ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11387);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1102222 Ranking CA (Klasyczne):2443 (77)
ID CR: 2036 Ranking CA (Szybkie)2526 (133)
Nazwisko Imię:Jaracz, Pawel Ranking CA (Błyskawiczne)2531 (89)
Rok urodzenia:1975
Klub:ŻTMS Baszta Żnin
Tytuł:GM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2017-09-1024462320585.3610-3
2Sygnity Ekstraliga 20162016-10-09246124163.595.0410-15
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 20152015-10-0424652423484.4810-4
4DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014 - SYGNITY EKSTRALIGA2014-10-05246823585.595.8510-3
5Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-15247623145.596.3910-8
6ENEA Mistrzostwa Polski w Szachach2013-04-2124892416495.410-13
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-3024752423684.5610+14
8Enea Mistrzostwa Polski w Szachach 20122012-02-2624862439495.1310-11
9Drużynowe Mistrzostwa Polski I LIGA2011-09-11250023124.585.9210-14

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Memoriał Adolfa Anderssena2017-12-03252323854.564.1410+3
2(FIDE) Mikołajkowy Otwarty Turniej Szachowy I - 3000 zl II - 2000 zl III - 1000 zl2014-12-0625292344696.6610-6
3IV Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2014-11-1525252352796.5710+4
4III Turniej szachowy o PUCHAR POLSKIEJ MIEDZI2013-11-1625192293786.3210+6
5dGCS Open - V Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2013-09-21251623796.596.1210+3
6XXII Memoriał Adolfa Anderssena - turniej eliminacyjny2013-06-30252023186.596.8410-3
7XXII Memoriał Adolfa Anderssena - Turniej pocieszenia2013-06-30252022735.575.6710-1
8Królewski Gambit Radomia - gr. A.2013-05-19252023865.585.44100
9Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich2012-11-2425222267797.2910-2
10II Turniej Szachowy o "Puchar Polskiej Miedzi" w Powiatowym ZS w Chojnowie2012-11-1725202329796.7510+2
11XXI MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2012-07-01251123135.564.5610+9
12XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. A2012-05-2025112395695.94100
13European Rapid Chess Championship 20112011-12-18250923195.575.2510+2
14I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Legnickiego2011-11-1925092290797.02100
15dGCS Open - IV Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2011-10-2925062324796.6610+3
16Turniej Niepodległości 'W hołdzie założycielom II RP twórcom jej potęgi szachowej'2011-10-1125122262121.6210-6
17Królewski Gambit Radomia gr.A2011-05-22250023806.585.2810+12

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-21255323468.51410.7810-22
2Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-2025442311121411.0610+9
3Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-192535232712.51511.5510+9
4Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-182521226010.5119.0210+14
5European Blitz Chess Championship 20122012-12-14252423622.542.8410-3
6European Blitz Chess Championship 20112011-12-16251123625.564.210+13
7Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-292495243210.5158.8510+16
8Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28250022967107.610-5

Tabela przeciwników
 
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w1659I+Wiewióra, Eneasz 2242PSSz Pszczyna 1994
2b1963FMTymrakiewicz, Rafal 2377LZS Goniec Kluczbork1977
3w11162GMSoćko, Monika2490KSz HetMaN Szopienice Katowice1978
4b11170IMTazbir, Marcin2425TS Wisła Kraków 1988
5w=1179GMCyborowski, Łukasz 2541LKS PASJONAT Dankowice1980
6b01175GMSoćko, Bartosz 2504KSz HetMaN Szopienice Katowice1978
7w01256IMKrysztofiak, Marcin 2401ŻTMS Baszta Żnin1986
8b11232IMBulski, Krzysztof 2448KSz HetMaN Szopienice Katowice1987
9w=1245GMGrabarczyk, Mirosław 2489ŻTMS Baszta Żnin1971
10b=1172GMHeberla, Bartłomiej2499KSz HetMaN Szopienice Katowice1985
11w1140mKrzyżanowski, Marcin 2360MKS Polonia Warszawa1994
12b01165GMŚwiercz, Dariusz 2500KSz Polonia Wrocław1994
13w11189GMGdański, Jacek 2513KSz HetMaN Szopienice Katowice1970
14b1158I++Polok, Kacper 2128KSz Silesia Racibórz 1994
15w11163GMBartel, Mateusz 2500KSz Polonia Wrocław1985
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)