ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9994);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
3501IIMatyjaszczyk, AdrianLUKS Lubartów1770N:180
3502IITomkowski, DariuszGLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1770N:11
3503IIKról, PiotrLUNA Łódzki Klub Szachowy 1770N:17
3504IIRyszczuk, Mirosław Kleosin 1770N:14
3505IIMilewczyk, BogusławUKS WDA Lipusz1770N:9
3506IIOlszewski, Paweł Serock1770N:20
3507IIWojnarowski, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1769N:9
3508IIŚnihur, Adam UKS Smecz Konin 1769N:83
3509II+Pietraś, DanielLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1769N:54
3510IDrob, Marek LUKS Tempo Ożarów 1769N:224
3511INiedbał, Piotr University of Sunderland1769N:18
3512IISnokowski, Marcin LKS Opocznianka Opoczno 1769N:43
3513IIKrzyżaniak, JanPKS Leśny Bydgoszcz1769N:26
3514IIUfnal, Zenon Hetman Ostrowiec Św.1769N:22
3515IIProbola, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka1769N:5
3516IIMagdziak, Łukasz GKS Gorzyce W 1769N:247
3517IISzeszycki, RyszardSSz Jurand Witkowo1769N:10
3518IIChmura, Andrzej Siedlce 1769N:13
3519IIIŻołyniak, Stanisław1769N:132
3520IGudelajtis, AnnaII LO w Opolu 1768N:38
3521IITatarynowicz, Jerzy 1768N:48
3522II+Wilk, MaciejMLKSz Myślenice1768N:51
3523IIGlowacki, Andrzej Suwałki1768N:22
3524IIStefański, Jan Włocławek 1768N:31
3525II+Jankowski, DawidŻTMS Baszta Żnin1767N:83
3526IITrocha, AdamUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1767N:11
3527IISobieszek, Marek1767N:141
3528IIZajdel, Arkadiusz KKSz Urania Krosno1767N:15
3529II+Detko, Wiesław CAISSA Kielce 1767N:6
3530IIStasiełuk, SzymonVI LO 1767N:7
3531IIAndrzejewski, PawełUMKS Na Pięterku Poznań 1767N:11
3532IIKwiatkowski, AndrzejOlsztyn 1767N:21
3533IIJuniewicz, JanBarcin1767N:7
3534IIMarecki, ŁukaszSokołów Małopolski 1767N:9
3535IICieśla, MarekWZ AGH1767N:8
3536IIGrzelachowski, PiotrLKS Chrobry Gniezno 1767N:10
3537IIKątny, RobertMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1767N:21
3538IIDzielecki, KamilOstrzeszów 1767N:7
3539IIHałas, LeszekWarszawa1767N:9
3540IRogacka, NataliaKSz Polonia Wrocław1766N:132
3541IIMarcjanek, ŁukaszUKS Giecek Radków1766N:10
3542IIGnatek, Dominik MZKS Unia Nowa Sarzyna1766N:10
3543II+Kamiński, Antoni LKS Chrobry Gniezno 1766N:579
3544IILendla, JanuszSCS Sokół Chorzów1766N:23
3545IIHaja, Jacek LKS Plezuro Skoki 1766N:9
3546IISzydzik, RyszardLKSz Caissa Lubsko1766N:69
3547IIŻerebiec, MaurycyKSz Polonia Wrocław1766N:95
3548IIZawadowicz, Piotr Rybnik1766N:9
3549IIFojcik, Krzysztof Śląski Rybnik 1766N:11
3550IIWieczorek, JanMCKiE Malbork 1766N:12
3551IIMazur, Stanisław PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1766N:11
3552IIOlenderek, JanTTSz Tęcza Turek 1766N:33
3553IIDąbek, Czesław1766N:4
3554IISzostek, ArturWKŚiR student1766N:11
3555IIJurek, JanMPZSzach Kraków1766N:7
3556IIGalla, KazimierzOKSz Społem Opole1766N:4
3557IIZdybel, Przemysław UKS Czternastka Warszawa1766N:19
3558IIKrokosz, Tomasz LKS Piast Sieradz 1766N:6
3559IISękowski, PiotrLUKKS Kielce1765N:49
3560IIOstrowski, Zdzisław Strzelec Strzelce Opolskie 1765N:7
3561I+Daliga, Anita UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn1765N:103
3562IIRoskowski, Stanisław Tychy 1765N:6
3563IIMaciak, Jakub KSz Odrodzenie Kożuchów 1765N:93
