ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23548);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33909)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (94);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13047)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11777);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
1GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2649N:230
2FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2615N:716
3GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2596N:288
4GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2575N:224
5GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2573N:228
6IMKlekowski, Maciej TS Wisła Kraków 2568N:453
7GMHeberla, BartłomiejKSz Stilon Gorzów Wlkp.2566N:311
8GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2560N:91
9FMKosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2558N:633
10GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2555N:118
11GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2551N:33
12GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2545N:38
13GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2537N:91
14GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2533N:104
15GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2533N:61
16GMJaracz, PawełŻTMS Baszta Żnin2531N:89
17GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2529N:24
18IMMikrut, Dariusz TS WISŁA KRAKÓW 2526N:204
19GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2521N:32
20IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2520N:852
21GMNavara, David KSz HETMAN Katowice 2517N:13
22GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2514N:104
23GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2514N:24
24GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2512N:61
25GMShishkin, Vadim 2507N:10
26GMSergeev, Vladimir Kijów2504N:11
27GMWojtaszek, RadosławMTS Kwidzyn 2503N:13
28GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2502N:113
29GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2501N:11
30GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2499N:89
31GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2496N:8
32GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2493N:141
33FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2492N:323
34GMKuczyński, Robert2490N:16
35GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2489N:86
36GMJakubowski, Krzysztof Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2485N:80
37GMKrasenkow, MichałKSz Stilon Gorzów Wlkp.2480N:27
38GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2476N:32
39GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2472N:155
40IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2472N:164
41FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2470N:153
42GMGdański, Jacek KSz HETMAN Katowice 2463N:98
43GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2461N:114
44IMBrodowski, PiotrBiały Król Wisznia Mała2460N:187
45IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2459N:446
46kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2458N:704
47GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2457N:159
48GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2456N:128
49GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2455N:234
50IMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2454N:147
51IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2453N:91
52IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2452N:174
53GMBobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin2451N:26
54FMPlichta, KamilBiały Król Wisznia Mała2449N:431
55IMKuźmicz, KrystianWKS KOPERNIK2448N:119
56mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2441N:250
57IMShkapenko, PavelKaliningrad 2441N:32
58FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2440N:287
59IMLuch, Michał OKSiR Wisznia Mała 2439N:80
60GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2439N:344
61IMSabuk, PiotrWKS Kopernik2438N:361
62IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2438N:61
63IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2437N:71
64IMKrzyżanowski, Marcin KSz Silesia Racibórz 2435N:145
65kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2428N:437
66IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2424N:280
67GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2424N:93
68IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2423N:28
69IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2421N:81
70kWiewióra, Eneasz SSz Gminy Pawłowice2420N:616
71IMShkuran, Danylo LUKKS Kielce2418N:26
72FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2417N:747
73IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2417N:56
74IMBobula, Mateusz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2416N:40
75IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2415N:53
76IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2414N:175
77IMKoziak, VitaliWIEŻA PĘGÓW2414N:176
78CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2413N:407
79FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2412N:154
80kKumor, Lukasz KS Korona Kraków 2412N:866
81kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2412N:191
82IMPisuliński, JanUniwersytet Rzeszowski2410N:7
83IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2407N:77
84IMSzymczak, ZbigniewLZS CKTiS Biskupiec I 2405N:20
85IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2404N:57
86IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2403N:56
87Khamitskiy, SergeiMińsk2403N:172
88IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2402N:11
89IMBielczyk, Jacek OLIMPIJCZYK Chrzanów 2402N:17
90IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2401N:10
91IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2401N:30
92IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2400N:97
93IMAliavdin, Nikolai Hetman Myślibórz2400N:22
94IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2399N:46
95IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2398N:8
96IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2398N:32
97IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2397N:31
98IMHnydiuk, Aleksander KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2395N:23
99IMSkalik, Przemysław Głogów2395N:17
100IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2392N:93
101IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2390N:48
102IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2390N:22
103IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2388N:90
104mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2388N:122
105k+Szadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2388N:301
106GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2387N:73
107IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2386N:22
108FMBartel, Michał MLKS Nadnarwianka Pułtusk2385N:205
109FMDudzinski, PawelOTSz Ostrów Wielkopolski 2384N:216
110FMBargłowski, FilipAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2384N:69
111kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2382N:380
112mTustanowski, Robert OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Wierzbiec2381N:179
113IMŻeberski, JakubKSz Polonia Wrocław2377N:158
114IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2377N:74
115FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2377N:244
116FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2376N:157
117IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2375N:19
118IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2374N:22
119k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2372N:161
120k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2372N:534
121FMŁobejko, RafałKSz DRAKON Lublin 2371N:49
122IMButkiewicz, Łukasz Biały Król Wisznia Mała2369N:71
123IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2367N:21
124IMSznapik, Aleksander 2365N:23
125mDeszczynski, Adam 2364N:122
126IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2362N:20
127mJaroch, Karol UKS FALA Świekatowo2361N:498
128IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2360N:99
129FMSkawinski, ArkadiuszBiały Król Wisznia Mała2360N:261
130IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2355N:40
131IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2353N:39
132FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2353N:214
133mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2353N:30
134IMAdamski, AndrzejWarszawa2351N:36
135WGMSzczepkowska, Karina2348N:202
136mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2347N:158
137kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2347N:167
138k++Reza, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2346N:557
139kDoniec, Andrzej KKSZ Kraków2346N:907
140IIRazin, Vadim2344N:57
141mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2339N:167
142IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2338N:31
143FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2338N:24
144IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2337N:128
145WGMKulon, KlaudiaLKS Wrzos Międzyborów 2337N:231
146mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2337N:43
147FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2336N:121
148mPrzedmojski, Rafał KU AZS UW w Warszawie 2336N:166
149kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2336N:133
150GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2335N:64
151mLewtak, DamianLKSz GCKiP Czarna 2333N:225
152FMSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2332N:367
153IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2330N:214
154kMazurkiewicz, Michał SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2330N:142
155IMSzeląg, Marcin Politechnika Poznańska 2329N:44
156kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2327N:226
157kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2327N:352
158IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2327N:32
159mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2326N:51
160FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2324N:11
161IMŁagowski, Patryk UKS Rotmistrz Grudziądz2323N:75
162WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2323N:17
163FMBorysiak, BoguslawUKSz Hetman Warszawa2323N:6
164kSłabek, Grzegorz TS WISŁA KRAKÓW 2323N:570
165I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2322N:140
166mOlhovik, Andrei Grodno2321N:16
167mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2318N:40
168FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2317N:83
169FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2316N:35
170FMGerasimenyk, Mikhail2316N:18
171FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2313N:9
172FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2313N:301
173FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2313N:130
174FMToczek, Grzegorz2312N:6
175FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2312N:7
176mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2312N:7
177mKoc, PrzemysławGdańsk 2309N:153
178mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2308N:13
179I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2308N:254
180mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2307N:51
181k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2307N:314
182FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2307N:7
183WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2306N:42
184WGMMajdan, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2306N:61
185kKlepaczka, Tomasz KS LogIN Skierniewice 2305N:114
186kBrzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2303N:465
187I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2302N:381
188FMKucza, KarolŻKSz Żary 2302N:349
189IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2302N:1227
190FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2302N:22
191FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2301N:11
192kStrozyk, Tomasz Poznań 2301N:149
193FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2300N:423
