ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11830);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1163116 Ranking CA (Klasyczne):1983 (450)
ID CR: 23207 Ranking CA (Szybkie)2151 (431)
Nazwisko Imię:Parol, Pola Ranking CA (Błyskawiczne)1914 (306)
Rok urodzenia:2000
Klub:MTSz Mińsk Mazowiecki
Tytuł:k+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Szachowe poniedziałki w Przełomie (2)2017-12-0419781778453.825+5
2Szachowe poniedziałki w Przełomie (1)2017-10-23199317732.543.1225-15
3Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-10201220372.573.2925-19
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2017-07-1720351921595.9425-23
5Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division A2017-06-18198721253.551.5525+48
6Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta2017-03-19199518855.595.8525-8
7XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A2017-02-25195520554.582.8825+40
8Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/20172017-02-05191019395.583.6825+45
9V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2017-01-2818831891583.9225+27
10XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A2016-12-31190820081.572.5225-25
11Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-31189916528.5108.125+9
12MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2016-07-1618872029382.4825+12
13Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat2016-03-20192018134.595.8525-33
14Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2016-02-2119271727232.2825-7
15XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa B2016-01-0418992039361.8625+28
16DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13190619790.520.825-7
1751. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B2015-08-30186720713.581.9225+39
18Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2015-08-02186717347.5117.48250
19MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2015-07-18186619133.583.4425+1
20Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat2015-03-22189717954.595.7625-31
21Turniej WKSz-1938 12th2015-03-0819021832474.225-5
22Liga Mazowiecka2015-03-01193019081.552.6525-28
23VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open B2015-01-25193018616106250
24XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa B2015-01-0418762023461.825+54
25DMP I Liga juniorów2014-08-02192517604.596.4825-49
26X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B2014-07-08191818635.595.2225+7
27Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży D-142014-04-12184817568.595.6725+70
28Otwarty Turniej Szachowy HOSTEL OLIMPIC FIDE2014-03-16186918931.552.3525-21
29Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2014-03-0918661917493.8725+3
30VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "B"2014-03-02186818255.5105.625-2
31XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Gr-B2014-01-04186719322.562.4625+1
32Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Szachach2013-09-22183418674.573.1525+33
33DMP - I Liga juniorów'20132013-07-3017941718795.425+40
34IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B2013-07-08180517714.594.9525-11
35Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - D142013-04-17177817036.595.425+27
36Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2012/20132013-02-24180618730.541.6425-28
37MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2013-02-23174818615.593.1525+58
38VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open B2013-02-03171618115103.725+32
39Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 20122012-12-09171619200.520.48250
40Turniej Hostel OLIMPIC FIDE 5 rund2012-11-2517191934151.1525-3
41Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2012-09-23171518442.572.3125+4
42Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 15 (18)2012-09-1617371677252.925-22
43DMP - II Liga Juniorów2012-07-29173716057.5117.48250
44VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku B2012-07-08177916344.596.2125-42
45Otwarte Mistrzostwa Puław w Szachach - grupa A2012-06-1017601781594.2325+19
46Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach D122012-04-21174916226.596.0325+11
47III Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2012-03-25175018911.551.5525-1
48II Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2012-03-0417621911151.525-12
49Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2012-02-26180717802.584.3225-45
50Turniej Świąteczny - grupa A2011-12-3118161924141.425-9
51Piątkowy Turniej Szachowy2011-12-23178717256.595.3125+29
52"Z Szachami Przez Polskę" Zakopane 5-12.11.20112011-11-12179419052.582.825-7
53Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2011-09-18175218274.572.825+42
5447. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D2011-08-2817211742583.7625+31
55DMP - II liga juniorów2011-07-02171615997.5117.2625+5
56Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 122011-06-121691161845325+25
57World School Chess Championship 2011 - G112011-05-0816671533332.0425+24
58Mistrzostwa Polski Juniorów Grupa D122011-03-26166515895.595.425+2
59Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-20166017512.562.2825+5
60IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN A2011-02-19165517193.583.2825+5
61Puchar Polski Juniorek do 10 lat2010-03-28160015528.5116.2725+55

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadpodstawowych w szachach szybkich2017-11-1821361836443.425+15
2Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. A2017-11-1120882209593.0625+48
3X Turniej im. Jana Brustmana2017-10-0720931954696.2125-5
4Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D182017-08-08212819616.5117.9225-35
5Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach IMS2017-05-2421061871897.1125+22
6X Jubileuszowe Otwarte Mistrzostwa SP 2 im. Dąbrówki w Mińsku Maz. TURNIEJ A2017-04-0820771809775.8125+29
7Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. A2016-11-11204820625.594.3225+29
8II Piaseczyńskie Szachogranie2016-10-2320711954595.9425-23
9Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa A (turniej rozgrywany w ramach akcji 90 turniejów na 90-lecie PZSzach)2016-10-1620632046473.6425+8
10IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0820352005694.8625+28
11MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 16 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06205518967117.8125-20
12XIV Mistrzostwa Powiatu Mińskiego2016-06-0420452123241.5625+10
13IX OTWARTE MISTRZ. W SZACHACH SP 2 IM.DĄBRÓWKI GRUPA A - SZKOŁY PONADPODSTAWOWE2016-04-1620901846364.825-45
14Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjanych w szachach szybkich2015-11-2120751775443.425+15
15Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1120982063494.9525-23
16I Piaseczyńskie Szachogranie2015-10-2521101966585.5225-12
17Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa A2015-10-1820492186582.5625+61
18VIII Turniej im. Jana Brustmana2015-10-1020671872696.7525-18
19Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2015-09-19202020965.593.625+47
20Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D162015-08-08201019397116.625+10
21VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jakubowie - C (GIMNAZJUM)2015-06-1320041773564.7425+6
22OGÓLNOPOLSKA GIMNAZJADA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZACHACH2015-05-17201218066.596.8425-8
23VIII OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SP NR 2 IM. DĄBRÓWKI GRUPA A gimnazja2015-05-09198117846.575.2525+31
24Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Szachach2015-04-1819551998593.9625+26
25Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A2014-11-1119471934594.6825+8
26VII Turniej im.Jana Brustmana2014-10-0419371847695.5825+10
27Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Szachach2014-09-2719311951483.7625+6
28Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D142014-08-07190917698.5117.5925+22
29Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego2014-06-0719191992262.425-10
30DRUŻYNOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 20142014-05-29187417119107.225+45
31XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2014-05-0118761642797.1125-2
32VII Otwarte Mistrzostwa SP 2 - grupa A (gimnazja)2014-03-2218841679575.3225-8
33Turniej o puchar Dyrektora GiLO PMS2014-02-08186416116.575.6725+20
34XI Międzyszkolny Turniej Szachowy - grupa B - szkoły ponadpodstawowe2013-11-1618551643564.6225+9
35Turniej Niepodległości 2013 - Warszawa2013-11-11187518114.595.3125-20
36Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D142013-08-03186718266.5116.1625+8
37Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego2013-06-08187118973.583.6825-4
38Salezjański Turniej Szachowy2013-05-25185716005.564.9225+14
39VI Otwarte Mistrzostwa SP2 w Mińsku Mazowieckim - grupa B (klasy IV-VI)2013-03-09182316446.575.1125+34
40XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA E (DZ-12)2012-12-09178317546.594.8625+40
41X Międzyszkolny Turniej Szachowy - szkoły podstawowe2012-11-1717831506564.98250
42Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 12 lat2012-08-04178516437.5117.5925-2
43Mistrzostwa Mińskiego Tow. Szachowego - V Memoriał Krzysztofa Kopczyńskiego2012-06-0217731962261.525+12
