ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4619);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13269);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
1GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2649N:241
2IMKlekowski, Maciej TS Wisła Kraków 2609N:519
3GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2609N:324
4FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2605N:722
5GMMarkowski, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok2590N:59
6GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2589N:254
7GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2579N:259
8GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2565N:115
9GMHeberla, BartłomiejKSz Stilon Gorzów Wlkp.2561N:335
10FMKosakowski, Jakub SG 8 Białystok 2555N:662
11GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2550N:117
12GMAntoniewski, Rafał LKS Wrzos Miedzyborów2548N:71
13GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2545N:38
14GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2538N:133
15GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2533N:104
16GMJaracz, Pawel ŻTMS Baszta Żnin2531N:89
17GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2529N:24
18GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2522N:43
19GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2521N:32
20GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2521N:139
21IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2521N:220
22GMNavara, David uprawniony2517N:13
23GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2514N:104
24GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2514N:24
25GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2513N:87
26IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2510N:193
27IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2509N:924
28GMShishkin, Vadim 2507N:10
29IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2505N:571
30GMSimantsev, MikhailRPW Okucia Budowlane Łódź2505N:10
31GMSergeev, Vladimir Ukraina 2504N:11
32GMWojtaszek, Radosławwypożyczony 1. i 3. zjazd2503N:13
33GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2501N:11
34GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2499N:89
35GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2496N:97
36GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2493N:141
37GMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2488N:184
38GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2484N:151
39FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2482N:361
40GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2480N:27
41GMKuczyński, RobertMinisterstwo Rozwoju2479N:27
42FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2477N:162
43GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2476N:32
44GMJakubowski, Krzysztof KSz Silesia Racibórz 2475N:94
45GMGdański, Jacek KSz HETMAN Katowice 2474N:109
46GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2472N:155
47IMBrodowski, PiotrBiały Król Wisznia Mała2468N:209
48FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2466N:308
49FMPlichta, KamilBiały Król Wisznia Mała2463N:480
50GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2459N:260
51GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2456N:128
52IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2454N:185
53GMBobras, Piotr Fundacja WKS Kopernik 2451N:26
54IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2450N:88
55GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2449N:169
56IMKuźmicz, KrystianFundacja WKS Kopernik 2448N:119
57IMShkapenko, PavelKaliningrad 2441N:32
58FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2441N:821
59IMLuch, Michał OKNA LUCH 2439N:80
60IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2438N:61
61IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2436N:112
62mBudrewicz, KrzysztofUKS KOPERNIK Olsztyn2435N:259
63kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2427N:805
64GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2424N:93
65IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2423N:28
66IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2422N:77
67IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2421N:81
68GMGrabarczyk, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2419N:355
69kKyć, Jerzy TS WISŁA KRAKÓW 2419N:528
70IMShkuran, Danylo LUKKS Kielce2418N:26
71FMWiewióra, Eneasz SSz Gminy Pawłowice2415N:694
72IMBobula, Mateusz Ministerstwo Obrony Narodowej 2415N:71
73IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2415N:53
74IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2414N:175
75IMSabuk, PiotrWKS Kopernik2414N:420
76IMKoziak, Vitali WIEŻA PĘGÓW 2414N:183
77kKumor, ŁukaszKS Korona Kraków 2412N:866
78kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2412N:191
79IMPisuliński, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2410N:7
80IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2410N:73
81IMKrzyżanowski, Marcin KSz Silesia Racibórz 2408N:180
82IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2407N:77
83IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2407N:123
84mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2405N:131
85IMSzymczak, ZbigniewLZS CKTiS Biskupiec 2405N:20
86IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2404N:57
87CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2404N:435
88IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2402N:11
89IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2401N:10
90IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2401N:30
91IMAliavdin, Nikolai Stowarzyszenie AS Płock2400N:22
92IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2399N:46
93IMKhamitskiy, SergeiBiałoruś2399N:182
94IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2398N:32
95IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2397N:31
96IMHnydiuk, Aleksander Wieża Pęgów2395N:23
97IMSkalik, Przemysław Głogów2395N:17
98IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2393N:306
99IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2393N:15
100IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2392N:93
101IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2390N:48
102IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2390N:22
103IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2388N:90
104FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2388N:188
105GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2387N:73
106mLewtak, DamianSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2386N:300
107IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2386N:22
108FMBartel, Michał LKS Wrzos Miedzyborów2385N:205
109IMBielczyk, Jacek PROGRES Katowice2384N:24
110mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2381N:179
111FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2379N:176
112mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2378N:102
113IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2377N:74
114FMŁobejko, RafałCENTRUM METAL ODCZYNNIKI CHEMICZNE Inv. Falenty 2377N:57
115IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2375N:19
116IMBorkowski, Franciszek WKSz GANT HETMAN2374N:22
117FMBargłowski, FilipKS LAURA Chylice2374N:77
118FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2374N:241
119k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW2372N:161
120IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2369N:225
121IMButkiewicz, Łukasz Biały Król Wisznia Mała2367N:88
122IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2367N:21
123IMSznapik, Aleksander 2365N:23
124mDeszczynski, Adam 2364N:122
125FMDudzinski, PawelPZSzach 2363N:225
126IMŻeberski, JakubKSz Polonia Wrocław2362N:189
127IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2362N:20
128mPrzedmojski, Rafał KLIM UKSz Gambit Starachowice 2360N:185
129kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2358N:440
130IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2356N:106
131IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2354N:159
132FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2353N:172
133IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2353N:39
134mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2353N:30
135mJaroch, Karol SSz GMINY PAWŁOWICE2352N:527
136IMAdamski, AndrzejWarszawa2351N:36
137FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2350N:252
138k++Reza, WojciechSzUKS GOSTMAN 83 Gostynin 2349N:623
139IMJanik, Igor Elbląg 2348N:294
140mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2347N:158
141kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2347N:167
142WGMKulon, KlaudiaLKS Wrzos Międzyborów 2344N:267
143Razin, VadimKhmelnitskyi2344N:57
144I++Brzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2343N:486
145mSzadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2343N:349
146mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2339N:192
147IMKołosowski, MateuszFundacja WKS Kopernik 2338N:31
148FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2338N:24
149IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2337N:49
150mBrzeski, Maciej TS WISŁA KRAKÓW 2337N:43
151mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2337N:280
152kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2336N:133
153GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2335N:64
154FMKucza, KarolŻKSZ Żary 2335N:365
155IMSzeląg, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 2334N:81
156FMSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2333N:387
157kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2327N:226
158mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2326N:51
159kDoniec, Andrzej KKSz Kraków2326N:915
160IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2325N:311
161FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2324N:11
162kMiś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2324N:258
163mKoc, PrzemysławGdańsk 2324N:162
164WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2323N:17
165FMBorysiak, BoguslawUKSz Hetman Warszawa2323N:6
166kMazurkiewicz, Michał SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2323N:168
167I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2322N:140
168IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2322N:41
169Olhovik, Andrei Grodno2321N:16
170FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2319N:432
171FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2317N:83
172FMGumularz, SzymonI Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach 2316N:291
173FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2316N:35
174FMGerasimenyk, Mikhail2316N:18
175kChmiel, MarcinKKSZ Kraków2315N:328
176FMKarpus, Michał UKS ROTMISTRZ Grudziądz2315N:321
177k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2315N:580
178kStróżyk, Tomasz Poznań 2315N:178
179IMMatuszewski, MichałTS Wisła Kraków 2313N:72
180FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2313N:9
181FMSkawinski, ArkadiuszBiały Król Wisznia Mała2313N:276
182FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2313N:130
183FMToczek, Grzegorz2312N:6
184FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2312N:44
185mJurkiewicz, Krzysztof Start Wejherowo 2312N:7
186kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2311N:564
187kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2308N:676
188mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2308N:13
189FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2307N:7
190WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2306N:42
191kKlepaczka, Tomasz KS LogIN Skierniewice 2305N:114
192WGMMajdan, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2305N:84
193k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2302N:284
194FMWojcieszyn, Jacenty KSz DRAKON Lublin 2302N:11
195FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2301N:11
196k++Jagodziński, Piotr 2301N:323
197IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2299N:17
198FMPaszewski, MateuszUKS Hetman Częstochowa 2298N:405
199FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2298N:12
200mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2298N:100
201CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2297N:164
202FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2297N:9
203FMKozłowski, WaldemarUKS DEBIUT DZIESIĄTKA Olsztyn2297N:9
204mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2296N:75
205IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2296N:24
206WIMLach, AleksandraUKS Hetman Częstochowa 2296N:125
207I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2295N:406
208mMickiewicz, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka2295N:129
209IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2295N:252
210IMŁagowski, Patryk Warszawa2293N:98
211FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2291N:162
212kWalter, SzymonI Liceum Ogólnokształcące w Mikołowie 2291N:387
213IMMroziak, Maciej Akademia Szachowa Mokate2291N:206
214k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2291N:172
215FMPolok, Kacper KSz Silesia Racibórz 2290N:520
216FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2290N:104
217IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2290N:38
218FMUstianovich, NazarOLIMPIJCZYK Chrzanów 2289N:8
219mKrzywicki, DariuszUKS DEBIUT DZIESIĄTKA Olsztyn2286N:28
220k+Kukuła, Paweł Resort Pracy2285N:237
221mProtaziuk, Grzegorz LKS Wrzos Miedzyborów2283N:52
222kCajbel, MaciejKS AZS Wratislavia Wrocław 2282N:98
223FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2280N:20
224mWandzik, Wojciech Politechnika Śląśka Gliwice2279N:63
225k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2279N:245
226FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2279N:11
227FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2279N:160
228kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2277N:142
229mTregubov, AndreiRosja 2277N:10
230FMPacuszka, TomaszResort Pracy2276N:211
231FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2275N:11
232mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2274N:189
233FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2273N:18
234mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2273N:11
235FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2272N:13
236FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2272N:60
237I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2272N:208
238kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2271N:277
239k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2271N:140
240FMSwic, WaldemarRPW Okucia Budowlane Łódź2271N:11
241k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2270N:375
242IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2270N:86
243FMBronowicki, Mateusz Biały Król Wisznia Mała2269N:56
244IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2269N:1349
245mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2268N:16
246FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2268N:47
247FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2267N:9
248kBorawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2266N:161
249kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2265N:246
250kSłabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 2264N:656
251FMPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2263N:318
252mKasperek, Ryszard MKSz GRYF Dębica 2262N:43
253kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2261N:46
254IMSarwiński, Mirosław SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2261N:39
255ILepiarczyk, WojciechTKKF Drogowiec Kraków2260N:126
256k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2259N:41
257mIzbiński, BartłomiejKSz Miedź Legnica2259N:11
258I+Piotrowski, PawełCAISSA PION Zielona Góra 2259N:193
259WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2258N:16
260WGMBartel, Marta Biały Król Wisznia Mała2257N:100
261FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2257N:21
262kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2257N:460
263I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2257N:313
264mZieliński, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2257N:16
265CMDubiński, MateuszWKS Kopernik2256N:21
266IMFilipowicz, Andrzej 2256N:127
267FMFudalej, MichałMGF Projekt Sp. z o.o. Ruda Śląska2255N:18
268kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2254N:92
269WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2254N:15
270kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2253N:169
271k+Jóźwicki, Jakub PKS Wiatrak Bydgoszcz 2253N:101
272kKubica, Kamil StI EUROBESKIDY Łodygowice 2252N:257
273k+Olszewski, MarekBKS Chemik Bydgoszcz2252N:782
274FMGoluch, Piotr WKS Kopernik2251N:157
275FMSiwiec, BartlomiejInstytut Pamięci Narodowej 2251N:316
276mDworakowski, Lukasz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa 2250N:20
277kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2249N:39
278kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2249N:581
279k+Korbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2249N:492
280FMCukrowski, Filip2248N:230
281k+Kaukiel, PiotrGOKiS Moszczenica 2248N:31
282k+Paprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2247N:300
283I++Szmidt, Przemysław KSz Gambit Świecie 2246N:766
284k+Tomaszewski, Kacper MKSz Rybnik 2246N:224
285kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2244N:352
286k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2244N:424
287FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2244N:183
288kNiemiec, Artur2244N:19
289FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2243N:23
290kGłuszko, TomaszPlewiska2243N:67
291kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2241N:252
292I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2241N:631
293FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2241N:115
294FMObruśnik, MichałKSz Silesia Racibórz 2240N:62
295mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2240N:50
296kStolarczyk, AdamKSz Gambit Świecie 2239N:70
297FMRawicz, Karol MKS Polonia Przemyśl 2238N:131
298FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2237N:31
299FMKaczmarek, Aleksander RPW Okucia Budowlane Łódź2236N:218
300kSroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2234N:199
301FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2233N:548
302Vorobets, Dmitriy Politechnika Lubelska 2233N:15
303kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2232N:487
304mJędryczka, KrystianStowarzyszenie AS Płock2232N:27
305I++Gulik, Paweł WKS KOPERNIK2231N:47
306FMSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2231N:317
307mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2230N:250
308kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2230N:24
309IMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2229N:32
310kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2229N:438
311mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2229N:35
312kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2228N:452
313FMWałach, Marcin MKSz Rybnik 2228N:25
314kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2228N:153
315kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2228N:156
316kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2227N:52
317kSzczepanek, Radosław UKS Goruszka Jaworze2227N:35
318WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2227N:11
319FMNiekraś, Dawid ASSz Lipno Stęszew 2226N:207
320kOliwa, Patryk Sulechów 2225N:13
321IAlvarado, Carlos2225N:141
322FMDybowski, Jerzy KSz DRAKON Lublin 2225N:29
323FMŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2224N:239
