ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11203);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1109421 Ranking CA (Klasyczne):1987 (150)
ID CR: 5919 Ranking CA (Szybkie)1959 (168)
Nazwisko Imię:Matuszczyk, Krystian Ranking CA (Błyskawiczne)1988 (474)
Rok urodzenia:1947
Klub:KS DORS Ruda Śląska
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Szachowy Turniej Integracyjny " FIANCHETTO " w Jastrzębiej Górze2017-09-07195319786.594.2315+34
2Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga2017-05-2819711783132.2215-18
3DMP - III liga Seniorów (SL)2017-03-2619701807342.8815+1
4Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-1119651949352.615+5
5XIX Międzynarodowy Turniej Krynica Open 20162016-04-10200117904.596.9315-36
6III Liga Seniorów - sezon 2016 - województwo śląskie2016-03-06201518772.553.4515-14
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20152015-09-2720191866696.315-4
8Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy "Fianchetto"2015-09-04204219503.585.0415-23
9 XVIII Międzynarodowy Turniej Krynica Open 20152015-04-20205319713.574.2715-11
10III LIGA SENIORÓW - sezon 2015 - województwo śląskie2015-04-19203818226.575.4615+15
11DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW2015-01-2520271922453.215+11
12III Liga Śląska Seniorów2014-04-2720581990274.1315-31
13Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE2013-10-0420561944695.8515+2
14DMP - II Liga seniorów2013-09-1520952073052.6515-39
1517 Dorsiak2013-08-30211220312.563.6615-17
16DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20132013-05-19212320423.574.2715-11
17Memoriał Romana Bąka - OPEN FIDE2012-10-06213419835.596.315-11
1848. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa C2012-08-26215819285.597.1115-24
19Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów 20122012-06-24219119994.596.7515-33
20Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osób Niepełnosprawnych2011-09-07217521006.595.415+16
21DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW - LWS 20112011-05-15220020584.596.2115-25

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Memoriał Jana Dorsa2016-09-30193819804.573.0815+21
2Turniej w KS DORS2015-04-0319141872563.3615+24
3Turniej w KS DORS2015-02-2719091827463.6615+5
4GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T7 W.Witkowskiego2014-12-20191318682.552.815-4
5GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T4 O.Rappaporta 2014-12-12192617962.553.415-13
6II Memoriał Jana Dorsa2014-10-2419191768453.515+7
7KS DORS2014-10-1719191846353150
8DORS2014-08-2919061963352.115+13
9DORS2014-07-1119231775364.215-17
10DORS2014-06-2719381814364.0215-15
11I - szy Turniej FIDE RAPID P'10 + 5''2014-05-23193218714.574.0615+6
12Turniej klubowy P'10 + 5'' (6 rund)2014-04-1119511837253.315-19
13Turniej piątkowy2014-04-0419441889463.4815+7
14Turniej z okazji urodzin członka KS DORS Tomasza Migi2014-03-0719721819374.915-28
15XIII Memoriał Stanisława Szymańskiego - Open A2014-01-1819751782575.2515-3
16VII Memoriał Szachowy Dziewięciu z Wujka - OPEN2013-12-22198018685.595.8515-5
17Turniej wigilijny2013-12-20201018531.553.5515-30
1816 Dorsiak2013-08-2320461826375.4615-36
1913 Dorsiak2013-08-02210418901.575.3915-58
2012 Dorsiak2013-07-26211619164.575.3215-12
2111 Dorsiak2013-07-1921381910475.5315-22
2210 Dorsiak2013-07-12216118942.554.115-23
238 Dorsiak2013-06-2121641871454.2515-3
243 Dorsiak2013-05-17217219053.554.115-8
2549 Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Prezydenta m. Chorzowa2013-05-0521901974586.2415-18
26Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej OPEN SPODEK KATOWICE2013-03-2421982090474.5515-8
