ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11395);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1107615 Ranking CA (Klasyczne):2206 (101)
ID CR: 3519 Ranking CA (Szybkie)2205 (102)
Nazwisko Imię:Zaskalski, Arkadiusz Ranking CA (Błyskawiczne)2176 (11)
Rok urodzenia:1977
Klub:GKSz Hetman Pilzno
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-1021982285493.4215+8
2DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20172017-05-0321942100695.6715+4
3Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-11218521545.594.8615+9
4DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20162016-06-19219721294.595.3115-12
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13221321284.595.5815-16
6DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20152015-05-03222320815.596.2115-10
7DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20142014-05-0422232096696.03150
8DMP - II Liga seniorów2013-09-1522232188594.95150
9DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20132013-05-0122202114695.7615+3
10Drużynowe Mistrzostwa Małopolski III Liga 20122012-11-18223420154.575.4615-14
11DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20122012-05-01220021457.595.2215+34
12III Liga Małopolska Seniorów2011-12-18220020952.542.56150

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXIII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2017" - Grupa A Seniorzy2017-08-27222321234.595.7615-18
2XIII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - OPEN2017-05-21223620815.596.3915-13
3XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Grupa A Seniorzy2016-08-21221022285.583.7615+26
4XII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - OPEN2016-05-2222102088696.03150
5XXI Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2015" - Grupa A Seniorzy2015-08-2322242109595.9415-14
6XX Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2014" - Grupa A Seniorzy2014-08-2422222195594.8615+2
7XIX SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY - SENIORZY2013-08-2522092203584.0815+13
8VIII Turniej o Puchar Generalnego Dyrektora GDDKiA2012-09-1521992034564.3215+10
9OTWARTY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Puchar Rektora WSGiZ2012-01-22219220026.58615+7
10XV Turniej o puchar Prezesa Mieleckiej Spółdzieni Mieszkaniowej w Mielcu2011-10-29218920396.596.315+3
11XVII SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY-SENIORZY2011-08-21218321375.595.0415+6
12XII Turniej Szachowy Wysoka Strzyżowska 2011 - Seniorzy2011-04-09220020165.596.6615-17

Tabela przeciwników
 
XIII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - OPEN
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b134918IISocha, Kamil1601TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2002
2w11090ICzapiewski, Waldemar2043UKS Ósemka Chojnice1988
3b03778kMiś, Mieszko 2286LKSz GCKiP Czarna 2003
4w11025kCzernicki, Bogdan 2050TKKF Drogowiec Kraków1962
5b11509IUryasz, Tomasz1886GKSz Hetman Pilzno1990
6w01486IWilk, Tomasz2186TG Sokół Mielec 1996
7b112704IKucharski, Bartłomiej1952LKSz GCKiP Czarna 2003
8w=1033k+Smoła, Michał 2178LKSz GCKiP Czarna 1991
9b0938kJanus, Przemysław2160LKSz GCKiP Czarna 1991
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28220020875.5117.1515-24
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)