324kWielecki, Zygmunt Start Wejherowo 2224N:86
325k+Chomczyk, Marek KSz POLONIA Warszawa2223N:299
326FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2223N:82
327I+Cieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2223N:291
328k+Olszyński, Kazimierz LKS Zarzewie Prudnik2222N:31
329kGodzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2222N:471
330k+Maciąga, MarcinUKS TSz Zieloni Zielonka2221N:69
331WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2221N:59
332mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2221N:28
333kMorcinek, MarianIAS Wrocław2221N:17
334k+Wiśniewski, MichałUKS RODŁO Opole2220N:222
335FMWlodarczyk, Robert2220N:20
336mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2219N:50
337IDemianowicz, Maciej Gdańsk 2218N:130
338WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2217N:41
339kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2217N:143
340kSzymanski, Andrzej2217N:22
341kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2217N:30
342kFerenc, JanuszKoszalin2217N:7
343IKotarski, Bartosz Łomża 2216N:285
344mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2216N:47
345II+Bogdanov, Ignat 2216N:135
346k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2215N:74
347kKarwowski, Kacper Politechnika Warszawska 2215N:277
348FMKozioł, KamilZespół Szkół Technicznych w Rybniku 2215N:264
349k+Łapaj, Mateusz MCKiS Jaworzno2215N:66
350k+Stępień, Marcin OKSiR Wisznia Mała 2215N:60
351CMWalentukiewicz, Michał Wrocławski Klub Szachowy HETMAN2215N:84
352kJabłoński, MariuszWKSz 1938 Włocławek 2215N:107
353FMOkrucinski, Tadeusz MCKIE Malbork 2215N:33
354kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2214N:157
355I++Dzierżak, RadosławUniwersytet Śląski Katowice 2214N:486
356k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2214N:198
357kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2214N:47
358FMKempinski, Tomasz KS KORONA Zakrzewo2214N:395
359kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2214N:9
360kMarek, MariuszPUKS Karolina Tarnów 2213N:6
361kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2212N:44
362kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2212N:7
363I++Jaskółka, TomaszLKS Olszanica 2211N:207
364k+Faron, Rafał ChTS Chorzów 2211N:199
365kBrewczynski, Robert MTSz Mińsk Mazowiecki2211N:5
366k++Siembab, BartoszUKS GIECEK Radków2211N:45
367kLewandowski, KrzysztofSSz Pocztowiec Bydgoszcz2211N:161
368kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2211N:1303
369kKubit, Tomasz TMS Roszada Gliwice 2211N:9
370k++Adamski, Michal KS KORONA Zakrzewo2211N:51
371kKozak, Antoni II Liceum Ogólnokształcące Rzeszów2211N:153
372FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2211N:51
373kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2211N:5
374kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2210N:27
375FMProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2210N:76
376kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2209N:60
377kSosnik, Sebastian 2209N:7
378kKanarkiewicz, Michał SZKOŁA SZACHOWA Wejherowo2208N:197
379kMąka, Marcin LKSz Lublin 2208N:44
380INun, Grzegorz KSz Odrodzenie Kożuchów 2207N:197
381kSypień, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2207N:33
382kBieluszewski, Piotr 2206N:363
383mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2205N:28
384FMŻyła, JanuszWKS Kopernik2205N:46
385kSutor, MarekKS Cracovia 1906 Kraków2205N:1
386kPopiołek, Hubert KS Korona Kraków 2204N:261
387kDymek, ŁukaszSSz Szachpol Łuków2203N:81
388WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2203N:38
389k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2203N:10
390kBielinski, Leszek Warszawa2202N:8
391kFlak, PawełStowarzyszenie AS Płock2201N:245
392kŚlęzak, RobertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2201N:9
393k+Lewandowski, Rafał KSz Gambit Świecie 2201N:7
394kGibiec, ErnestTJ Slavoj Český Těšín2201N:7
395kGraf, Pawel Orkan Ostrzeszów 2200N:7
396CMTrylski, Antoni 2200N:3
397kKraiński, JarosławUKS Rotmistrz Grudziądz2199N:16
398kJóźwik, RafałMLKS Ostródzianka Ostróda 2199N:9
399kMarczuk, DominikKKSz Kraków2198N:170
400WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2198N:82
401mMichalski, Olaf KSz Stilon Gorzów Wlkp.2198N:20
402IVorobets, Nikolay Lwów 2198N:13
403kLewtak, Dominik LKSz GCKiP Czarna 2197N:207
404kBętkowski, Andrzej TKKF Drogowiec Kraków2197N:233
405kMalczyk, Rafał Olsztyn 2197N:9
406kPiorecki, Marek Kielce2197N:7
407I++Sapeta, RobertStowarzyszenie Szachowe Gm. Pawłowice2196N:252
408I++Tworzydło, Piotr WKSz GANT HETMAN2195N:167
409kSpodzieja, KrzysztofLKS Opocznianka Opoczno 2195N:35
410k+Łuksik, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2194N:40
411FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2194N:8
412kSobolewski, Piotr 2194N:5
413kKasperkiewicz, Pawel2193N:8
414I++Banach, SzymonLKS Chrobry Gniezno 2193N:1121
415I++Mróz, Waldemar KS HETMAN Marklowice2193N:403
