŻywiec 2127N:42
656k++Nowicki, BartoszMTSz Mińsk Mazowiecki2126N:99
657mGonsior, Monika KS Roszada Żory2126N:232
658IKupryjaniuk, Tomasz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn2126N:59
659kKasperek, WiesławPUKS Karolina Tarnów 2125N:26
660kJadanowski, Łukasz MLKS Ostródzianka Ostróda 2125N:9
661I++Niedbała, BartłomiejSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2125N:243
662I++Ostrowski, PawelOIRP Warszawa 2125N:13
663I+Grochulski, GrzegorzUKS Czternastka Warszawa2124N:124
664k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2124N:114
665k+Kędzierski, SławomirUKSz Hetman Warszawa2124N:94
666kBieniek, Przemyslaw OTSz Ostrów Wielkopolski 2124N:19
667mPraszak, MichałGOŚĆ2123N:303
668WFMDziodzio, AngelikaMKS Sandecja Nowy Sącz 2123N:306
669kKubicki, MarekAZS UMK Toruń2123N:155
670I+Adamek, Przemysław KS Pocztowiec Poznań 2122N:10
671I++Sycz, Michał LKS Parnas Stara Wieś2122N:9
672k+Zieliński, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2121N:137
673WIMJakubiec, Edyta SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2121N:106
674I++Ziąbek, Patryk KTS KALISZ2121N:119
675I++Zwolakiewicz, Krzysztof Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2120N:11
676kKraiński, SławomirUKS ROTMISTRZ Grudziądz2120N:171
677kBobrowski, PiotrMKSz Rybnik 2120N:25
678I+Wodzyński, Michał KSz Torfarm-64 Toruń 2120N:40
679I+Karpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2120N:163
680I++Paździora, Michał Czechowice-Dziedzice2119N:33
681IMockun, Dawid IILO Suwałki 2118N:135
682kBanasik, KrzysztofLKS Zarzewie Prudnik2118N:331
683I+Smagalski, Slawomir TS-R Hetman Konin 2118N:77
684kOgrabek, Grzegorz Hetman Wschowa2118N:31
685I++Mrozowski, Patryk L-UKS Burza Rogi2117N:281
686k+Raszka, JanuszSSz Olimpia Goleszów 2117N:212
687kKostyra, MariuszKSz Pod Wieżą Szczecin2117N:28
688I+Walczak, PiotrŚląski Rybnik 2117N:22
689I++Adamowicz, Maciej UE w Poznaniu 2116N:164
690k+Majcher, Marcin SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2116N:9
691kTurlej, Łukasz UKS Pałac Młodzieży Katowice 2116N:192
692I+Wysocki, Igor KSz Torfarm-64 Toruń 2115N:6
693I++Składanowski, Adam LKS Sanovia Lesko 2115N:7
694ILorek, MiłoszŚUM Katowice 2115N:33
695kTofil, BorysUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 2115N:20
696I++Szumilas, Piotr WKS KOPERNIK2114N:50
697kPuczyłowski, MarcinMKSz GRYF Dębica 2114N:133
698I++Sobczak, MirosławLKS Chrobry Gniezno 2114N:841
699WIMChlost, Marlena Akademia Szachowa Gliwice 2114N:9
700IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2114N:150
701kSzymczak, RafałKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2113N:104
702kPlesiuk, AndrzejSKS SMOL - BUD Giżycko 2113N:48
703kMichalski, Daniel KSz Sulechów 2113N:263
704FMWiniarski, Mikołaj KS LAURA Chylice2112N:153
705k+Bilczewski, KacperUKS Ognisko Rydułtowy2111N:189
706kUrbański, Grzegorz MUKS SZS Cieszyn2111N:20
707kKowalczuk, Wojciech GLKS Goniec Żarów 2111N:33
708kPawelec, BartoszIkar Lublin 2111N:24
