ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10134);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
2001II+Góra, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 1916N:24
2002IIKurlak, Jakub LUKS Lubartów1916N:102
2003IZarzecki, DymitrKarlino 1916N:9
2004IZielinski, TadeuszKSz LECH-WSUS Poznań 1915N:22
2005II+Kozłowski, MarcinUKS Hetman Częstochowa 1915N:247
2006ILusio, Stanisław LKS Kosienice 1915N:30
2007ICiesiński, Andrzej ANDYCOMP Wałcz / Prezes WZSzach1915N:45
2008I+Winiarski, Kazimierz1915N:48
2009k+Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki1914N:306
2010IJędrzejewski, KamilUniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu1914N:40
2011IZiętek, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 1914N:149
2012I+Sokólski, Aleksander KSz Polonia Wrocław1914N:104
2013I++Nowak, Mikołaj UKS Smecz Konin 1914N:90
2014IAndrzejewski, KonradUKS Wda Lipusz1914N:317
2015IIKoś, GrzegorzŁaziska Górne 1914N:25
2016II+Tarasek, Bogdan Bytom 1914N:266
2017IKobiela, MarekPawłowice Śl. 1914N:31
2018IBortkun, Aleksander Gdańsk 1914N:9
2019IKrasowski, PiotrLKSz Lublin 1913N:51
2020I+Jarus, Grzegorz WKSz HETMAN 1913N:23
2021IITerochin, Piotr ASSz Miedź Legnica 1912N:78
2022kCzyż, ArturKSz Polonia Wrocław1912N:132
2023IIDekorda, PiotrLKS Olszanica 1912N:146
2024kAndrzejewska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka1911N:72
2025IBłaszczak, Jan LUKS Tempo Ożarów 1911N:24
2026IKról, SławomirPKS Leśny Bydgoszcz1911N:48
2027ISiwoń, ZbigniewKSz Start Elbląg 1911N:47
2028ISabor, KrzysztofKS Cracovia 1906 Kraków1911N:20
2029IMatuszak, WojciechJKSz-W Jarocin1911N:92
2030IIKrupiński, KonradZSPryw. Opoczno 1911N:13
2031kJędrocha, KatarzynaKKSz Kraków1910N:251
2032IZieliński, HubertUKS Szach-Mat Przemków 1910N:160
2033IKrukar, Jerzy Stowarzyszenie Nasz Rymanów1910N:18
2034IChomiuk, Łukasz1910N:64
2035IRychlik, SylwesterTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1910N:477
2036IOsiński, Kamil LKS Stomil Bełchatów1909N:164
2037kHalamus-Bulska, Agata AKS Mikołów 1909N:174
2038II+Rozkrut, Robert WKSz Wołów1909N:36
2039IIMatuszczak, Bartosz OTSz Ostrów Wielkopolski 1909N:48
2040kMarszk, Kazimierz UKS Wda Lipusz1909N:285
2041IINaruszewicz, ŁukaszMKS PRZY MDK TRZCIANKA1909N:42
2042I+Talik, Patryk UKS Rodło Opole1909N:161
2043IIMerci, AndrzejLZS Goniec Kluczbork [KLU]1909N:33
2044II+Grzesiek, Karol OTSz Ostrów Wielkopolski 1909N:56
2045IGóreczny, Tomasz II LO w Opolu 1908N:227
2046IKrzemiński, SebastianTS Wisła Kraków 1908N:229
2047IWojtunik, MaciejUKS Trzydziestka Olsztyn1908N:115
2048IStępiński, Stanisław Przemków 1908N:15
2049IIGoździejewski, Karol MCKiE Malbork 1908N:109
2050ISypień, NatanUKS Giecek Radków1908N:11
2051II+Kurzępa, Bartłomiej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1907N:24
2052kKaczmarska, JoannaKSz Polonia Warszawa1907N:256
2053I++Krajewicz, Paweł Ostrołęka 1907N:48
2054kChyży, Jakub LKSz GCKiP Czarna 1907N:169
2055ISobótka, Jan Warszawa1907N:15
2056I+Siwek, Kinga1907N:14
2057II+Wilk, Piotr KSz HETMAN Katowice 1906N:278
2058II+Beczała, PawełUKS 21 Podlesie 1906N:111
2059IŚwigoń, TomaszRzKSz Rzeszów1905N:40
2060ICieraszewski, Piotr SCS Sokół Chorzów1905N:11
2061I++Wieclawek, Danuta Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie1904N:5