3564IIZborowski, Adam WOK Wałbrzych1765N:9
3565IIBuha, IwanLwów 1765N:19
3566I++Cichocka, Katarzyna WKSz 1938 Włocławek 1765N:167
3567IIStraupisz, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1765N:13
3568IIKwiatkowski, Paweł Stowarzyszenie AS Płock1765N:11
3569II+Proczek, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1764N:114
3570IIKoza, StanisławKSz Polonia Wrocław1764N:40
3571IIRaczkiewicz, JanUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1764N:9
3572IIŚwigoń, GrzegorzHetman Wschowa1764N:10
3573IIPiłka, Łukasz LZS Wieża Więcbork1764N:15
3574IIGajewski, MarcinUKS Hetman Częstochowa 1764N:33
3575IIBosy, Henryk Strzelec Strzelce Opolskie 1764N:7
3576IIKowalski, Mateusz SS-T Lubcza Racławówka1764N:10
3577IIKocaj, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 1764N:9
3578II+Hebdaś, RyszardKKSz Kraków1764N:12
3579IIGóra, Henryk Hetman Ostrowiec Św.1764N:17
3580IIOlszewski, FilipMDK Białystok1764N:7
3581IIHadyniak, WitoldUKS KSM Tęcza Kościan 1764N:14
3582II+Kosiński, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1763N:64
3583IIPabiszczak, Nikodem OTSz Ostrów Wielkopolski 1763N:93
3584I++Dryja, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1763N:111
3585IIMaślanka, PiotrLegnica 1763N:39
3586IIAdamczyk, HubertWrocław1763N:6
3587IIIRafalski, Krzysztof Włocławek 1763N:15
3588II+Zajączkowski, MichałWydział Informatyki1763N:15
3589IIGorecki, JarosławLUKKS Kielce1763N:57
3590II+Stempniak, Henryk 1763N:28
3591II+Jefimow, Bronislaw1763N:9
3592IIZarzecki, LechLZS Goniec Kluczbork1763N:10
3593IIJankowski, Andrzej Strzelec Strzelce Opolskie 1763N:7
3594IIKnoff, DariuszResort SWiA 1763N:78
3595IIRóżyński, Grzegorz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1763N:29
3596ILachowicz, Judyta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1762N:22
3597I++Korpalska, Joanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1762N:106
3598IIZiobro, Tadeusz SS-T Lubcza Racławówka1762N:20
3599IWadełek, Karol 1762N:12
3600IIDudzik, Piotr UKS 21 Podlesie 1762N:12
3601IIEjsmont, Wiesław LUKSz Orient Sokółka1762N:25
3602ISzyndler, AlojzyLKS Pasjonat Dankowice1762N:37
3603IIJagiełło, Adolf 1762N:8
3604IIMackiewicz, MarcinUKS Trzydziestka Olsztyn1762N:18
3605IFraniak, Leszek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1762N:173
3606IISzopa, Andrzej1762N:18
3607IIŁawniczak, Michał UKS KSM Tęcza Kościan 1762N:15
3608IKurek, AndrzejSSz Szachpol Łuków1762N:55
3609IIGoraj, MarekSzczecin1762N:11
3610IIKonefał, Przemysław IV Liceum Ogólnokształcące 1761N:42
3611IIDudziński, WaldemarSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1761N:25
3612II+Fedorczyk, KrzysztofKS Entropia NZSPW Warszawa1761N:23
3613IGrabowski, DariuszTS-R Hetman Konin 1761N:306
3614IŻelak, Władysław KSz POLONIA Warszawa1761N:9
3615ITomanek, JerzyPSSz Pszczyna 1761N:216
3616IIPajdzik, KamilZSP Mszana Dolna1761N:51
3617IJanicki, Rafał LKS Piast Śrem 1761N:64
3618IWyczawska, AgataUE1761N:20
3619IISebzda, Apoloniusz1761N:129
3620IIŚwiec, RobertKS KORONA Zakrzewo1761N:26
3621IICaputa, Roman KSz Zefir Boguszowice 1761N:5
3622II+Plichta, KrzysztofKSz Skoczek Siedlce 1761N:195
3623IIAdamaszek, MariuszSzamotuły1761N:10
3624IIKostrzewski, JakubUKS 21 Podlesie 1761N:11
