ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12425);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
11001VMadej, JakubGimnazjum Nr.1 Mszana Dolna 1217N:6
11002IVPogorzelska, Karolina LO XII Olsztyn1217N:8
11003IVMarcinkiewicz, Paweł UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1217N:26
11004VPiątek, Patryk Głogów Młp.1217N:6
11005IVKuczyńska, Maria Nowa Wieś1217N:7
11006VBąk, Nikodem Czarna Sędziszowska1217N:4
11007IZiobrowska, MajaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1217N:22
11008IVFindysz, Emilia UKS SZACH-MAT Przemków 1217N:6
11009IIIBania, DawidOgnisko TKKF w Dobczycach 1217N:5
11010IVRatajczak, Milena ZSO Włoszakowice 1217N:5
11011VTomczykowski, PawełLKS Chrobry Gniezno 1216N:9
11012IVWolanin, Mikołaj MKS MOS Wieliczka 1216N:7
11013IVStępień, Igor UKS Caissa Warszawa 1216N:43
11014IIINiedźwiedź, AlicjaKS Komunalni Sanok1216N:20
11015IVKapeliński, ZygmuntLKS Chrobry Gniezno 1216N:289
11016VCichowski, Marcin SP1 Sokołów Podl. 1216N:5
11017VFilip, Szymon SP-05 1216N:21
11018IIIPiaskowska, AnnaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1216N:29
11019VŁojek, Damian1216N:5
11020VSkrabalak, JakubKatolickie Gimnazjum Żary1216N:9
11021Najbuk, Marek SP 4 Białystok 1216N:17
11022IVKamińska, NataliaUKS Refleks Gościno1216N:18
11023IVBrożyna, MarianMAT Myślenice1216N:4
11024IVTkocz, Oliwia Czyżowice1216N:16
11025IVMrzygłód, MikołajTKSzach Tarnobrzeg1216N:51
11026IIIBiałowąs, Maria UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1216N:21
11027IVMichael, JanMUKS MDK Śródmieście Wrocław1216N:6
11028IVWasilewski, Jakub SP 2 Mszana Dolna 1216N:9
11029VGierczak, GrzegorzMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1216N:6
11030IIICerajewska, Agata UKS ZSO Włoszakowice 1216N:4
11031IVPająk, Maksymilian UKS Magnus Rzezawa1216N:18
11032VGontarz, JakubUKS Lider 1216N:3
11033VTopór, Patryk1216N:5
11034IIISobierajska, BarbaraUKSz Hetman Warszawa1215N:12
11035IIISzpunar, Anna 1215N:5
11036IVLawera, Konrad1215N:7
11037VJarosz, WiktorZSP Stalowa Wola1215N:10
11038VPiszczek, Stanisław1215N:9
11039IVBrożyna, Julia SP Masłów 1215N:12
11040IVŚledź, DawidSP nr 4 Suwałki1215N:10
11041VWojciechowski, Szymon Ksz Jelonka Jelenia Góra 1215N:4
11042VKsiążek, ArkadiuszRzKSz Rzeszów1214N:9
11043IVCyran, Kacper Gimnazjum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II1214N:9
11044IIIPiróg, Mikołaj SKS Orlik Brzeg - PG 3 Brzeg 1214N:9
11045IVKurlus, Miłosz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1214N:4
11046IVMałysa, JustynaGimnazjum Wieliczka 1214N:8
11047IVOchał, Krzysztof Gimnazjum Wielopole Skrzyńskie 1214N:4
11048VKorcyl, Tadeusz 1214N:8
11049IVRudkiewicz, Maciej Caissa Pion Zielona Góra1214N:9
11050IIIMarzec, Tymon KKSz Kraków1214N:174
11051Stanek, Michał Połomia1214N:6
11052VPoryziński, Szymon Płońsk1214N:3
11053Kasprzycki, GrzegorzTrzemeśnia 1 1214N:2
11054VLange, Wojciech UKS Jedynka Bełchatów 1214N:6
11055IVManaj, OlgierdLipowo1214N:7
11056IVTaterka, Weronika SP 2 Kalisz 1214N:6
11057IVSłuchocki, MikołajKSz. Hańcza Suwałki 1214N:25
11058VPreisner, Filip Szkoła PodstawowaNr 1 Jasło 1214N:6
11059VGumulec, Mateusz1214N:10
