ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26068);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (3153);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13271);

Karta zawodnika
create table:Table 'trn_log2' already exists
BRAK FOTO ID FIDE: 1109880 Ranking CA (Klasyczne):2182 (58)
ID CR: 3989 Ranking CA (Szybkie)2271 (90)
Nazwisko Imię:Kopacz, Grzegorz Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1977
Klub:TG Sokół Mielec
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20172017-05-0321882155484.415-6
2DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20162016-06-19220620753.574.7615-18
3DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20152015-05-0322342019596.9315-28
4DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20142014-05-04225420535.596.8415-20
5DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20132013-05-0122462029675.4615+8
6DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20122012-05-01226521253.574.8315-19
7DMP - III Liga Podkarpacka Seniorów2011-05-22230020986118.3615-35

Tabela przeciwników
 
DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2017
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1>
2w=1425FMSendera, Jarosław2307TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1965
3b14632kCzajkowski, Ryszard 2117TKSzach Tarnobrzeg1956
4w=4619FMRawicz, Karol 2202MKS Polonia Przemyśl 1990
5b0163mLewtak, Damian2372LKSz GCKiP Czarna 1995
6b=11992ISondej, Dominik 1919UKS SP1 Leżajsk1981
7w=16468ICiasnocha, Michał1857RzKSz II Rzeszów 2000
8b=4625kPulik, Krzysztof2197LKS Parnas Stara Wieś1981
9w=681k+Gierulski, Kamil2238RzKSz Rzeszów1997
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXIII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2017" - Grupa A Seniorzy2017-08-2722722220595.1315-1
2XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Grupa A Seniorzy2016-08-2122622231584.3215+10
3XXI Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2015" - Grupa A Seniorzy2015-08-23226421705.595.6715-2
4XX Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2014" - Grupa A Seniorzy2014-08-24227521285.596.315-11
5X Jubileuszowy Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno2014-05-18229820934.586.0815-23
6XIX SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY - SENIORZY2013-08-2522942281594.6815+4
7Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Skrzyszów Marcina Kiwiora2012-02-1922922044564.8615+2
8OTWARTY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Puchar Rektora WSGiZ2012-01-22229720514.564.8615-5
9VII Turniej o Puchar Dyrektora Generalnego GDDKiA2011-10-0122902123796.4815+7
10IV Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim - Gr A: Seniorzy2011-09-04229920895.586.1615-9
11XVII SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY-SENIORZY2011-08-21230022115.595.5815-1

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)