3625IWładyka, AngelikaTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1760N:89
3626IUściński, Michał ULKS Niwka Łomazy1760N:29
3627IIKobryń, Wiesław KSz Skoczek Siedlce 1760N:25
3628IIPawłowski, Dariusz MTSz Mińsk Mazowiecki1760N:63
3629II+Kwiatkowski, ZygmuntKSz SILESIA Racibórz 1760N:26
3630IIIMatusz, Kazimierz 1760N:7
3631II+Proszowski, Piotr Politechnika Łódzka 1760N:21
3632IIIngielewicz, Maciej LZS CKTiS Biskupiec 1760N:20
3633IIBartłomowicz, JakubKsz Jelonka Jelenia Góra 1760N:151
3634IIFiedor, Tadeusz Kamesznica1760N:13
3635IIKołcz, Lesław 1760N:13
3636I+Przybylska, Agata WE (S)1759N:36
3637IIDomińczak, Jan G. nr 133 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Ursus 1759N:9
3638IOrzechowski, Marcin COSSW Kalisz1759N:164
3639IIPrzeniosło, Zbigniew Częstochowa1759N:134
3640IIDyrda, JakubKSz Zefir Boguszowice 1759N:24
3641ICzyżykiewicz, RafalTKKF Drogowiec Kraków1759N:64
3642IIBazylewicz, Łukasz Aktywni Jemielno1759N:11
3643IIDonat, TadeuszKalisz1759N:33
3644II+Straszewski, Tomasz MKS EMDEK Bydgoszcz 1759N:117
3645IKania, DominikKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1759N:113
3646ICisek, KamilUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1759N:137
3647II+Seemann, JakubMKSz Rybnik 1759N:104
3648IIIMajnusz, JakubKS DORS Ruda Śląska 1759N:44
3649IMazurkiewicz, Andrzej UKS SP1 Leżajsk1758N:211
3650IIŁuka, DariuszRzKSz Rzeszów1758N:25
3651IPełka, Michał KSz HETMAN Katowice 1758N:92
3652IOlbrich, MariolaKS DORS Ruda Śląska 1758N:13
3653II+Stanaszek, MariuszTKKF Drogowiec Kraków1758N:750
3654II+Madajczak, JakubKSz Polonia Wrocław1758N:247
3655IIKębłowicz, JozefGdańsj 1758N:5
3656IISamotos, Nazar1758N:11
3657ISłoniewski, MichałKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1758N:79
3658IBasiaga, SebastianKS Entropia NZSPW Warszawa1758N:74
3659IISerafin, Jerzy1758N:11
3660IINapierała, Krzysztof UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1758N:8
3661IŻyła, Agata CEKDiM Wrocław 1757N:25
3662IZimochocki, Roman UKS Pałac Nieborów1757N:63
3663IIHacia, Damian Straż Graniczna1757N:34
3664IIPiersiak, KrystianWKS Górnovia Górno1757N:226
3665IIWoźnica, TomaszKSz Polonia Warszawa1757N:57
3666II+Niezgódka, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1757N:85
3667II+Magierowski, Stanisław 1757N:15
3668IIKs. Kuzio, AndrzejMołodycz, Arch. Przemyska1757N:10
3669IIKurz, Krzysztof Śląski Rybnik 1757N:22
3670IIMagierski, DariuszStowarzyszenie AS Płock1757N:43
3671IIWoźniak, Andrzej Wieruszów1757N:47
3672IIGóźdź, RafałKLIM UKSz Gambit Starachowice 1757N:25
3673IIWłodarski, Roman 1757N:14
3674IIGaziński, Maciej Pałac Młodzieży Koszalin 1757N:14
3675IISzwed, AndrzejKSz HETMAN Katowice11757N:17
3676IIKochanek, Tomasz1757N:8
3677IISura, MaciejKatolicki Klub Sportowy Victoria1757N:12
3678IIGoczoł, Gerard Kędzierzyn-Koźle1756N:12
3679IISłaby, StanisławLKS Ujkowice1756N:20
3680IIHapunik, JakubLO PB 1756N:37
3681IIDrej, Jerzy Częstochowa1756N:13
3682IIŁuczkowski, Bogdan Szkółka Szachowa w Roztoce1756N:9
3683II+Kałkowski, IgorUKS 21 Podlesie 1756N:120
3684IIPaplaczyk, Marcin MKS Rokita Brzeg Dolny1756N:22
3685IIWąsiołek, AdrianŁKS Szach-Centrum Łódź1756N:32
3686IFlorek, WojciechBKS Chemik Bydgoszcz1756N:104
3687IŻurkiewicz, KrzysztofŁódź 1756N:33
3688IIŻeromski, Witold Warszawa Ursus1756N:27
