ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9406);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21850755 Ranking CA (Klasyczne):1418 (61)
ID CR: 43739 Ranking CA (Szybkie)1536 (619)
Nazwisko Imię:Knapik, Jakub Ranking CA (Błyskawiczne)1330 (19)
Rok urodzenia:2002
Klub:GKSz Kornuty Gorlice
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IV liga juniorów 2017 - Małopolska2017-03-2614391505272.8725-21
2II DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA 2016 w SZACHACH KLASYCZNYCH2016-11-19137615015.592.9725+63
3Lato 20162016-06-29133214104.572.7325+44
4I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B2016-01-24133213353.573.5250
5I DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA2015-11-2113441544020.4825-12
6Turniej klasyfikacyjny - Lato 20152015-07-01131113444.573.1525+33
7IV liga juniorów 2015 - Małopolska2015-03-15131413013.573.6425-3
8III Podkarpacka Amatorska Liga Szachowa2014-03-1513291372262.6425-15
9II Amatorska Podkarpacka Liga Szachowa 2013-05-1114001373294.8625-71

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Podkarpacia - Grupa OPEN2017-12-09153716742.582.5625-1
2Mikołajkowy Turniej Szachowy w Lipinkach2017-12-0315501503484.5625-13
3Mikołaj 2017 - gr.A - do lat 162017-12-02151814616.595.2225+32
4Grand Prix - Turniej III - gr.A2017-11-1115121479352.7525+6
5Drużynowe Igrzyska Szkolne Młodzieży2017-11-0915191819020.325-7
6Drużynowe Mistrzostwa Gorlic Szkół Gimnazjalnych2017-10-2415191519242250
7Grand Prix - Turniej 2 - gr.A2017-10-0715581482263.625-39
8Grand Prix - Turniej I -gr.A2017-09-09152214685.574.0625+36
9Grand Prix - Turniej VIII - gr.A2017-06-17149014145.574.225+32
10XII Olimpiada Ekumeniczna - gr. A i B (do lat 10 i 16)2017-05-27148614235.595.3125+4
11Grand Prix - Turniej VII - gr.A2017-05-1314401475573.1525+46
12XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.B (do lat 16)2017-04-2914791469273.5725-39
13Grand Prix - turniej VI - gr.A2017-04-08148014723.573.5725-1
14VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa B Juniorzy ur. 2000-20052017-04-0114891415595.425-9
15Grand Prix - Turniej V- gr. A2017-03-04148115143.573.1525+8
16Grand Prix - Turniej IV - gr. A i B2017-02-1815011362474.8325-20
17Akcja Zima - gr.B - do lat 182017-02-0614751435573.9225+26
18V Małopolska liga juniorów - grupa Tarnów2017-01-2115001376364.0225-25
19Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Podkarpacia - Grupa C2016-12-10146815434.583.225+32
20I Mikołajkowy Turniej Szachowy w Lipinkach2016-12-0414621508241.7625+6
21Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych2016-11-2914761401363.625-14
22IX Otwarty Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2016-11-1314221604471.8225+54
23II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło2016-09-1114521395495.2225-30
24Grand Prix - Turniej I - gr.A2016-09-0314131417573.4325+39
25Gorlickie Lato 2016 - turniej II2016-08-3114461360374.3425-33
26Grand Prix - turniej IX - gr.A2016-06-2414561464373.4325-10
27V PODKARPACKA AMATORSKA LIGA SZACHOWA 20162016-06-04146915841.562.0425-13
28XI Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - Gr. A i B (do lat 10 i 16)2016-05-2814391411573.7825+30
29Grand Prix - Turniej VIII - gr.A2016-05-07142714763.573.0125+12
30XXI Międzynardowe Mistrzostwa Gorlic - Gr.B (do lat 16)2016-04-3014221392473.7825+5
31VI Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2016 Grupa B Juniorzy ur. 1999-20042016-04-0913871379694.5925+35
32Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2016 gr B - Juniorzy ur. 1999-20042016-02-1413641397594.0525+23
33Grand Prix - Turniej V- gr.A2016-02-06140413871.563.1225-40
34Akcja Ferie 2016 - gr. A2016-01-1814341462273.2225-30
35Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych - gr. chłopców2016-01-1114021438462.725+32
36Grand Prix - Turniej IV - gr. A.2016-01-0913501483461.9225+52
37Mistrzostwa Gorlic Szkół Gimnazjalnych - grupa chłopców2015-12-0713531338363.1225-3
38Turniej Mikołajkowy2015-12-0513131525361.3825+40
39Grand Prix - Turniej III - Gr. A2015-11-1413031486261.5625+10
40Grand Prix - Turniej 2 - gr.A2015-10-17127014113.572.1725+33
