ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10814);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1107615 Ranking CA (Klasyczne):2206 (101)
ID CR: 3519 Ranking CA (Szybkie)2205 (102)
Nazwisko Imię:Zaskalski, Arkadiusz Ranking CA (Błyskawiczne)2176 (11)
Rok urodzenia:1977
Klub:GKSz Hetman Pilzno
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-1021982285493.4215+8
2DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20172017-05-0321942100695.6715+4
3Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-11218521545.594.8615+9
4DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20162016-06-19219721294.595.3115-12
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13221321284.595.5815-16
6DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20152015-05-03222320815.596.2115-10
7DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20142014-05-0422232096696.03150
8DMP - II Liga seniorów2013-09-1522232188594.95150
9DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20132013-05-0122202114695.7615+3
10Drużynowe Mistrzostwa Małopolski III Liga 20122012-11-18223420154.575.4615-14
11DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20122012-05-01220021457.595.2215+34
12III Liga Małopolska Seniorów2011-12-18220020952.542.56150

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXIII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2017" - Grupa A Seniorzy2017-08-27222321234.595.7615-18
2XIII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - OPEN2017-05-21223620815.596.3915-13
3XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Grupa A Seniorzy2016-08-21221022285.583.7615+26
4XII Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno - OPEN2016-05-2222102088696.03150
5XXI Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2015" - Grupa A Seniorzy2015-08-2322242109595.9415-14
6XX Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2014" - Grupa A Seniorzy2014-08-2422222195594.8615+2
7XIX SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY - SENIORZY2013-08-2522092203584.0815+13
8VIII Turniej o Puchar Generalnego Dyrektora GDDKiA2012-09-1521992034564.3215+10
9OTWARTY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Puchar Rektora WSGiZ2012-01-22219220026.58615+7
10XV Turniej o puchar Prezesa Mieleckiej Spółdzieni Mieszkaniowej w Mielcu2011-10-29218920396.596.315+3
11XVII SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY-SENIORZY2011-08-21218321375.595.0415+6
12XII Turniej Szachowy Wysoka Strzyżowska 2011 - Seniorzy2011-04-09220020165.596.6615-17

Tabela przeciwników
 
XV Turniej o puchar Prezesa Mieleckiej Spółdzieni Mieszkaniowej w Mielcu
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w11486IIWilk, Tomasz1835KSz SDK-Lotnik Mielec 1996
2b=4622IZaskalski, Dawid2003TG Sokół Mielec 1991
3w01146I++Sygulski, Paweł2157LKSz GCKiP Czarna 1987
4b11103I++Sygulska, Anna2000GKSz Hetman Pilzno1990
5w17504IIIZawadzki, Tomasz1800Cmolas1980
6w1163kLewtak, Damian2243LKSz GCKiP Czarna 1995
7b01037IMSygulski, Bogusław 2362GKSz Hetman Pilzno1957
8b14260IIChoina, Adam1922KSz Hetman Ostrowiec Św. 1997
9w111267IVJarosz, Bartłomiej 1398TG Sokół Mielec 1999
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28220020875.5117.1515-24
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)