11060IVPietrzak, Magdalena LKS Chrobry Gniezno 1214N:4
11061VBam, MateuszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1214N:6
11062IIISikorska, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1213N:29
11063IVSzczurek, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1213N:32
11064VMaj, JakubTKSz Tarnobrzeg 1213N:5
11065IIIBrzozowski, Wadim UKS TSz Zieloni Zielonka1213N:26
11066VOlesiński, Marcin1213N:4
11067VAluchna, MarekUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1213N:7
11068IVGrabka, Mateusz MKS MOS Wieliczka 1213N:2
11069IVWojda, Dawid1213N:4
11070VSzabaga, Jakub1213N:5
11071VPopiołek, Wojciech SP 2 Żnin II 1213N:9
11072IIISyczewska, Nina Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne w Strzelcach Opolskich 1213N:33
11073IVStężycki, Kamil ŻKSz Żary 1213N:18
11074VMilcarz, Mikołaj Gimnazjum nr 2 w Łukowie 1213N:8
11075IVKowalik, Anna SP nr 11 Suwałki 1213N:7
11076VMichalik, Piotr S P nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józef�1213N:14
11077IVSkorupiński, EmilUKS ZSO Włoszakowice 1213N:10
11078IVSkarzyński, Nataniel 1213N:6
11079VMałecki, Piotr Starachowice - parafia pw. MB Częstochowskiej1213N:27
11080IIIJaśko, Zuzanna Szkoła Podstawowa w Regulicach 1213N:88
11081Polak, PiotrUKS Hetman Częstochowa 1213N:6
11082IIINakaziuk, AleksanderSP 3 Międzyrzec Podlaski 1213N:18
11083IVJanocha, EwaGimnazjumDwujęzyczne Krosno1213N:4
11084VFabiańczuk, MateuszPUKS Fides Węgrów 1212N:9
11085VSłomka, Szymon Rybnik1212N:11
11086IIMierzyńska, Blanka UKS ZSO Włoszakowice 1212N:6
11087VZdunek, Mikołaj1212N:1
11088IVCzop, Katarzyna 1212N:5
11089VKruk, AdrianZSBi O Jarosław1212N:14
11090VBota, Dawid Zabrze1212N:2
11091VKurzeja, Szymon Tarnobrzeg1212N:10
11092IVKurdziej, Piotr Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1212N:26
11093VTurski, Jan DOM KULTURY KAMIENICA Bielsko-Biała1212N:5
11094VMaślanka, Paweł SZKOŁA PODSTAWOWA Drogomyśl 1212N:2
11095Smaza, Piotr1212N:10
11096VGuerin, Cyprian UKS TSz Zieloni Zielonka1212N:3
11097IVFilar, ZofiaKTS Kalisz1212N:4
11098VKoptyński, KacperSP Torki1212N:10
11099Kmieć, PatrykMCKiE Malbork 1212N:18
11100IIIRzeszowiak, Michał SP 3 Tarnobrzeg 1212N:9
11101VKołat, AntoniMUKS MDK Śródmieście Wrocław1211N:3
11102IVSurma, Wiktor MKSz Rybnik 1211N:12
11103Raźny, Dawid KSz Sulechów 1211N:5
11104VBaradziej, DawidKLIM UKSz Gambit Starachowice 1211N:9
11105IVFejdasz, Julia1211N:20
11106IVDąbrowski, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1211N:15
11107VKłapyta, WiktorSP8 Chrzanów 1211N:10
11108VLitera, AntoniGimnazjum Suszec1211N:9
11109IVWąsikowski, Marcin 1211N:1
11110VFranków, Nikodem 1211N:8
11111IIIHanulok, EwaKŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1211N:6
11112IVKasprzyk, Dominik Warszawa1211N:6
11113IVWysokińska, Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1211N:10
11114VStyrna, KonradSP 13 Jelenia Góra 1211N:3
11115IVTwardowska, DominikaKSz ORŁY Pleszew 1211N:4
11116IVBielawa, BartłomiejSulęczyno1211N:12
11117VRaubic, Jakub Bydgoszcz 1211N:8
11118IIKretowicz, DariaGKSz Kornuty Gorlice1211N:11
11119IIIRadwański, Oskar LKS Chrobry Gniezno 1211N:25
