ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12250);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21814449 Ranking CA (Klasyczne):1516 (93)
ID CR: 41928 Ranking CA (Szybkie)1548 (212)
Nazwisko Imię:Górski, Wiktor Ranking CA (Błyskawiczne)1574 (104)
Rok urodzenia:1966
Klub:UKS Korona Gdańsk/Mielnik
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN C2017-07-1615401423374.6215-24
2XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2016 - OPEN B od 1601 do 20002016-07-1615391669392.8815+1
3XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 B - 1601-20002015-07-1615421705282.2415-3
4TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA2015-07-05152916883.592.6115+13
5III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2015-02-07153415863.593.8715-5
6XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Open B 1601-20002014-07-1615161755391.815+18
7II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2014-02-01149817652.571.2615+18
8OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- OPEN2013-11-1115051655151.515-7
9XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - B 1600-20002013-07-1615011651392.715+4
10LUTY 2012 - A:16002012-02-2614521534672.7315+49
11TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - B: 16002012-01-15142515154.572.6615+27
12LISTOPAD 2011- B: 1400 o PUCHAR FIRMY E42011-11-06140013705.573.7815+25

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego2017-11-19152716483.562.0415+21
2V Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości2017-11-1115461671172.3115-19
3Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze2017-06-2515621549263.1215-16
4Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 2 (FIDE)2017-03-26154115315.584.0815+21
5II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa2017-03-1215321442574.3415+9
6III Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych2017-03-0515311631382.8815+1
7XIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki2017-02-19155114013.574.915-20
8IV Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości (główny)2016-11-1115591700151.5515-8
9Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze2016-06-04158015211.552.915-21
10II Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych2016-03-1916061476374.7615-26
11II Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych2016-03-06160615554.584.56150
12XII Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Perlejewo2016-01-1016031624483.7615+3
13Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego.2015-12-1315881716361.9815+15
14IX Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego2015-11-2915991572373.7815-11
15III Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości2015-11-08161416711.562.5215-15
16IX Mistrzostwa Diecezji Drohiczyńskiej w Szachach2015-05-10162814585.596.4815-14
17IX Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni2015-03-2216251492574.7615+3
18Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego.2014-12-14163215095.596.0315-7
19VIII Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego2014-12-0716301648362.8215+2
20Turniej Szachowy o Puchar Starosty Sokołowskiego.2014-11-2316171675352.115+13
21IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Drohiczyna - A2014-10-26164316131.563.2415-26
22 III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- OPEN2014-09-21165315414.585.215-10
23OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH2014-06-0816931536385.6815-40
24SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2014-05-1716861838251.515+7
25III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa OPEN (FIDE)2014-02-1617301612395.9415-44
26OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH - Turniej zgłoszony do FIDE2013-06-1617171797483.1215+13
27SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2013-05-2617421856051.715-25
28OTWARTE MISTRZOSTWA UKS KORONA GDAŃSK2012-11-10176315535.596.9315-21
29SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU 11-13 MAJA 2012 - OPEN2012-05-1317671785373.2915-4
30TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR INWESTPOL - CONSULTING - Grupa OPEN2012-05-0617781741252.7515-11
31OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA SENIORÓW W SZACHACH2011-12-0418001802152.515-22

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Blitz w Kowalewie2016-07-15158915904.5115.515-15
2XXII Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Blitz2015-07-20162715264.5117.0415-38
3XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - Turniej Błyskawiczny2015-07-04163916513.594.3215-12
4SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2015-05-1516481857171.6115-9
5Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych2015-03-0116261627694.515+22
6III Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2015-02-03168615752.5106.515-60
7XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Blitz2014-07-12173315864.5117.715-47
8SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2014-05-1617581838172.7315-25
9OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH (FIDE)2014-04-05176017913.583.6815-2
10II FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓLNOCY" TURNIEJ BŁYSKAWICZNY (zgłoszony do FIDE)2014-01-28175618454.5114.1815+4
11Blitz w KowalewiePomorskim - Zgłoszony do FIDE2013-07-1317901729042.3215-34
12SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU 11-13 MAJA 2012 - BLITZ2012-05-1118001833262.715-10
13MARZEC 2012 - Grupa OPEN2012-03-25180018871.583.0415-23

Tabela przeciwników
 
XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - Turniej Błyskawiczny
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b012468I++Paszek, Krzysztof 2080Tczew 1985
2w09133IIKaznowska, Weronika 1454UKS Trzydziestka Olsztyn2004
3b=20349IIIGintowt, Jakub1600MLKS Ostródzianka Ostróda 2006
4w18858IIIDombrowski, Paweł1414UKS Jantar Pruszcz Gdański 2000
5b117936IIILendzion, Kamil 1526KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie2002
6w16612IISzlas, Michał1671UKS Korona Gdańsk2001
7b04947IGniado, Radosław 1925KSz Start Elbląg 1983
8w029709Fornal, Wojciech1730Bonn1959
9b06308IIINiczyporuk, Jakub 16002001
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)