ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11826);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1100351 Ranking CA (Klasyczne):2234 (94)
ID CR: 5677 Ranking CA (Szybkie)2213 (341)
Nazwisko Imię:Flis, Jacek Ranking CA (Błyskawiczne)2243 (23)
Rok urodzenia:1960
Klub:UKS Hetman Częstochowa
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga2017-11-2622302432130.7215+4
2Ekstraliga Śląska2017-05-28226822081.574.0615-38
3Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów2016-10-02227321274.574.915-5
4Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2016-09-1122702199231.815+3
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA2015-09-13226223074.593.9615+8
6DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW2015-01-25224621545.574.4115+16
7DMP - I Liga 20142014-09-07223822953.572.9415+8
8Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga2013-09-1522592312283.4415-21
9DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20132013-05-1922502263473.3615+9
10Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-09224422025.595.0415+6
11Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów 20122012-06-2422812202395.4915-37
12DMP - II liga seniorów 2011-09-11231622872.594.8615-35
13DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW - LWS 20112011-05-15230022256.595.415+16

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Integracyjny Turniej Szachowy - Memoriał Alfreda Czarnoty i Stanisława Szeląga2017-11-11223320295.596.8415-20
2XXI Ogólnopolski Jurajski Turniej Szachów Szybkich P - 152017-07-09223920316.596.9315-6
3Ogólnopolski Turniej Szachowy pod patronatem Europosła Janusza KORWIN-MIKKE2016-11-19223021226.595.8515+9
4VII OTWARTE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W SZACHACH SZYBKICH -T. GŁÓWNY2016-09-2422382065696.5715-8
5XX Ogólnopolski Jurajski Turniej Szachów Szybkich P - 152016-07-1022282078796.315+10
6IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-0822302213484.1615-2
7X Turniej Szachowy o Puchar Dyrektorów ZF TRW2015-11-29223419914.564.815-4
8MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA SZELĄGA i ALFREDA CZARNOTY2015-11-11223920645.585.8415-5
9XXI TURNIEJ SZACHOWY NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" P'152015-08-2222181939997.5615+21
10XIX Ogólnopolski Jurajski Turniej Szachów Szybkich P - 152015-07-0522182100695.94150
11OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH Z OKAZJI XX-LECIA UKS HETMAN CZĘSTOCHOWA2015-06-06221120896.596.0315+7
12XVIII MEMORIAŁ SZACHOWY IM. HENRYKA KAWELCZYKA2015-05-03221420256.596.7515-3
13XXV Otwarte Mistrzostwa Zelowa im.Stanisława Komidzierskiego2015-03-2921972169694.8615+17
14III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2015-03-22222719485.597.5615-30
15IX Turniej o Puchar Dyrektorów TRW2014-12-0722351942232.5515-8
16V OTWARTE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W SZACHACH SZYBKICH2014-09-20222621445.584.8815+9
17XVII Ogólnopolski Jurajski Turniej Szachów Szybkich P-152014-07-1322072114795.6715+19
18XVII OGÓLNOPOLSKI JURAJSKI TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - P'152013-07-21222520305.596.7515-18
19OTWARTY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 18-LECIA UKS "HETMAN" CZĘSTOCHOWA2013-06-08224620624.585.9215-21
20XVI MEMORIAŁ SZACHOWY IM. HENRYKA KAWELCZYKA2013-05-05225120765.585.8415-5
21INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH2013-05-0322482056796.7515+3
22XXI Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Turniej Otwarty - Turniej IV2013-04-1322722001586.6415-24
23Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej OPEN SPODEK KATOWICE2013-03-24228620355.586.4815-14
24Integracyjny Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Częstochowskiego2012-12-22230021365.596.4815-14
25XXI Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Turniej Otwarty - Turniej II2012-12-0823022088686.1615-2
26Turniej Szachowy o Puchar Dyrektorów TRW2012-12-0223032003565.115-1
27INTEGRACYJNY MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA SZELĄGA i ALFREDA CZARNOTY2012-11-11230521186.596.6615-2
28III OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWYo PUCHAR HOR-NET.pl i ACER Polska w SZACHACH SZYBKICH2012-09-22231021116.596.8415-5
29XVI OGÓLNOPOLSKI JURAJSKI TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - P152012-07-15231521385.585.8415-5
30OTWARTY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 17-LECIA KLUBU UKS "HETMAN" CZĘSTOCHOWA2012-06-10231021016.586.1615+5
31XX Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Turniej Otwarty - Turniej III2012-03-2422972065897.1115+13
32OTWARTY ZIMOWY TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH2012-02-04229020667.597.0215+7
33Integracyjny Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Częstochowskiego2011-12-18229620005.575.9515-6
34XX Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Turniej Otwarty - Turniej II2011-12-1022832052897.1115+13
35III MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA SZELĄGA i ALFREDA CZARNOTY2011-11-11228321485.585.44150
36XX Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Turniej Otwarty2011-10-29227120887.596.6615+12
37VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORÓW TRW2011-10-23227719805.575.9515-6
38II Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa Częstochowy w Szachach Szybkich o Puchar JM Rektora Akademii Polonijnej w Częstochowie ks. prałata dr hab. Stanisława Łupińskiego prof. AP2011-09-2422822124696.3915-5
39XV OGÓLNOPOLSKI JURAJSKI TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - P'152011-07-17229620465.586.4815-14
40XVI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZEKOCINY2011-06-0523002150696.315-4
41OTWARTY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI XVI-LECIA KLUBU2011-06-0423002083797.02150

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH - XX-LECIE UKS HETMAN CZĘSTOCHOWA2015-06-07228020905107.515-37
2Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych 2012-05-03230021308139.3615-20

Tabela przeciwników
 
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH - XX-LECIE UKS HETMAN CZĘSTOCHOWA
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b13979IIKucharski, Daniel 1473UKS Hetman Częstochowa 2001
2w1641IGolenia, Wojciech 1944MKS MOS Wieliczka 2003
3b04397IIZychowski, Marek2016LKS Sparta Lubliniec1967
4w1IIHasterok, Mateusz STRZELEC Strzelce Opolskie1999
5b1640IGolenia, Jan1892MKS MOS Wieliczka 2002
6b0191IMKlekowski, Maciej 2557TS Wisła Kraków 1992
7w027876Kala, Piotr 19431987
8w=3969IIIPiątek, Tomasz 1600UKS Hetman Częstochowa 1993
9b18387IIIBinek, Dawid1522UKS Hetman Częstochowa 2005
10w=181kPaszewski, Mateusz2243UKS Hetman Częstochowa 1995
11b01262WGMToma, Katarzyna 2202KSz DRAKON Lublin 1985
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)