ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10760);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1102222 Ranking CA (Klasyczne):2443 (77)
ID CR: 2036 Ranking CA (Szybkie)2526 (133)
Nazwisko Imię:Jaracz, Pawel Ranking CA (Błyskawiczne)2531 (89)
Rok urodzenia:1975
Klub:ŻTMS Baszta Żnin
Tytuł:GM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2017-09-1024462320585.3610-3
2Sygnity Ekstraliga 20162016-10-09246124163.595.0410-15
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 20152015-10-0424652423484.4810-4
4DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014 - SYGNITY EKSTRALIGA2014-10-05246823585.595.8510-3
5Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-15247623145.596.3910-8
6ENEA Mistrzostwa Polski w Szachach2013-04-2124892416495.410-13
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-3024752423684.5610+14
8Enea Mistrzostwa Polski w Szachach 20122012-02-2624862439495.1310-11
9Drużynowe Mistrzostwa Polski I LIGA2011-09-11250023124.585.9210-14

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Memoriał Adolfa Anderssena2017-12-03252323854.564.1410+3
2(FIDE) Mikołajkowy Otwarty Turniej Szachowy I - 3000 zl II - 2000 zl III - 1000 zl2014-12-0625292344696.6610-6
3IV Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2014-11-1525252352796.5710+4
4III Turniej szachowy o PUCHAR POLSKIEJ MIEDZI2013-11-1625192293786.3210+6
5dGCS Open - V Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2013-09-21251623796.596.1210+3
6XXII Memoriał Adolfa Anderssena - turniej eliminacyjny2013-06-30252023186.596.8410-3
7XXII Memoriał Adolfa Anderssena - Turniej pocieszenia2013-06-30252022735.575.6710-1
8Królewski Gambit Radomia - gr. A.2013-05-19252023865.585.44100
9Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich2012-11-2425222267797.2910-2
10II Turniej Szachowy o "Puchar Polskiej Miedzi" w Powiatowym ZS w Chojnowie2012-11-1725202329796.7510+2
11XXI MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2012-07-01251123135.564.5610+9
12XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. A2012-05-2025112395695.94100
13European Rapid Chess Championship 20112011-12-18250923195.575.2510+2
14I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Legnickiego2011-11-1925092290797.02100
15dGCS Open - IV Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2011-10-2925062324796.6610+3
16Turniej Niepodległości 'W hołdzie założycielom II RP twórcom jej potęgi szachowej'2011-10-1125122262121.6210-6
17Królewski Gambit Radomia gr.A2011-05-22250023806.585.2810+12

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-21255323468.51410.7810-22
2Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-2025442311121411.0610+9
3Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-192535232712.51511.5510+9
4Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-182521226010.5119.0210+14
5European Blitz Chess Championship 20122012-12-14252423622.542.8410-3
6European Blitz Chess Championship 20112011-12-16251123625.564.210+13
7Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-292495243210.5158.8510+16
8Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28250022967107.610-5

Tabela przeciwników
 
Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 2015
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w=1256IMKrysztofiak, Marcin 2426ŻTMS Baszta Żnin1986
2b14617ILusio, Daniel 2080MKS Polonia Przemyśl 1992
3w172mStoma, Paweł 2207KSz DRAKON Lublin 1983
4b12274IIChlewiński, Artur1766LKSz Lublin 1958
5w121341kMąka, Marcin 2208LKSz Lublin 1983
6b15518IISzczygieł, Jakub 1957KU AZS UMCS Lublin1995
7w129465Biłgorajski, Piotr 1000KU AZS KUL Lublin 1985
8b14852kProbola, Bartosz2200LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1986
9w12130FMPlichta, Kamil2410SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1990
10b=1212k+Kukuła, Paweł 2232UKS Rotmistrz Grudziądz1978
11w11123kKraiński, Sławomir2122UKS Rotmistrz Grudziądz1966
12b=1193GMDziuba, Marcin2504UKS Rotmistrz Grudziądz1983
13w=1179GMCyborowski, Lukasz2567LKS Wrzos Miedzyborów1980
14b1948kFlak, Paweł2190SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1982
15>
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)