ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10138);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
4501IIIBrzoskowski, DawidKKS Ormuzd Kartuzy1657N:129
4502IJabłoński, JerzyLUKS Tempo Ożarów 1657N:72
4503IIPiechociński, Wiktor SDK Wieluń 1657N:10
4504IIIMachura, Kamil1657N:22
4505I+Roszkiewicz, Anna UMKS Na Pięterku Poznań 1656N:84
4506IIDłużyński, Krzysztof UKSz SKOCZEK Choszczno1656N:65
4507IVFijołek, Łukasz UKS Hetman Częstochowa 1656N:42
4508IIChmielowski, DominikLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1656N:24
4509ISzymański, Paweł1656N:35
4510IIWanecki, KrzysztofSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1655N:29
4511IISmoliński, Dawid 1655N:103
4512IIKlukowski, PiotrG.nr. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Ochota 1655N:27
4513IISokalla, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 1655N:33
4514IIBizoń, AdamPszów1655N:264
4515IIKlepacki, Sebastian WOK Wałbrzych1655N:130
4516IIIwaszkiewicz, Grzegorz(1)PSP 108 Targówek W-wa 1655N:61
4517IISternik, PiotrPKS MAT Białołęka1655N:49
4518IIOnichimiuk, JanuszBiałystok1655N:204
4519IPilch, Anna KS Korona Kraków 1655N:134
4520IIIFrankowski, WojciechPP1655N:9
4521IIIKandelszajn, KrzysztofWłocławek 1655N:22
4522IICygan, MirosławGLKS Goniec Żarów 1654N:84
4523IILisowski, AdamG-4 1654N:31
4524IMytych, WiktoriaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1654N:177
4525IIISzpunar, Marcin LKS Orzeł Wysoka 1654N:33
4526IIIJaskulski, MateuszLKS Promień Kowalewo Pom.1654N:53
4527IIDróżdż, JakubMTSz Mińsk Mazowiecki1654N:165
4528IIMichno, Łukasz TS-R Hetman Konin 1654N:425
4529IIBinek, DawidSzkoła Podstawowa w Aleksandrii1654N:68
4530II+Biesiadecki, Adam TKSzach Tarnobrzeg1654N:154
4531IIJaśkiewicz, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1654N:94
4532IIOkręt, WojciechNiepubliczna Szkoła Podstawowa 1654N:54
4533IIKrzywosz, Karol Białystok1654N:416
4534II+Kostecki, SamuelASSz Lipno Stęszew 1653N:164
4535II+Burek, Damian WKS Górnovia Górno1653N:63
4536IIZieliński, Michał UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1653N:46
4537IIPskiet, Dariusz MTSz Mińsk Mazowiecki1653N:42
4538IISmoleński, Filip KSz Gryf Szczecin 1653N:82
4539IIIPabis, Robert KMKSzach Victoria Komplexbud1653N:15
4540IIPerenc, PawełUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1652N:11
4541II+Najuch, Natalia KSz Piątka Skierniewice1652N:128
4542IISapikowski, FranciszekUKS Polan Poznań 1652N:9
4543IIGęsicki, Zbigniew1652N:27
4544II+Piędel, MarekUKS SP1 Leżajsk1652N:9
4545IIGrzesiuk, Radosław Warszawa1652N:9
4546IIBochenek, KacperBiały Król Wisznia Mała1652N:28
4547II+Ulatowski, JakubAkademia Szachowa Gliwice 1651N:65
4548IIZieliński, AdamUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1651N:47
4549IISzwajkowski, TymoteuszKKSz Kraków1651N:201
4550IIIGawron, WojciechLKSz Lublin 1651N:269
4551IMomot, Weronika UKS Smecz Konin 1650N:40
4552IITrybowski, WładysławUKS Orlik Rudnik n/Sanem1650N:52
4553IIKasiańczuk, KrzysztofMKS Rokita Brzeg Dolny1650N:79
4554IIITopinek, ArkadiuszKKSz Kraków1650N:8
4555IIMaj, JanTKSzach Tarnobrzeg1650N:63
4556IĆwik, JakubKSz Gambit Świecie 1650N:51
4557II+Olichwirowicz, Grzegorz LO Biała Podlaska1650N:26
4558IISikorski, Władysław LKS Kańczuga 1650N:60
