ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11429);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1129716 Ranking CA (Klasyczne):2022 (265)
ID CR: 1008 Ranking CA (Szybkie)2152 (447)
Nazwisko Imię:Konieczyński, Piotr Ranking CA (Błyskawiczne)2019 (415)
Rok urodzenia:1980
Klub:ŻTMS Baszta Żnin
Tytuł:I++

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2017-09-10201221931.530.7815+10
2V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A2017-08-2619941892795.7615+18
3TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA2017-08-21201617473.564.9815-22
4XVIII FSz Na Leśnej Polanie: IX Memoriał Romana Szymoniaka2017-07-16201518616.596.3915+1
5*** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych ***OPEN2017-07-0520451922496.0315-30
6Otwarty Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Polski Domów Kultury2017-06-18204618803.553.615-1
7IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 2199 (Elo)2017-06-1120571852353.815-11
8V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2017-01-2820571931696.03150
9Otwarty Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Polski Domów Kultury2016-10-3020561836453.915+1
10Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2016-09-11203321693.561.9215+23
11XIII MFSz-Open2016-08-22204718815.596.4815-14
12XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1900)2016-07-05205520913.594.0515-8
13III FIDE OPEN SOLEC KUJAWSKI do 21992016-06-1220501877453.6515+5
14DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13205721311.55215-7
1568 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach A - pow. 17002015-08-14204419556.595.5815+13
16II Fide Open Solec Kujawski do 2199 (MWJ 15 i 17)2015-06-07202719084.553.315+17
17II Festiwal Szachowy Ferie z Szachami 2015 - Open A do 21992015-02-27203618584.575.1115-9
18Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1420532081394.1415-17
1950. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D2014-08-26205919415.595.9415-6
20Mistrzostwa Żnina Gr A2014-03-18205118447.596.9315+8
21Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Fide A Open - Szubin 20132013-12-3020461873453.6515+5
22DMP - II Liga seniorów2013-09-1520342147493.1515+12
23II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOSiR Gniezno 10-15 sierpnia 2013 Open A2013-08-1520421956595.5815-8
24TURNIEJ SZACHOWY "USTROŃ OPEN 2013"2013-07-0620331957695.415+9
25Mistrzostwa Polski Amatorów 20132013-06-2320021957673.9215+31
26Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-0919972151392.6115+5
2765 Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego - Grupa A (Fide od 1700 lub II kat.)2012-08-15198420594.593.615+13
28I TURNIEJ SZACHOWY KARPACZ - CHESS OPEN2012-07-07196719805.594.3215+17
29Mistrzostwa Polski Amatorów 20122012-06-2419761862474.6215-9
30IV Turniej Akademii Szachowej - Turniej A dla 1400-21992012-05-2719601902452.915+16
31Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach - III Liga2012-04-22194420185.5114.415+16
32DMP - II liga seniorów 2011-09-1119612104172.1715-17
33Mistrzostwa Polski Amatorów2011-07-03196918054.575.0415-8
34Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach 2010/11 2011-04-17199020643114.415-21
35I Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2010 Grupa A2010-08-29200018585.596.2115-10

Tabela przeciwników
 
V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w124633IIJaśkiewicz, Kacper 1496UKS Jedynka Bełchatów 2007
2b121407IHaliniak, Wojciech1626UKS Czternastka Warszawa2004
3w=1045mJaroch, Karol 2280SSz GMINY PAWŁOWICE1987
4w=17116ISłoniewski, Michał1765KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2002
5b123277IICzarnomski, Dominik 1652UKS TSz Zieloni Zielonka2004
6b01665IZieliński, Andrzej 1857St Eurobeskidy Łodygowice1959
7w118910IĆwiek, Ryszard 1824UKS SP 321 Warszawa - Bemowo2005
8b18255I+Poniewierski, Piotr 1988UKS Gedanensis Gdańsk1962
9w15774IMAdamski, Jan2228KSz Polonia Warszawa1943
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Międzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2017 -Turniej o Puchar Prezesa Polskiego Związku Szachowego Adama Dzwonkowskiego -Mistrzostwa Polski Branży Okiennej2017-12-0921432067695.415+9
2Pierwszy Świecki Festiwal Szachowy - Turniej A2017-11-2621302176473.0815+13
3Turniej szachów szybkich z okazji 80-lecia KPZSzach2017-11-19212119725.574.915+9
4Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckego w Szachach Szybkich2017-11-18213019955.596.1215-9
5XXIII Turniej o puchar BKS Chemik2017-11-11211720286.595.5815+13
6Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości i 125- lecia powstania PPS2017-11-0521222051242.415-5
7I Turniej Szachowy FIDE OPEN - Stajnia Gliszcz2017-10-1521192014695.7615+3
8XIV Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Białe Błota2017-10-14212919845.596.2115-10
9III Wąbrzeski Turniej Szachów Szybkich FIDE2017-10-0721371961696.5715-8
10XXVIII Memoriał Szachowy Józefa Kochana (I nagroda - 1 tys. zł)2017-08-19213820505.595.5815-1
11XVIII Festiwal Na Leśnej Polanie: IV Plażowy Turniej Szachów Szybkich2017-07-16212619045.564.6815+12
12*** IV Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie"- Rapid w Tleniu ( FIDE)***2017-07-0221381938696.8415-12
13XVII OTSz TALENTY 2017 Grupa A: Juniorzy od 15 lat i Seniorzy2017-05-2821161946896.4815+22
14XLVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna2017-05-0721302015595.9415-14
15Turniej z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja - grupa A (otwarty)2017-05-02214419633.564.4415-14
16TURNIEJ SZCHOWY O PUCZAR BURMISTRZA ROGOŻNA2017-05-01213320346.595.7615+11
17*** Otwarte Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***(do FIDE)2017-04-29213519755.585.6815-2
18XLVI Turniej Szachowy "Wiosna"2017-04-09214919264.575.4615-14
19Noworoczny Turniej Szachowy2017-01-1421591913575.6715-10
20ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-08216520764.584.9615-6
21*** III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świeckiego *** Grupa A 2016-12-03216319625.575.3215+2
22XXII Turniej Dnia Niepodległości2016-11-11213321336.594.515+30
23*** II Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujaw i Pomorza w Szachach Szybkich *** A2016-10-22211720215.574.4115+16
24 V TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- OPEN2016-10-0221171994696.03150
25I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI KRESOWIAN2016-07-1721172002695.94150
26XII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej szachow szybkich2016-07-0221211892686.3215-4
27Otwarte Mistrzostwa Ziemi Świeckiej-XV Memoriał R. Obertowskiego OPEN A2016-05-2821192017463.8415+2
28Majowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Żnińskiego Grupa Open2016-05-0221241990121.3615-5
29XVI TSz TALENTY 2016 Grupa A Juniorzy od 15 lat i Seniorzy2016-04-2421242007695.94150
30Otwarte Mistrzostwa Woj. Kuj - Pom Seniorów w Szachach Szybkich ( do FIDE) 2016-04-09213819695.596.4815-14
31III Memoriał im. Tadeusza Dobaczewskiego w Szachach Szybkich Grupa A2016-04-0221352004574.7615+3
32Mistrzostwa Gminy Gostycyn i Powiatu Tucholskiego2016-02-0621241929675.2515+11
33Noworoczny Turniej Szachowy2016-01-0921101982564.0215+14
34XXI TSzach Święta Niepodległości2015-11-11211919825.596.1215-9
35Jesienny Turniej Szachowy2015-10-2421211938575.1815-2
36III Barciński Turniej Szachowy - Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich2015-05-24211719796.596.2115+4
37XLV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna 2015 Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Szybkich 2015 2015-05-1721431946596.7515-26
38WOJEWÓDZKIEGO MASOWEGO TURNIEJU SZACHOWEGO Z Ł O T A W I E Ż A 2015-05-1621442120242.1215-1
39Majówka z MOSem gr. A /open/2015-05-02214118743.543.2815+3
40II Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - Gniezno 2015 Fundusz nagród wynosi 6000 PLN + nagrody rzeczowe.2015-03-0121241980674.8315+17
41Turniej szachów szybkich-impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im.A.Rubinsteina2014-08-1921331894575.615-9
42Klub PZSzach 146 Turniej Czwartkowy2014-07-10213120033.553.3515+2
43XVI-PITS-Wapno-20142014-05-0321362009585.3615-5
44Majówkowe granie A2014-05-02213818381.521.715-2
45II Barciński Turniej Szachowy2014-04-27213820595.595.49150
46Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich2014-04-1221461973696.5715-8
47Barciński Turniej Szachowy2013-05-19212620796.595.1315+20
48XLIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna 2013 r.2013-05-05210720536.595.2215+19
49Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich - mężczyźni2013-04-0720922053694.9515+15
50XII Turniej Akademii Szachowej - Turniej A-B2013-03-23208417866.575.9515+8
51Turniej Szachowy z okazji 90 - lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów 2012 2012-12-0920851984585.1215-1
52Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich2012-11-18207720874.583.9215+8
53Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych2012-11-1720622122472.9415+15
54XLII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna2012-05-06203720156.594.7715+25
55XIV PITS-WAPNO-20122012-05-0320322077362.6415+5
56Puchar Burmistrza Żnina - Grupa A (1600 i więcej)2012-02-25201420334.573.2915+18
57XIII PITS-Wapno-20112011-05-0320251861585.7615-11
58IV Memoriał Alfonsa Kryspina2011-04-0320152081483.2815+10
59Indywidualne Mistrzostwa K-PZSzach w szachach szybkich na rok 2011 - Mężczyźni2011-02-20200020005.594.515+15

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Międzynarodwy Łódzki Festiwal Szachowy Turniej o Puchar Dziekana Wydz. Ekonom-Socjolog. Uniwersytetu Łódzkiego Prof.Rafała Matery2017-12-10200619656.5105.615+13
2Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Błyskawicznych2017-11-18199020603.562.415+16
3V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże "2017 - Turniej Blitza2017-08-24199118136.596.5715-1
4XVIII FSz Na Leśnej Polanie: Blitz Na Wzgórzu Klasztornym2017-07-16199418706.5106.715-3
5*** IV Festiwal Szachowy" Bory Tucholskie" - Blitz w Tleniu (FIDE)***2017-07-01197919137.5116.4915+15
6I FIDE Blitz Open o Puchar Burmistrza Kcyni2017-06-2619941950495.0415-15
7Turniej Szachów Błyskawicznych2017-03-0219921881695.8515+2
8Otwarte Mistrzostwa Woj. KP w Szachach Błyskawicznych - Turniej indywidualny2017-02-19196719847115.2815+25
9Otwarte Mistrzostwa Woj. Kuj.-Pom. w Szachach Błyskawicznych - Turniej Drużynowy2017-02-1919672002494.05150
10V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2017-01-2419901778021.5415-23
11XIII MFSz- turniej błyskawiczny2016-08-18199718598.5138.9715-7
12Puchar Lata 2016 - 2. turniej gr. A B i C2016-07-3019811763553.915+16
13Puchar Lata 2016 - 1. turniej gr. A2016-07-16198818334.574.9715-7
14Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Błyskawicznej2016-02-21201618655.5117.715-32
15Drużunowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grze Błyskawicznej2016-02-21201620364.594.2315+4
16Turniej Noworoczny A2016-01-02203017815.586.4815-14
17Międzynarodowy Turniej Szachowy Focus Mall Bydgoszcz 2015 OPEN - fundusz nagród ok. 10.000 zł2015-10-11203120236.5136.6315-1
18Ferie 2015 gr. A2015-02-2120261784675.615+5
19IV Gwiazdkowy Turniej Szachowy 250 150 100 A2014-12-20200619425.574.1315+20
20Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-19202619806.5147.8415-20
21Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-18202120844.5104.115+5
22P'5-Blitz Impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im Akiby Rubinsteina2014-08-22201418916.596.0315+7
23Turniej blitza-impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im.A.Rubinsteina2014-08-20202719293.574.4115-13
24Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych - Mężczyźni2014-03-29202720255.5115.5150
25Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych2013-04-21203519695.5116.4915-14
26Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych2013-04-21203520684.594.0515+6
27Turniej z okazji 40 urodzin Zbigniewa ROBAKA2013-01-1820202096715615+15
28Turniej Szachowy o Złotą Bombkę2012-12-21203519225.5106.515-15
29Turniej Błyskawiczny2012-11-17204020533.583.8415-5
30Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2012-10-21204020566.5157.215-10
31Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2012-10-21204020196105.315+10
32Blitz podczas MMJ 2012 (grupa starsza)2012-10-1920521940595.8515-12
33Turniej szachów błyskawicznych podczas 65.OMW K-P2012-08-13205919956116.4915-7
34Puchar Lata III turniej2012-08-05205818759128.8815+1
35Puchar Lata Żnin 2012 - II turniej2012-07-292037191113.51812.0615+21
36Puchar Lata 2012 I Turniej2012-07-221992185710.5117.4815+45
37Turniej Szachów Błyskawicznych2012-07-0720381742265.115-46
38Turniej o Puchar Prezesa w Szachach Błyskawicznych P'52012-05-0420491944595.7615-11
39Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Błyskawicznych - Mężczyźni2012-01-08202420357115.2815+25
40Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Szachach Błyskawicznych - Mężczyźni2012-01-0820241991594.95150
41Dzień Łącznościowca w Bydgoszczy2011-10-22201420776135.3315+10
42Indywidualne Mistrzostwa KPZSzach w Blitza - Mężczyźni2011-01-30200020276115.0615+14
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)