11120IVMakowska, Klara KSz Jelonka Jelenia Góra 1211N:10
11121VKrankowski, AdamUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1211N:5
11122IVJaśkiewicz, Oliwer UKS Jedynka Bełchatów 1211N:9
11123VBronka, KacperNASZACH Nowy Tomyśl1211N:5
11124IVKwieryng, DominikaM-GOK GAMBIT Ślesin1210N:12
11125Piasecka, Marta UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1210N:21
11126IVDziadzio, Katarzyna 1210N:6
11127IVPiśmienna, WeronikaSP 37 Białystok1210N:7
11128VPaszewski, Tomasz UKS Hetman Częstochowa 1210N:3
11129IVRychlak, Agata1210N:9
11130VBabieczko, Marcin 1210N:3
11131VChorzępa, Konrad Trzebuska 1210N:6
11132VGórecki, AdamKS DORS Ruda Śląska 1210N:6
11133Kultys, GabrielaUMKS Na Pięterku Poznań 1210N:10
11134IVNowak, Wojciech SP nr 48 Kraków1210N:2
11135VŻadkiewicz, Adam SP w Zabrzegu 1210N:6
11136VKonecki, Wiktor KS KORONA Zakrzewo1210N:3
11137VBiały, Bartosz UKS Czarny Koń Olkusz1210N:11
11138VWięcaszek, TomaszSP 95 kl.11210N:3
11139VKuczyński, Kamil Stara Kiszewa 1210N:6
11140VMarlica, Maciej KLIM UKSz Gambit Starachowice 1210N:2
11141IVCisek, Sebastian1210N:20
11142IVWszeborowski, IgorCiechanów1210N:7
11143VKwapisz, DominikLUKKS Nietulisko Duże1210N:3
11144IVŁach, Tomasz Rzezawa - parafia Trójcy Przenajświętszej i 1210N:33
11145VMęczyński, Michał1210N:5
11146IVGołędzinowska, Kamila UKS Pijarski KS 1210N:11
11147VPietrzyk, Szymon1210N:4
11148IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża1209N:20
11149VMularczyk, Maciej 1209N:2
11150VElegańczyk, JakubUKS Płomyk Nekla 1209N:4
11151IIStrugarek, ŁukaszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1209N:3
11152VPleban, Piotr UKS Hetman Puszcza Mariańska 1209N:16
11153VNorejko, Kamil1209N:10
11154IVDrzewoska, JuliaKatolickie Gimnazjum Żary1209N:4
11155II+Łukomski, Adam LZS Kordian Bliżyn 1209N:8
11156VRadzik, Jan Zamość1209N:2
11157VŁawrynowicz, Franciszek1209N:3
11158IIIMakowiecki, AlexKSz ORŁY Pleszew 1209N:4
11159Majgier, JakubSP2 Polkowice 1209N:6
11160VBochenek, Michał UKSz Ziemowit Złotów1209N:5
11161Wyszyński, Wojciech1209N:4
11162IIIDuszyńska, Julia 1209N:5
11163IVMaciążek, Jakub Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu1209N:14
11164VCzarnota, Bartłomiej ZSŁ Kraków1209N:2
11165IVNapiórkowski, Damian MLKS Nadnarwianka Pułtusk1209N:8
11166VStencel, JakubPolkowice 1209N:4
11167VCzerniawski, AndrzejSP nr 140 im.Kazimierza Jeżewskiego W-wa Radość1209N:2
11168IIGibek, JuliaKSz Odrodzenie Kożuchów 1209N:64
11169VSzewczyk, Jakub 1209N:6
11170VSkorupa, KajetanMikołów 1209N:2
11171VKarłowicz, AdrianSzkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie1209N:8
11172VChamier-Cieminski, ŁukaszWSD Gdańsk, Arch. Gdańska 1209N:8
11173VWandzel, MateuszPrabuty 1209N:6
11174IIKrawczyk, Maria Sygnity 1208N:70
11175IVKapica, Elżbieta LUKS Tempo Ożarów 1208N:9
11176Plaza, JakubLiceum Ogólnokształcące Nr 2 Dr 21208N:19
11177Wojtkowski, Marcin1208N:4
11178IVRówny, Jakub SP Zaręby Kościelne 1208N:11
11179VRyś, Maciej1208N:3
11180VĆwiąkała, Jan1208N:8
11181IVAugustyniak, Szymon KSz GAMBIT MDK Świdnica1208N:2
11182VGrynkiewicz, PiotrCzarna Białostocka 1208N:16
11183IVŁukasik, Justyna Skierniewice1208N:22