4559IIGonsior, Paweł ChTS Chorzów 1650N:35
4560IIGospodarczyk, WojciechLegnica 1650N:35
4561IISzcześniak, Antoni Śląski KSN Rybnik 1650N:63
4562II+Sawicki, JerzyKSz Jelonka Jelenia Góra 1650N:84
4563IIIMatczyński, MariuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1650N:46
4564IIIMichalski, Zygmunt1650N:9
4565IIGawarski, Łukasz KSz Polonia Warszawa1650N:28
4566IIMyrmus, Mateusz SP nr 3 Skoczów1650N:148
4567IILasota, KacperMTS Kwidzyn 1649N:83
4568II+Stefański, AdamTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1649N:226
4569IIJurkiewicz, Kazimierz PKS Leśny Bydgoszcz1649N:30
4570IPanek, BartoszUKS Ognisko Rydułtowy1649N:89
4571IIWaszczuk, Mariusz MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1649N:90
4572IIBednarczyk, WojciechAlternatywa Szydłowiec 1649N:52
4573IIISzylar, Michał Gmina Markowa 1649N:14
4574IIILiana, EugeniuszGKSz Kornuty Gorlice1649N:23
4575IIDziczkowski, MariuszUMKSz Jaćwież Suwałki1649N:43
4576IIIKozikowski, Karol KS HETMAN Marklowice1649N:18
4577IIKiełbasa, DominikUniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lub1648N:14
4578I+Dąbek, KarolinaUKS Hetman Częstochowa 1648N:67
4579IIPiotrowicz, Jakub XIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1648N:67
4580IISzczepaniak, Maciej LKS Kańczuga 1648N:54
4581IIIGrzebieniowski, Krzysztof Katowice1648N:43
4582IIIMagoń, WojciechLKS Orzeł Wysoka 1648N:17
4583IIKurcaba, ŁukaszUKS WDA Lipusz1648N:185
4584IISkocz, Maciej GZSN Start Gorzów Wlkp.1648N:123
4585IIGondzik, BogusławKSz Górnik Lędziny1648N:28
4586IRedmerska, MariaMTS Kwidzyn 1647N:44
4587IIBrodziński, Eryk M-GOK GAMBIT Ślesin1647N:30
4588IISzałek, JakubPKS Leśny Bydgoszcz1647N:76
4589IIKrawiec, MateuszWKS Górnovia Górno1647N:169
4590IIBeder, KlaudiuszSkwierzyna1647N:11
4591IIMiakisz, Wojciech LUKSz Orient Sokółka1647N:155
4592IIIDarocha, KajetanUKS SP1 Jedynka Tychy 1647N:15
4593IIBurek, Marcin LUKKS Kielce1647N:11
4594Kurdziałek, Paweł Lublin1647N:6
4595IIIBasiński, MichałUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1647N:16
4596IIPantuła, MikołajS-KKS Przemyśl 1646N:37
4597IIGrochot, Alicja 1646N:236
4598II+Strepikowski, PawełUKS Trzydziestka Olsztyn1646N:50
4599IIIMałochleb, MarcinSkrzyszów1646N:12
4600IIIMatyja, SzymonI LO Dębica1645N:67
4601IGaudyn, RenataTS Wisła Kraków 1645N:84
4602IIIChibowski, JacekMinisterstwo Finansów1645N:23
4603IIFlach, RajmundKKSz Kraków1645N:183
4604IIIKlimczyk, Janusz1645N:23
4605IIJankowski, Maciej 1645N:26
4606II+Łabędź, Gabriela Klub Szachowy Kana Tarnów1645N:18
4607IIIBijak, Grzegorz KW POLICJI Opole1645N:13
4608IIAbratański, Wojciech Hetman Myślibórz1644N:36
4609IIMucha, MarekPSSz Pszczyna 1644N:477
4610IIIRejman, Filip TKSz Tarnobrzeg 1644N:29
4611II+Nowaczyk, MikołajKSz LECH-WSUS Poznań 1644N:29
4612IJędrusik, Adam UKS Czternastka Warszawa1644N:68
4613IIIMiś, AdrianUKS PIĄTKA Wieluń 1644N:9
4614IIZięba, MarcinStowarzyszenie Nasz Rymanów1644N:62
4615IIIMalczyk, Aleksander Naglady 1644N:10
4616IIKurtycz, Maciej MKS Rokita Brzeg Dolny1644N:15
4617Turski, MarcinCieszyn 1644N:13
4618IIZalega, MaciejŁZSzach1644N:103
4619IIGuziński, TadeuszRadom 1644N:16
4620IIIKamieniecki, KrzysztofLublin1644N:31
4621IITowarnicka, Izabela Pomorze Gdańsk 1644N:9
4622IMuc, Zbigniew UKS 21 Podlesie 1643N:105