709mChmiel, DominikaING Bank Śląski S.A.2111N:26
710I+Zdrojewski, WojciechSKF Korsarz Gdynia2111N:9
711II+Pogorzelski, Adrian MKS przy MDK Trzcianka2111N:63
712kZiemacki, Rafal 2111N:16
713kJagodzinski, MariuszWarszawa2111N:53
714kDera, Andrzej 2110N:27
715I++Mądrawski, Krzysztof ŻKSz Żary 2110N:142
716I++Skomiał, Mateusz LKS Parnas Stara Wieś2109N:9
717k++Duda, Łukasz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2109N:27
718IKlimecki, Jacek LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2109N:95
719kBrok, Jerzy 2109N:63
720kPawłowski, Sławomir WKSz 1938 Włocławek 2109N:50
721I+Przybylski, Bartosz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2108N:41
722I++Turecki, KrzysztofUKS GONIEC Staniątki 2108N:7
723ISuliborski, Artur KU AZS UMCS Lublin2107N:253
724IGórniewicz, OskarKSz Torfarm-64 Toruń 2107N:154
725CMWalkusz, Miroslaw UKS Korona Gdańsk2107N:40
726kGałyga, Zbigniew TMS Roszada Gliwice 2107N:184
727kBęben, PawełMKS przy MDK Trzcianka2107N:52
728I+Moniszka, Krzysztof Dęblin 2107N:30
729kCzerw, DawidUKS Pionier Jastrzębie Zdrój2106N:123
730I++Wojtaszewski, Piotr KS LAURA Chylice2106N:10
731k+Jaworski, Maciej2106N:40
732FMMusiałkiewicz, PawełLKS Chrobry Gniezno 2105N:81
733k+Małecki, RafałLZS Victoria Chróścice2105N:29
734I++Byrski, Jacek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2105N:246
735I+Zdanowicz, Piotr2105N:12
736I++Osiński, EmilLKS Stomil Bełchatów2104N:197
737WFMGuzik, JolantaMCKiS Jaworzno2104N:360
738I+Kądziela, Konrad UKS MDK Radom 2103N:69
739WFMŚliwicka, Alicja wypożyczona2103N:237
740I++Szydełko, Marcin UKS Giecek Radków2103N:5
741kOgłaza, OskarUKS Rodło Opole2103N:204
742II+Oginski, JanSSz Modus Warszawa2103N:181
743IKojlo, JanBiałystok2103N:552
744mGorczyca, AleksandraKS DORS Ruda Śląska 2103N:16
745kBanasik, Marian SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2102N:48
746I++Stokłosa, SewerynSosnowiec 2102N:17
747I++Baran, Paweł Koszalin2102N:10
748I++Wojtowicz, StanislawRaszyn Poznań2102N:38
749I++Siwiec, Arkadiusz Uniwersytet Warszawski2101N:79
750I+Mytych, RafałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2101N:234
751mJurkiewicz, Katarzyna MCKiS Jaworzno2101N:49
752kMorkisz, Bogdan SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2101N:158
753kChęciak, Krzysztof Arkadia Otwock2101N:19
754I+Studzinski, Tadeusz UKS Ósemka Chojnice2100N:7
755I++Pietroczuk, Roman KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 2100N:7
756I++Hanusek, SebastianUKS Kościelec2100N:4
757I+Bieluszewski, RobertM-LKS WISŁA Nowe 2100N:7
758I++Szajda, MarcinLZS Victoria Chróścice2100N:9
759I+Gordziejczuk, Jerzy Caissa Gdańsk2100N:9
760I+Machlowski, Sławomir UKS Giecek Radków2099N:11
761kWącior, Maciej GKSz SOLNY Grzybowo 2098N:289
762k++Różycki, BartłomiejKS LAURA Chylice2098N:85
763ILusio, Daniel LKS Kosienice 2098N:217
764kŁukasiewicz, Krzysztof UKS SP3 w Bogatyni2097N:186
765kBitman, Marek MKSz Rybnik 2097N:3
766I++Sanetra, Szymon UKS Hetman Koronny Trzebinia2097N:8
767I++Stanisz, Patryk AKS Mikołów 2097N:14