3689II+Paliszewski, DominikUKS Rodło Opole1755N:49
3690IIBernaszuk, KrzysztofUKS SP3 w Bogatyni1755N:20
3691II+Brzozowski, PawełUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1755N:21
3692IIŁata, SławomirUKSz Hetman Warszawa1755N:12
3693IPrażmowski, Włodzimierz UKSz Hetman Warszawa1755N:41
3694IIMiłkowski, WiesławKSz Zefir Boguszowice 1755N:26
3695IIMazurek, KrzysztofMinisterstwo Obrony Narodowej 1755N:19
3696IIGolenia, Stanisław MKS MOS Wieliczka 1755N:143
3697IIMakielak, HubertUKS Piątka Wieluń 1755N:47
3698IKałużna, Kamila TKKF Drogowiec Kraków1755N:43
3699IIŚwiątkowski, PiotrKSz Jelonka Jelenia Góra 1755N:7
3700IIMaleszewski, Daniel LKS Promień Kowalewo Pom.1755N:11
3701IIWiśniewski, Robert Politechnika Opolska1755N:10
3702IIPogrzelski, LeszekOborniki Śląskie1755N:11
3703IIKupczak, Antoni StI EUROBESKIDY Łodygowice 1755N:31
3704II+Matuszewski, Maciej UKS Czternastka Warszawa1754N:17
3705IIŁuka, MarekRzKSz Rzeszów1754N:7
3706IISroka, Marcin MPZSzach Kraków1754N:12
3707IIPukianiec, Emil MTSZ Mińsk Mazowiecki1754N:13
3708IIOlej, Dariusz MCKiS Jaworzno1754N:294
3709IIWalkowski, Jonasz UKS ZSO Włoszakowice 1754N:216
3710IIOssoliński, ŁukaszKSz Polonia Warszawa1754N:10
3711IIStępniak, Alan Lublin1754N:20
3712IIWolski, Arkadiusz Brak Klubu w CR 1754N:14
3713IIOlsztyński, AndrzejKS Entropia NZSPW Warszawa1754N:27
3714II+Brzek, Damian KSz. Hańcza Suwałki 1754N:32
3715IIRaźny, Paweł1754N:38
3716IIStecko, KrystianKSz Gambit Przeworsk1754N:22
3717IIArbart, AdamLKS Promień Kowalewo Pom.1754N:9
3718IJop, WlodzimierzJelenia Góra 1754N:53
3719IPrandzioch, DorotaPUKS Rodło Opole 1753N:10
3720IIStaroń, PiotrKKSz Kraków1753N:110
3721II+Kocur, Paweł MKS Pogoń Oleśnica1753N:30
3722IIBuczek, JózefLKS Ujkowice1753N:19
3723II+Izydor, WłodzimierzOSz Baszta Szamotuły 1753N:12
3724IIFrączek, Łukasz ZMCh Polska YMCA Warszawa 1753N:95
3725IIŁukaszewski, MarcinI LO Łomża1753N:138
3726IISzułcik, Tobiasz UKS Szach Wolsztyn1753N:17
3727IIMałecki, Jerzy Gdańsk 1753N:56
3728ISzydło, MichałMUKS Stoczek 45 Białystok1753N:96
3729IIGregorz, JanKSz Gryf Szczecin 1753N:176
3730ICiasnocha, MichałRzKSz Rzeszów1753N:36
3731IINikoluk, RomanPolkowice 1753N:17
3732IILiana, ŁukaszBiecz 1753N:8
3733IIKijko, KrzysztofLKSz Lublin 1753N:15
3734IDelekta, Anna MTSz Mińsk Mazowiecki1752N:27
3735k+Czaplewska, Klara GLKS Goniec Żarów 1752N:144
3736IIJabłoński, Lechosław UKS G4 Tarnowskie Góry 1752N:17
3737IPromiński, Piotr KSz Gryf Szczecin 1752N:27
3738IIWiśniewski, Wiesław 1752N:48
3739IIZubilewicz, Artur BSŚ ZMMPiR 1752N:17
3740IIBobulski, Jan TG Sokół Ropczyce 1752N:8
3741IIBiela, Konrad Bielsko-Biała1752N:59
3742IICzapko, TomaszSiemiatycze 1752N:65
3743IIBielecki, Michał KSz Stilon Gorzów Wlkp.1752N:6
3744IIBartoszewicz, Arkadiusz UKS Trzydziestka Olsztyn1752N:19
3745IICybulski, MaciejMKS przy MDK Trzcianka1752N:44
3746IIPrzygoda, LeonSiedlce 1752N:27
3747IIFilipiak, AdamAZS UMK Toruń1752N:9
3748II+Pokusiński, Antoni KSz Polonia Wrocław1752N:54
3749IIIBizoń, Jakub UKS Ognisko Rydułtowy1751N:84
3750IIMadaliński, JanLKS Stomil Bełchatów1751N:47
3751II+Marciniszyn, Maciej ZS Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej1751N:122
3752IIGazda, MariuszKKSz Urania Krosno1751N:45
3753IIBystrzanowski, FilipUniwersytet Rzeszowski1751N:67
