ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11456);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1108166 Ranking CA (Klasyczne):2347 (93)
ID CR: 2920 Ranking CA (Szybkie)2376 (50)
Nazwisko Imię:Rajlich, Iweta Ranking CA (Błyskawiczne)2290 (38)
Rok urodzenia:1981
Klub:KSz Polonia Wrocław
Tytuł:IM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'20172017-03-3023472308594.95150
2Nieoficjalne II Mistrzostwa Polski w Bullet 1+1"2017-03-20240023704.5105.410-9
3BUDIMEX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET2016-04-0723502296595.2215-3
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2015-07-1823712197021.4615-21
5BUDIMEX Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach2015-04-0123712256695.94150
6Mistrzowska Kołówka w Chylicach2015-03-152356228145315+15
7I Chylicka kołówka 2100+2014-11-30236421183.554.0515-8
8Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet2014-04-02236522815.595.5815-1
9Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet2013-04-2123582279695.4915+7
10DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-3023592342363.1215-1
11II Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska2012-07-09236421982.542.8815-5
12Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet2012-02-2623652228696.1215-1
13"Comarch Cup" - GM tournament CRACOVIA'2011 2012-01-04236223932.552.315+3
14DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - EKSTRALIGA2011-10-0923942248264.215-32
15I międzynarodowy turniej im.K.Hołuj-Radzikowskiej2011-08-1424002187464.6210-6

Tabela przeciwników
 
Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'2017
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w=487WIMKiołbasa, Oliwia 2196MUKS Stoczek 45 Białystok2000
2b01162GMSoćko, Monika2443KSz HETMAN Katowice 1978
3w01178WGMMajdan, Joanna2299 WIEŻA PĘGÓW 1988
4b=977IMSzczepkowska, Karina2364MKSz Rybnik 1987
5w1229WIMKantane, Anna 2267KSz Polonia Wrocław1995
6w11198WGMZawadzka, Jolanta 2396KSz Polonia Wrocław1987
7b1493WFMŚliwicka, Alicja 2211UKS OPP Toruń2001
8w1270WIMWarakomska, Anna2281Akademia Szachowa Gliwice 1992
9b0269WGMKulon, Klaudia2312LKS Wrzos Międzyborów 1992
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIX Królewski Gambit Radomia gr. A2016-05-2923612275684.9615+15
2I Piaseczyńskie Szachogranie2015-10-25235422276.596.0315+7
3Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet - Dogrywki2013-04-21237523801.562.9415-21
4Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich na Rok 20122012-10-1323822238585.5215-7
5European Rapid Chess Championship 20112011-12-18239922486.5117.715-17
6Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich 20112011-10-2924002186686.1610-1

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Warszawy w Szachach Błyskawicznych na Rok 20122012-11-04231322186127.5615-23
2Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych na Rok 20122012-09-22235621076118.9115-43
3European Blitz Chess Championship 20112011-12-16238721742.564.6215-31
4Turniej Pokazowy w PZSzach2011-06-10240022874.595.8510-13
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)