2062IChatys, Jakub MTS Kwidzyn 1904N:144
2063ITyński, Beniamin WKS FLOTA Gdynia1904N:128
2064I++Binkowska, AgataUniwersytet Śląski Katowice 1904N:180
2065IUziałko, Marek Start Wejherowo 1904N:45
2066IHaliniak, WojciechUKS Czternastka Warszawa1904N:11
2067IMiętkiewicz, Jacek LKS Chrobry Gniezno 1903N:210
2068IIBruder, AdamRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1903N:27
2069IWajszczyk, PiotrSSz Modus Warszawa1903N:15
2070II+Furmański, KrystianKS LAURA Chylice1903N:31
2071IGawronek, JózefKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1903N:42
2072ILudwiński, DanielAZS UMK Toruń1903N:379
2073IMaciejewski, AndrzejKSz Polonia Warszawa1902N:39
2074kGasik, JadwigaResort Rozwoju1902N:31
2075I++Cholewa, MariaAZS Poznań 1902N:129
2076IGlapa, Witold MMKS WIENIAWA LESZNO1902N:97
2077IŻurawski, KamilLKS Chrobry Gniezno 1902N:686
2078IDługołęcki, Władys�UKSz Hetman Warszawa1902N:27
2079IWojtas, StanisławTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1902N:327
2080II+Kozakow, Aleksy UKS Czternastka Warszawa1901N:182
2081IBakoś, Ryszard SCS Sokół Chorzów1901N:37
2082IMałek, RafałUKS GONIEC Staniątki 1901N:26
2083I+Mazur, Anna Politechnika Śląśka Gliwice1900N:176
2084IMajor, Boguslaw 1900N:51
2085IGarbacki, MichalUKS Skoczek Milicz1900N:55
2086IIKowalik, Waldemar WKSz GANT HETMAN1900N:30
2087IGoliszek, WiesławLKS SPARTA Lubliniec1900N:101
2088IIZiemski, JarosławKS DORS Ruda Śląska 1900N:631
2089ISikorski, Tadeusz Elbląg 1900N:113
2090II+Brzozowski, Mateusz UKS Pałac Nieborów1900N:67
2091IWarchoł, Bartosz TS Wisła Kraków 1900N:173
2092IWróblewski, Wojciech Raszyn Poznań1900N:40
2093IHagel, MariuszUKS WDA Lipusz1900N:68
2094II+Szulc, MarekLębork 1900N:46
2095WFMCzerwińska, Milena OTSz Ostrów Wielkopolski 1899N:102
2096IMatwij, JózefGZSN Start Gorzów Wlkp.1899N:66
2097IISitek, DawidKSz Zefir Boguszowice 1899N:165
2098IIKwaśniewski, PawełKSz Górnik Lędziny1899N:248
2099I+Raszkiewicz, AgnieszkaUMKSz Jaćwież Suwałki1899N:5
2100IIBłaszczak, Karol SDK Wieluń 1899N:82
2101IWięckowski, RyszardWrocławski Klub Szachowy HETMAN1898N:29
2102ISimon, MarekLKS Piast Śrem 1898N:75
2103I+Jedynak, JanuaryPKS MAT Białołęka1897N:108
2104IGniado, Radosław UKS Hetman Elbląg1897N:219
2105IIGraca, Robert UMKSz. Jaćwież Suwałki 1897N:11
2106I+Flazińska, AnnaUKS-STSz Sokołów Podlaski 1897N:9
2107I++Cyboran, KatarzynaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1896N:55
2108IRadecki, KrzysztofSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1896N:35
2109IKlimek, MarcinIC Biała Podlaska1896N:95
2110IStrzep, Marek OKSz Społem Opole1896N:66
2111k+Kaniak, Justyna KS Mogalo Warszawa1896N:5
2112IWolender, Wlodzimierz M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1896N:30
2113IGrochol, KamilMKSz Rybnik 1896N:231
2114IKoseski, Damian MTSz Mińsk Mazowiecki1895N:182
2115ILitwiński, WojciechUKS WDA Lipusz1895N:196
2116IMirski, Jerzy 1895N:33
2117I+Półtorak, Sebastian UMKS Na Pięterku Poznań 1895N:161
2118IVDługokęcki, AdamMinisterstwo Finansów1895N:25
2119ISkóra, PawełKSz Gambit Przeworsk1895N:60
2120IChmielewski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1894N:61
2121I+Jankowiak, PiotrUKS SP3 w Bogatyni1894N:191
2122IJanowicz, Mateusz KSz Maraton Łomża 1894N:74
2123II+Pieczewski, SzymonOTSz Ostrów Wielkopolski 1894N:247