27XII Memoriał Stanisława Szymańskiego - Grupa A ogólna2013-01-1222001988686.1615-2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej blitzowy w ksdors2017-10-13198519158137.815+3
2TURNIEJ SZACHOWY "FIANCHETTO" P-5 20172017-09-02199319605.5116.0515-8
3Turniej w KS DORS2017-07-28200620134104.915-13
4Turniej blitzowy w KS DORS2017-07-0720041970473.8515+2
5Turniej blitzowy w KS DORS2017-06-23203719692.584.7215-33
6Turniej szachowy w KS DORS2017-06-16204320013.573.9215-6
7Turniej u Dorsa2017-06-0220571939363.9615-14
8Turniej u Dorsa2017-04-0720482004463.3615+9
9Turniej w KS DORS2017-03-0320572001484.6415-9
10Blitz w KS DORS2016-11-25203519278106.515+22
11Blitz nocny w KS DORS2016-10-21203419595.595.415+1
12Turniej Blitzowy w KS DORS2016-09-1620211957574.1315+13
13Turniej Blitzowy + 13 Armageddon2016-08-0520462020152.715-25
14Turniej Blitzowy + 12 Armageddon2016-07-1520571924474.7615-11
15Turniej Blitzowy + 10 Armageddon2016-06-2420651956474.5515-8
16Turniej Klubowy KS DORS + 8 Armageddon2016-06-1020351987673.9915+30
17Turniej klubowy + 7 Armageddon2016-06-0320221955574.1315+13
18Turniej Klubowy + 6 Armageddon2016-05-27202020363.573.3615+2
19Turniej Klubowy KS DORS + 5 Armageddon2016-05-20198919495.573.9215+23
20Turniej Błyskawiczny + 6 Turniej Armageddon2016-05-20198918734.563.9615+8
21Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych 2016-05-03197919378137.2815+10
22Turniej Klubowy KS DORS + 3 Armageddon2016-04-29197219244.573.9915+7
23Turniej z okazji 50-tych urodzin Wiktora Pańczyszyna + 2-gi Armageddon2016-04-2219732015373.0815-1
24Turniej blitzowy (P'5 + 3'') + Turniej Pucharowy (Armageddon)2016-04-1520011894263.915-28
25Turniej Błyskawiczny w KS DORS P'5 + 3''2016-04-01196819817.5115.2815+33
26Blitz w KS DORS2016-02-1219522017472.8715+16
27Turniej Blitzowy w KS DORS2016-01-1519232008583.0415+29
28Turniej blitzowy w KS DORS2016-01-08191919445104.715+4
29Turniej w KS DORS2015-10-1619491985294.0515-30
30Turniej w KS DORS2015-09-25197318861.553.115-24
31Turniej dwukołowy KS DORS2015-09-18198318777127.6815-10
32Turniej w KS DORS2015-08-0719711950463.1815+12
33Turniej w KS DORS2015-07-1019891935495.2215-18
34Turniej w KS DORS2015-07-0320031951373.9915-14
35Turniej blitzowy w KS DORS2015-05-15196319747.5104.815+40
36Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych o Puchar Prezydenta Miasta - OPEN2015-05-03198719525126.615-24
37Turniej w KS DORS2015-04-10201320293104.815-26
38Turniej w KS DORS2015-03-2720001952695.1315+13
39Turniej w KS DORS2015-03-20199619425.595.2215+4
40Turniej w KS DORS2015-03-1320032000373.515-7
41GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T6 J.Potyki2014-12-20200519893.573.6415-2
42GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 16 Prezesów - T2 M.Wawrzyczka2014-11-2820021897695.7615+3
43GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 16 Prezesów - T1 K.Radźwickiego 2014-11-21199418746.595.9415+8
44DORS2014-10-31203218895117.5915-38
45DORS2014-08-2220282006473.7115+4
46Mistrzostw Katowic w szachach błyskawicznych2014-05-03202719337116.9315+1
47Turniej Piątkowy - Blitz2014-03-2120391986252.8515-12
48Turniej urodzinowy w KS DORS2014-02-28206819237138.9715-29
49Turniej klubowy DORS2014-01-17207819106.5107.215-10
50Turniej klubowy2014-01-0320591961795.6715+19
51Turniej Blitzowy KS DORS 22.11.20132013-11-22209719307.51410.0815-38
52XVIII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - grupa A /blitz OPEN/2013-11-09214619996.5149.815-49
53Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Szachach Błyskawicznych2013-03-02213420728.5137.6715+12
54Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych 2012-05-032200196061310.415-66
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)