3754IIBażant, Tomasz KTS Kalisz1751N:107
3755IIKabaciński, KrzysztofGKSz SOLNY Grzybowo 1751N:91
3756IIJabłoński, Grzegorz UKS Mosińska Jedynka Mosina1751N:21
3757IIKozłowski, CezaryKU AZS UMK Toruń 1751N:13
3758IITymrakiewicz, Jan Świnoujście 1751N:32
3759IIGeselle, RomanLuboń1751N:23
3760IIKryszkiewicz, Mariusz Prabuty 1751N:17
3761II+Adamowicz, MarekWNE student 1750N:52
3762Jozwik, Jarosław MTS Kwidzyn 1750N:191
3763IDeryło, Adam UKS Caissa Warszawa 1750N:6
3764IIJanicki, MateuszKSz LECH-WSUS Poznań 1750N:92
3765IIWojdyński, Jakub TS Wisła Kraków 1750N:10
3766II+Urbanski, Artur Opatówek 1750N:18
3767II+Raczynski, Milosz KSz. Javena Hańcza Suwałki1750N:10
3768IIDetka, Wojciech Kielce1750N:7
3769IIWrzodak, JarosławUKS Hetman Puszcza Mariańska 1750N:57
3770IGrzmiączka, Alicja 1750N:21
3771IKeller, Hanna KS 64 Zielona Góra 1750N:9
3772I++Warchoł, Maria AZS Poznań 1749N:34
3773IŻądło, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1749N:5
3774I++Chmielewska, Joanna UKS Czternastka Warszawa1749N:18
3775IMajewski, Piotr KSz Polonia Wrocław1749N:65
3776IIMrozowski, JanKSz Polonia Warszawa1749N:56
3777IIKotarski, GrzegorzŁomża 1749N:168
3778IIDziewa, AleksanderUKS Smecz Konin 1749N:6
3779IIFilipkowski, JerzySzczuczyn 1749N:51
3780IIZawadzki, Krzysztof KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1748N:24
3781IIKantorek, PawełKSz Start Elbląg 1748N:19
3782IIStachura, Marek TS Wisła Kraków 1748N:44
3783IIWitański, MarekJastrzębie Zdrój1748N:43
3784IIZeman, Marian Żywiec 1748N:20
3785IIWojciechowski, Paweł 1748N:7
3786IIKlocek, Sylwester Stowarzyszenie Nasz Rymanów1747N:27
3787II+Frukacz, Robert UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1747N:72
3788IILudwikowski, Leszek MKS KSOS Kraków1747N:24
3789IILipka, JanMCKiS Jaworzno1747N:111
3790IINiemczyński, Marcin1747N:10
3791IISzota, ArkadiuszDwie Wieże Dzierżoniów 1747N:23
3792IIWiaderny, Stefan1747N:24
3793IIUrbanek, Stanisław 1747N:8
3794IWęgrzyniak, Paweł MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1746N:55
3795IIFałatowicz, Paweł Stowarzyszenie Nasz Rymanów1746N:29
3796IITymcio, Mariusz Szczytna1746N:11
3797I+Trusz, JuliaUKS Rodło Opole1746N:66
3798IGóralczyk, Piotr TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1746N:458
3799IIZając, GrzegorzKS Komunalni Sanok1746N:17
3800IIKapcia, JanuszKKSz Kraków1746N:17
3801IAdamczak, MalgorzataParlamentarzysta1746N:16
3802IISzumielewicz, RafałAlternatywa Szydłowiec 1746N:13
3803IIObara, Zbigniew 1746N:25
3804IICichocki, Mariusz GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1745N:384
3805II+Daleczko, Władysław Wieża Pęgów1745N:105
3806IKłok, Kacper KKSz Urania Krosno1745N:127
3807II+Rafalski, KacperWKSz 1938 Włocławek 1745N:47
3808IIPortee, TomaszGdynia1745N:10
3809IJeda, MaciejSzkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Miescie Lubawskim 1745N:128
3810IIWitek, MichałUKS Giecek Radków1744N:42
3811IISieradzki, MiłoszUKS TSz Zieloni Zielonka1744N:25
3812IIFudała, DominikUKS Pałac Nieborów1744N:129
3813IIPul, MateuszMDK Białystok1744N:8
3814IIMajdecki, RobertM-GOK GAMBIT Ślesin1744N:89
3815IIKornacki, Lesław ZK Nysa 1744N:35
3816IIMańkowski, Mariusz MCKiE Malbork 1744N:116
3817IDziewoński, DariuszMAT Myślenice1744N:193
3818IIDworzycki, JerzyBielsko-Biała1744N:26