2124IMazur, EugeniuszKSz DRAKON Lublin 1894N:49
2125kZajkowska, Olga ZMCh Polska YMCA Warszawa 1893N:17
2126I++Milkowska, ErnestaAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie1893N:16
2127I++Pociejowski, MarekBiały Król Wisznia Mała1893N:27
2128IIKasiński, DariuszZMCh Polska YMCA Warszawa 1893N:41
2129IHeise, MarekBydgoszcz 1893N:270
2130IIBajek, MarekGZSN Start Gorzów Wlkp.1893N:133
2131IIZimny, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 1893N:15
2132kDębowiak, Arleta ASSz Lipno Stęszew 1892N:123
2133IIKozak, MichałKołobrzeg1892N:25
2134ILuberański, JakubKSz POLONIA Wrocław1892N:279
2135I+Jarmużyńska, Kamila KS LAURA Chylice1891N:11
2136II+Karwat, SzymonKSz Piątka Skierniewice1891N:303
2137ICyra, Dariusz Warszawa1891N:260
2138kEberle, Jan 1891N:22
2139II+Zuba, MaciejSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1891N:55
2140IGórkiewicz, MateuszŻKSz Żary 1891N:382
2141II+Kucharski, KrzysztofBytów1891N:29
2142IIKałużny, KrzysztofMCKiE Malbork 1890N:409
2143I++Adamczyk, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1890N:214
2144IINalewajk, Tadeusz 1890N:17
2145I+Leśkiewicz, Ignacy UKS Smecz Konin 1889N:120
2146ILaskowski, FilipUKS Rotmistrz Grudziądz1889N:76
2147IWolski, Marcin Strzelec Strzelce Opolskie 1889N:112
2148IIPiórek, Edward KSz Torfarm-64 Toruń 1889N:253
2149IGajdamowicz, ŁukaszPuck1889N:39
2150IŁuczka, Szymon UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1888N:149
2151I+Lascar, RadosławaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1888N:209
2152I+Fritz, Antoni Mksz Rybnik 1888N:153
2153IAugustowski, Janusz WKSz 1938 Włocławek 1888N:177
2154IIHarasimowicz, Andrzej UKS OPP Toruń1888N:167
2155I++Dzida, KamilKSz Stilon Gorzów Wlkp.1888N:213
2156I++Domagala, Hanna OTSz Ostrów Wielkopolski 1888N:11
2157IJagła, Artur MLKSZ Myślenice1887N:34
2158IIBłaszczuk, Andrzej (Jagatowo)1887N:51
2159IIOłowski, TomaszOłowskie 1887N:27
2160Zdybowicz, Bartłomiej1887N:61
2161ITamoń, Radosław UKS OPP Toruń1886N:136
2162I+Rydzewski, Paweł UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1886N:24
2163I++Guzik, NataliaUKS Piątka Wieluń 1886N:295
2164kRzepecka, DorotaLKS Wrzos Miedzyborów1885N:75
2165IŻak, PawełKS Polanica-Zdrój1885N:122
2166I++Czarkowski, TomaszUKS OPP Toruń1885N:61
2167I++Baranska, MonikaKSz SKOCZEK TROJAŃSKI1885N:10
2168IWójcik, Bogumił Spartan Lublin1885N:1017
2169IISadlak, RafałLKSz Lublin 1885N:419
2170I++Tomaszewska, LuizaMCKiS Jaworzno1884N:36
2171II+Weichhold, ŁukaszStrzelino 1884N:34
2172I+Pacak, Patrycja 1884N:45
2173IIKolesiński, MateuszKS 64 Zielona Góra 1884N:52
2174I+Starzyński, Waldemar BKS Chemik Bydgoszcz1884N:249
2175ISzalko, MaciejARKADIA Otwock1884N:26
2176II+Milewski, Karol Wasilków 1884N:50
2177IKról, Marcin UKS Smecz Konin 1883N:182
2178IIRzeszut, AndrzejTG Sokół Mielec 1883N:37
2179IKlimek, Piotr UKS Rodło Opole1883N:65
2180ISzmaciński, Slawomir Łódź 1883N:119
2181IIBartnicki, Marcin MTSZ Mińsk Mazowiecki1883N:22
2182IIBronowicki, Krzysztof OKSiR Wisznia Mała 1883N:22
2183I+Pyzio, Amelia UKS przy SP 8 Chrzanów 1883N:518
2184IMoryson, Adrian MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1883N:47
2185ICzarnota, Jarosław UKS Wda Lipusz1883N:132
2186IMichalczuk, Krzysztof SSz Szachpol Łuków1883N:67