11184IVMacura, Krzysztof SSz Olimpia Goleszów 1208N:41
11185IVPastuszka, Maja KS AZS Wratislavia1208N:10
11186IVSuchecka, Zofia 1208N:15
11187IVGruszczyńska, Antonina OTSz Ostrów Wielkopolski 1208N:15
11188IIPietryk, HannaUKS SP3 w Bogatyni1208N:11
11189IVKleinowska, BlankaKSz Jelonka Jelenia Góra 1208N:10
11190IVGórska, MarcelinaSTMGK Strzelce Krajeńskie1208N:8
11191IVTarnowski, Aleksander UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1208N:8
11192IIIPolakiewicz, Blanka UKS Czarny Koń Olkusz1208N:58
11193IVWoszczyk, Julia UKS Piątka Wieluń 1208N:10
11194Słomowicz, Maciej1208N:5
11195VBrzychcy, Jakub UKS Płomyk Nekla 1207N:4
11196IVRogala, FranciszekUKS Smecz Konin 1207N:6
11197VSzczepański, MikołajSzkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc1207N:2
11198IIIWalasek, MariaUKS Gambit Świebodzin1207N:23
11199IVBłahut, DariaSP1 Koszalin1207N:15
11200VBochenek, Michał 1207N:4
11201VBekier, Tomasz1207N:7
11202VKleszko, OskarKKSz Urania Krosno1207N:10
11203VSztabinski, Maksymilian SP Stary Folwark1207N:9
11204IVRapacz, Łukasz MKSz DIAGONALIA Imielin 1207N:44
11205IIIHarpula, BartłomiejSP 62 Kraków - I 1207N:9
11206IVMidura, Hanna Oddz.G.nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej Józef&#1207N:5
11207IIIZdzieszyński, DawidKSP im. MBM Białystok1207N:17
11208VKoźbiał, Jakub1207N:5
11209VŁada, Wojciech KSz Jelonka Jelenia Góra 1207N:9
11210VStefaniak, KarolŁódzka Szkoła Szachowa 'Krzyś"1207N:6
11211VKujawski, Mateusz KSz ORŁY Pleszew 1207N:5
11212VTrusewicz, RemigiuszKsz Jelonka Jelenia Góra 1207N:2
11213Raczkowski, Filip SP Zagórz1207N:6
11214IIIMęczkowski, DominikKSz Maraton Łomża 1206N:30
11215VLewandowski, NorbertUKS Płomyk Nekla 1206N:5
11216VPiwowski, TomaszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1206N:3
11217VDobbek, Mateusz CKiB Brusy1206N:5
11218Szweda, Kamil 1206N:9
11219VPardo, Marcin 1206N:33
11220VDomagalski, Kacper1206N:3
11221VZygmunt, JakubUMKSz Jaćwież Suwałki1206N:11
11222VGrodzki, MateuszG Katolickie w Łomży1206N:15
11223VGodz, Daniel1206N:61
11224VCzernicki, Kacper Twierdza1206N:9
11225VŁomzik, Dominik1206N:5
11226IVMendzelewski, Michał UKS Płomyk Nekla 1206N:5
11227IVKozłowska, Aleksandra1206N:43
11228VManijak, Szymon 1206N:1
11229VJanas, Igor Szkoła PodstawowaNr 1 Jasło 1206N:6
11230VŚnieżek, Patryk SP Lesko1206N:5
11231IISivickis, KorneliaUKS OPP Toruń1206N:10
11232IVGajewski, Bartosz UKS GOK Zduny 1206N:11
11233IVJasik, JerzyHetman Krapkowice 1206N:3
11234IVJach, Adrian1206N:1
11235IVSuder, Maciej MAT Myślenice1206N:8
11236IIIWawryszczuk, MalwinaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1206N:37
11237VCikoto, Krzysztof WKSz Hetman Wałbrzych1206N:9
11238Etel, SzymonSP 6 Białystok 1206N:4
11239VRutkowski, FilipSP 124 Warszawa Falenica1206N:7
11240IVLaskowski, Wojciech KKSz Kraków1206N:48
11241VStarmach, Filip PS9 Chrzanów 1206N:2
11242VKowalczyk, Tomasz SP 1 w Józefowie im.Olofa Palmego1206N:10
11243VWroński, Łukasz 1206N:4
11244VMrozewski, PiotrMściszewice1206N:5
11245Pyrek, Nikola Pietrzykowice 1206N:9
11246IVSalawa, Zuzanna MKS MOS Wieliczka 1205N:20
11247VNawrocki, MikołajLKS Chrobry Gniezno 1205N:48
11248Kołakowski, DawidKlasa 5b1205N:4