3819IIKopiec, Mirosław 1744N:13
3820IIAbramowski, Arkadiusz Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku1743N:94
3821IIKatolik, KamilKS Unia Bieruń Stary 1743N:45
3822IIBolibok, MiłoszUKS Rotmistrz Grudziądz1743N:10
3823IIWerner, OlafUKS Rodło Opole1743N:17
3824IIKlimczyk, Janusz1743N:381
3825IIBiegajski, RomanKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1743N:20
3826Fornal, WojciechBonn1743N:9
3827IIGrobelny, MikołajKSz Polonia Wrocław1743N:10
3828IFeliksinski, Tadeusz1742N:105
3829IIProczek, AndrzejTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1742N:20
3830IChowaniec, ArturUKS SP1 Leżajsk1742N:291
3831IIPiepiórka, Mateusz UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1742N:21
3832IIMalinowski, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.1742N:24
3833IISikora, Kazimierz 1742N:17
3834IIKarykowski, Dominik II LO. im. Stanisława Wyspiańskiego Legnica 1741N:17
3835IIWalczak, Mikołaj KSz Gambit Świecie 1741N:9
3836kStefański, RobertTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1741N:86
3837IIJakubas, Wojciech UKS 21 Podlesie 1741N:18
3838IICzajka, Iwo TS-R Hetman Konin 1741N:57
3839Andrzejczak, MariuszSzczecin1741N:13
3840IIHładun, BartłomiejUKS MDK GDYNIA1741N:87
3841IIKlingenberg, ŁukaszUKS Korona Gdańsk1741N:11
3842IIBanaszkiewicz, DariuszSkaryszew 1741N:16
3843II+Leśniak, Mateusz GKS Szach-Mat Wiśniowa 1741N:32
3844II+Witczak, Zbigniew TTSz Tęcza Turek 1741N:18
3845IIBobowski, HenrykKSz Odrodzenie Kożuchów 1741N:8
3846IISkomski, Marcin UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1741N:69
3847I+Starosta, Martyna SP im. JANA III SOBIESKIEGO 1741N:110
3848Matyszewski, ZygmuntŁódź 1741N:16
3849IIRosiak, TomaszG. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Śródmiescie 1740N:44
3850k+Mościcka, Pola KS Laura Chylice1740N:139
3851IISiorek, StanisławSS-T Lubcza Racławówka1740N:20
3852I++Kowalczyk, Marian Lublin1740N:311
3853IIGrzeżułkowski, Maciej 1740N:7
3854IITrinczek, Roman OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Szybowice1740N:51
3855IIStosio, Dominik UKS MDK Otwock1740N:11
3856IIKupiak, Sylwester Kołobrzeg1740N:35
3857IRedzisz, MichałKS LAURA Chylice1740N:88
3858IIHasiński, SebastianTS Kuźnia Rybnik 1740N:227
3859IIMichalski, Adrian UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1740N:141
3860II+Ferenc, Michał Caissa Pion Zielona Góra1740N:38
3861IIMatkowski, MariuszUKS SP1 Leżajsk1740N:9
3862IJasinowicz, Wacław KSz Polonia Warszawa1739N:136
3863kKostecka, Marika38 Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu1739N:208
3864IIPityński, Paweł KKSz Kraków1739N:89
3865II+Krzysztofiak, Zdzisław Caissa Pion Zielona Góra1739N:26
3866IIDudziński, MaciejUKS Rotmistrz Grudziądz1739N:47
3867IIKłapciński, JanuszKSz Polonia Wrocław1739N:25
3868IŚledziewski, AdamBiałystok1739N:233
3869IIDuk, Leszek Radzyńskie Towarzystwo Szachowe1739N:31
3870IIKról, JanSP 26 Białystok1739N:15
3871IIMatyszkiewicz, RadosławWarszawa1739N:8
3872IIBieszczad, MichałPUKS Karolina Tarnów 1739N:36
3873II+Baran, MateuszKSz POLONIA Wrocław1738N:92
3874IISolnicki, Maciej1738N:111
3875II+Tokarz, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1738N:65
3876II+Wieczorek, ŁukaszUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1738N:39