4623IIMichalak, AmadeuszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1643N:46
4624IISzymański, Artur UKS MAT Kartuzy 1643N:18
4625IIKossowski, Paweł KSz Gryf Szczecin 1643N:109
4626IISidor, AndrzejLUKKS Kielce1643N:38
4627IIIPrzeperski, Bartosz UKS Sztum Sztum 1643N:7
4628IIKlisowski, Szymon KS AZS Wratislavia1643N:17
4629IIZając, RobertUKS OPP Toruń1643N:88
4630Hejnowski, MarekGniew 1643N:13
4631II+Szybka, JoannaLZS SSz PAT Ligota Dolna1642N:16
4632II+Dworak, LeszekKlub Szachowy Kana Tarnów1642N:265
4633IIOrzechowski, KrzysztofUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1642N:75
4634IIIBąk, MarcinWarszawa1642N:9
4635IIIGórka, Andrzej WSOSP Dęblin 1642N:19
4636II+Michałowski, PatrykUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1642N:33
4637IISurma, Sławomir1642N:63
4638IIArbaszewski, KrzysztofWyszków1641N:111
4639IMazgaj, Zuzanna UKS Pałac Nieborów1641N:141
4640IILewicki, PiotrS-KKS Przemyśl 1641N:44
4641IIKosecki, Krystian UKS Płomyk Nekla 1641N:12
4642IIŁęski, JanUKS Pałac Młodzieży Katowice 1641N:56
4643IIMarchyshyn, Vasyl Nowojaworowsk 1641N:13
4644IIIWojtoń, KamilStudent UR1641N:9
4645IDistel, PawełLKS Strażak Zabrzeg1641N:98
4646IIGarbarek, WłodzimierzRaszyn Poznań1641N:67
4647ITryba, AndrzejTarnów 1641N:138
4648IIPopczyk, RyszardTychy 1641N:167
4649Pabiszczak, StanisławOstrów Wlkp. 1641N:57
4650IISłowik, JakubKlub Szachowy Kana Tarnów1641N:162
4651IIPiotrowski, MaciejIII LO Kalisz 1640N:11
4652IKliś, MichałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1640N:23
4653IIWalczyk, Maciej TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1640N:94
4654IIBalas, MichałGIM 2 Otwock1640N:40
4655IIMłotkowski, Cezary Olsztyn 1640N:44
4656IIIKorycki, MichałKTSz-W Kalisz 1640N:8
4657IIMilewski, Henryk1640N:46
4658IICieślik, Krzysztof Hetman Ostrowiec Św.1640N:148
4659IIMilewski, AntoniKTS Kalisz1640N:83
4660II+Jaszczuk, Mateusz KKSz Urania Krosno1640N:141
4661IIIGrabowski, MieczysławSosnowiec 1640N:35
4662IWojtas, Julia LKS STRAŻAK Zabrzeg1640N:169
4663IIIKapcia, MarcinKKSz Kraków1639N:21
4664II+Gondro, KacperUKS Hetman Częstochowa 1639N:66
4665IIIBinkowski, Tomasz SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1639N:148
4666IOssolińska, MatyldaKSz Polonia Warszawa1639N:74
4667IIGworys, GrzegorzUKS Hetman Częstochowa 1639N:31
4668IILenart, Jakub Klub Szachowy Kana Tarnów1639N:151
4669IIIGrabarz, JakubUKS SP1 Leżajsk1639N:9
4670IICzarnomski, Dominik UKS Tsz Zieloni Zielonka1639N:72
4671IVCichosz, JanSSz Szachpol Łuków1639N:33
4672IIKupis, Paweł SP w Brzezinach 1639N:24
4673IIKnitter, Tomasz UKS WDA Lipusz1639N:29
4674Bida, Andrzej Resort Pracy1639N:17
4675II+Byra, AronM-GOK GAMBIT Ślesin1638N:157
4676IILachowicz, Łukasz1638N:15
4677IIISzymaniuk, Paweł MUKS Stoczek 45 Białystok1638N:18
4678IICiepłowski, Tomasz KSz Start Elbląg 1638N:40
4679IIKot, Anna LUKKS Kielce1638N:15
4680IIIDudzik, GrzegorzZespół Szkół Gospodarczych1638N:6
4681IIStrugacz, Michał UKS Hetman Częstochowa 1638N:19
4682IICieślar, LeszekCieszyn 1638N:137
4683IIGreszeta, RobertLKSz Lublin 1637N:47
4684ILewandowska, Aleksandra UKS SP1 Jedynka Tychy 1637N:9
4685IIPastewski, Fabian KSz Gambit Świecie 1637N:18
4686IIKreft, Wojciech KKSz Kraków1637N:91
4687IIPolak, MichałLUKKS Kielce1637N:73