11249VWiktor, HenrykLimanowa1205N:4
11250VKijanka, Patryk 1205N:3
11251IVPrzybylska, Zofia Kraków - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jez1205N:10
11252IVSuder, ZofiaMAT Myślenice1205N:9
11253VMuller, Kacper1205N:9
11254VNowak, Maciej 1205N:5
11255VGorlach, Krzysztof1205N:7
11256VJakubczak, MaksymilianKS DORS Ruda Śląska 1205N:10
11257IIPotyra, Jan MKSz Rybnik 1205N:18
11258IIIMakarec, Anna SP 1 Białystok 1205N:39
11259IVCabak, MichałAKS Mikołów 1205N:25
11260IVBrzyszkowski, RobertMKSz Rybnik 1205N:54
11261IVHapoń, Piotr LUKSz Orient Sokółka1205N:12
11262IVMatysik, MagdalenaLukks Kielce1205N:7
11263VSkibicki, Oskar Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1205N:4
11264VDeptuła, Karol UKS TSz Zieloni Zielonka1205N:3
11265VWierzbicki, Maksymilian Warszawa1205N:9
11266Kalinowska, AleksandraNowy Staw 1205N:6
11267IVPuda, Barbara Strumień 1205N:15
11268IVJóźwicka, Emilia1204N:11
11269Ślepko, Paweł 1204N:6
11270IIIPsyk, WeronikaKSz Piątka Skierniewice1204N:24
11271IVSymbor, WiktoriaUKS Korona Gdańsk1204N:7
11272VGlińska, Zuzanna 1204N:6
11273IVDzikowska, Anna ŁKS Szach-Centrum Łódź1204N:8
11274VPenar, Nikola Team I Jedlicze 1204N:18
11275IVHotała, JanMUKS MDK Śródmieście Wrocław1204N:25
11276VNajda, Damian Akademia Szachowa Gliwice 1204N:10
11277IVBaszczyński, KacperKSz ORŁY Pleszew 1204N:10
11278IVSałapat, Michał SP6 Zamość1204N:5
11279VCzypionka, MateuszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 1204N:16
11280IVDoskocz, Dominika KS AZS Wratislavia1204N:16
11281IVDudzik, Martyna PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE KRZESZOWICE1204N:3
11282Yaroshyk, OksanaLublin1204N:11
11283VGontarz, Marcin UKS Lider 1204N:5
11284VBagniewski, Dominik UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1204N:4
11285IVRadzimski, KrzysztofKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1204N:9
11286IVDziewulski, Jakub LUKS Lubartów1204N:11
11287IVŁuszczyk, Aleksandra Klub Szachowy Kana Tarnów1204N:37
11288VWaluś, Piotr Gimnazjum w Kozach1204N:3
11289IIIKaszuba, AndrzejKS DORS Ruda Śląska 1203N:286
11290VBanyś, Filip UKS Pałac MłodzieżyKATOWICE1203N:4
11291VMatusiak, Jakub 1203N:17
11292VZamirski, Patryk1203N:3
11293VŻulewski, Jacek1203N:3
11294Matlak, Jakub Rybnik1203N:11
11295VRyś, PawełMLKSz Myślenice1203N:5
11296VJaworek, KrzysztofSzkoła Podstawowa w Nawsiu 1203N:6
11297VSzabat, Michał Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku 1203N:3
11298IIISerwiński, Arkadiusz Rzeszów1203N:9
11299VŻarski, Mikołaj Szkoła Podstawowa w Ropience 1203N:6
11300VSzutenberg, Dominik Gdańsk 1203N:4
11301Kulik, MarekWola Osowińska 1203N:7
11302VKamiński, Piotr1203N:3
11303VBąkowski, MarceliKKS Ormuzd Kartuzy1203N:3
11304IVRado, Marek RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1203N:11
11305IVKuczmik, Paweł PSSz Pszczyna 1203N:34
11306VJanikowski, Mateusz Dąbrówka1203N:12
11307VTański, Gustaw II LO Leszno1203N:5
11308IVWyskiel, JuliaL-UKS Burza Rogi1203N:13
11309IIISieńczewski, Mariusz Uniwersytet Łódzki1203N:4
11310VBejster, Marcin 1203N:17
11311IVPioskowik, MalwinaMKSz DIAGONALIA Imielin 1203N:6
11312VTokarzewski, BartłomiejSP 7 Cieszyn1203N:6