2187ISzatkowski, Jerzy Szczecin1883N:27
2188CMFiszer, Bartosz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1883N:130
2189II+Rutkowski, PiotrŁódź 1883N:23
2190kDomaradzka-Żyła, Anna WKSz HETMAN 1882N:49
2191IDoliński, PiotrPKS Wiatrak Bydgoszcz 1882N:164
2192IKarwacki, Piotr SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1882N:173
2193IWitczak, JakubII LO w Gorzowie Wlkp.1881N:54
2194IKubanowski, Ryszard Częstochowa1881N:31
2195kKowara, Magdalena KU AZS PWSZ Zamość1880N:117
2196II+Szczuraszyk, JarosławMUKS MDK Śródmieście Wrocław1880N:74
2197IGajdamowicz, PatrickMUKS MDK Śródmieście Wrocław1880N:42
2198ISycz, Wacław PUKS Karolina Tarnów 1880N:376
2199IIISpodzieja, SylwesterOKSz Społem Opole1880N:27
2200IICzajka, WojciechKU AZS UMCS Lublin1880N:240
2201II+Mątewski, Marcin MKS EMDEK Bydgoszcz 1879N:61
2202kGołda, Sebastian KKSz Kraków1879N:635
2203IPlotecki, Jan Tarnowskie Góry1879N:39
2204IWoźny, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1879N:28
2205CMBukowski, Rafał1879N:59
2206IReichel, Łukasz1879N:94
2207I++Jurkiewicz, JoannaUKS Zawisza Kolbudy 1879N:7
2208IBaran, DawidMLKS Ostródzianka Ostróda 1878N:39
2209IZbrzeski, Piotr KS Entropia NZSPW Warszawa1878N:179
2210IIBudnicki, Maciej; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1878N:23
2211II+Kiolbasa, DamianPolitechnika Białostocka 1877N:9
2212I++Michalska, MartaLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1877N:10
2213II+Adamczyk, PawełGimnazjum w Lipnicy Wielkiej1877N:32
2214IKwiek, Janusz UKSz Hetman Warszawa1877N:26
2215IFilak, RyszardStowarzyszenie Nasz Rymanów1877N:18
2216IJeziorny, JanuszWKSz 1938 Włocławek 1877N:92
2217IIRosłon, OskarUKSz Skoczek Choszczno1877N:73
2218IIWojtowicz, Wojciech Piastów1877N:92
2219II+Marchlewicz, ArturUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1876N:113
2220IIWoźniak, AdamMUKS MDK Śródmieście Wrocław1876N:27
2221ISkiba, KrzysztofTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1876N:190
2222IWalkowski, MiłoszI LO Leszno 1876N:219
2223IIZabuga, MaciejLO nr 3 1876N:93
2224IPańczak, TomaszMKS POLONIA II Przemyśl1876N:41
2225IRzeszowski, Dominik UKS Czternastka Warszawa1876N:233
2226IIKołaczyński, JerzyKLIM UKSz Gambit Starachowice 1876N:70
2227IIHatlapa, SebastianCzęstochowa1876N:22
2228IIPękała, AdamRadzyńskie Towarzystwo Szachowe1876N:52
2229IIIIwancewicz, Mieczysław Kamień Pomorski1876N:73
2230IIZiółkowski, Andrzej KANCELARIA NOTARIALNA Ostrów Wlkp1876N:87
2231IBiałowąs, IngaI LO Przemyśl1875N:75
2232IPodolski, MarcinGKSz Hetman Pilzno1875N:32
2233IMiszkieło, Bartosz WKS Kopernik1875N:91
2234IRogalski, Krzysztof ŁKS Szach-Centrum Łódź1875N:48
2235I++Rychlik, Bogdan SCS SOKÓŁ CHORZÓW1875N:136
2236IŻebracki, JarosławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1875N:158
2237IWegner, Jacek KTS Kalisz1875N:68
2238IIZalewski, DanielKS Legion Legionowo 1875N:52
2239IISkonieczny, RafałMCKiE Malbork 1875N:104
2240IIKurek, DominikUKS Czarny Koń Olkusz1875N:157
2241kFrej, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1874N:139
2242II+Krzempek, KrystianCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1874N:27
2243IIIKilian, Mariusz Klub Szachowy Kana Tarnów1874N:221
2244IKacprzak, KacperBKS Chemik Bydgoszcz1874N:180
2245I+Goraj, BarbaraUKS Czarny Koń Olkusz1874N:169