41Gorlickie Lato 20152015-08-31133311652.575.0425-63
42Akcja Lato - Turniej I2015-07-02135712583.574.4825-24
43X Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - gr. A i B (juniorzy do lat 10 i 16)2015-06-1313561310473.9225+1
44Grand Prix - Finał Gr.A2015-06-0613511589140.825+5
45Turniej z okazji Dnia Dziecka2015-05-3013611266474.4125-10
46Grand Prix - turniej VII2015-05-23131713964.572.7325+44
47XX Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.B (do lat 16)2015-04-25129414822.561.5625+23
48IV Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2015 Grupa B Juniorzy ur. 1998-20032015-04-1813831211396.5725-89
49Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar MDK w Jaśle2015-04-1113601302574.0625+23
50Grand Prix - turniej VI - gr. A2015-03-2813691577161.3825-9
51Akcja Zima 2015 - gr.A2015-02-1613771554151.3525-8
52Grand Prix - turniej IV - gr. A2015-01-1713591551251.2525+18
53Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych - gr. chłopców2015-01-1613471305584.4825+12
54V Liga Juniorów - grupa Tarnów2015-01-1013651220242.7625-18
55Turniej Mikołajkowy - Gr A - (ranking 1600 i wyżej)2014-12-0614171598082.0825-52
56Mistrzostwa Gorlic Szkół Podstawowych - gr. chłopców2014-11-28138312116.575.1125+34
57Grand Prix - turniej III - Gr. A2014-11-0813751578271.6825+8
58Grand Prix - turniej II - gr. A2014-10-1113781310474.1325-3
59Grand Prix - Turniej I - gr. A2014-09-1313861296474.3425-8
60Akcja Lato - turniej I2014-07-0314141275364.1425-28
61Grand Prix - turniej VI2014-06-21141712964.574.6225-3
62Dzień Dziecka 20142014-05-3114341416373.7125-17
63IX Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - gr. A i B2014-05-24140013874.563.1225+34
64XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Gorlicach - grupa B (do lat 16)2014-04-2614101373484.425-10
65Grand Prix - turniej V2014-04-12138014054.573.2925+30
66Grand Prix - turniej IV2014-03-0113571399473.0825+23
67Akcja Zima 20142014-02-05133213314.573.525+25
68Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych - gr. chłopców2014-01-3113501245595.7625-18
69IV liga juniorów 2014 - Małopolska2014-01-1213731338494.9525-23
70Grand Prix - turniej III2014-01-04138113453.573.8525-8
71Mikołaj 20132013-12-07138714103.583.7625-6
72Grand Prix - Turniej II2013-11-1613361395572.9425+51
73Grand Prix - Turniej I2013-10-1213261318473.5725+10
74Akcja Lato - Turniej II2013-08-2813381239474.4825-12
75Grand Prix - Turniej VII2013-06-2913501248474.4825-12
76Grand Prix - turniej VI2013-05-2513431320473.7125+7
77XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy - do lat 162013-04-2713411346483.9225+2
78Ferie 2013 - gr. B2013-01-2413531247474.4825-12
79Akcja Zima 20132013-01-1813771259363.9625-24
80Grand Prix - turniej III2013-01-1113741335473.8525+3
81II Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Ziemi Lipińskiej2012-12-2113731509130.9625+1
82II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LKS POGÓRZE Wielopole Skrzyńskie 2012 Grupa B Juniorzy ur. 2001 i młodsi2012-11-1713521379594.1425+21
83GRAND PRIX 2012/13 - turniej II2012-11-1013711340373.7825-19
84GRAND PRIX 2012/13 - turniej I2012-10-2013761302474.225-5
85Akcja Lato - Turniej II2012-08-29136114273.572.8725+15
86Akcja Lato - Turniej I2012-07-04133514483.572.4525+26
87GRAND PRIX 2012 - turniej VI2012-06-3013121354473.0825+23
88PIKNIK RODZINNY 20122012-06-0213631353042.0425-51
89GRAND PRIX 2012 - turniej V2012-05-2613491355473.4325+14
90VII Ekumeniczna Olimpiada Szachowa2012-05-1213791452031.225-30
91XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy - do lat 102012-04-28136414522.551.925+15
92Grand Prix - turniej III2012-03-1714001407152.4525-36

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIV Turniej szachowy o Puchar Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej2016-12-1713301401252250
2III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Mista Jasła 2013 - Jun. ur. 2001 i mł.2013-05-1213601289374.225-30
3II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Jasła 2012 - Juniorzy ur. 2000 i mł.2012-05-1914001285374.6225-40
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)