ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9418);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21827109 Ranking CA (Klasyczne):1498 (150)
ID CR: 44646 Ranking CA (Szybkie)1543 (403)
Nazwisko Imię:Rokoszna, Zuzanna Ranking CA (Błyskawiczne)1573 (184)
Rok urodzenia:2002
Klub:II LO Ostroiwec Św.
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D14-182017-06-0414911191221.725+7
259 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 20172017-06-02149616492.592.725-5
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA (JUNIORZY)2017-03-26151715421.552.3525-21
4Mistrzostwa Ostrowca Św.2017-03-25149115414.583.4425+26
5XIII Radomski Maraton Szachowy "Odwaga - Miłość - Pokój" Grupa "A"2016-10-23149717480.540.7625-6
6Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D142016-06-05146213255.564.0825+35
7OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D142016-05-07140815904.592.3425+54
8Mistrzostwa Ostrowca Św. - do lat 142016-03-2513891319574.225+19
9DRUZYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA SWIETOKRZYSKIEGO. IV LIGA - JUNIOR2016-02-2113241438572.3825+65
10Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA D-132015-10-0113131247463.5425+11
11Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA D142015-06-0713031203342.5625+10
12Turniej o Puchar Konstytucji 3 Maja-turniej rankingowy juniorów-Turniej A2015-05-1613011338120.925+2
13Otwarte Mistrzostwa Starachowic Seniorów - 20152015-04-03131616011101.625-15
14Mistrzostwa Ostrowca Św. - do lat 142015-03-2812741297573.2925+42
15JuraPark - Bałtów Turniej Młodych Talentów 2015-02-2212301160674.225+44
16Bałtów OPEN FIDE2014-10-1912171377251.4525+13
17Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów LD+SK D-132014-10-02124913392.5103.825-32
18Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA D122014-06-0812101132442.4425+39
19Otwarte Mistrzostwa Starachowic Seniorów - 20142014-03-2111631446371.1225+47
20DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO2014-03-0211201346361.2625+43
21Eliminacje do MPJ i MPM 2014. (LD+SK). GRUPA D-112013-10-26108911914.593.2425+31
22Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów - GRUPA D-122013-06-0910791261261.5625+10
23Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ld-Sk D112012-10-2510921310171.5425-13
24Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D-102012-06-1011001137131.3525-8

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XI OTWARTY TURNIEJ W SZACHACH SZYBKICH O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI - P-15 2017-11-1214871711481.7625+56
2Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. OPEN2017-04-2314911631272.1725-4
3X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości- Turniej A2016-11-1114671736261.0225+24
4XXVI Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2016 - Grupa B do rank. R=18002016-09-2414531605382.425+14
5VII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ A. GRUPA 18 lat2016-07-1714141424694.4125+39
6Turniej na zamku Krzyżtopór w Ujeździe. A - 18 lat2016-06-1914381389373.9925-24
7XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny2016-05-2114141686261.0225+24
8Turniej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Grupa CD-142016-05-1514041443483.625+10
9Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" - Grupa B Juniorzy ur. 1998-20032016-04-1714171365484.5625-13
10Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA DO 18 lat.2016-04-0314121391594.7725+5
11VII GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich. Turniej nr 5. Grupa do 18 lat2016-01-24144613663.584.8825-34
12FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH (2000-02 DZ)2015-12-1214391311342.6825+7
13TURNIEJ MIKOŁAJKOWY VII GP - turniej IV. GRUPA A (18lat)2015-12-06142817201.571.0525+11
14VII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH - turniej III. GRUPA do 18 lat2015-11-21139614244.573.2225+32
