ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9423);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1172921 Ranking CA (Klasyczne):1509 (56)
ID CR: 23101 Ranking CA (Szybkie)1591 (297)
Nazwisko Imię:Szymaniuk, Daria Ranking CA (Błyskawiczne)1597 (30)
Rok urodzenia:2000
Klub:ZS Sokółka
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 14 lat na rok 2013 - klasyczne2013-01-2514431539693.3325+66
2III Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2012" grupa B2012-07-13140313464.552.925+40
3MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 13 - D132012-06-1713761383583.9225+27
4Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 14 lat na rok 2012 - klasyczne2012-01-2713641509382.4825+12
5Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do OSU-dziewczęta D112011-09-2413941421273.2225-30
6MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 11 - D112011-06-12138512865.585.1225+9
7Puchar Polski Juniorek do 10 lat2010-03-28140013925115.6125-15

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIEWCZĄT 20172017-12-0215761397564.3825+15
2II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa A2016-04-24154714856.595.3125+29
3Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty grupa A2015-05-16151916932.551.3525+28
4IV Turniej o Puchar Kuratora Oświaty woj. Podlaskiego trn.B2013-10-20148014375.573.9225+39
5XVIII edycja Białostockiej Ligi Szkolnej - Turniej Mistrzów D132013-05-26149913519149.825-19
68. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 2000 i młodsi2013-04-2115121404474.5525-13
77. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 2000 i młodsi2013-03-1715251417474.5525-13
87. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 1993 i młodsi2013-03-10152517161.561.5250
96. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 2000 i młodsi2013-02-1715261468474.0625-1
106. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 1993 i młodsi2013-02-10154616681.572.3125-20
115. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 1993 i młodsi2013-01-2015391706261.6825+7
125. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 2000 i młodsi2013-01-1315321512473.7125+7
134. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 1993 i młodsi2012-11-2515421551373.4325-10
143. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 2000 i młodsi2012-11-1815451478474.1325-3
15TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2012 - grupa B2012-11-0415381605493.6925+7
16Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 12 lat2012-08-04153015515.5115.1725+8
17TURNIEJ MISTRZÓW XVII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat2012-05-2715131474463.325+17
18TURNIEJ MISTRZÓW XVII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat - eliminacje2012-05-2615121470473.9225+1
198. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1992 R. I MŁODSI2012-04-2914921737261.225+20
208. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-04-28149314863.573.5725-1
217. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1992 R. I MŁODSI2012-04-0114911664271.8925+2
227. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-03-3114901448473.9225+1
236. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1992 R. I MŁODSI2012-02-19149515782.572.7325-5
246. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-02-1814601450573.5725+35
255. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1992 R. I MŁODSI2012-01-1514741570272.5925-14
265. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-01-14143115933.561.7425+43
27Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2011 turniej C2011-12-30144213275.595.9425-11
284. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1992 R. I MŁODSI2011-12-0414551555272.5225-13
294. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-12-0314611383474.2725-6
303. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1992 R. I MŁODSI2011-11-20146115662.572.52250
313. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-11-1914441464473.2925+17
32TURNIEJ KLASYFIKACYJNY"BIAŁYSTOK JESIEŃ 2011" GRUPA B2011-11-13145314264.594.8625-9
332. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1992 R. I MŁODSI2011-10-16146216001.561.8625-9
342. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-10-1514621413473.99250
351. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1992 R. I MŁODSI2011-10-0214541578251.6525+8
361. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-10-0114621371474.3425-8
37III Międzynarodowy Memoriał imienia Braci Bieluczyków grupa C2011-06-2714761509383.625-14
38Turniej Mistrzów XVI edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat - finał2011-05-22144815643.572.3825+28
39Turniej Mistrzów XVI edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat - eliminacje2011-05-2114521429363.1825-4
40Turniej Klasyfikacyjny "Białystok - wiosna 2011" grupa C2011-05-0314381444594.4125+14
417. runda XVI edycji Ligi Szkolnej - dziewczęta i chłopcy ur. w 1991 r. i młodsi2011-03-1314001629371.4725+38

Tabela przeciwników
 
II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa A
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b131257Stupak, Krzysztof 1286LUKSz Orient Sokółka1977
2w15480IIMiakisz, Wojciech 1753LUKSz Orient Sokółka1971
3b=4993IIISzymaniuk, Paweł 1611MUKS Stoczek 45 Białystok1997
4w031256IIObuchowicz, Jerzy 1805LUKSz Orient Sokółka1976
5b133571Kondrat, Krzysztof1129LUKSz Orient Sokółka1975
6b05475kOlszewski, Andrzej2168LUKSz Orient Sokółka1953
7w15001IIBorowska, Julia 1321ASU Sokółka 2001
8w131350IVZabłocki, Adrian 1187ASU Sokółka 2002
9b131258VGiełażyn, Tomasz1158LUKSz Orient Sokółka1981
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2715941558473.8525+3
2II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-13160615533.573.9925-12
3VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1716051539352.9525+1
4IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-0316251579252.825-20
52. runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-201600159946325+25
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)