ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11430);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21850755 Ranking CA (Klasyczne):1418 (61)
ID CR: 43739 Ranking CA (Szybkie)1536 (619)
Nazwisko Imię:Knapik, Jakub Ranking CA (Błyskawiczne)1330 (19)
Rok urodzenia:2002
Klub:GKSz Kornuty Gorlice
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IV liga juniorów 2017 - Małopolska2017-03-2614391505272.8725-21
2II DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA 2016 w SZACHACH KLASYCZNYCH2016-11-19137615015.592.9725+63
3Lato 20162016-06-29133214104.572.7325+44
4I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B2016-01-24133213353.573.5250
5I DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA2015-11-2113441544020.4825-12
6Turniej klasyfikacyjny - Lato 20152015-07-01131113444.573.1525+33
7IV liga juniorów 2015 - Małopolska2015-03-15131413013.573.6425-3
8III Podkarpacka Amatorska Liga Szachowa2014-03-1513291372262.6425-15
9II Amatorska Podkarpacka Liga Szachowa 2013-05-1114001373294.8625-71

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Podkarpacia - Grupa OPEN2017-12-09153716742.582.5625-1
2Mikołajkowy Turniej Szachowy w Lipinkach2017-12-0315501503484.5625-13
3Mikołaj 2017 - gr.A - do lat 162017-12-02151814616.595.2225+32
4Grand Prix - Turniej III - gr.A2017-11-1115121479352.7525+6
5Drużynowe Igrzyska Szkolne Młodzieży2017-11-0915191819020.325-7
6Drużynowe Mistrzostwa Gorlic Szkół Gimnazjalnych2017-10-2415191519242250
7Grand Prix - Turniej 2 - gr.A2017-10-0715581482263.625-39
8Grand Prix - Turniej I -gr.A2017-09-09152214685.574.0625+36
9Grand Prix - Turniej VIII - gr.A2017-06-17149014145.574.225+32
10XII Olimpiada Ekumeniczna - gr. A i B (do lat 10 i 16)2017-05-27148614235.595.3125+4
11Grand Prix - Turniej VII - gr.A2017-05-1314401475573.1525+46
12XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.B (do lat 16)2017-04-2914791469273.5725-39
13Grand Prix - turniej VI - gr.A2017-04-08148014723.573.5725-1
14VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa B Juniorzy ur. 2000-20052017-04-0114891415595.425-9
15Grand Prix - Turniej V- gr. A2017-03-04148115143.573.1525+8
16Grand Prix - Turniej IV - gr. A i B2017-02-1815011362474.8325-20
17Akcja Zima - gr.B - do lat 182017-02-0614751435573.9225+26
18V Małopolska liga juniorów - grupa Tarnów2017-01-2115001376364.0225-25
19Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Podkarpacia - Grupa C2016-12-10146815434.583.225+32
20I Mikołajkowy Turniej Szachowy w Lipinkach2016-12-0414621508241.7625+6
21Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych2016-11-2914761401363.625-14
22IX Otwarty Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2016-11-1314221604471.8225+54
23II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło2016-09-1114521395495.2225-30
24Grand Prix - Turniej I - gr.A2016-09-0314131417573.4325+39
25Gorlickie Lato 2016 - turniej II2016-08-3114461360374.3425-33
26Grand Prix - turniej IX - gr.A2016-06-2414561464373.4325-10
27V PODKARPACKA AMATORSKA LIGA SZACHOWA 20162016-06-04146915841.562.0425-13
28XI Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - Gr. A i B (do lat 10 i 16)2016-05-2814391411573.7825+30
29Grand Prix - Turniej VIII - gr.A2016-05-07142714763.573.0125+12
30XXI Międzynardowe Mistrzostwa Gorlic - Gr.B (do lat 16)2016-04-3014221392473.7825+5
31VI Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2016 Grupa B Juniorzy ur. 1999-20042016-04-0913871379694.5925+35
32Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2016 gr B - Juniorzy ur. 1999-20042016-02-1413641397594.0525+23
33Grand Prix - Turniej V- gr.A2016-02-06140413871.563.1225-40
34Akcja Ferie 2016 - gr. A2016-01-1814341462273.2225-30
35Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych - gr. chłopców2016-01-1114021438462.725+32
36Grand Prix - Turniej IV - gr. A.2016-01-0913501483461.9225+52
37Mistrzostwa Gorlic Szkół Gimnazjalnych - grupa chłopców2015-12-0713531338363.1225-3
38Turniej Mikołajkowy2015-12-0513131525361.3825+40
39Grand Prix - Turniej III - Gr. A2015-11-1413031486261.5625+10
40Grand Prix - Turniej 2 - gr.A2015-10-17127014113.572.1725+33
41Gorlickie Lato 20152015-08-31133311652.575.0425-63
42Akcja Lato - Turniej I2015-07-02135712583.574.4825-24
43X Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - gr. A i B (juniorzy do lat 10 i 16)2015-06-1313561310473.9225+1
44Grand Prix - Finał Gr.A2015-06-0613511589140.825+5