768I++Naliwajko, Wojciech Białostocka IL 2097N:15
769kMichalski, FilipOTSz Ostrów Wielkopolski 2096N:171
770kKałużny, Włodzimierz AZS Poznań 2096N:37
771CMPrzysiecki, Kajetan 2096N:31
772WFMAdamowicz, KatarzynaPolitechnika Krakowska2095N:34
773II+Popiół, Michał MKS Sandecja Nowy Sącz 2095N:126
774kFudalej, Grzegorz KSz Polonia Wrocław2095N:25
775I+Lewandowski, MarekKSz Torfarm-64 Toruń 2095N:525
776I++Mika, TomaszLKSz GCKiP Czarna 2095N:154
777IKojro, Adam 2095N:70
778I++Rychlik, PiotrWKSz HETMAN Wałbrzych2095N:17
779I++Szewczyk, Mariusz PKS MAT Białołęka2094N:166
780I++Polok, Rafał TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2094N:246
781I++Tarczykowski, JanuszUKS OPP Toruń2094N:83
782I+Kazmierczak, StanislawUKS Hetman Michałowice 2094N:6
783kJanus, PrzemysławLKSz GCKiP Czarna 2093N:53
784k+Kusina, Jan TKKF Drogowiec Kraków2093N:32
785kCzopor, MaciejKSz Polonia Wrocław2093N:226
786FMPojedziniec, WładysławWKSz HETMAN 2092N:111
787kLeja, AdamUKS SP1 Leżajsk2092N:112
788ICzerniawski, KrzysztofKSz ODRODZENIE Kożuchów 2092N:213
789I+Witoszek, Tadeusz KSz Zefir Boguszowice 2092N:8
790IOlędzki, TomaszSSz Pocztowiec Bydgoszcz2092N:71
791FMPiechocki, Franciszek Gdynia2092N:133
792kBiałkowski, Adam TS-R Hetman Konin 2092N:14
793kSzyszylo, Rafal KSz Pod Wieżą Szczecin2092N:163
794kLis, MarekLKSz GCKiP Czarna 2091N:34
795I++Nowak, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2091N:54
796I+Bartosik, Piotr Warszawa2091N:19
797I+Kicinski, Jacek UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.2091N:22
798kLibura, Wieslaw UKS Korona Gdańsk2091N:81
799I+Brudzinski, MaciejPKS AGAPE Białołęka2090N:22
800kSzromba, KrzysztofKSz HETMAN Katowice 2090N:53
801I+Pąpka, Sebastian KSz Torfarm-64 Toruń 2090N:123
802IChlebus, Roman2090N:274
803kSawicki, Mikołaj UKS TSz Zieloni Zielonka2089N:28
804I++Efinowicz, MichałMKS Pogoń Oleśnica2089N:7
805I+Gajdzica, MaciejKSz HETMAN Koszalin 2089N:8
806I++Markunas, GrzegorzUKS Trzydziestka Olsztyn2089N:9
807kRak, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn2088N:278
808I++Daniel, DamianGLKS Goniec Żarów 2088N:160
809I++Żądło, TomaszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2088N:6
810I++Matuszczyk, Przemysław Politechnika Śląska w Gliwicach 2087N:64
811k+Szylko, WaldemarLKSz Caissa Lubsko2087N:165
812WFMPrzeździecka, EwaBiały Król Wisznia Mała2087N:104
813kKapral, Krzysztof LZS Goniec Kluczbork2086N:69
814I+Wengierow, Michal KS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa I2086N:9
815I++Jeleń, JanuszMCKiS Jaworzno2086N:55
816kPazurkiewicz, JanuszGdańsk 2086N:37
817I++Uryga, Jacek2086N:7
818II+Sobaniec, Dominik KU AZS UMCS Lublin2085N:60
819I++Jaskowski, PiotrKS Legion Legionowo 2085N:6
820IDziubiński, Paweł Lublin2085N:40
821k+Dzhuguryan, Tygran2085N:84
822kSokolnicki, MarianKLIM UKSz Gambit Starachowice 2084N:58
823WFMŁabędź, Patrycja JKSz MCKiS Jaworzno 2083N:6
824kWyczling, Bartosz UKS KORONA GDAŃSK2083N:276
825FMSzustakowski, AntoniKSz "Polonia Warszawa"2083N:74