44XI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY w Kłoczewie z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny2012-05-191723191848225+50
45V Otwarte Mistrzostwa w Szachach Szkoły Podstawowej 2 - grupa A (klasy 4-6)2012-02-1816971580795.9425+26
46VIII OTS o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Młodych Mistrzów2011-11-1916941587695.8525+3
47 IX Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans"2011-10-16167917274.593.8725+15
48III Czwórmecz Szachowy Dla Upamiętnienia 72 Rocznicy bombardowania Kurowa2011-09-0216831513232.1625-4
49Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Juniorki do 12 lat 2011-07-3116971610595.5825-14
50Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - Memoriał Krzysztofa Kopczyńskiego2011-06-0517021727494.2325-5
51IV Turniej Rodzinny o Puchar Dyrektora SP 5 w Mińsku Maz.2011-06-04168517053.562.8225+17
52Turniej o Puchar Wójta Gminy Stanisławów2011-05-1416601788361.9825+25
538turniej w Konstancinie do 20 lat2011-04-1716421615463.2425+18
54Puchar Polski Juniorek do 10 lat w szachach szybkich - P'302010-07-2716001535795.3125+42

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1I Międzynarodowy Błyskawiczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa MTSz2017-09-2419221936373.3625-8
2Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D182017-08-09193418716116.4925-12
3MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 16 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07192318247.5117.0425+11
4Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-12186219558155.5525+61
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D162015-08-09187118176116.3825-9
6Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-21183118657125.425+40
7VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - BLITZ2015-01-24180918297136.1125+22
8Turniej Świąteczny2014-12-1418341705596.0325-25
9TURNIEJ BŁYSKAWICZNY MASz2014-12-03179819154.593.0625+36
10Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D142014-08-08175717327.5115.8325+41
11X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU Turniej blyskawiczny (do FIDE)2014-07-0417271868492.7925+30
12Turniej błyskawiczny Młodzieżowej Akademii Szachowej2014-06-1717831705274.2725-56
13Turniej Młodzieżowej Akademii Szachowej2014-05-21179217654.594.8625-9
14Turniej Świąteczny2013-12-21173218137.5135.0725+60
15TURNIEJ MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII SZACHOWEJ2013-11-25176717272.573.9225-35
16Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D142013-08-04180216326.5117.9225-35
17Karpacz - Blitz2013-07-2818161806494.5925-14
18Turniej Młodzieżowej Akademii Szachowej2013-04-3018151861493.9625+1
19Szachiści grają dla Polonii - Finał2013-04-05181517154.574.48250
20FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2013-02-19180217706.5115.9425+13
21VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - BLITZ2013-02-02174818826123.8425+54
22European Blitz Chess Championship 20122012-12-14172719032.561.6225+21
23Turniej Niepodległości o Puchar Mirosława Pszonki 2012-11-10173117565115.1725-4
24Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 12 lat2012-08-05173016387116.9325+1
25II Liga Juniorów - BLITZ2012-07-21173517854.5114.7325-5
26VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - NOCNY TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2012-07-07165818605.5102.425+77
27Zimowy turniej blitza2012-01-07160718425142.9425+51
28Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorki do 12 lat 2011-08-0115711567452.5525+36
29Festyn rodzinny - SP52011-05-21156918000.520.4225+2
30INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2011-05-0315721872010.1525-3
31BLITZ - GÓRA ŚW. ANNY - 18.02.2011 piątek - godz. 16:302011-02-18162516832.5114.6225-53
32Puchar Polski Juniorek do 10 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-28160016016.5115.525+25

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D18
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w15301ICiesińska, Weronika1573AZS Poznań 2000
2b0471mKubicka, Anna 2131KSz HETMAN Katowice 1999
3b11656IIKraszewska, Barbara 1381MUKS MDK Śródmieście Wrocław2000
4w0447kKonopacka, Martyna1849MCKiS Jaworzno1999
5b1473IGodek, Martyna1702WKS Górnovia Górno1999
6b12320IZiziuk, Martyna 1733MUKS Stoczek 45 Białystok2000
7w1449I++Murawko, Julia1832KSz. Hańcza Suwałki 1999
8b=450kDwilewicz, Katarzyna2048KSz Polonia Wrocław1999
9w0678I++Pluta, Natalia2000MCKiS Jaworzno1999
10w=469I++Posuniak, Weronika2002KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1999
11b0487WIMKiołbasa, Oliwia 2013MUKS Stoczek 45 Białystok2000
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)