11313IVSowa, AnnaSzkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1203N:5
11314VGryczewski, Jan Lipno 1203N:9
11315IVKraśniewski, Oskar UKS Korona Gdańsk1203N:6
11316IVWawrzyniak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1203N:5
11317IVKiziulewicz, Aleksander UKS SZACH-MAT Przemków 1203N:6
11318VAndler, Filip LO Barcin 1202N:4
11319IVOsypiuk, Szymon UKS Gambit - Wesoła1202N:5
11320IVMarek, Kacper UKS AKME Sosnowiec1202N:2
11321VDawid, Patryk OTSz Ostrów Wielkopolski 1202N:17
11322VŻukowski, Antoni MDK-1 Bydgoszcz 1202N:9
11323VGrzech, Mateusz ILO 1202N:5
11324IIIGodzina, Robert Wędrzyn1202N:26
11325VIzdebski, Artur Hetman Łuków1202N:55
11326IVSzymańska, Konstancja1202N:7
11327Szostek, Jakub1202N:5
11328IVHausman, Marcin WKSz HETMAN Wałbrzych1202N:18
11329IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin1202N:3
11330VLeja, Jacek SP2 Żołynia 1202N:2
11331VMytych, Tymoteusz Łodygowice 1202N:30
11332VCieniawski, Paweł1202N:5
11333IVMorawiec, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 1202N:5
11334IVWołoszyn, Patryk UKS Orlik Rudnik n/Sanem1202N:9
11335VKurp, Leon1202N:7
11336VPacholarz, Konrad 1202N:7
11337VMarszałek, Mateusz 1202N:10
11338VWąs, Michał 1202N:2
11339VGórka, KonradMUKS MDK Śródmieście Wrocław1202N:6
11340IVCiołek, KarolGrojec1202N:4
11341VWtorek, Karol LUKKS Kielce1202N:6
11342VPierniak, Maksymilian SP nr 2 w Kozach1202N:11
11343VKlein, Rafał SP 43 Gdynia1202N:3
11344IVPalka, NataliaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1201N:28
11345IVMerwiński, Jan Brak Klubu w CR 1201N:2
11346IVBilińska, ZuzannaUKS EL-TUR SP3 Bogatynia1201N:8
11347VMartyniak, JakubRybnik1201N:3
11348IIICzarniecka, Natalia UKS SP3 w Bogatyni1201N:20
11349IIIUllrich, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1201N:12
11350IVWątły, Mateusz1201N:3
11351IIIBukowska, Klaudia SP nr 11 Suwałki 1201N:24
11352IVCiesielski, Marcin1201N:9
11353VMika, Piotr UKS MAT JASŁO1201N:7
11354IIIPawluczuk, Maciej G. nr 4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów1201N:9
11355VOsmoliński, Igor Zamość1201N:3
11356IVNiedziela, Szymon Caissa Pion Zielona Góra1201N:30
11357IVBańka, Radosław NOK Nakło1201N:38
11358IVKąkol, Bartosz "Prymus" Kościerzyna 1201N:17
11359IIIPiech, JacekMKS AGROS Chełm1201N:12
11360IVZieniewicz, OliwiaWołomin1201N:17
11361IIIBartosik, AntoniKSz Piątka Skierniewice1201N:144
11362VJachimowicz, Wiktor UKS Refleks Gościno1201N:5
11363IVBrzozowska, Marta KSz. Hańcza Suwałki 1201N:46
11364IVDelewski, Piotr UKS SP11 SKOCZEK TCZEW1201N:12
11365VGłuchowski, Dawidnr 84 im. Waleriana Łukasińskieg Targówek1201N:4
11366VŁagowski, JanMUKS SZS Cieszyn1201N:13
11367VKolbe, Tomasz Kozy1201N:7
11368VPiela, Patryk Górno1201N:9
11369IIKaszuba, MichałUKS przy SP 8 Chrzanów 1201N:59
11370VTrzciniecki, Jakub1201N:7
11371VAdamski, Marcin SP nr 2 w Kozach1201N:3
11372IVCzylok, Martyna Katolickie Gimnazjum w Czechowicach-Dz1200N:18
11373VOkręglicki, JanMKS KSOS Kraków1200N:9
11374VWowra, Kamil1200N:6
11375IIIŁobaczewski, HubertTKKF Rzemyk Gdynia1200N:8
11376VKurowski, Mateusz Zagorzyce Górne1200N:4
11377VMyrda, JakubRybnik1200N:9