826kGoslawski, Michal 2083N:89
827kSztwiertnia, Jan KrzysztofLZS Victoria Chróścice2083N:72
828I+Szczecina, Michal LUKKS Kielce2083N:10
829kHordynski, Krzysztof2083N:16
830kKawula, Andrzej PUKS Karolina Tarnów 2082N:129
831kStrzelecki, Jerzy RPW Okucia Budowlane Łódź2082N:25
832I++Sikorski, Dariusz KSz Torfarm-64 Toruń 2081N:85
833I+Kałużny, Tomasz AZS Poznań 2081N:170
834I+Matusiak, MarcinOISW Katowice 2081N:33
835kSmal, Tobiasz UE2080N:332
836II+Hadzicki, Tomasz91 BATALION LOGISTYCZNY Komprachcice2080N:162
837I++Pomagalski, MarcinUKS MDK Radom 2080N:18
838I+Olesiak, Marcin MKS Sandecja Nowy Sącz 2080N:31
839I++Paszek, Krzysztof KU AZS UMK Toruń 2080N:7
840I++Budzinski, JanUniwersytet Jagielloński w Krakowie2079N:145
841I++Sujkowski, Paweł UKSz Hetman Warszawa2079N:33
842kBajerlein, DawidAZS Poznań 2079N:135
843FMBakalarz, LeszekKSz HETMAN Kielce 2079N:111
844IZembaty, Marek2079N:154
845ICołta, Marek UKS POLAN POZNAŃ 2079N:133
846kWypych, Dominik SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2078N:176
847IFilewicz, Radosław MUKS Stoczek 45 Białystok2078N:1152
848I+Wyszomirski, KrzysztofWarszawa2078N:9
849IKamieniecki, Tomasz AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2078N:132
850I++Kukła, MaciejUKS SP3 w Bogatyni2078N:7
851IDudek, Przemyslaw Konin 2077N:84
852I+Ziółkowski, Piotr OTSz Ostrów Wielkopolski 2077N:11
853WIMKiołbasa, Oliwia MUKS Stoczek 45 Białystok2076N:199
854IINiedbała, Rafał 2076N:113
855I++Wirkus, MieczyslawBytów2076N:11
856I++Smierzchalski, DawidMKS Wicher Zbąszyń2076N:56
857I+Najbar, Mateusz LZS Goniec Kluczbork2076N:9
858WFMAntolak, JuliaGKSz Solny Grzybowo 2075N:227
859ICieślak, PatrycjuszMKSz Rybnik 2075N:249
860Cieszkowski, Lukasz Kraków 2075N:7
861I++Darowicki, MariuszUKS OPP Toruń2074N:303
862I+Czaja, RomanLKS Mechanik Stargard 2074N:10
863I++Koitka, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.2073N:229
864I++Ponikowski, Przemysław KSz SKOCZEK TROJAŃSKI2073N:11
865WFMDwilewicz, Katarzyna2072N:214
866ISygnowski, Tomasz CISY Nałeczów 2072N:17
867I+Mlynarczyk, Dariusz TTSz Tęcza Turek 2072N:18
868I++Tobys, Marcin MKS Wicher Zbąszyń2072N:9
869I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2071N:133
870I+Gruca, ZdzisławKędzierzyn-Koźle2071N:7
871I++Khamidov, Komil Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2070N:210
872I++Organiściak, WojciechLKS Parnas Stara Wieś2070N:108
873kŚwiatłowski, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 2070N:37
874I++Tomczak, Michal LKS Piast Śrem 2070N:11
875kSzmyd, ArkadiuszKS Roszada Żory2069N:338
876I+Roubo, DariuszMKS EMDEK Bydgoszcz 2068N:9
877I+Zaręba, Radosław2067N:86
878I+Kopacz, Łukasz TG Sokół Mielec 2067N:13
879I+Buczak, Krzysztof KSz Pod Wieżą Szczecin2067N:154
880kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2066N:87
881I+Gromczak, Dariusz Kudowianka Kudowa Zdrój 2066N:10
882kSamborski, Henryk UKS Ognisko Rydułtowy2066N:149
883IZwarycz, MiłoszLuna Łódzki Klub Szachowy 2066N:88