15IX OTWARTY TURNIEJ O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI - TURNIEJ A2015-11-1113951530130.9625+1
16Turniej o puchar Dyrektora Muzeum Narodowego w Kielcach. GRUPA do 18 lat2015-11-0814371418273.7125-42
17Puchar "VICTORIA KOMPLEXBUD" w szachach szybkich. GRUPA 18 lat2015-10-1814291415473.6425+8
18XXV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2015 - Grupa C Jun ur. 2000-20042015-09-1914011375694.8625+28
19VII Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim Grupa B - Jun. ur. 97-022015-08-3014201530282.825-19
20I Międzynarodowy Turniej Szachowy -Chańcza 2015. GRUPA do 14 lat2015-08-2314101324695.5825+10
21Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D142015-08-08147414672.5105.125-64
22VI GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. GRUPA DO 18 lat2015-07-18144814984.583.4425+26
23Turniej o Puchar Wójta Gminy Miedziana Góra. Grupa do 14 lat2015-06-2814521289232.1625-4
24Turniej na zamku Krzyżtopór w Ujeździe. B - do 18 lat2015-06-1414421478483.625+10
25III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny2015-05-3014371540251.825+5
26Turniej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Grupa B - do 18 lat2015-04-19144912605.58625-12
27III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa A - rocznik 2001 i mł.2015-03-22153013642.585.7625-81
28Charytatywny Turniej Szachowy na rzecz Tomasza Strząbały. GRUPA do 18 lat2015-02-08150415114.573.4325+26
29Memoriał Kazimierza Kutyły pod patronatem Starosty Ostrowieckiego2015-01-2514781487462.9425+26
30V GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. Do 18 lat - V2015-01-1714811376585.1225-3
31V GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. Turniej IV grupa seniorów i juniorów2015-01-11147914434.584.425+2
32XVIII Otwarty Turniej z Cyklu 2014 "Szach Królowi o puchar Prezydenta m. Lublin - zaliczany do rankingu FIDE (RAPID)2014-12-2114881545383.3625-9
33VI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej C2014-11-2214821509362.7625+6
34VIII OTWARTY TURNIEJ W SZACHACH SZYBKICH O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI -Turniej A2014-11-1114531606361.825+29
35I Grand Prix Polski dzieci i młodzieży w szachach. GRUPA C2014-11-09145715751.551.725-4
36V GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH - turniej II. GRUPA DO 18 LAT.2014-10-2614641402595.3125-7
37Otwarte Mistrzostwa Starachowic w Szachach Szybkich - Turniej A2014-10-11146415063.583.52250
38XXIV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2014 - Grupa C Jun. ur. 99-032014-09-20144914175.594.8625+15
39IV GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. Turniej IV. GRUPA B2014-07-1314101500593.4225+39
40IV Starachowickie Szachy Juniorów - Obrona Holenderska2014-06-1113681312442.3225+42
41IV Starachowickie Szachy Juniorów - Gambit Królewski2014-05-2113621305231.7425+6
42XII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny. GRUPA do 12 lat2014-05-1713601248463.925+2
43VII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 82014-05-0713421473241.2825+18
44II Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa B - rocznik 2001 i mł.2014-03-30131614263.572.4525+26
45Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" - Grupa C Juniorzy ur. 2002-20062014-03-2313371225595.8525-21
46VII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 42014-01-0813121438361.9825+25
47V Gwiazdkowy Otwarty Turniej w Szachach Szybkich - Turniej A2013-12-14126814204.592.725+44
48VII Otwarty Turniej o Puchar Niepodległości - Turniej B2013-11-0912191303583.0425+49
49POLONIA GRA W POLSCE - GRUPA 2001-20042013-08-0611981185463.1225+21
50 Wojewódzkie eliminacje drużynowe LZS Turniej szachowy o "Złotą Wieżę" 20132013-05-2611311288582.3225+67
51Ćmielów I GRAND PRIX POWIATU OSTROWIECKIEGO2013-04-0711521423050.8525-21
52VI Turniej o Puchar Niepodległości - Turniej B2012-11-10115912692.582.825-7
53Turniej Szachowy "Pożegnanie lata" Grupa "C"2012-10-0711251148473.2925+17