45Turniej z okazji Dnia Dziecka2015-05-3013611266474.4125-10
46Grand Prix - turniej VII2015-05-23131713964.572.7325+44
47XX Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.B (do lat 16)2015-04-25129414822.561.5625+23
48IV Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2015 Grupa B Juniorzy ur. 1998-20032015-04-1813831211396.5725-89
49Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar MDK w Jaśle2015-04-1113601302574.0625+23
50Grand Prix - turniej VI - gr. A2015-03-2813691577161.3825-9
51Akcja Zima 2015 - gr.A2015-02-1613771554151.3525-8
52Grand Prix - turniej IV - gr. A2015-01-1713591551251.2525+18
53Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych - gr. chłopców2015-01-1613471305584.4825+12
54V Liga Juniorów - grupa Tarnów2015-01-1013651220242.7625-18
55Turniej Mikołajkowy - Gr A - (ranking 1600 i wyżej)2014-12-0614171598082.0825-52
56Mistrzostwa Gorlic Szkół Podstawowych - gr. chłopców2014-11-28138312116.575.1125+34
57Grand Prix - turniej III - Gr. A2014-11-0813751578271.6825+8
58Grand Prix - turniej II - gr. A2014-10-1113781310474.1325-3
59Grand Prix - Turniej I - gr. A2014-09-1313861296474.3425-8
60Akcja Lato - turniej I2014-07-0314141275364.1425-28
61Grand Prix - turniej VI2014-06-21141712964.574.6225-3
62Dzień Dziecka 20142014-05-3114341416373.7125-17
63IX Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - gr. A i B2014-05-24140013874.563.1225+34
64XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Gorlicach - grupa B (do lat 16)2014-04-2614101373484.425-10
65Grand Prix - turniej V2014-04-12138014054.573.2925+30
66Grand Prix - turniej IV2014-03-0113571399473.0825+23
67Akcja Zima 20142014-02-05133213314.573.525+25
68Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych - gr. chłopców2014-01-3113501245595.7625-18
69IV liga juniorów 2014 - Małopolska2014-01-1213731338494.9525-23
70Grand Prix - turniej III2014-01-04138113453.573.8525-8
71Mikołaj 20132013-12-07138714103.583.7625-6
72Grand Prix - Turniej II2013-11-1613361395572.9425+51
73Grand Prix - Turniej I2013-10-1213261318473.5725+10
74Akcja Lato - Turniej II2013-08-2813381239474.4825-12
75Grand Prix - Turniej VII2013-06-2913501248474.4825-12
76Grand Prix - turniej VI2013-05-2513431320473.7125+7
77XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy - do lat 162013-04-2713411346483.9225+2
78Ferie 2013 - gr. B2013-01-2413531247474.4825-12
79Akcja Zima 20132013-01-1813771259363.9625-24
80Grand Prix - turniej III2013-01-1113741335473.8525+3
81II Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Ziemi Lipińskiej2012-12-2113731509130.9625+1
82II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LKS POGÓRZE Wielopole Skrzyńskie 2012 Grupa B Juniorzy ur. 2001 i młodsi2012-11-1713521379594.1425+21
83GRAND PRIX 2012/13 - turniej II2012-11-1013711340373.7825-19
84GRAND PRIX 2012/13 - turniej I2012-10-2013761302474.225-5
85Akcja Lato - Turniej II2012-08-29136114273.572.8725+15
86Akcja Lato - Turniej I2012-07-04133514483.572.4525+26
87GRAND PRIX 2012 - turniej VI2012-06-3013121354473.0825+23
88PIKNIK RODZINNY 20122012-06-0213631353042.0425-51
89GRAND PRIX 2012 - turniej V2012-05-2613491355473.4325+14
90VII Ekumeniczna Olimpiada Szachowa2012-05-1213791452031.225-30
91XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy - do lat 102012-04-28136414522.551.925+15
92Grand Prix - turniej III2012-03-1714001407152.4525-36

Tabela przeciwników
 
XXI Międzynardowe Mistrzostwa Gorlic - Gr.B (do lat 16)
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b05385IIŚwider, Paweł 2101GKSz Kornuty Gorlice2000
2w123513VKwiatkowski, Jakub1032UKS VICTORIA Łowczów2005
3b0529IIMrozowska, Gabriela 1483KKSz Urania Krosno2000
4w123717IVKmak, Kacper1284MKS Sandecja Nowy Sącz 2005
5b0IVWoźniak, Michał Sandecja Nowy Sącz 2004
6w119583IVŚlipek, Michał1271GKSz Kornuty Gorlice2005
7b1Furman, Maximilian JanBSK Bardejov2004
8w06001IIGazda, Dominik1664KKSz Urania Krosno2002
9b132812VHopek, Łukasz1199PS Trzetrzewina 2003
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIV Turniej szachowy o Puchar Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej2016-12-1713301401252250
2III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Mista Jasła 2013 - Jun. ur. 2001 i mł.2013-05-1213601289374.225-30
3II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Jasła 2012 - Juniorzy ur. 2000 i mł.2012-05-1914001285374.6225-40
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)