884IKusnierek, Pawel2066N:14
885IMazek, MarekBiałystok2066N:14
886kKwiecień, Zbigniew KSz HETMAN Katowice 2066N:44
887IMichalski, KarolKSz LECH-WSUS Poznań 2066N:43
888kMurawko, KatarzynaMKSz GRYF Dębica 2065N:199
889I+Jagieła, Piotr WKSz HETMAN 2065N:9
890I++Kotłowski, TomaszKKS Ormuzd Kartuzy2065N:11
891IJózefczak, Andrzej LKS Chrobry Gniezno 2065N:34
892kSzewczak, Andrzej LKS Wrzos Miedzyborów2065N:63
893WFMGościniak, Maria GKSz Solny Grzybowo 2064N:18
894IWładyka, Mateusz S-KKS Przemyśl 2064N:40
895IMadalinski, Mariusz ASSz Lipno Stęszew 2064N:75
896kKulczyk, Paweł UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2064N:109
897I+Weber, Robert MTS Kwidzyn 2064N:124
898ISkwarczyński, Marcin KS HETMAN Marklowice2064N:414
899ISmagalski, Jaroslaw TS-R Hetman Konin 2064N:92
900I++Baturo, TomaszMLKS Ostródzianka Ostróda 2064N:30
901I++Kalata, Mariusz SRSDiM Węgrów 2064N:7
902kLiberadzki, Sławomir KSz SKOCZEK TROJAŃSKI2063N:55
903I+Tarajkiewicz, Krzysztof KKS Ormuzd Kartuzy2063N:166
904WFMMikulewicz, JoannaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2063N:29
905kCiechociński, Stefan Ministerstwo Finansów2063N:48
906kDzikowski, MichałBiały Król Wisznia Mała2062N:186
907IGolenia, JanMKS MOS Wieliczka 2062N:361
908k+Zowada, Kazimierz MCKiS Jaworzno2062N:280
909I++Nadstoga, WojciechUKS Szach Wolsztyn2062N:117
910kWiśniewski, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 2062N:219
911I++Oczkowski, Stanisław StI EUROBESKIDY Łodygowice 2062N:13
912kMaj, Paweł KSz Skoczek Trojański2062N:30
913k++Poznańska, Katarzyna KSz Miedź Legnica2061N:62
914kGodlewski, ArturJedwabnik Milanówek2061N:80
915WFMJałowiec, Halina GKSz Hetman Pilzno2060N:15
916IKubiak, Jakub UKS Szach Gryfice 2060N:245
917kMaciejewski, Waldemar UKSDebiut Przedwojów 2060N:42
918IGaj, Szymon KSz Gambit Przeworsk2060N:228
919IWiśniewski, JarosławNOK Nakło2060N:239
920ISpyra, PiotrGKS Gwarek Ornontowice2060N:181
921ISzczygieł, KonradKSz Hetman Krynka 2060N:280
922kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2060N:375
923WFMBednarska-Bzdęga, MałgorzataZMCh Polska YMCA Warszawa 2060N:45
924k++Czajkowski, AdamSyrenka Warszawa2059N:11
925IBotor, MichałAKS Mikołów 2059N:41
926I++Staroszczyk, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka2059N:69
927ISkrzypczak, Tomasz Hetman Ostrowiec Św.2059N:25
928IDemianowicz, Maciej LUKS GOK Samborowo2059N:28
929IIKowalczyk, TadeuszJordanów 2059N:165
930I++Noga, JózefIKSz Tęcza Tarnowskie Góry2058N:15
931II+Putlak, WojciechUKS Korona Gdańsk2058N:242
932I+Pietrzak, JanuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2058N:10
933I+Kaminski, Jacek TMS Roszada Gliwice 2058N:20
934IStanuch, Marcin KKSz Kraków2058N:806
935I+Choina, Adam Hetman Ostrowiec Św.2057N:282
936kKowalski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 2057N:205
937IZima, TeofilGKSz Kornuty Gorlice2057N:91
938IMałecki, Eugeniusz 2057N:119
939IFilimoniuk, MarcinBiałystok2057N:1096
940IIBoła, ZygmuntGZSN Start Gorzów Wlkp.2057N:144