4688II+Bień, Hubert GKSz Hetman Pilzno1637N:117
4689IIISoszyński, PawełKSz Skoczek Siedlce 1637N:105
4690II+Madajczak, PiotrKSz Polonia Wrocław1637N:130
4691IIIAszkowski, KrzysztofZielona Góra 1637N:13
4692IIIPalenica, Mariusz Kamień Pomorski1637N:19
4693IIWojdak, Karol RASZYN Poznań1637N:23
4694IISendobry, AdamI Liceum Ogólnokształcące w Mikołowie 1636N:61
4695IChoińska, Debora KSz. Hańcza Suwałki 1636N:182
4696IIIRembisz, KrzysztofWKS Górnovia Górno1636N:21
4697IIILisiak, Michał ITS Kopernik Inowrocław1636N:29
4698IIPeszkowski, Radosław II LO im.Jana Sobieskiego 1636N:186
4699II+Trzeciak, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 1636N:197
4700I++Furtak, JoannaMKS Sandecja Nowy Sącz 1636N:95
4701IIKubica, Dominik KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1636N:277
4702IIISiuśta, Mateusz1636N:11
4703IIIBrzyszkowski, StanisławJastrzębie Zdrój1636N:80
4704IILichwa, Przemysław WIEŻA PĘGÓW1636N:46
4705IIKurasz, GrzegorzRzKSz Rzeszów1636N:13
4706Grochowski, Piotr 1636N:10
4707IIGodyla, Bartosz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1635N:44
4708II+Korolewicz, PawełKSz Polonia Wrocław1635N:74
4709IIErdmann, KrzysztofZespół Szkół Sportowych w Mysłowica1635N:9
4710IIIKlos, Sebastian LZS Goniec Kluczbork1635N:11
4711IIDziedzic, Dominik MKSz GRYF Dębica 1635N:8
4712IINiklas, Michał SKS SMOL - BUD Giżycko 1635N:51
4713IIJakubowski, MaciejUEP 1635N:29
4714IIIFalba, Janusz Wyszków1635N:8
4715IIKozłowski, KonradKSz Gryf Szczecin 1635N:38
4716IIKobylińska, Monika Hetman Łuków1635N:59
4717IKalinowska, KarolinaKSz Polonia Wrocław1634N:102
4718IISzcześniak, ZuzannaUKS Rotmistrz Grudziądz1634N:54
4719IIŚwięch, Zuzanna II LO Kraków 1634N:36
4720IIIKruszyński, MichałLKS Stomil II Bełchatów 1634N:20
4721IIMichalik, HubertUKS SP3 w Bogatyni1634N:39
4722IIIPruk, Mateusz Łowicz 1634N:11
4723IILubecki, ŁukaszUKS Wda Lipusz1634N:112
4724IIIKokot, RemigiuszLKS Sparta Lubliniec1634N:9
4725IIJanukiewicz, MartynaKSz Maraton Łomża 1634N:30
4726IIStanowski, MateuszLKS Stomil Bełchatów1633N:36
4727IMucha, MartaSP 8 Chrzanów1633N:340
4728II+Balcerczak, Ewa KSGU Tęcza Krosno Odrz.1633N:70
4729IIMiedziński, Wiktor RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1633N:31
4730IIKowalski, AleksanderŁKS Szach-Centrum Łódź1633N:64
4731IIJagura, Gabriel UKS Pałac Nieborów1633N:91
4732IIMusiał, Hubert Gimnazjum Michałowskiego Kraków 1633N:30
4733I++Krzyżosiak, Anna KSz Polonia Wrocław1633N:88
4734IINurzyński, Kazimierz Wars Warszawa 1633N:37
4735IIRomańczuk, Kamil GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1633N:271
4736IIKudłacik, JanPKS Leśny Bydgoszcz1633N:64
4737IIIŚwiszcz, MaciejS-KKS Przemyśl 1632N:31
4738IIMajdan, Zygmunt Szkocja 1632N:49
4739IIGutkowski, MarekUKS MDK Radom 1632N:78
4740IIMajewski, Michał GKSz Kornuty Gorlice1632N:50
4741IIGałka, Witold1632N:26
4742IIZalewski, Jarosław GTS Przejazdowo 1632N:147
4743IIOlencewicz, LechGZSN Start Gorzów Wlkp.1632N:17
4744II+Stachecki, Mikołaj NASZACH Nowy Tomyśl1632N:108
4745II+Pieczulis, Błażej Suwałki - Parafia pw. Bożego Ciała 1632N:93
4746IIOwczarzak, Maciej AZS UMK Toruń1632N:54
4747IVKrólikowski, Andrzej 1632N:18
4748IIIPrzytarski, Jacek Bytów1632N:30
4749IISkrzypiński, Jan POLONIA Środa Wlkp.1632N:110