2246IIRadziejewski, TomaszLUKS FENIKS Mrocza1873N:37
2247IIOlszewski, Paweł MGLKS Parnas Oława 1873N:74
2248kWiewióra, MichalinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1873N:307
2249I++Czarnecka, LidiaUKS Skoczek Elbląg 1873N:137
2250IIKowalczyk, MichałKSz Gryf Szczecin 1873N:131
2251I+Depta, Anna 1873N:32
2252IWronicz, Stefan Warszawa1873N:68
2253IBłaszczuk, Agnieszka UKS Korona Gdańsk1873N:113
2254IGałaszewski, PatrykIII L.O. Suwałki 1872N:46
2255II+Ochman, Sebastian UKS Dziewiątka Sieradz 1872N:31
2256I++Kozubal, Aleksandra TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1872N:248
2257II+Trofimiuk, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok1872N:84
2258IIIGrochot, RyszardKKSz Kraków1872N:249
2259II+Iwańczuk, KrzysztofMKS AGROS Chełm1872N:52
2260IIWojcieszyn, Łukasz LKSz Lublin 1872N:913
2261I++Barburzyńska, MagdalenaWKSz GANT HETMAN1871N:14
2262I++Gola, KarolinaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1871N:7
2263IJopek, KrzysztofSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa G.1871N:97
2264IIGraczyk, Konrad Uniwersytet Śląski w Katowicach 1871N:26
2265I++Panek, Tadeusz1871N:280
2266IPędrak, PaulinaGKSz Hetman Pilzno1870N:222
2267kDwilewicz, AgataKSz Polonia Wrocław1870N:233
2268I++Szczecina, KamilChTS Chorzów 1870N:93
2269I++Krzywda, MałgorzataLZS Victoria Chróścice1870N:22
2270IMikuła, MichałMKSz GRYF Dębica 1870N:133
2271IOlszewski, JerzyGKS Gorzyce Wlkp. 1870N:29
2272IIMałyska, Piotr LUKS Lubartów1870N:48
2273IIBłach, Krzysztof Katowice1870N:14
2274IRybka, Martin UKS Ognisko Rydułtowy1869N:101
2275ITchórzewski, Kazimierz KS DORS Ruda Śląska 1869N:534
2276II+Dobrzański, KrzysztofLKS Olszanica 1869N:15
2277IKurowski, Andrzej TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1869N:54
2278IPietrucha, JarosławIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1869N:110
2279II+Rosiński, RadosławKSz Sulechów 1869N:102
2280IIIKurz, AdrianMDK Wągrowiec1869N:22
2281ITylenda, KrzysztofKSz. Hańcza Suwałki 1868N:210
2282II+Piwowarczyk, ArkadiuszMAT Myślenice1868N:180
2283IAnglart, Edward UKS Szach Wolsztyn1868N:79
2284II+Tabaczka, Jerzy SSz Pocztowiec Bydgoszcz1868N:213
2285II+Maczioszek, OliwerUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1868N:49
2286II+Zychowicz, Marcin MTSz Mińsk Mazowiecki1868N:27
2287IIKaliszuk, Kamil UKS Hetman Częstochowa 1868N:129
2288IŚwider, Paweł GKSz Kornuty Gorlice1867N:53
2289II+Kozłowski, Andrzej Okręgowa Izba Lekarska w Białymstoku1867N:228
2290II+Gałkowski, LechUKS Centrum Tczew 1867N:12
2291II+Rombel, Marek 1867N:30
2292IIBrodowski, MichałIAS Olsztyn 1867N:28
2293I++Krupa, Anna MKSz Rybnik 1866N:22
2294IIKaczor, Mateusz LUKKS Kielce1866N:13
2295IICzoch, KarolUKS Zadrna Kamienna Góra 1866N:127
2296ISkowron, MateuszTMS Roszada Gliwice 1866N:31
2297kSpicak, Krzysztof MAZSzach w Warszawie1866N:210
2298ILiszek, Krzysztof 1866N:233
2299IIPatla, BartoszSzprotawa 1866N:64
2300ILipinski, Dariusz Raszyn Poznań1866N:56
2301IKopacz, Przemysław KGL Szarotka Wadowice Górne1866N:25
2302ISikora, RafałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1865N:51
2303II+Borukało, ZdzisławLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1865N:37
2304kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 1865N:21