3877IISztangierski, KacperUKS Korona Gdańsk1738N:22
3878IDrela, MichałUniwersytet Śląski Katowice 1738N:26
3879IPiwowarczyk, BartłomiejMAT Myślenice1738N:230
3880IIPiotrowski, BronisławUKSz Skoczek Choszczno1738N:17
3881IIZakrocki, KacperM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1738N:18
3882IILisek, MichałLUKS Lubartów1738N:12
3883IIŁanoszka, TadeuszMPZSzach Kraków1738N:12
3884II+Siegieda, Stanislaw 1738N:95
3885IGłuch, PawełTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1738N:88
3886IIKwiatkowski, MateuszUKS Korona Gdańsk1738N:337
3887IISzporko, Zbigniew MLKS Ostródzianka Ostróda 1738N:11
3888IIJarzembiński, MateuszUKS Wda Lipusz1738N:160
3889IIIBrudka, Pavlo Kraków 1738N:7
3890IIAnzel, Paweł Suwałki1737N:42
3891IPawłowski, PawełUKS OPP Toruń1737N:359
3892ISzymanowicz, MaksymilianKSz Hetman Ostrowiec Św. 1737N:31
3893IIKruk, IreneuszWIEŻA PĘGÓW1737N:79
3894IISas, Marcel KSz Miedź Legnica1737N:30
3895IIGawron, Łukasz ZK Pinczów 1737N:57
3896Wicki, RyszardKKS Ormuzd Kartuzy1737N:92
3897II+Burdzicki, Stanisław Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 STO w Częstochow1737N:60
3898IITumm, LeszekTS Wisła Kraków 1736N:11
3899IIJaśniewicz, Rafał KSz Sulechów 1736N:52
3900IBłaszczak, JędrzejUniwersytet Śląski Katowice 1736N:20
3901IIBrodowski, Mikołaj UKS MDK Otwock1736N:74
3902IILisiak, RafałITS Kopernik Inowrocław1736N:28
3903kWiśniewski, JacekXXVII LO im. Tadeusza Czackiego Śródmieście1736N:41
3904IISzymczak, Przemysław ŻTMS Baszta Żnin1736N:47
3905IIŁobacz, Adam Lublin1736N:9
3906IIKrzywicki, PiotrOlsztyn 1736N:11
3907IIDuda, LeonKŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1736N:11
3908IIRejniak, Wojciech UKS Czternastka Warszawa1736N:18
3909Wiśniewski, BartoszUKS Smecz Konin 1736N:37
3910Polok, Maciej Katowice1736N:79
3911IIGarbacz, Paweł KSz Gambit Przeworsk1735N:30
3912IKacprzyk, Kaja1735N:21
3913IIZienowicz, Józef UKS Gedanensis Gdańsk1734N:16
3914IIIgnacak, KamilBydgoszcz 1734N:50
3915II+Kuban, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 1734N:52
3916IIOstrowski, Dymitr UKS Korona Gdańsk1734N:211
3917IIOleksa, MarcinLUKKS Kielce1734N:42
3918IIHuber, JerzyKS Polanica-Zdrój1734N:15
3919IIZawada, JanuszStI EUROBESKIDY Łodygowice 1734N:12
3920IHeczko, Mieczysław Skoczów1733N:107
3921I++Krzysztyńska, Anna LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1733N:274
3922IIGil, ŁukaszKM POLICJI Wrocław 1733N:38
3923IKrzymionka, Karol Dąbrowa Górnicza1733N:145
3924IUrban, MarekBiały Król Wisznia Mała1733N:10
3925IIZmora, WładysławLKS Kańczuga 1733N:22
3926IIKuciel, Piotr MPZSzach Kraków1733N:101
3927IMajdański, Maksymilian KSz Stilon Gorzów Wlkp.1733N:133
3928II+Barmuta, BartoszI LO Suwałki 1733N:55
3929IILisicki, Maciej KSz Polonia Warszawa1733N:7
3930IIDaleczko, ZbigniewWKSz HETMAN 1733N:45
3931IIBachta, Adrian1733N:11
3932IIKopera, Marek UKS Zadrna Kamienna Góra 1733N:69
3933IIIJózefowicz, KrzysztofKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1733N:81
3934IIŚmigielski, TadeuszSzydłowiec 1733N:25
3935IIKrotowski-Cacha, Rafał UKS Korona Gdańsk1733N:39
3936Niewiem, Alfred Slaska IL 1733N:13
3937IIJabłoński, DawidUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1733N:9
3938IZyśko, TeresaWKSz GANT HETMAN1732N:44
3939II+Goździcki, MaciejSTMGK Strzelce Krajeńskie1732N:152