4750II+Skrzypczak, Edyta MKS Wicher Zbąszyń1631N:12
4751IIKanik, MarekJastrzębie Zdrój1631N:37
4752I++Hampel, AnnaRKS MAT Ruda Śląska 1631N:103
4753IIObara, Damian LUKKS Kielce1631N:24
4754IISzafrański, Krzysztof1631N:29
4755IIWołpiuk, Bartłomiej MUKS Stoczek 45 Białystok1631N:112
4756IIKowalczyk, AgnieszkaLKS PARK Starzenice 1631N:112
4757Komala, Andrzej 1631N:44
4758IArciszewska, ZuzannaMUKS Stoczek 45 Białystok1631N:160
4759IIMaksymyshyn, ZaharNovojavorivsk 1631N:12
4760II+Ciszewski, KrzysztofMUKS Stoczek 45 Białystok1631N:226
4761II+Backiel, Hubert SSP 1 STO Białystok1631N:33
4762IPancewicz, Szymon UKS Czternastka Warszawa1631N:81
4763IIIDrużdżel, Jan UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1631N:8
4764IISyczewski, Anatolij Strzelec Strzelce Opolskie 1631N:48
4765IBiałczyński, MichałZMCh Polska YMCA Warszawa 1631N:58
4766IMężykowska, EmiliaKSz Polonia Warszawa1631N:30
4767IIIJachimek, Zenon LKSz Caissa Lubsko1631N:28
4768IIIIwanicki, Mateusz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1631N:8
4769IIIBartoszewski, Bartosz UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1630N:10
4770IIDomusa, Mateusz UKS SP3 w Bogatyni1630N:26
4771IIIKaszyński, Jan 1630N:29
4772II+Kula, Mateusz Sosnowiec 1630N:49
4773IIITrzeciak, FranciszekUKS ŻAGLE Warszawa 1630N:14
4774IKietrys, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 1630N:83
4775IIIGrzybowski, TomaszMORSKI ODDZIAŁ SG placówka Szczecin 1630N:33
4776IIWięckowski, KajetanZSPim.KrólaJana ||| Sobieskiego w Puszczy Mariańskie1630N:33
4777IIIMazonik, OliwierStarachowice - parafia pw. MB Nieustającej Pomocy1630N:349
4778IIKoprowski, MateuszMGLKS Parnas Oława 1630N:6
4779II+Skotny, Agata Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 1629N:25
4780IIPłoszczyca, KatarzynaII LO Dębica 1629N:9
4781IIŁapiński, Jerzy WKSz 1938 Włocławek 1629N:64
4782IIIKobryń, Krystian KSz Skoczek Siedlce 1629N:7
4783IIKreja, KrzysztofGolczewo1629N:114
4784IIIRutkowski, Edward Ksz Maraton Łomża 1629N:46
4785IIISujkowski, DominikKSz Torfarm-64 Toruń 1629N:93
4786IIKopaniewski, Wojciech ŁKS Szach-Centrum Łódź1629N:64
4787IIMazur, JakubUKS Orlik Rudnik n/Sanem1628N:20
4788IINaworski, AdamM-GOK GAMBIT Ślesin1628N:90
4789IIIMucha, Paweł KSz HETMAN Katowice 1628N:196
4790IIIMuniak, Krzysztof MOK Józefów 1628N:18
4791IIIKossowski, Witold Husaria Biesiekierz 1628N:11
4792IIKrawiec, DominikHetman Wschowa1628N:16
4793IPawlak, EmiliaKKSz Kraków1628N:538
4794IIILeszek, Sławomir Sz MOK DEBIUT Terespol1628N:25
4795IIIKubaj, Artur1628N:15
4796IIIDzięgielewski, KonradUKSz Hetman Warszawa1627N:18
4797IIGliński, Mateusz WKSz 1938 Włocławek 1627N:36
4798IIIŻak, CezaryLZS Kordian Bliżyn 1627N:18
4799IIISusuł, AdamUKS przy SP 8 Chrzanów 1627N:4
4800IYatsenko, EugeneUKS Smecz Konin 1627N:9
4801IIKirpsza, KrzysztofBiałystok1627N:50
4802IISmolnicka, AgnieszkaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1626N:13
4803IIISmrek, MateuszG-181626N:20
4804Winter, Anna1626N:11
4805IWawrzynowicz, Marta UKS Szach Wolsztyn1626N:15
4806IIIPiasek, Piotr KSz Gambit Przeworsk1626N:15
4807IIIPolitowski, Łukasz KSz Torfarm-64 Toruń 1626N:15
4808IIIGorczyca, Sanatan Wadowice1626N:4
4809IIKrupiński, MikołajKKSz Kraków1626N:193
4810IILambrecht, Tomasz ŻKSz Żary 1626N:106