2305kCzarniecka, Aleksandra1865N:205
2306I++Temel, JanStI EUROBESKIDY Łodygowice 1865N:196
2307kDyląg, Emilia1865N:397
2308IMaciejewski, KamilŁKS Szach-Centrum Łódź1865N:195
2309II+Jankowski, Maciej LKS Sanovia Lesko 1865N:54
2310IKulesza, AndrzejTS Wisła Kraków 1865N:244
2311IIFlisiak, PiotrInstytut Pamięci Narodowej 1864N:56
2312I++Ogonowska, Katarzyna WIEŻA PĘGÓW 1864N:14
2313IKaczmarek, Alicja LKS Piast Śrem 1864N:51
2314IIKreja, PawelUKS Dziwna Dziwnów 1864N:44
2315INocek, DawidMCKiS Jaworzno1864N:35
2316IIPulut, AndrzejKatowice1864N:27
2317IPolek, MarekKKSz Kraków1863N:84
2318I++Huchwajda, KatarzynaKS KORONA Zakrzewo1863N:48
2319IOleszek, Maciej XIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1863N:40
2320IMadej, RomanMKS KSOS Kraków1863N:112
2321ISawicki, Wojciech 1863N:103
2322ITheuss, TomaszMLKS Krajna Sępólno Kr. 1863N:46
2323IIPilarski, Dawid Politechnika Opolska1863N:19
2324IPiasecki, TomaszPrabuty 1863N:27
2325IIMurawski, Jacek KSz Start Elbląg 1863N:17
2326I+Skurzak, Joanna ZMCh Polska YMCA Warszawa 1863N:6
2327IKowalczyk, MateuszLKS PARK Starzenice 1862N:40
2328IPietraszko, Jakub Biały Król Wisznia Mała1862N:216
2329I++Rykała, Monika MTSz Mińsk Mazowiecki1862N:203
2330IIDaczkowski, Mirosław Włocławek 1862N:61
2331IIOstręga, Przemysław KSz Start Elbląg 1862N:71
2332IIHinc, PawełRaszyn Poznań1862N:37
2333IIKonstanczuk, Jaroslaw LUKSz Orient Sokółka1862N:158
2334IIZięborak, ŁukaszKS Cracovia 1906 Kraków1861N:21
2335IIMuszyński, MaciejPSSz Pszczyna 1861N:17
2336IDuszenko, Michał WKSz GANT HETMAN1861N:44
2337IIRadziwonowicz, AndrzejMońki1861N:148
2338II+Sroka, SławomirUKS Hetman Koronny Trzebinia1861N:290
2339Dołkowski, EdwardCzaniec 1861N:7
2340I++Kozaczyńska, AleksandraSG-H Warszawa 1860N:117
2341IPilarski, TomaszTS-R Hetman Konin 1860N:326
2342INisztuk, Michal Słupsk 1860N:62
2343II+Grochulski, Krzysztof Mazowiecka IL1860N:54
2344IKamiński, MariuszStowarzyszenie AS Płock1860N:21
2345IIStrykowski, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 1860N:47
2346II+Żurek, Dariusz 1860N:39
2347IMąkosa, Angelika 1859N:18
2348IMichalak, AugustynOTSz Ostrów Wielkopolski 1859N:17
2349IBil, PiotrLKS Ujkowice1859N:89
2350IIKrasa, Kasper KS Roszada Żory1859N:21
2351IWysocki, MateuszSP 5 Skierniewice 1859N:190
2352I+Szulgacz, MaciejPKS Wiatrak Bydgoszcz 1858N:46
2353IZgoda, Damian MKSz GRYF Dębica 1858N:169
2354INowicki, PiotrKS 64 Zielona Góra 1858N:67
2355IMaj, Kornel UKS Ognisko Rydułtowy1858N:39
2356ISudolski, Sylwester KSz ODRODZENIE Kożuchów 1858N:24
2357II+Matuszczyk, Mateusz TS Kuźnia Rybnik 1858N:120
2358IBorkowski, Adam UKS MDK Otwock1857N:41
2359IStachańczyk, Stanisław1857N:158
2360IISlavov, WiktorUKS KSM Tęcza Kościan 1857N:16
2361IIZajączkowski, Gwidon WZSN Start Wrocław IV1857N:30
2362IJasiak, Filip MSKS GAMBIT Tarnowiec 1857N:30
2363I++Filipska, MajaUKS MDK GDYNIA1857N:333
2364I++Glapa, Anna ILO Leszno1856N:183
2365IKurnicki, Mateusz I LO Białystok 1856N:254
2366IIRokita, Mirosław Lublin1856N:77
2367kKonopacka, MartynaMCKiS Jaworzno1855N:123
2368IIKałwik, MateuszZSO Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1855N:27
2369ISikorski, TomaszKSz Skoczek Siedlce 1855N:117
2370II+Wolski, JaroslawLKS Lotos Jabłonna 1855N:40
2371II+Gryglewicz, Tadeusz Zryw Słupsk1855N:11
