ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26064);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36220)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7181);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1119273 Ranking CA (Klasyczne):2201 (48)
ID CR: 4129 Ranking CA (Szybkie)
Nazwisko Imię:Zaskalski, Paweł Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1981
Klub:TG Sokół Mielec
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20172017-05-0322132003353.8515-12
2DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20162016-06-1922182150242.3615-5
3DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20152015-05-0322051914665.115+13
4DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20142014-05-0421991917897.5615+6
5DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20132013-05-01220220183.553.715-3
6DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20122012-05-01219619966.586.0815+6
7DMP - III Liga Podkarpacka Seniorów2011-05-22220019618.5118.815-4

Tabela przeciwników
 
DMP - III LIGA SZACHOWA PK 2014
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w=209I+Skomiał, Mateusz 2065LKS Parnas Stara Wieś1992
2b=1433IINowakowski, Jacek 1794RzKSz Rzeszów1958
3w14638II+Nowicki, Andrzej1895TKSz Tarnobrzeg 1968
4b11448II+Wąsik, Roman 1662RzKSz II Rzeszów 1958
5w13778IMiś, Mieszko 1859LKSz GCKiP II Czarna2003
6b11579IIBorukało, Zdzisław1796LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1970
7w11422IRzeszutek, Jerzy1813TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1959
8b16775IITatarczany, Piotr 1819GKSz HETMAN II Pilzno 1969
9w14621II+Woźny, Tomasz1895MKS Polonia Przemyśl 1990
 

 
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)