4811I+Wierzbowska, Aleksandra MLKS Ostródzianka Ostróda 1625N:26
4812IIIKaraś, Jakub Gimnazjum nr 91625N:13
4813IIKałużny, JanAZS Poznań 1625N:124
4814IITeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy1625N:9
4815II+Mroziński, Mateusz UE Wrocław 1625N:52
4816Ruggiero, Janusz1625N:102
4817IIIBorodziuk, Szymon MKSz-MDK Białystok 1625N:6
4818II+Starzec, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1625N:165
4819IIFrąckowiak, MateuszUKS GCK Sękowo 1625N:25
4820IGiemza, Julia PSP 1 Ostrowiec Świętokrzyski 1625N:174
4821II+Natoli, Alessia MKS KSOS Kraków1625N:7
4822IIISachajko, Filip UMKS Na Pięterku Poznań 1624N:11
4823IWalczak, Lucjan PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1624N:8
4824IIGwóźdź, DawidGOKIS Moszczenica 1624N:27
4825IIIMazur, Bartosz1624N:26
4826IICieślik, Ireneusz1624N:26
4827IIIHeretyk, Kacper TS Wisła Kraków 1624N:7
4828IIIWenelski, Damian1624N:48
4829IIGryglicki, MateuszKU AZS UM Lublin1624N:50
4830IIGrzebieniowski, Michał UKS SZACH-MAT Przemków 1624N:57
4831IIFilipkowska, Olga KSz Maraton Łomża 1623N:18
4832IIIPiątek, Tomasz UKS Hetman Częstochowa 1623N:7
4833IIŁapiński, ZbigniewSzKS Zelmer Rzeszów1623N:57
4834IISemp, SzymonWKS Kopernik1623N:21
4835IIŁapot, Arkadiusz M-GOK GAMBIT Ślesin1623N:139
4836IIIAdamczuk, MaciejMUKS Fidei Węgrów 1623N:9
4837IILorkiewicz, ZiemowitLKSz Lublin 1623N:13
4838IKusiak, Mateusz LKSz GCKiP Czarna 1623N:150
4839IIDoskocz, KarolKS AZS Wratislavia1623N:95
4840ISzewczyk, Malwina Arkadia Otwock1622N:309
4841II+Dabrowska, PaulaUMKSz Jaćwież Suwałki1622N:16
4842IIDoberschütz, WojciechLKS Chrobry Gniezno 1622N:280
4843IIIGajewski, Jerzy Morski Gdańsk1622N:13
4844IIIKlimiuk, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 1622N:20
4845IIŁabędź, DawidKlub Szachowy Kana Tarnów1622N:19
4846IIIKomala, Andrzej 1622N:10
4847IISojski, ErnestGLKS Goniec Żarów 1622N:89
4848IIIMiniow, Michał Dąbrowa Górnicza1622N:8
4849IIWiszniewski, Szymon KKSz Kraków1622N:348
4850IISołowiński, Piotr Sarnaki 1622N:7
4851IIIGozdzik, Pawel1622N:11
4852IIIWoźniak, Dariusz Hetman Ostrowiec Św.1621N:6
4853IIIJakubowski, Mirosław 1621N:9
4854IIIOlech, Damian LKS Orzeł Wysoka 1621N:14
4855IIIDąbrowski, Tadeusz WKSz 1938 Włocławek 1621N:23
4856IIIJabłoński, AndrzejLKSz Caissa Lubsko1621N:5
4857IIIMyśliwiec, DanielJasło1621N:9
4858IMentel, Ewa Golasowice1621N:36
4859IIIBujalski, MarcinWrocław1621N:9
4860Dassuj, Andrzej MKS przy MDK Trzcianka1621N:41
4861IIIKowalski, Bartosz ŁKS Szach-Centrum Łódź1621N:53
4862IIIŚwięch, Ryszard UKS Goniec Staniątki 1621N:10
4863IIISzwedziński, Wojciech1621N:4
4864IIKocur, KlaudiaUKS Szach Wolsztyn1620N:6
4865IIFelski, Krzysztof WKSz 1938 Włocławek 1620N:7
4866IIIZahorski, Bartosz 1620N:23
4867IKubiak, AleksandraMKS Wicher Zbąszyń1620N:113
4868IIIBinger, DamianMLKS Krajna Sępólno Kr. 1620N:68
4869IIIAmbroziak, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra1620N:37
4870II+Lisiecka, Aleksandra1620N:24
4871IIILewko, Paweł MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1620N:9
4872IIIJamroziński, Jan Częstochowa1620N:11
4873IIISkowroński, RomanUKS Szach-Mat Syców1620N:11
4874II+Huchwajda, Grzegorz KS Korona Zakrzewo1620N:99
4875Khabak, Marta LUKKS Kielce1620N:8
4876Mielewczyk, Łukasz WROCŁAW1620N:11