3940IIRuggiero, JanuszTKKF Drogowiec Kraków1732N:27
3941Hebel, Adam Start Wejherowo 1732N:16
3942IIMarciniak, MichałKTS Kalisz1732N:11
3943IIMichalak, Roman Raszyn Poznań1732N:39
3944IIIKnott, Krystian KKSz Kraków1732N:73
3945IINowak, RyszardKnurów 1732N:22
3946IIChrzan, Karol S-KKS Przemyśl 1731N:34
3947IJankowski, Wiesław UKS OPP Toruń1731N:264
3948IIKotas, Kacper LKS Strażak Zabrzeg1731N:32
3949II+Dulęba, RomanTMS Roszada Gliwice 1731N:24
3950I+Marcińczyk, Monika SP7/PGŁomża 1731N:284
3951IIJamróg, MateuszSP Nr 15 Krosno 1731N:22
3952IIBukała, NorbertUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1731N:137
3953IIBoruc, Zbigniew Nysa1731N:29
3954IILisicki, TadeuszMGOK Stąporków1731N:13
3955IIPiotrowski, DanielKSz Gryf Szczecin 1731N:53
3956IIJuraszek, PawełRumia 1731N:8
3957I+Karleszko, Karolina Strzelec Strzelce Opolskie 1730N:94
3958IIŚwierad, Łukasz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1730N:58
3959IIPieczyski, ArkadiuszXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie1730N:10
3960IIPiasecki, StanisławOTSz Ostrów Wielkopolski 1730N:52
3961IIChróst, Hugo MMKS Wieniawa Leszno1730N:80
3962IIDziendziel, Mateusz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1730N:108
3963IIBadowski, ZbigniewUKS Wda Lipusz1730N:19
3964IISkwierczyński, Krzysztof UKS-STSz Sokołów Podlaski 1729N:74
3965IIMroczek, Henryk UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1729N:28
3966IIDerewlany, Paweł UKS Gambit Świebodzin1729N:31
3967IIBialas, WojciechUKS Pałac Nieborów1729N:21
3968IISzarota, Marcin MKS Sandecja Nowy Sącz 1729N:104
3969II+Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn1729N:107
3970IIMuzalewski, Sławomir WKSz 1938 Włocławek 1729N:73
3971IIMincewicz, Tomasz UKSz Hetman Warszawa1728N:39
3972IIHendel, Kazimierz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1728N:11
3973IISikora, SzymonChTS Chorzów 1728N:28
3974IIRogala, Miłosz GKSz SOLNY Grzybowo 1728N:161
3975II+Biernot, MariuszStI EUROBESKIDY Łodygowice 1728N:74
3976IBogusz, AlanKSz HETMAN Katowice 1728N:175
3977IIDalkowski, Rafał UKNF1728N:27
3978IIKruczyk, Waldemar Ostrołęka 1728N:10
3979ICheńska, KarolinaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1727N:42
3980IStępniowski, Jakub UKS SP1 Leżajsk1727N:239
3981IKoźliński, Marcin UKS OPP Toruń1727N:112
3982II+Stemplewski, KamilChTS Chorzów 1727N:62
3983IIŚliwonik, Robert MKS EMDEK Bydgoszcz 1727N:63
3984IIPartyka, KazimierzSTMGK Strzelce Krajeńskie1727N:28
3985IIKowalczyk, Waldemar Kołobrzeg1727N:17
3986Chojnicki, Edward Lipno 1727N:11
3987IIBajer, AndrzejUKS GONIEC Staniątki 1727N:21
3988IIGol, Rafał UKS SP1 Leżajsk1726N:65
3989IIDębowiak, ŁukaszMMKS Wieniawa Leszno1726N:69
3990IIWoźniak, WojciechElektron1726N:16
3991IIDańczak, JózefMaków Podhalański 1726N:18
3992Głowacki, ArkadiuszIAS Lublin1726N:42
3993Martyna, Franciszek Kraków 1726N:13
3994IIRichter, Wiesław KSz Polonia Wrocław1726N:28
3995IIUliasz, Karol GimnazjumRogi 1726N:6
3996IKasperek, Kinga UKS przy SP 8 Chrzanów 1725N:94
3997IILewandowski, Wiktor KSz Miedź Legnica1725N:53
3998IIStawarz, ŁukaszII LO Dębica 1725N:11
3999IGazda, DominikKKSz Urania Krosno1725N:225
4000II+Bzowski, Grzegorz Zryw Słupsk1725N:8
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)