ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26064);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36220)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7181);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1119273 Ranking CA (Klasyczne):2201 (48)
ID CR: 4129 Ranking CA (Szybkie)
Nazwisko Imię:Zaskalski, Paweł Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1981
Klub:TG Sokół Mielec
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20172017-05-0322132003353.8515-12
2DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20162016-06-1922182150242.3615-5
3DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20152015-05-0322051914665.115+13
4DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20142014-05-0421991917897.5615+6
5DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20132013-05-01220220183.553.715-3
6DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20122012-05-01219619966.586.0815+6
7DMP - III Liga Podkarpacka Seniorów2011-05-22220019618.5118.815-4

Tabela przeciwników
 
DMP - III LIGA SZACHOWA PK 2012
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b14638II+Nowicki, Andrzej1828TKSz Tarnobrzeg 1968
2>
3b11570ILusio, Krzysztof2004LKS Kosienice 1985
4w11431IŁopuszański, Kamil1939KKSz Urania Krosno1995
5b17465IMaterniak, Marek2000KS Komunalni Sanok1963
6b11416IŚwistak, Maciej1871MKSz GRYF Dębica 1988
7w=1507IPodolski, Marcin1977GKSz Hetman II Pilzno 1989
8w=4641I++Sycz, Michał 2102LKS Parnas Stara Wieś1989
9b=938I++Janus, Przemysław2156LKSz GCKiP Czarna 1991
 

 
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)