ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11402);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21820570 Ranking CA (Klasyczne):1763 (363)
ID CR: 39517 Ranking CA (Szybkie)1934 (267)
Nazwisko Imię:Majdański, Maksymilian Ranking CA (Błyskawiczne)1733 (133)
Rok urodzenia:2004
Klub:KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C132017-10-2017461678695.3125+17
2III Liga Seniorów woj. Lubuskiego 2016/17 - północ2017-05-3017481713121.125-2
3Wiosenny Turniej Szachowy2017-04-23172314239.5108.525+25
4XIII Lubuska Wiosna Szachowa2017-04-15170417863.572.7325+19
5VIII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2017 - grupa A2017-02-05172917293.594.525-25
6MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH C-132016-10-09174916593.574.3425-20
7II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2016 gr. A2016-09-1117261593564.0825+23
8Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-31173014958.5118.6925-4
9Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IX Turniej Szachowy "Sudety 2016"2016-07-03169018204.592.8825+40
10Finał 58 Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę"2016-06-1216781758493.5125+12
11Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - A2016-06-05168616503.573.8525-8
12III liga seniorów woj. Lubuskiego 2016 - gr. Północ2016-05-2216721775241.4425+14
13Finał Ligi Juniorów woj. Lubuskiego 20162016-05-1416601714220.8425+28
14Wojewódzka Liga juniorów woj. Lubuskiego 2016 - gr. Północ2016-05-1416601392121.6625-16
15Grand Prix Ziemi Strzeleckiej2016-04-24164416064.573.8525+16
16XII Lubuska Wiosna Szachowa2016-03-2616181679472.9425+26
17IV TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ChDK W SZACHACH KLASYCZNYCH2016-02-14160316663.572.8725+15
18VIII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A2015-12-3015801808251.0525+23
19II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2015 - grupa A2015-11-29156615723.562.9425+14
20Igrzyska Szkolne - pierwszy krok do mistrzostwa - Open A2015-10-25155215124.573.9225+14
21Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - C112015-10-1615491521594.8625+3
22I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 20152015-09-20155615293.573.7825-7
23XVI Festiwal na Leśnej Polanie VII Memoriał Romana Szymoniaka2015-07-1915511612493.7825+5
24Finał Wojewódzkiel ligi juniorów - lubuskie 20152015-06-20155117480.520.5250
25III Liga Wojewodztwa Lubuskiego 2014 grupa Północ2015-05-31155817101.561.825-7
26Wojewódzka Liga Juniorów - Lubuskie 2015 (grupa północ)2015-05-2315651717010.325-7
27Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2015"2015-05-10155717582.592.1625+8
28Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-14151517593.591.825+42
29III Turniej o Puchar Dyrektora ChDK2015-02-2215051603372.5925+10
30VII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" - GRUPA A2014-12-3015071607131.0825-2
31Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 112014-09-2714611489694.1425+46
32II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 - Gr. A2014-09-07147716151.572.1725-16
33XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Podstawowych Klas 3-42014-08-29143914835.593.9625+38
34Na Leśnej Polanie -Memoriał Romana Szymoniaka2014-07-27141014255.594.3225+29
35Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 11 - 18 lat2014-06-2213971447483.4425+13
36TURNIEJ FINAŁOWY LIGA JUNIORÓW 2014 LUBUSKIE - Finał B2014-05-3113941444120.8625+3
37III Liga juniorów województwa lubuskiego - grupa Północ2014-05-1114021436131.3525-8
38Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ Międzyzdroje 2014 - Grupa B2014-05-0413431470582.6425+59
39I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 "Gr.A"2014-04-06134715151.561.6825-4
40Szachowa Kuźnia #2 FIDE 60'+30"2014-03-30130815652.550.925+39
41Gorzowskie ferie z szachami 10-14.02.142014-02-10132415360.551.1525-16
42Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - CHŁOPCY DO LAT 92013-10-1613561291495.3125-32
43Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 gr. A2013-09-0813601566151.225-4
44SP Klasy I-II2013-08-3112841327793.9625+76
45MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW W SZACHACH ( 8-10 LAT) CHŁOPCY2013-06-1612531333472.7325+31
46Liga Juniorów Wojewodztwa Lubuskiego 2013 grupa polnoc2013-06-0812711472030.7225-18
47Mistrzostwa Województwa Lubuskiegoo Juniorów do lat 8 102013-06-02121313924.582.1625+58
48Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 - Grupa A2013-05-2612161429151.1525-3
49Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 Gr A2013-04-2712311528040.625-15
50IX LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA 2013 - GRUPA B2013-03-30120313782.551.3525+28
51Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury2013-03-1611611379361.3225+42
52Ferie zimowe w Gorzowie Wlkp. 20132013-01-1811481412281.4425+13
53V Turniej Szachowy "U STYKU TRZECH GRANIC" - GRUPA B2012-12-3011121335371.5425+36
54III Liga Juniorów Województwa Lubuskiego2012-11-30110814080.520.325+4
55II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2012 Gr. A-B2012-10-2111011376140.6825+7
56Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa CHŁOPCÓW do 9 lat2012-10-0610421300491.6225+59
57Finał Grand Prix Ziemi Strzeleckiej Gr. B2011-09-11104713050.540.7225-5
58II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej Gr. B2011-05-29104313430.520.325+4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mikołajkowo - Świąteczny Turniej Szachowy2017-12-16192417236.586.0825+10
2Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich2017-10-0119181659675.7425+6
3XXVII MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA - OPEN FIDE2017-09-17189918197.5116.7125+19
4Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C142017-08-08179719397.5113.4125+102
5Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Kraj. 20172017-03-26178315966.585.9225+14
6III OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH2017-03-0417681614796.3925+15
7Mikołajkowo-Świąteczny Turniej Szachowy2016-12-1117461571675.1125+22
8Otwarte MIstrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego 20162016-10-23170315108.596.7525+43
9XXVI MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA- 64 Turniej z cyklu: "90 turniejów na 90-lecie PZSzach"- OPEN FIDE 2016-09-18167417206114.8425+29
10MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06164316906114.7325+31
11Iwonicz Open 2016 - Rapid - Turniej z okazji 90-lecia PZSzach2016-07-23167915183.574.9725-36
12Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria szkoły podstawowe2016-04-13165815403.542.6425+21
13Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie 20162016-03-2016651600595.3125-7
14II OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH2016-03-1216921687384.0825-27
15Turniej Mikołajkowo - Świąteczny 20152015-12-0616291736572.4525+63
16XXV JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA- FIDE OPEN2015-10-04158517344.592.725+44
17Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C122015-08-08158115626115.8325+4
18OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH2015-05-14150815398115.0625+73
19Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie 20152015-03-22146314965.583.625+47
20OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO2015-03-1514381661391.9825+25
21Turniej Mikołajkowy w Gorzowie Wlkp. w ramach GRAND PRIX DZIECI i MŁODZIEŻY2014-12-07140615522.541.225+32
22Mikołajki w Publicznej Szkole Podstawowej 20142014-12-0613691456341.5225+37
23Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego2014-10-2613211530492.0725+48
24XXIV Memoriał Aleksandra Kubaszewskiego i Edwarda Kramka2014-10-05125814325.5112.9725+63
25Turniej Szachów Szybkich2014-07-2712361347362.125+22
26Turniej Szachów Rodzinnych 20142014-05-18123215320.520.325+4
27XV Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Kraj. 20142014-03-1611781391481.8425+54
28Poranek w klubie "Na Chrobrego" GRUPA A2014-01-2512041385041.0425-26
29Poranek w Klubie Na Chrobrego GRUPA A2013-12-21120614970.540.625-2
30Lubuska Akademia Szachowa Gr. B - P152013-09-2811341357451.125+72
31Obóz szachowy w Dąbkach - Szachy szybkie2013-08-22106913034.591.8925+65
32Mikołajkowo - Świąteczny turniej szachowy2012-12-1610801376030.4525-11
33Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego2012-09-1610591340271.1225+21
34Międzynarodowe Mistrzostwa2012-05-2010381338110.1525+21
35MISTRZOSTWA POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH NA 2011 ROK (CHŁOPCY)2011-04-2710381163392.97250