11378Łuckiewicz, Robert G-Bursa Ch1200N:3
11379VMilo, Mateusz 1200N:7
11380VOpryszek, PawełPodstolice - parafia pw. Ducha Św. 1200N:5
11381IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 1200N:10
11382VPawlak, Dominik KKSz Kraków1200N:5
11383IIIIzdebska, EmiliaPUKS Fides Węgrów 1200N:55
11384IVDomski, CezaryAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1200N:27
11385VKopiński, Piotr1200N:7
11386VCieślak, Bartosz Ostrów Wielkopolski1200N:3
11387VBajer, Marcin Skrzynka1200N:7
11388VSzwaczek, WiktorKSz GAMBIT MDK Świdnica1200N:2
11389VBigaj, Michał1200N:3
11390VPająk, EmilSzkoła Podstawowa Nr 20 Gliwice1200N:2
11391VWasiak, Jakub KTS Kalisz1200N:7
11392VKwiecień, MarekPSP25 1200N:2
11393VKrauze, Piotr 1200N:3
11394Pilar, Damian AKS Mikołów 1200N:15
11395Stankowski, Krzysztof KOSiR Kościerzyna1200N:31
11396VJasiński, PiotrSędziszów Małopolski 1200N:13
11397VRomanowski, Grzegorz1200N:7
11398VBobek, Szymon UKS SP11 Skoczek Tczew1200N:7
11399IVKostrzewa, KarolZSO Włoszakowice 1200N:8
11400VMasny, Aleksander Szkółka Szachowa f7 Pszczyna1200N:5
11401VWoś, Kajetan LUKKS Kielce1200N:5
11402VKruk, WojciechKSz GAMBIT MDK Świdnica1200N:2
11403VStrzałkowski, JakubSP Malcanów1200N:3
11404VKawulski-Chodkiewicz, Alexander Ksz Jelonka Jelenia Góra 1200N:4
11405IIIWalenciak, Ignacy UKS przy SP 8 Chrzanów 1199N:146
11406VSalecki, SebastianLUKS Fajsławice1199N:11
11407VGądzik, TymonSzkoła Podstawowa Nr 33 Katowice 1199N:4
11408IVWolska, Maria 1199N:7
11409VBrodowski, Marian Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości i Kodyfikacji1199N:4
11410VWojtyński, Christian MUKS MDK Śródmieście Wrocław1199N:3
11411VJankowski, Robert Malbork 1199N:38
11412Mazurkiewicz, Gracjan 1199N:2
11413VRapka, Antoni SP8 Chrzanów 1199N:12
11414VNowakowski, Jakub 1199N:4
11415VChmielarz, SebastianRybnik1199N:5
11416VGieroba, MateuszUKS Szach-Mat Syców1199N:4
11417IVŚwięcicki, KonstantyUKS Korona Gdańsk1199N:11
11418IVKrawczyk, EmilMUKS MDK Śródmieście Wrocław1199N:55
11419Bąk, KacperDom Kultury w Starym Bielsku1199N:3
11420VKasperowicz, Szymon KS 64 Zielona Góra 1199N:15
11421IVŁasiński, Szymon1199N:3
11422IVDąbrowski, Bartosz KSz Jelonka Jelenia Góra 1199N:28
11423IVGloc, Filip Sp 18 Pszczyna1199N:24
11424IVUrbanek, AgataSzkoła Podstawowa nr 5 w Mikołowie1199N:7
11425IVGlinkowski, FranciszekSP 7 Łódź1199N:4
11426VKiedrowicz, Jakub 1199N:4
11427VLabuda, TomaszStaniszewo1199N:4
11428IVJanus, Kacper ZS 10 dr. 1 1198N:53
11429IIIChomko, AmadeuszSP 6 im. Henryka Sienkiewicz Mińsk Maz.1198N:18
11430IVSzwagierczak, AnnaSP2 Rybnik1198N:4
11431IIIKlingenberg, Patryk MTS Kwidzyn 1198N:25
11432IVŁyszczarz, Filip UKS przy SP 8 Chrzanów 1198N:29
11433IVKuźnik, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 1198N:42
11434VKwiatkowski, Michał1198N:4
11435VSłojewski, Kamil UKS HETMAN Puszcza Mariańska 1198N:8
11436VChomik, Filip MUKS Stoczek 45 Białystok1198N:4
11437IVDługozima, Tymoteusz STO 1198N:11
11438IVSzpruch, FilipSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1198N:6
11439IIIMieloch, MartynaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1198N:10
11440IIDzionek, Dominika Jelenia Góra 1198N:43