416kSanetra, PiotrKraków 2193N:9
417k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2192N:64
418kPieczonka, Marcin KS Entropia NZSPW Warszawa2192N:5
419kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2192N:235
420kLach, Piotr MLKSz Myślenice2191N:99
421kGasik, Piotr2191N:75
422k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2190N:139
423kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2190N:4
424kKowalec, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka2190N:210
425kWilk, Krzysztof KS Unia Bieruń Stary 2190N:149
426kRudnicki, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 2190N:11
427k+Smoła, Michał LKSz GCKiP Czarna 2189N:7
428kBukojemski, AdamKKSz Kraków2189N:58
429kKolendo, FilipPoznań 2189N:9
430k+Renkowski, PiotrSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2188N:186
431kKopeć, Mariusz KS Polanica-Zdrój2188N:21
432kWątorek, MarcinMLKSZ Myślenice2188N:81
433kDiczew, Filip Akademia Szachowa Gliwice 2188N:9
434I+Czuchnicki, Adam2188N:188
435kMatusiak, JanuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2188N:7
436kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2187N:19
437kWalewski, Wojciech2187N:135
438kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2187N:15
439kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2186N:106
440kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2186N:14
441kJelonek, MichałKS DORS Ruda Śląska 2186N:700
442FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2186N:47
443IPaziak, PatrykUKS Korona Gdańsk2186N:825
444kPiskorz, Henryk TKKF Drogowiec Kraków2186N:6
445kNiedźwiedź, Marek San Francisco 2186N:7
446kOkuniewski, Bogusław Sulechow2186N:18
447IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2185N:64
448kBartkowiak, DamianKS KORONA Zakrzewo2184N:92
449kKielar, MaciejKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2184N:13
450FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2183N:25
451IJajte-Pachota, Maciej KKSz Kraków2183N:332
452kGórski, Leszek UKS Ósemka Chojnice2183N:15
453I++Szczerba, Marek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2183N:461
454ISłomczewski, Michał KSz Piątka Skierniewice2183N:321
455kKulczewski, Zygmunt TS-R Hetman Konin 2183N:9
456kŁada, Ireneusz DOLNOŚLĄSKA AGENCJA PRACY Jelenia Góra 2182N:23
457kFerenc, JózefAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2182N:44
458kLamża, Zenon MKSz Rybnik 2182N:23
459WIMKantane, Anna 2181N:92
460I++Kolasiński, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2181N:235
461kSokołowski, RyszardKSz HETMAN Koszalin 2181N:32
462k+Karbowiak, Adam UKS ROTMISTRZ Grudziądz2181N:128
463kKlepek, WitoldPSZCZYŃSKIE SZACHY Pszczyna2181N:408
464kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2181N:18
465kMielczarski, MirosławKSz HETMAN Koszalin 2181N:71
466kMaślanka, Robert AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2181N:7
467kBanach, Wieslaw LKS Chrobry Gniezno 2180N:782
468kByrka, Mariusz2180N:6
469kChojnacki, SławomirBIZZIT S.A. Katowice2179N:165
470kRybak, Tomasz Gdańsk 2179N:51
471kPalosz, Andrzej LUKKS Kielce2179N:58
472kMaj, AndrzejKSz Pod Wieżą Szczecin2179N:112
473I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2178N:236
474kMarkowski, PiotrRUKS Korona-Rawbud Rawicz 2178N:86
475kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2178N:250
476kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2178N:14
477FMWolny, RyszardRPW Okucia Budowlane Łódź2178N:55
478kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2177N:97
479k+Krzywda, AndrzejLZS Victoria Chróścice2177N:148
480FMRawski, Sławomir KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2177N:46
481IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2177N:251
482kRzóska, KamilUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2177N:53
483mCagara, Paulina KSz Polonia Wrocław2176N:46
484kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2176N:11
485kGrobelny, AlojzyKSz Odrodzenie Kożuchów 2176N:10
486kGołek, JagodaUrzędy Miejskie2175N:79
487kŚwiątnicki, Andrzej TS-R Hetman Konin 2175N:278
488kSzulc, MichałMTS Kwidzyn 2175N:7
489k+Gawroński, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2174N:162
490FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2174N:68
491kŻminda, Bogdan WZSN START Wrocław 2174N:74
492kZiółkowski, Dawid SSz Pocztowiec Bydgoszcz2174N:41
493IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2174N:144
494kŚwięch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2173N:74
495kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2173N:11
496kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2172N:243
497kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2172N:22
498WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2172N:16
499I++Malczyk, JakubUKS KOPERNIK Olsztyn2172N:127
500kGroborz, MichałMKSz Rybnik 2172N:28
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)