2372IKról, Rafał Politechnika Śląśka Gliwice1855N:55
2373IBobecki, TadeuszIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1855N:46
2374IBanach, Jakub UKS Korona Gdańsk1855N:248
2375IIPtaszek, PrzemysławSt Pokój OPP w Pokój1855N:52
2376ISzydłowski, Wiktor 1855N:33
2377IIMaterniak, Aleksander KS Komunalni Sanok1855N:55
2378IISzczepanik, Kazimierz ZK Nysa 1855N:119
2379IGraczyk, NataliaKSz HETMAN Katowice 1854N:62
2380IJarzębowski, KacperUKS Czternastka Warszawa1853N:124
2381kByrka, Joanna LKSz GCKiP Czarna 1853N:28
2382ISobolewski, Bartosz KKSz Kraków1853N:7
2383IINadkierniczny, KrzysztofŁobez1853N:13
2384II+Pisarski, HubertSRSDiM Węgrów 1853N:45
2385Ivanov, Vladimir A. Khmelnitskyi1853N:6
2386IIGołębiewski, Grzegorz Kraków 1853N:14
2387IDrabek, Jan KKSz Urania Krosno1852N:129
2388IRadwan, Jan Ponikiew1852N:38
2389IFilipek, Halina UKS Rotmistrz Grudziądz1852N:28
2390IKrasiński, Mateusz 1852N:119
2391IMarkiewicz, CzesławKlub Szachowy Kana Tarnów1852N:172
2392II+Hałubiec, PiotrSDK Wieluń 1852N:84
2393IIRaszkiewicz, JacekLKSz Caissa Lubsko1852N:13
2394Szczur, StanisławPuck1852N:40
2395IKijania, Jozef1852N:30
2396kKopica, Paulina UKS Rodło Opole1851N:176
2397IWitusik, JerzyGKSz Kornuty Gorlice1851N:35
2398II+Sikora, TomaszUKS KSM Tęcza Kościan 1851N:17
2399IKołoczek, Maciej UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój1851N:60
2400IKlimczyński, Kazimierz LKS Orzeł Wysoka 1851N:17
2401ISzymański, Jan Sierpc1851N:166
2402IKobiela, MarekPawłowice1851N:138
2403IWodas, Paweł Bolesławiec1850N:22
2404IIRozmus, Marek MGLKS Parnas Oława 1850N:14
2405II+Grzenkowicz, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1850N:27
2406IIRudnicki, WojciechWKSz HETMAN 1850N:11
2407IPietraszewski, JarosławTS Wisła Kraków 1850N:77
2408IKupsik, JoannaASSz Lipno Stęszew 1849N:118
2409I+Sawczuk, Czesław 1849N:37
2410II+Bubas, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1849N:54
2411ISzaro, MariuszStowarzyszenie Nasz Rymanów1849N:42
2412I+Borkowska, ZuzannaMKS EMDEK Bydgoszcz 1848N:245
2413IKaluszynski, AndrzejLKSz Lublin 1848N:792
2414IISołoducha, OlafMKS POGOŃ Prabuty1848N:13
2415II+Dudek, RomualdDwie Wieże Dzierżoniów 1848N:43
2416IDuplaga, Zbigniew Stowarzyszenie Nasz Rymanów1847N:18
2417IPuszkarek, KamilUKS Szach Gryfice 1847N:22
2418IIMerta, Robert OKSz Społem Opole1847N:165
2419IProkopczuk, AntoniKKSz SZACH Kędzierzyn-Koźle 1847N:37
2420IAdamczyk, Piotr UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1847N:106
2421IIBabij, Robert Wrocław1847N:183
2422IIDobosz, KacperUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1846N:142
2423IMJanik, Igor UKS Hetman Elbląg1846N:11
2424ICzaplak, ŁukaszMKS MOS Wieliczka 1846N:12
2425IIKozakow, Mikołaj UKS Czternastka Warszawa1846N:92
2426IHryszkiewicz, MarcinWyszków1846N:47
2427I++Hrymowicz, ArturUKS Trzydziestka Olsztyn1846N:142
2428IISiwek, MateuszRadzyń Podlaski1846N:11
2429II+Wojtacha, Piotr MCKIE Malbork 1846N:180
2430IIIJurkowski, Adam Dąbrowa-Górnicza1846N:15
2431IISroka, Rafał Strzelin1846N:30
2432I+Stodolnik, Alicja AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1845N:16
2433ISokołowska, AnetaMTS Kwidzyn 1845N:34
2434I+Hołownia, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1845N:138
2435ITrembowiecka-Wysota, Aleksandra KSz HETMAN Koszalin 1845N:700