54Turniej Szachowy "Pożegnanie lata" Grupa "C"2012-10-0711251148473.2925+17
55Turniej z okazji 1012 urodzin dębu Bartek. GRUPA 2002-20032012-09-30112011721.531.2925+5
56II GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH - "PUCHAR PARADISO" Grupa B2012-07-2210791255351.3525+41
57V TURNIEJ DLA DZIECI O PUCHAR PREZYDENTA OSTROWCA ŚW. Gr 102012-06-24105312562.561.4425+26
58V TURNIEJ SZACHOWY IM. WITOLDA GOMBROWICZA 2012 Gr 10-122012-06-1710651213151.525-12
59 Wojewódzkie eliminacje drużynowe LZS Turniej szachowy o "Złotą Wieżę" 20122012-05-2011001122031.4125-35

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa w szachach szybkich (elimin. LZS o "Złotą Wieżę" 2017)2017-05-21156714114.564.2625+6
2X Grand Prix Starachowic w Szachach - Turniej 92017-05-1015601594362.725+7
3X GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH -Turniej 52017-02-15155015913.573.0825+10
4X GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH -Turniej 32016-12-0715451513473.7825+5
5X GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej I2016-10-0515681527373.9225-23
6Turniej Finałowy "Szachy z Gambitem" - Finał XI GP Starachowic i VI SSJ-TurniejA2016-05-18155616093.573.0125+12
7IX Grand Prix Starachowic - Turniej VIII2016-04-20152616143.562.2825+30
8IX Grand Prix Starachowic - Turniej VII2016-04-06152814553.563.625-2
9IX Grand Prix Starachowic - Turniej VI2016-03-02150115743.562.425+27
10IX Grand Prix Starachowic - Turniej V2016-02-0315141450363.5425-13
11IX Grand Prix Starachowic - Turniej IV2016-01-1315331435363.7825-19
12IX Grand Prix Starachowic - Turniej III2015-12-0215231515473.5725+10
13IX Grand Prix Starachowic - Turniej II2015-11-0415161393574.6925+7
14IX Grand Prix Starachowic - Turniej I2015-10-07150815443.573.1525+8
15Otwarty Turniej Juniorów "Pożegnanie Lata"2015-09-1614901293675.2525+18
16Turniej "Powitanie Lata" - Turniej A2015-05-2015071544262.725-17
17Turniej Szachowy z okazji Dni Ostrowca Św. do lat 182015-05-1614611369553.1525+46
18VIII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej VIII2015-04-08146015232.562.4625+1
19VIII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej VII2015-03-18146815601.551.8525-8
20VIII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej VI2015-03-0414851760040.6825-17
21VIII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej V2015-02-0414741531362.5225+11
22VIII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej IV2015-01-0714631607251.5525+11
23VI Gwiazdkowy Turniej Juniorów - juniorzy 1995-20022014-12-1314851374363.925-22
24VIII Grand Prix Starachowic - Turniej III2014-12-0314581715250.925+27
25VIII Grand Prix Starachowic - Turniej II2014-11-0514311568361.9225+27
26Otwarty Turniej - Pożegnanie Lata2014-09-1714221655130.6325+9
27Powitanie Wakacji2014-06-2914191256342.8825+3
28Turniej "Powitanie Lata" - Finał GP i SSJ - Turniej A2014-06-18143316910.561.0825-14
29Pokazowy turniej szachów wodnych o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny grupa starsza2014-05-1714251547120.6625+8
30Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w szachach błyskawicznych OPEN2014-02-23140115013.572.5225+24
31VII Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 22013-11-0614361548041.425-35
32TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 1013 URODZIN DĘBU BARTKA GRUPA DO LAT 142013-09-2914001580361.5625+36

Tabela przeciwników
 
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 1013 URODZIN DĘBU BARTKA GRUPA DO LAT 14
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w119634IIKumorowski, Patryk1800Lukks Miedziana Góra 1999
2b0469IPosuniak, Weronika1753KMKSz VICTORIA Kielce 1999
3w016403IIIRysiński, Piotr1600Lukks Miedziana Góra 2001
4b15057IIIDuda, Gabriela1382Zagnańsk 2002
5w114273IVSkorupski, Bartłomiej1400MDK Kielce1999
6w0553IIChoina, Michał 1820MCK Hetman Ostrowiec Świętokrzyski2000
7b0IVBobylow, DawidLUKKS Kielce2001
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)