11441IVAdamczyk, Michał UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1198N:4
11442VPałasz, JanWodzisław Śląśki Gimnazjum nr 1 1198N:3
11443VDybiec, Miłosz ZSF Wałbrzych1198N:6
11444VKupiec, Andrzej 1198N:9
11445IVBracikowski, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1198N:45
11446VBester, Marek SP2 Żołynia 1198N:3
11447VIwulski, KarolZSŁ Kraków1198N:3
11448IIIBorkowska, Oliwia UMKSz Jaćwież Suwałki1198N:23
11449VLepszonek, BorysSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1198N:3
11450VKopka, Dominik1198N:5
11451VLis, Antoni UKS Jedynka Bełchatów 1198N:10
11452IVHyżyk, PatrycjaUKS ZSO Włoszakowice 1198N:12
11453IVStanisławczyk, Iga 1198N:4
11454VKrzyżak, MaciejZamość1198N:3
11455VKolbe, Marcin SP nr 1 w Kozach1198N:7
11456IVŁypka, Kajetan 1198N:14
11457IVPijar, NataliaKsz Jelonka Jelenia Góra 1198N:10
11458VGrygo, Grzegorz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1198N:6
11459VGórski, NikodemUKS Pałac Młodzieży Katowice 1198N:4
11460VKrupa, MiłoszKKSz Kraków1198N:3
11461VRóżniak, Wiesław Gdańsk 1198N:6
11462IVPuchalska, Maja SP 71 Wrocław1198N:6
11463VOpaliński, Andrzej Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1198N:5
11464VSkoczek, Maciej UKS MDK Otwock1198N:3
11465VStępnik, KacperUKS Piątka Wieluń 1198N:7
11466VJanik, Wojciech Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żorach 1198N:3
11467VMrozek, IgorSP nr 2 w Kozach1198N:8
11468VNatkowski, Jerzy1198N:1
11469VKufel, OskarUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1198N:3
11470VSobański, MichałPisarzowice 1198N:7
11471VKnioła, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1197N:1
11472VPyrchla, ŁukaszGimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa 1197N:1
11473VPietryka, Jakub 1197N:1
11474VMirowski, JędrzejKSz GAMBIT MDK Świdnica1197N:3
11475VWalas, Tomasz MPZSzach Kraków1197N:1
11476IVMańka, Bartosz 1197N:3
11477VChorzępa, Krystian 1197N:6
11478IIIRyszka, PawełSzkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1197N:21
11479Kalinowski, Ksawery Białystok1197N:5
11480IIIPalka, MariaMKSz DIAGONALIA Imielin 1197N:37
11481IVSłowek, Mikołaj KSz LECH-WSUS 1197N:1
11482VZalewski, Łukasz KU AZS UW w Warszawie 1197N:1
11483VPiela, Marcin 1197N:14
11484VGiguere, Teodor 1197N:1
11485VSkorupski, Szymon 1197N:1
11486IVOstromecki, Artur Szachy Ciechanów 1197N:21
11487VPrzystaś, BarbaraGimnazjum Wiśniowa 1197N:31
11488IVKoszewski, BrunoUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1197N:1
11489VSzyc, WitoldGdańsk 1197N:1
11490IVSkiba, Antoni Bielsko-Biała1197N:12
11491VKnapp, Jonathan SP nr 153 Kraków 1197N:1
11492IVJamka, DariuszOgnisko TKKF wDobczycach1197N:15
11493IIKwapisz, PiotrUKS przy SP 8 Chrzanów 1197N:61
11494IIWalczak, MagdalenaUKS Pałac Nieborów1197N:33
11495VDahche, Mahmoud MUKS MDK Śródmieście Wrocław1197N:10
11496VKorbacz, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1197N:2
11497VSandak, OlafMDK Mikołów 1197N:13
11498VMarcinkowski, Michał M-GOK Gambit Ślesin1197N:3
11499IVWłodarczyk, HannaUKS Piątka Wieluń 1197N:9
11500VPawłowski, FranciszekKSz ORŁY Pleszew 1197N:5
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)