2436I++Pająk, Jakub KSz Skoczek Trojański1845N:32
2437INiemier, Hubert KS Korona Zakrzewo1845N:151
2438IIWalczak, Konrad MKS Polonia Przemyśl 1845N:33
2439IOpolski, Wojciech Raszyn Poznań1845N:40
2440IWójcik, Wiesław 1845N:80
2441IISachryn, Krystian Świnoujście 1845N:18
2442IIKuźmicki, Marek1845N:44
2443IIDomowicz, KonradWKSz 1938 Włocławek 1845N:40
2444ILesień, Przemyslaw AZS Poznań 1845N:84
2445IRadzicki, Wiesław1844N:98
2446II+Lisiecki, Robert1844N:100
2447I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1844N:901
2448IISzymański, Marek AZS UMK Toruń1844N:27
2449IIDyjor, Adam Świdnik1844N:71
2450IIRogóż, Tomasz UKS Hetman Częstochowa 1844N:8
2451IWojdak, Jan LKS CHROBRY Gniezno 1844N:83
2452ISzulc, FilipI LO Suwałki 1843N:88
2453IIStudent, Patryk GKS Gwarek Ornontowice1843N:21
2454I+Rapiej, Andrzej LKSz Caissa Lubsko1843N:62
2455IILaski, RafalSzczecin1843N:12
2456II+Nowacki, KrzysztofMKS EMDEK Bydgoszcz 1842N:53
2457I++Dadełło, Aleksandra KSz Polonia Wrocław1842N:69
2458IKostowski, AndrzejKS DORS Ruda Śląska 1842N:44
2459II+Podgajny, AdamDom Finansowy DF1842N:61
2460IIGrabowski, JanOdra Słubice 1842N:11
2461IPycka, Zbigniew Siedlce 1842N:88
2462II+Drożdżyński, Arkadiusz KSz LECH-WSUS Poznań 1842N:218
2463II+Pilarski, Piotr Rogoźno1842N:31
2464IIPiotrzkowski, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1842N:9
2465ICiesielski, Wiesław1842N:33
2466IICimicki, DariuszBiałystok1842N:26
2467IILaskowski, PiotrKS LogIN Skierniewice 1842N:38
2468IWziatek, MarekLublin1842N:35
2469IIGolimowski, PawełMPZSzach Kraków1842N:23
2470kGóra, Antonina I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego Puławy1841N:172
2471II+Łambucki, ŁukaszMKS Pogoń Oleśnica1841N:30
2472II+Cybulski, Marek UKS Szach-Mat Syców1841N:7
2473I+Mykhaylyak, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1841N:176
2474IBąchór, TomaszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1841N:140
2475II+Wróbel, DariuszUKS SP1 Leżajsk1841N:97
2476INapierała, MalgorzataMAŁGORZATA NAPIERAŁA Poznań1840N:27
2477ILichorad, Mateusz SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1840N:120
2478IIChoiński, AndrzejKSz Maraton Łomża 1840N:41
2479IJuszkowski, Kamil KSz Maraton Łomża 1840N:28
2480IIDzieszko, Łukasz Suchowola 1840N:9
2481I++Pęśko, Tomasz UKSz Hetman Warszawa1840N:20
2482IIJastrzębski, KonradWKSz Wołów1839N:6
2483II+Iwanicki, Ryszard LKS Olszanica 1839N:15
2484IKojder, TomaszKSz Gambit Przeworsk1839N:158
2485IByliński, Grzegorz GZSN Start Gorzów Wlkp.1839N:249
2486IIIZieba, Robert LKS Zarzewie Prudnik1839N:98
2487ICzepczyński, Bogusław 1838N:128
2488IJanus, RadosławLKSz GCKiP Czarna 1838N:6
2489IIDunaj, Konrad Żary 1838N:41
2490II+Szymański, Karol KSz Gryf Szczecin 1838N:13
2491IIGajewski, Jacek Katowice1838N:200
2492IISzymanowski, Igor UKS Gedanensis Gdańsk1837N:99
2493ISieklucki, Adam MUKS Stoczek 45 Białystok1837N:21
2494IBąk, StanisławUKS SP 1 Brzozów 1837N:30
2495IMalecki, Janusz SKS SMOL - BUD Giżycko 1837N:18
2496IIGoławski, Mariusz1837N:38
2497IIKujawski, Dawid Włocławek 1837N:52
2498IIMencfel, ArturWKSz HETMAN 1836N:30
2499kŚwięch, JoannaLKSz GCKiP Czarna 1836N:191
2500II+Mikołajczyk, Radosław LKS Chrobry Gniezno 1836N:14
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)