ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11406);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1101250 Ranking CA (Klasyczne):2125 (54)
ID CR: 4161 Ranking CA (Szybkie)2383 (263)
Nazwisko Imię:Olszewski, Andrzej Ranking CA (Błyskawiczne)2412 (191)
Rok urodzenia:1953
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-17214418664.575.8115-19
2VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1121291829775.9515+15
3V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" - grupa A2014-07-1321281980574.915+1
4IV Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2013" - grupa A2013-07-11213519784.574.9715-7
5III Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2012" grupa A2012-07-132150196158615-15
654 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - FINAŁ CENTRALNY2012-06-0621771978596.8415-27
7II Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2011" grupa A2011-07-0822002024596.5715-23

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
114 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-0523702070665.115+13
213 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2823572057665.115+13
312 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2123442044665.115+13
411 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-1423452045565.115-1
510 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-0723322032665.115+13
69 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-3123192019665.115+13
78 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-24231320135.565.115+6
87 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-17230720205.565.0415+6
96 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-10230120015.565.115+6
103 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-1922922013443.3615+9
112 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018 2017-09-1222791979665.115+13
12XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-27227319905.565.0415+6
13XXXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2022601960665.115+13
14III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa A2017-04-3022541968897.5615+6
15XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-2522431943554.2515+11
16XXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-0422301930665.115+13
17XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-2122171917665.115+13
18XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-0722041906665.115+13
19XXIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-2122051905565.115-1
20XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-0722081908454.2515-3
21XIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-24220119335.564.9815+7
22XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-20219518955.565.115+6
23XIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-0621821882665.115+13
24XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2221661869665.115+13
25IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-0821821883465.115-16
26VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa A. 2016-10-22218219525.575.53150
27VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1821691871665.115+13
28V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-0421871904354.215-18
29XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-0721721902664.9815+15
30XVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-1021731909454.115-1
31II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa A2016-04-2421681868897.6515+5
32XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1921681893564.98150
33IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-0121531879664.9815+15
34VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-1621681887465.0415-15
35VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-0921681884565.04150
36V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-0221831893465.0415-15
37I Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-05217718935.565.0415+6
38XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2221631881665.0415+14
39IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-0821501850665.115+13
40VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-11-24214818783.543.3215+2
41V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1021371837554.2515+11
42III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-2721401854454.215-3
43VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa A2015-10-2421372108473.7815+3
44II Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka - grupa A2014-12-21214821041.542.2415-11
45Szachowe piątki w Oriencie trn 122014-05-16216118612.543.415-13
46 III Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego trn. A 2012-10-27218419362.554.0515-23
47Finał Wojewódzki 54. Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego o "Złotą Wieżę"2012-05-1222002064364.0815-16

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-11241721174.565.110-5
2XXVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-28241321135.565.110+4
3XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-14240921095.565.110+4
4XXII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-1423962096665.115+13
5XX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-3123812081775.9515+15
6XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-1323662066775.9515+15
7XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-29235820586.575.9515+8
8X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-1523592059565.115-1
9VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-25235120516.575.9515+8
10IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2723362036775.9515+15
11II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-1323212021775.9515+15
12XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-1423062006775.9515+15
13XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-17229819986.575.9515+8
14XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-26229019906.575.9515+8
15XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-12229619965.575.9515-6
16XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-2922811981775.9515+15
17X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-15227319736.575.9515+8
18VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-23226719675.565.115+6
19IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-2622521952775.9515+15
20II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-1222371937775.9515+15
21XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2922221922775.9515+15
22X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-1522221922675.95150
23VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-01221619165.565.115+6
24VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1722171917565.115-1
25IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-0322041904665.115+13
262. runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-20219818985.565.115+6
27Szachowe piątki Orientu trn132014-05-2321981898675.95150
28Szachowe piątki Orientu trn112014-05-09219018906.575.9515+8
29III Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2012" - turniej blitza2012-07-12220021002.553.215-10

Tabela przeciwników
 
IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w124550IVStupak, Bartosz 1372LUKSz Orient Sokółka2006
2b1510IISzymaniuk, Daria1594MUKS Stoczek 45 Białystok2000
3w131256IIObuchowicz, Jerzy 1801LUKSz Orient Sokółka1976
4b130916IIKonstanczuk, Jaroslaw 1887LUKSz Orient Sokółka1966
5w118762IIILisowska, Weronika1190LUKSz Orient Sokółka2006
6b131257Stupak, Krzysztof 1252LUKSz Orient Sokółka1977
7w14999IIIMiron, Karina 1362LUKSz Orient Sokółka2003
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)