4877IIISzumigalski, Mikołaj UAM 1619N:43
4878IIDobrucki, Tymoteusz MUKS SZS Cieszyn1619N:8
4879IIIKlaska, SzymonKTS Kalisz1619N:7
4880IIUmiński, Krzysztof LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1619N:4
4881IIIDurman, DamianMTS Kwidzyn 1619N:7
4882IIWrona, Kacper KS Korona Kraków 1619N:10
4883IIIKostuch, Wojciech UKS Wda Lipusz1619N:10
4884IIILiśnikowski, Łukasz UKS Baszta Wodzisław Śląski1619N:14
4885Ożóg, TomaszUKS Hetman Częstochowa 1619N:19
4886IIIKlein, MateuszMTS Kwidzyn 1619N:71
4887II+Mazurowski, MarcinMKS Rokita Brzeg Dolny1619N:8
4888IIGrabowski, Adam TS-R Hetman Konin 1619N:38
4889IIIŁysień, Mariusz KSz Zefir Boguszowice 1619N:6
4890IIBednarczyk, Sylwester LUKS Fajsławice1618N:6
4891IOleksy, HelenaTS Wisła Kraków 1618N:39
4892IIIBrzuzan, Krzysztof1618N:2
4893IISzulgacz, Andrzej PKS Wiatrak Bydgoszcz 1618N:55
4894IILachowicz, Arkadiusz1618N:8
4895II+Wrona, FlorianMKS MOS Wieliczka 1618N:358
4896IZatylny, JanJaroszowice 1618N:66
4897IIIGutkowski, Wojciech MDK Radom 1618N:8
4898IIIStrządała, Roman1618N:5
4899IIKuczyński, Dariusz MUKS Stoczek 45 Białystok1618N:8
4900IIIZielonka, Arkadiusz Zespół Szkół Mechanicznych1618N:4
4901IIISkalski, Dariusz1618N:30
4902IIISobczyński, JanMKS POGOŃ Prabuty1618N:11
4903II+Szlósarczyk, HubertMKS MOS Wieliczka 1618N:105
4904IIPariaszewski, Bogusław CKR SSz Grójec 1618N:9
4905VGroński, Jakub 1618N:9
4906IISamsel, StanisławLZS CKTiS Biskupiec 1618N:9
4907IIIPaciorek, Ryszard KS Laura Chylice1618N:4
4908IIIGoryszewski, Maciej UMKS HETMAN Marklowice1618N:9
4909IIIIwanicki, MarcinUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1618N:8
4910IIIMichalik, MaciejŁódź 1618N:28
4911IMielczarek, JoannaUKS Hetman Częstochowa 1617N:49
4912IIGębal, Jan MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1617N:8
4913IIICieszyński, Michał1617N:30
4914IIOwsianny, SzymonUKS Płomyk Nekla 1617N:20
4915IIŁancuncewicz, AndrzejTS-R Hetman Konin 1617N:385
4916I+Zniszczoł, WiktoriaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1617N:93
4917IIMyrmus, Krzysztof Skoczów1617N:39
4918IITrochimowicz, Bartosz UKS GCK Sękowo 1617N:82
4919IIIWaszkowski, Jacek KSz Gambit Świecie 1617N:7
4920IIPietruczanis, Mateusz MUKS Fidei Węgrów 1617N:16
4921IIBednarczyk, Mateusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1617N:92
4922IISzylar, Andrzej LKS Orzeł Wysoka 1616N:42
4923IIIRosicki, Paweł Siemianowice Śląskie1616N:12
4924IIIBiernacki, Błażej MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1616N:15
4925I++Kulpa, ZuzannaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1616N:88
4926IIJeżak, PawełI LO Przemyśl1616N:50
4927IIIPrzepióra, MarcinKLIM UKSz Gambit Starachowice 1616N:44
4928IIKuźma, Sebastian MKS MOS Wieliczka 1616N:6
4929IIISzczucki, WitoldUKS Korona Gdańsk1616N:5
4930IMadej, Adam TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1616N:236
4931IIIHajducki, Bartłomiej 1616N:135
4932IIIMichalik, Krzysztof BSŚ ZMMPiR 1616N:31
4933IIIBukowski, Jakub UKS Czternastka Warszawa Ursus1616N:6
4934IIBierczak, Agata MKS Sandecja Nowy Sącz 1616N:4
4935IIIWronowicz, JakubKS 64 Zielona Góra 1616N:26
4936IIKlisowski, BartoszKS AZS Wratislavia1616N:44
4937IISmuda, Tomasz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1616N:110