194kChmiel, MarcinUniwersytet Jagielloński w Krakowie2299N:292
195IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2299N:17
196mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2298N:100
197FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2297N:9
198FMKozłowski, WaldemarUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn2297N:9
199IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2296N:24
200WIMLach, AleksandraAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2296N:125
201k++Paszewski, MateuszPolitechnika Częstochowska 2295N:382
202mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2295N:228
203FMJanik, Igor UKS Hetman Elbląg2294N:268
204FMRawicz, Karol MKS Polonia Przemyśl 2294N:74
205FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2291N:162
206k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2291N:230
207kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2291N:544
208IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2290N:38
209FMUstianovich, NazarOLIMPIJCZYK Chrzanów 2289N:8
210mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2288N:220
211mMickiewicz, Piotr MLKS Nadnarwianka Pułtusk2287N:100
212mKrzywicki, DariuszOlsztyn 2286N:11
213FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2286N:93
214IMMatuszewski, MichałUniwersytet Jagielloński w Krakowie2285N:58
215kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2284N:361
216mProtaziuk, Grzegorz Politechnika Warszawska 2283N:52
217kCajbel, MaciejKS AZS Wratislavia2282N:98
218k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2281N:156
219FMPacuszka, TomaszUrząd Miejski w Grudziądzu2280N:200
220FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2280N:20
221mWandzik, Wojciech Politechnika Śląska w Gliwicach 2279N:63
222FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2279N:11
223FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2279N:160
224kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2278N:234
225mDworakowski, Lukasz Resort Rolnictwa2278N:9
226mJędryczka, KrystianPłock2278N:16
227mTregubov, AndreiRosja 2277N:10
228IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2276N:75
229FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2276N:11
230kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2275N:665
231FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2275N:11
232FMBronowicki, Mateusz OKSiR Wisznia Mała 2273N:46
233FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2273N:18
234FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2272N:13
235mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2272N:6
236FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2272N:60
237IMMroziak, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2271N:188
238k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2271N:140
239IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2269N:277
240mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2268N:16
241FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2268N:47
242FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2267N:9
243kFlak, PawełSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2265N:176
244k+Jóźwicki, Jakub SSz Pocztowiec Bydgoszcz2264N:96
245k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2263N:250
246FMFudalej, MichałKSz Polonia Wrocław2263N:10
247mKasperek, Ryszard MKSz GRYF Dębica 2262N:43
248FMMulet, PiotrSSz Gminy Pawłowice2261N:186
249kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2261N:46
250IMSarwinski, Miroslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2261N:39
251k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2260N:207
252I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2260N:299
253ILepiarczyk, WojciechTKKF Drogowiec Kraków2260N:126
254k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2259N:41
255I+Piotrowski, PawełCaissa Pion Zielona Góra 2259N:193
256WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2258N:16
257WGMBartel, Marta Uniwersytet Warszawski2257N:100
258IMFilipowicz, Andrzej 2256N:127
259FMCukrowski, FilipWKS Kopernik2254N:223
260kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2254N:92
261WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2254N:15
262FMKaczmarek, Aleksander KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2253N:207
263kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2253N:169
264I++Kubica, Kamil St Eurobeskidy Łodygowice2252N:250
265FMGoluch, Piotr WKS KOPERNIK2251N:157
266kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2251N:138
267I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2249N:187
268k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2247N:315
269kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2247N:224
270kKorbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2245N:386
271FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2244N:183
272kNiemiec, Artur2244N:19
273FMNiekraś, Dawid UKS KSM Tęcza Kościan 2243N:196
274FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2243N:23
275kGłuszko, TomaszPlewiska2243N:67
276IINawrocki, PawełLKS Chrobry Gniezno 2242N:706
277FMOkrucinski, Tadeusz UKS Jantar Pruszcz Gdański 2242N:22
278k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2241N:415
279kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2241N:252
280mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2241N:155
281FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2241N:115
282FMObruśnik, MichałPolitechnika Śląska w Gliwicach 2240N:62
283mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2240N:50
284kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2239N:563
285kStolarczyk, AdamKSz Gambit Świecie 2239N:70
286FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2239N:294
287k+Kaukiel, PiotrMoszczenica 2239N:20
288ICieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2238N:265
289FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2237N:31
290kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2236N:403
291kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2235N:429
292CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2234N:129
293kSroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2234N:199
294mMichalski, Olaf Łodź2234N:10
295FMPolok, Kacper Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2233N:498
296IKotarski, Bartosz Łomża 2233N:256
297IIBogdanov, Ignat KU AZS PL Lublin2233N:124
298Vorobets, Dmitriy Politechnika Lubelska 2233N:15
299kKanarkiewicz, Michał MKSz GRYF Dębica 2232N:171
300I++Gulik, Paweł WKS KOPERNIK2231N:47
301kMiś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2231N:186
302kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2230N:24
303mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2229N:35
304FMWałach, Marcin KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2228N:25
305kMorcinek, MarianIzba Skarbowa we Wrocławiu 2228N:9
306kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2227N:52
307WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2227N:11
308kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2226N:421
309kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2226N:1230
310kGodzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2226N:437
311kOliwa, Patryk Sulechów 2225N:13
312kŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2224N:239
313kSzczepanek, Radosław KSz Silesia Racibórz 2224N:27
314kWielecki, Zygmunt UKS Korona Gdańsk2224N:86
315FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2223N:82
316k+Olszewski, MarekBKS Chemik Bydgoszcz2223N:712
317I++Dzierżak, RadosławUKS 21 Podlesie 2222N:469
318k+Olszyński, Kazimierz LKS Zarzewie Prudnik2222N:31
319IDemianowicz, Maciej LUKS GOK Samborowo2222N:110
320WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2221N:59
321CMDubiński, MateuszWKS KOPERNIK2221N:6
322FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2221N:45
323kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2220N:28
324FMWlodarczyk, Robert2220N:20
325FMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2219N:21
326mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2219N:50
327WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2217N:41
328kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2217N:22
329mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2217N:273
330kFerenc, JanuszKoszalin2217N:7
331kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2216N:35
332mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2216N:47
333kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2216N:133
334k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2215N:74
335k+Łapaj, Mateusz Politechnika Warszawska 2215N:66
336kPaprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2215N:274
337k+Stępień, Marcin OKSiR Wisznia Mała 2215N:60
338kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2214N:157
339kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2214N:47
340kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2214N:9
341kMarek, MariuszPUKS Karolina Tarnów 2213N:6
342k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2212N:55
343kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2212N:7
344IAlvarado, CarlosPeru2212N:131
345kPopiołek, Hubert KS Korona Kraków 2212N:251
346kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2212N:15
347I++Faron, Rafał UKS 21 Podlesie 2211N:199
348kBrewczyński, RobertMTSz Mińsk Mazowiecki2211N:5
349k++Siembab, BartoszUKS Giecek Radków2211N:45
350kKubit, Tomasz TMS Roszada Gliwice 2211N:9
351kZieliński, StanisławUKS Zawisza Kolbudy 2211N:147
352k++Adamski, Michal KS KORONA Zakrzewo2211N:51
353kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2211N:5
354FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2210N:445
355I++Szmidt, Przemysław UKS OPP Toruń2210N:706
356kRenkowski, PiotrUKS Trzydziestka Olsztyn2210N:166
357kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2210N:27
358kProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2210N:76
359kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2209N:60
360FMKempinski, Tomasz KS KORONA Zakrzewo2209N:375
361kSosnik, Sebastian 2209N:7
362WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2208N:29
363kMąka, Marcin LKSz Lublin 2208N:44
364kSypień, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2207N:33
365FMŻyła, JanuszCEKDiM Wrocław 2205N:46
366IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2205N:129
367I++Mróz, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2205N:375
368kSutor, MarekKS Cracovia 1906 Kraków2205N:1
369kBętkowski, Andrzej TKKF Drogowiec Kraków2204N:223
370kDymek, ŁukaszSSz Szachpol Łuków2203N:81
371kPalosz, Andrzej LUKKS Kielce2203N:48
372k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2203N:10
373IPaziak, PatrykUKS Korona Gdańsk2203N:750
374kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2202N:378
375kMarczuk, DominikKKSz Kraków2202N:143
376kBielinski, Leszek 2202N:8
377k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2201N:187
378kDors, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 2201N:379
379kŚlęzak, RobertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2201N:9
380k+Lewandowski, Rafał KSz Gambit Świecie 2201N:7
381kGibiec, ErnestTJ Slavoj Český Těšín2201N:7
382k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2200N:60
383kWypych, Dominik SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2200N:110
384kGraf, Pawel Orkan Ostrzeszów 2200N:7
385CMTrylski, Antoni 2200N:3
386kKraiński, JarosławUKS Rotmistrz Grudziądz2199N:16
387k+Karbowiak, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz2199N:119
388kJóźwik, RafałMLKS Ostródzianka Ostróda 2199N:9
389kWątorek, MarcinMLKSz Myślenice2199N:72
390I++Widła, Piotr MKS Sandecja Nowy Sącz 2199N:198
391I+Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2198N:221
392WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2198N:82
393kPietocha, Pawel SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2198N:188
394IVorobets, Nikolay Lwów 2198N:13
395kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2197N:207
396kMalczyk, Rafał Olsztyn 2197N:9
397kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2196N:330
398kLewandowski, KrzysztofSSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2195N:150
399kSpodzieja, KrzysztofLKS Opocznianka Opoczno 2195N:35
400k+Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2194N:281
401I++Banach, SzymonLKS Chrobry Gniezno 2194N:1096
402kMyzyk, JanUKS Ósemka Chojnice2194N:14
403k+Łuksik, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2194N:40
404FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2194N:8
405kSobolewski, Piotr 2194N:5
406kKasperkiewicz, Pawel2193N:8
407CMWalentukiewicz, Michał WKS KOPERNIK2193N:64
408kJabłoński, MariuszWKSz 1938 Włocławek 2193N:94
409kPieczonka, Marcin KS Entropia NZSPW Warszawa2192N:5
410kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2192N:235
411kLach, Piotr MLKSz Myślenice2191N:99
412kGasik, Piotr2191N:75
413k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2190N:139
414kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2190N:4
415kWilk, Krzysztof KS Unia Bieruń Stary 2190N:149
416kRudnicki, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 2190N:11
417kBanach, Wieslaw LKS Chrobry Gniezno 2189N:769
418k+Smoła, Michał LKSz GCKiP Czarna 2189N:7
419kBukojemski, AdamKKSz Kraków2189N:58
420kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2188N:439
421kKopeć, Mariusz KS Polanica-Zdrój2188N:21
422kDiczew, Filip Akademia Szachowa Gliwice 2188N:9
423kMatusiak, JanuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2188N:7
424kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2187N:91
425kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2187N:19
426kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2187N:15
427kWolny, Ryszard2187N:18
428kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2186N:14
429FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2186N:47
430kPiskorz, Henryk TKKF Drogowiec Kraków2186N:6
431kNiedźwiedź, Marek San Francisco 2186N:7
432kOkuniewski, Bogusław Sulechow2186N:18
433IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2185N:64
434kOsipow, NikołajMysłowice2185N:64
435mKucypera, Małgorzata KSz Polonia Wrocław2185N:13
436kBartkowiak, DamianKS KORONA Zakrzewo2184N:92
437I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2184N:569
438kKielar, MaciejKSz SKOCZEK TROJAŃSKI; KSz Skoczek Trojański II 2184N:13
439kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2184N:97
440FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2183N:25
441IJajte-Pachota, Maciej Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie2183N:332
442kGórski, Leszek UKS Ósemka Chojnice2183N:15
443kKulczewski, Zygmunt TS-R Hetman Konin 2183N:9
444IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2182N:236
445kFerenc, JózefAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2182N:44
446WIMKantane, Anna KSz Polonia Wrocław2181N:92
447IMŻołnierowicz, Krzysztof KSz Gambit Świecie 2181N:770
448kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2181N:18
449kMaślanka, Robert AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2181N:7
450kBobrowski, PiotrMKSz Rybnik 2180N:7
451kByrka, Mariusz2180N:6
452kOszczanowski, WitoldKS AZS Wratislavia2179N:242
453kDzierżak, BogusławKSz Górnik Lędziny2179N:19
454kStrzelecki, Jerzy RPW Okucia Budowlane Łódź2179N:8
455kStrejczek, MarekŁódź 2179N:8
456kŁada, Ireneusz Jelenia Góra 2178N:12
457kMarkowski, PiotrRUKS Korona-Rawbud Rawicz 2178N:86
458kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2178N:250
459kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2178N:14
460mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2177N:19
461kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2177N:338
462FMRawski, SlawomirKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2177N:46
463kMielczarski, MirosławAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin2177N:51
464kRzóska, KamilUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2177N:53
465kWalaszczyk, WitoldTS-R Hetman Konin 2176N:5
466k+Gawroński, Mirosław ITS Kopernik Inowrocław2176N:140
467mCagara, Paulina KSz Polonia Wrocław2176N:46
468kZaskalski, ArkadiuszTG Sokół Mielec 2176N:11
469kGrobelny, AlojzyKSz Odrodzenie Kożuchów 2176N:10
470kGołek, JagodaUrzędy Miejskie2175N:79
471kChojnacki, SławomirKSz Polonia Wrocław2175N:149
472kŚwiątnicki, Andrzej TS-R Hetman Konin 2175N:278
473mSmarsz, Agata KSz LECH-WSUS Poznań 2175N:30
474FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2174N:68
475kŻminda, Bogdan MGLKS Parnas Oława 2174N:61
476kKujawski, Jan LKS Chrobry Gniezno 2174N:556
477kZiółkowski, Dawid SSz Pocztowiec Bydgoszcz2174N:41
478kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2173N:88
479IIMatviychuk, AndreyNovojavorivsk 2173N:35
480kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2173N:11
481INun, Grzegorz KSz Odrodzenie Kożuchów 2172N:186
482WIMLeks, Hanna KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2172N:71
483kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2172N:22
484WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2172N:16
485I++Malczyk, JakubOlsztyn 2172N:127
486kGroborz, MichałMKSz Rybnik 2172N:28
487kMisiuga, AndrzejUstroń 2172N:20
488kWojcieszyn, Zdzisław Lublin2171N:7
489I++Święch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2171N:40
490kMęczyński, Waldemar TS-R Hetman Konin 2171N:100
491kBieluszewski, Piotr Elbląg 2171N:303
492kKuliński, KrzysztofWKSz 1938 Włocławek 2171N:105
493kDumański, Aleksander KS Laura Chylice2171N:21
494kStrejczek, DariuszŁKS Szach-Centrum Łódź2171N:20
495kJagodzinski, Mariusz2171N:27
496kBugnar, JózefKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 2170N:10
497IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2170N:102
498kMarzec, Jarosław CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 2169N:12
499kHilarecki, Grzegorz Słupsk 2169N:10
500kLisowski, Krzysztof MLKS Ostródzianka Ostróda 2168N:20
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)