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A (do FIDE)2017-11-1116561884591.8925+77
2Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C142017-08-09164116506115.3925+15
3MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07162516685.5114.8425+16
4Iwonicz OPEN Blittz2016-07-28159616416114.8425+29
5I Błyskawiczny Towarzyski Turniej Szachowy na statku "Wolvega"2016-06-25160916546.5167.0425-13
6IV TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A2015-11-1115861706493.0625+23
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C122015-08-09157415776115.525+12
8XVI FSz w Bierzwniku XVI Letni Turniej Błyskawiczny2015-07-19154016854.5103.125+34
9OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH (do FIDE)2014-11-09152616015114.425+14
10Obozowy turniej szachów błyskawicznych - VI Szachowe Wakacje2014-08-1915581520263.325-32
11Blitz na Wzgórzu Klasztornym w Bierzwniku2014-07-2715371650493.1525+21
12Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju w Międzyzdrojach 20142014-05-0215651515495.1325-28
13Turniej z okazji święta Niepodległości - Grupa B2013-11-1115951494253.225-30
14Lubuska Akademia Szachowa Gr. B 2013 - blitz2013-09-2916001495353.225-5

Tabela przeciwników
 
Blitz na Wzgórzu Klasztornym w Bierzwniku
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w18428IIISpychalski, Miłosz 1493LZS Kuźnica Żelichowska 2003
2b14869IPartyka, Paweł 1821STMGK Strzelce Krajeńskie1989
3w016265kMaj, Andrzej2204KSz Pod Wieżą Szczecin1975
4b010512IGniadek, Andrzej2000KSz Gryf Szczecin 1980
5b09254IIKowalczyk, Michał1817Dobra 1981
6w117276IVMatul, Rafał 1400Stargard Szczeciński 2004
7b116797IIIKowalik, Bartosz1243UKSz Skoczek Choszczno2004
8w017753IIIAndrzejewski, Jakub 1600UKSz Skoczek Choszczno1999
9b018675IIKrzyszewski, Tomasz 1800STMGK Strzelce Krajeńskie1978
10b1Olczak, AlicjaStargard Szczeciński 1970
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)