4938IIOlender, RomanLZS CKTiS Biskupiec 1616N:10
4939IIIBrzeziński, MariuszKKSG Reyman Kraków 1616N:34
4940IIIKsiążkiewicz, MarcinZielona Góra 1615N:29
4941IIGołąb, Marek1615N:70
4942IIIKopel, Wojciech Uniwersytet Śląski Katowice 1615N:19
4943IIKulczycki, Robert KS 64 Zielona Góra 1615N:21
4944IIBuchta, AlicjaUKS SP1 Jedynka Tychy 1615N:2
4945IIISzeląg, BartłomiejMKS Polonia Przemyśl 1615N:107
4946IIIPiersiak, AdamGórno1615N:8
4947IISzpila, Piotr UKS SP1 Leżajsk1615N:184
4948IIKrzysztofiak, Joanna Caissa Pion Zielona Góra1615N:11
4949IIZiarkiewicz, Jerzyniestowarzyszony1615N:71
4950IIIHombek, Mariusz Wisła1615N:12
4951IIJarocki, GabrielMUKS Stoczek 45 Białystok1615N:288
4952IIISzmulewicz, GrzegorzBielsko-Biała1615N:14
4953IIIKról, Tomasz Siedlce 1615N:6
4954IIICiechociński, DariuszLublin1615N:167
4955IIGrabowy, Andrzej1614N:14
4956IIIPater, KazimierzKKSz Kraków1614N:7
4957IIGumińska, AnetaKSz Górnik Lędziny1614N:9
4958IIIWawszczak, Marcin ZSZ 1 Biała Podlaska 1614N:9
4959IIIGroszyk, Maciej UKS Gambit - Wesoła1614N:9
4960IIIPoręba, Janusz UKS Victoria Łowcz 1614N:6
4961IIISkobiej, Adrian UKS Ósemka Chojnice1614N:5
4962IWiercigroch, Grzegorz Skoczów1614N:43
4963IIStarzyński, Paweł BKS Chemik Bydgoszcz1614N:16
4964IISzatkowski, PawełŚwiekatowo - parafii p.w. św. Marcina 1614N:175
4965IIKomorowska, Nadia Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19 w Tychach 1614N:3
4966IIŚniadecki, Oskar MTS Kwidzyn 1614N:113
4967IIIDubowski, RobertMałomice 1614N:21
4968II+Szeglowska, KarolinaKSz SDK-Lotnik Mielec 1613N:11
4969IIIPiasecki, Nikodem KSz SDK-Lotnik Mielec 1613N:5
4970IIRabęda, Grzegorz CK Łubianka1613N:107
4971IIIDybowski, Oscar KSz. DRAKON Lublin1613N:15
4972IICieślak, Łukasz M-GOK Gambit Ślesin1613N:17
4973IIINowacki, JanCK Łubianka1613N:10
4974IIIBożek, Gabriel S-KKS Przemyśl 1613N:18
4975IIIOkrój, Kazimierz UKS Wda Lipusz1613N:3
4976IIIKamiński, ŁukaszMKS Sandecja Nowy Sącz 1613N:5
4977II+Paszkowski, KrystianMUKS Stoczek 45 Białystok1613N:116
4978IIRosenfeld, NoeAZS Poznań 1613N:36
4979Majda, Wiesław IC Kraków1613N:8
4980IIIJażdżyk, Julian KSz Piątka Skierniewice1612N:25
4981IIIOklejewicz, Wacław KS Komunalni Sanok1612N:9
4982IIISalamoński, Paweł I LO Łomża1612N:27
4983IBieńko, Jagoda KSz HETMAN Koszalin 1612N:204
4984IIKubicz, Piotr Dzwola, D. Sandomierska 1612N:35
4985IIITront, ŁukaszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1612N:5
4986IIIAdamczyk, Kordian Korzybie1612N:6
4987IIISobczak, PiotrSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1612N:10
4988IIIPudzianowski, Mateusz 1612N:10
4989IVMiodoński, PawełBielsko-Biała1612N:25
4990II+Kraśniewski, SzymonUKS UZDOWO1612N:55
4991II+Jenssveen, Trym KS DORS Ruda Śląska 1612N:27
4992IIBędziński, Marian WKSz 1938 Włocławek 1611N:4
4993IIISabuk, JanLegnica 1611N:135
4994IISzostecki, KamilWKS Górnovia Górno1611N:109
4995IIIWięcław, Tomasz UKS SP1 Leżajsk1611N:9
4996IITrzebiatowski, AndrzejKościerzyna1611N:112
4997IIMatusiak, Andrzej UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1611N:48
4998IILach, Mariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1611N:30
4999IISowierszenko, TomaszKomenda Wojewódzka Policji Katowice1611N:56
5000IIKonieczna, JuliaUKS GCK Sękowo 1611N:10
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)