ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8654);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1199846 Ranking CA (Klasyczne):1493 (9)
ID CR: 26838 Ranking CA (Szybkie)1471 (74)
Nazwisko Imię:Szachniewicz, Hubert Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1998
Klub:UKS Trzydziestka Olsztyn
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Grupa D.E do lat 14.162012-07-16157015115.595.2225+7
2IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Młode Talenty2012-07-08156115914.594.1425+9
3Ferie z szachami 2012 - Grupa B2012-02-0315681634383.2825-7
4Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów 20112011-11-26156817690.520.48250
5Letnia Akademia Szachowa2011-08-22155914914.574.1325+9
6XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Do lat 16 i 142011-07-1015691576494.4125-10
7IMWJ grupa C132011-06-3016001577384.2425-31
8IMWJ C112009-06-2516001451296.325-107

Tabela przeciwników
 
XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Grupa D.E do lat 14.16
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b18744Alabrudziński, Filip 1117Włocławek 1997
2w01825IIStawicki, Michał 1810MTS Kwidzyn 1996
3b18745IVPyżewska, Ewelina1250KSz Gambit Świecie 1998
4w01410IIIWalczak, Mikołaj 1557KSz Gambit Świecie 1998
5b18746Piętowski, Michał 1145Włocławek 1998
6w12235IIIKankowski, Daniel 1537UKS MDK Otwock1999
7b=5561IIArbart, Adam Jr 1719LKS Promień Kowalewo Pom.1996
8b05990IIIPotkański, Michał 1620Płock1996
9w13909IIIPieczyski, Arkadiusz1545UKS Trzydziestka Olsztyn1998
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1TURNIEJ SZACHOWY w strefie wolnej od dymu tytoniowego2012-09-3014411583492.7925+30
2II MISTRZOSTWA GMINY STAWIGUDA w SZACHACH o PUCHAR WÓJTA2012-09-29144615292.572.7325-5
3XXII MEMORIAŁ J i S LEOKAJTIS; VII Puchar Prezesa SM Pojezierze2012-04-1514791453384.3225-33
4XIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2012-03-04145615923.582.5625+23
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 14 lat 2011-07-3114721699181.6825-16
6XXI Memoriał Jadwigi i Stanisława Leokajtis2011-04-1715361448395.5825-64
7XII TSz o Puchar Dyrektora SP30 w Olsztynie2011-02-2715371570494.0525-1
8Zima z szachami 2011 - grupa A i B2011-02-0115561529373.7825-19
9Mistrzostwa Polski Juniorów do 12 lat w szachach szybkich - P'302010-07-2716001578394.7725-44

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)