941I++Świątek, BartoszAZS Poznań 2057N:55
942I+Szczyglo, MichalGdańsk 2057N:29
943kStankiewicz, Paweł WKS Kopernik2056N:104
944I+Mondrzycki, Bartłomiej KS AZS Wratislavia2056N:24
945I+Grzesik, NorbertUKS POGOŃ Oleśnica2056N:9
946I++Marchlewicz, KamilUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2056N:34
947kKamiński, PiotrKS Roszada Żory2056N:113
948I++Lewandrowski, TomaszKS Legion Legionowo 2056N:58
949kSemczuk, Jerzy2056N:589
950I++Lipień, Wiesław UKS Debiut Przedwojów2055N:26
951I+Tarkowski, MichałMKS EMDEK Bydgoszcz 2055N:39
952kGorzkiewicz, ŁukaszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2055N:66
953IOlszyński, Michał OIRP Kraków2055N:89
954kRzepka, Krzysztof KSz Polonia Wrocław2054N:49
955I++Kamiński, Maciej MUKS Stoczek 45 Białystok2054N:1023
956ILach, IreneuszTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice2054N:60
957WIMSzmacińska, GrazynaŁódź 2054N:82
958IDuszkiewicz, MarekGKSz Solny Grzybowo 2053N:15
959ICzapiewski, WaldemarUKS Ósemka Chojnice2053N:44
960WFMKowalska, Elżbieta SSz MODUS Warszawa2053N:7
961FMGrossmann, RyszardWIEŻA PĘGÓW2053N:577
962kZaboklicki, ZbigniewTKKF Drogowiec Kraków2053N:61
963II+Matul, SebastianUKSz Skoczek Choszczno2053N:95
964IGniadek, AndrzejKSz Gryf Szczecin 2053N:33
965WFMAndrejczuk, Beata Realfinance 2053N:22
966I++Staruch, RomanZryw Słupsk2052N:6
967I+Śleziński, NikodemChTS Chorzów 2052N:372
968kGondzik, DawidMKSz DIAGONALIA Imielin 2052N:34
969IBrylowski, Marian Gdynia2052N:94
970kSolnicki, MichalSGH Warszawa2051N:41
971IBęś, MichałWKSz HETMAN 2051N:104
972kŚciborowski, Mirosław UKS ROTMISTRZ Grudziądz2051N:119
973IŁukasik, AdamKSz Skoczek Siedlce 2051N:150
974FMPyda, ZbigniewLublin2051N:135
975kPanchyshyn, Taras LUKKS Kielce2050N:13
976I+Siewert, RomanGdynia2050N:9
977I++Borowicz, PrzemyslawPłochocin2049N:17
978I+Krzyżanowski, KamilUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie2049N:18
979IMroziński, Paweł2049N:161
980kKieres, Tadeusz Kielce2049N:241
981IHołownia, Bogdan KSz Torfarm-64 Toruń 2049N:15
982I++Góra, JanUniwersytet Wrocławski 2048N:80
983I+Chmiel, Piotr LZS Victoria Chróścice2048N:26
984I++Kozlowski, Tomasz LKS Piast Śrem 2048N:99
985I+Rutkowski, Jerzy2048N:10
986IKomperda, RobertKSz Hetman Ostrowiec Św. 2048N:17
987IMikolajczak, PawelRaszyn Poznań2048N:23
988ISukiennik, MarekMKS Sandecja Nowy Sącz 2047N:158
989IWęgrowski, HenrykAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2047N:20
990II+Fronczak, Sebastian ŁKS Szach-Centrum Łódź2046N:146
991IDulinski, Jacek LUKKS Kielce, gm Kielce, pow .Kielce2046N:19
992IBernacki, Gabriel Białystok2046N:41
993I+Blaszczak, Paweł KS Cracovia 1906 Kraków2046N:17
994kPilzak, MarcinMMKS Wieniawa Leszno2045N:185
995IKamiński, PiotrLKS Chrobry Gniezno 2045N:673
996I+Nawrocki, PrzemyslawKS KORONA Zakrzewo2045N:51
997II+Małaczek, MateuszUAM 2044N:123
998IKarski, Łukasz PTSz Płock 2044N:7
999I+Ancuta, AdamPiła 2044N:105
1000WFMKucharska, Honorata MKSz Rybnik 2044N:341
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)