ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11744);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21813175 Ranking CA (Klasyczne):1446 (110)
ID CR: 42880 Ranking CA (Szybkie)1489 (369)
Nazwisko Imię:Krówka, Damian Ranking CA (Błyskawiczne)1543 (33)
Rok urodzenia:2000
Klub:UKS REKORD Iwla
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Drużynowy Puchar Podkarpacia w szachach klasycznych2017-11-1814441655140.9225+2
2Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 20172017-04-2214621616161.7425-18
3II DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA 2016 w SZACHACH KLASYCZNYCH2016-11-19146014234.584.425+2
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 20162016-03-1314841369131.9825-24
5V TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B2016-02-19146112837.596.5725+23
6V Gminna Liga Szachowa o Puchar Burmistrza Dukli-P60+15"2015-11-2014191353795.3125+42
7V GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI P'60+10"2015-04-10140113026.595.7625+18
8Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 20152015-03-1514351450273.3625-34
9IV TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A2015-02-1314471491383.5225-12
10IV Gminna Liga Szachowa o Puchar Burmistrza Dukli - P60'+5"2014-11-20140013936.594.5925+47
11IV GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI2014-04-29137513174.563.4825+25
12III Podkarpacka Amatorska Liga Szachowa2014-03-1513571328463.2425+18
13III TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A2014-01-24135915172.592.6125-2
14II Amatorska Podkarpacka Liga Szachowa 2013-05-1114071450293.9625-48
15II TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - Turniej A2013-02-1514001519382.7225+7

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów IV Liga Podkarpacka 20172017-11-25152813912.564.0825-39
2VI Podkarpacka Amatorska Liga Szachowa 20172017-06-0315211399574.6925+7
3Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach IMS2017-05-2415501689172.1725-29
4Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Podkarpacia - Grupa OPEN2016-12-10158916321.573.0825-39
5IX Otwarty Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2016-11-13166314392.575.4625-74
6Indywidualna Gimnazjada Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego2016-03-1116571395675.7425+6
7XI Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów2016-02-2716731499353.6525-16
8II TURNIEJ SZACHOWY - CERGOWA 20152015-12-0516541410897.225+19
9IV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY - DUKLA 20152015-12-0416501378675.8125+4
10V GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI- P'152015-11-2016011378997.0225+49
11III GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 22015-11-1415921384564.6225+9
12DRUŻYNOWA GIMNAZJADA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO ZIEMSKIEGO2015-10-2716071349121.6425-15
13INDYWIDUALNA GIMNAZJADA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO ZIEMSKIEGO2015-05-07162313942.543.1625-16
14V GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI2015-04-10161613777.597.225+7
15GRAND PRIX SP IWLA - TURNIEJ NR 42015-03-21159813685.564.7425+18
16Grand Prix SP Iwla - Turniej 32015-03-0715501418664.0825+48
17I TURNIEJ SZACHOWY - CERGOWA 20142014-12-201600140748625-50
18GRAND PRIX SP IWLA - TURNIEJ NR 22014-12-13157513835.564.525+25
19Mikołajkowy Turniej Szachowy - Dukla 20142014-12-0515931334575.7425-18
20IV GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P15'2014-11-2015691347897.0225+24
21GRAND PRIX SP IWLA - TURNIEJ NR 12014-11-1515961298465.125-27
22VII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości - Jedlicze 20142014-11-1116011530474.225-5
23DRUŻYNOWA GIMNAZJADA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO ZIEMSKIEGO2014-10-30159013843.543.0425+11
24IV GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZ DUKLI - P15'2014-04-2915891376796.9325+1
25Indywidualna Gimnazjada Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego2014-03-14159113475.575.625-2
26GRAND PRIX SP IWLA - Turniej nr 52014-02-1515891331564.9225+2
27IX Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów 20142014-02-0115951512474.2725-6
28GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 42014-01-1816191351464.9825-24
29GRAND PRIX SP IWLA - Turniej nr 32013-12-1416201336565.0425-1
30II Mikołajkowy Turniej Szachowy w Krośnie Open2013-12-0816261548474.2725-6
31III Mikołajkowy Turniej Szachowy Dukla 20132013-12-0515901360775.5325+36
32Grand Prix SP Iwla - Turniej 22013-11-3015911308565.0425-1
33I Krośnieńska Powiatowa Liga Szachowa - Turniej nr 32013-11-2316251446364.3825-34
34III Gminna Liga Szachowa - Turniej nr 62013-11-1916061361897.225+19
35VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości Jedlicze 20132013-11-11157517123.572.2425+31
36Rejonowa Gimnazjada Drużynowa w Szachach2013-11-0715591468574.3425+16
37I Krośnieńska Powiatowa Liga Szachowa2013-10-2615621290454.1525-3
38III Gminna Liga Szachowa - Turniej nr 52013-10-1614721397995.425+90
39III Gminna Liga Szachowa o Puchar Burmistrza Dukli - Turniej nr 42013-09-19151912605.597.3825-47
40Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2013 r. do 13 lat - ur. 2000-20012013-06-0815441422596.0325-25
41MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - ROGI 20132013-05-1915561555373.525-12
42GRAND PRIX SP IWLA - PARTIA SZKOCKA2013-04-2015171337664.4425+39
43INDYWIDUALNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO 2013-04-16150813365.575.1125+9
44GRAND PRIX SP IWLA - DOWOLNY DEBIUT2013-04-1314791274896.8425+29
45II OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - DUKLA 20132013-03-2315301486395.0425-51
46III Gminna Liga Szachowa o Puchar Burmistrz Dukli - Turniej nr 32013-03-19148913827.595.8525+41
47I Turniej juniorski w szachach szybkich o Puchar Starosty Krośnieńskiego 20132013-03-0914981428595.425-9
48OBRONA ROSYJSKA - GRAND PRIX SP IWLA 20132013-03-02148612956.58625+12
49Turniej nr 2 - III Gminna Liga Szachowa o Puchar Burmistrza Dukli2013-02-27142313897.594.9525+63
50VIII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów2013-02-2313671449572.7325+56
51Mikołajkowy Turniej Szachowy Dukla 20122012-12-0613741309595.3125-7
52I Mikołajkowy Turniej Szachowy w Gminie Krościenko Wyżne 2012 r.2012-11-2414091273253.425-35
53Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych Powiat Krośnieński2012-10-2314001542120.6225+9

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Finał Wojewódzki Licealiady w Szachach Drużynowych2016-12-07154314696106250
2TUTNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 1050 ROCZNICY CHRZTU POLSKI2016-04-2915171600351.9525+26
3Final Wojewódzki Gimnazjady w szachach - gry drużynowe2015-11-30156015434115.7225-43
4Rejonowa Gimnazjada w Szachach Drużynowych 20142014-11-1816001486374.6225-40
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)