ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9399);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1164066 Ranking CA (Klasyczne):1498 (123)
ID CR: 26553 Ranking CA (Szybkie)1626 (265)
Nazwisko Imię:Bizoń, Dominik Ranking CA (Błyskawiczne)1562 (270)
Rok urodzenia:1996
Klub:UKS Ognisko Rydułtowy
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga2017-05-2814951573120.7815+3
2Wakacje z szachami - turniej na zgrupowaniu szkoleniowym UKS Ognisko Rydułtowy2015-07-0314431619471.8925+52
3III LIGA SENIORÓW - sezon 2015 - województwo śląskie2015-04-1914751655051.325-32
4DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW2015-01-10146316602.58225+12
5Otwarty Turniej Szachowy Poronin 2014 - grupa A2014-07-0614531546372.5925+10
6Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- C182014-06-2514871728071.425-34
7GAME OVER IV 12-13 kwietnia Grupa B2014-04-1315001338353.5525-13
8I Mistrzostwa Pszowa w Szachach Klasycznych2013-07-2815191382474.7625-19
9Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży - Wakacje w Mieście Rybnik - GRUPA A2013-07-1214631359895.7625+56
10Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa C172013-06-26146815852.582.7225-5
11Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów2013-05-1814891623292.8825-21
12XXX Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2012 Open FIDE2012-12-31148415503.583.2825+5
13Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Chłopcy C172012-06-1914871595393.1525-3
14Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów 20122012-05-2715201537394.3225-33
15IV Mistrzostwa Czerwionki-Leszczyn pod patronatem Senatora Antoniego Motyczki 2011-09-2514741512573.1525+46
16Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Chłopcy C15 2011-06-1914781655282.1625-4
17Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - LOJ2011-05-0714001505682.8825+78

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach2017-12-0316401522595.9415-14
2VI Wakacyjny Turniej Szachowy2017-08-27164516602.562.8815-5
3VIII Familijny Turniej Szachowy2017-01-2816371707362.415+8
4V Wakacyjny Turniej Szachowy2016-08-2016541636373.7125-17
5Turniej z okazji XXI Dni Pszowa2016-06-05167116502.563.1825-17
6VII Familijny Turniej Szachowy2016-02-2016541680352.325+17
7V Biblioteczny Turniej Szachowy2016-02-1716771610252.9525-23
8V Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego2015-11-2116491610573.8525+28
9II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rybnika 2015/2016 GRAND PRIX2015-09-19166516992.573.1525-16
10XI OTWARTE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW w SZACHACH2015-09-121690169338425-25
11Turniej z okazji XX Dni Pszowa2015-06-0716551708462.5825+35
12Turniej z okazji Dnia Dziecka o Puchar Wójta Gorzyc2015-05-3016751630252.825-20
13III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2015-03-22167417812.572.4525+1
14VI Familijny Turniej Szachowy2015-02-1416351704462.425+39
15IV Biblioteczny Turniej Szachowy2015-02-1015991590452.5525+36
16Mistrzostwa Rydułtów2014-09-06160714684.574.8325-8
17IV Wakacyjny Turniej Szachowy2014-08-30163816011.552.7525-31
18Turniej z okazji XIX Dni Pszowa2014-06-0716371594473.9225+1
19IV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach2014-03-01165415464.585.225-17
20V Familijny Turniej Szachowy2014-02-01161217163.551.825+42
21III Biblioteczny Turniej Szachowy2014-01-29159916563.572.9425+13
22V Noworoczny Turniej Szachowy2014-01-19157517453.592.5225+24
23INDYWIDUANE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH P'15- C182013-11-2416131835071.5425-38
24DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH P'152013-11-2316061775261.6825+7
25IX Mistrzostwa Rydułtów2013-10-1916001625483.7625+6
26XI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa D (do lat 16)2012-12-01157817403.592.6125+22
27Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich2012-11-18156516933.592.9725+13
28Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - grupa chłopców do lat 162012-11-1716071670293.6925-42
29III Wakacyjny Turniej Szachowy2012-08-2515991728251.6525+8
30Turniej z okazji otwarcia Baszty Rycerskiej w Wodzisławiu Śląskim2012-06-2415901575352.625+9
3180-lecia Klubu Sportowego "Wicher Wilchwy"2012-06-0916251552142.425-35
32XIV Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa D (do lat 16)2012-06-0216251674373.01250
33Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach2012-02-25157917064.582.6425+46
34X Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa D (do lat 16)2011-12-0315881704272.3825-9
35Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich P-15 na rok 2011 - grupa C162011-11-20159016633.593.625-2
36Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 na rok 20112011-11-1916131657393.9625-23
37III Mistrzostwa o puchar prezesa Wicher Wilchwy gr do lat 162011-10-15159314655.574.6925+20
38II Wakacyjny Turniej Szachowy2011-08-2716111574252.7525-18
39XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa E (do lat 16)2011-05-28160016913.583.0425+11

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2017-11-0516451623133518.5515-83
2XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-061690168914.53517.515-45
3V Mistrzostwa Pszowa w Szachach Błyskawicznych2016-02-13174415669.51611.6825-54
4XVI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2015-11-081728176916.53615.8425+16
5XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2014-11-091638175015.53411.925+90
6XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2013-11-0315511688153611.5225+87
7XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2012-11-041592168310.53212.1625-41
8XII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2011-11-0616271702113112.425-35
9II Wakacyjny Turniej Szachowy - Blitz2011-08-2716151616352.525+12
10I Mistrzostwa Pszowa w Grze Blyskawicznej2011-05-13160014607.5106.925+15

Tabela przeciwników
 
XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w02694I++Jelonek, Michał2155KS DORS Ruda Śląska 1983
2b04193IIHadzicki, Tomasz2065LKS Zarzewie Prudnik1990
3w119268IVCaus, Dominik 1400SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2001
4b02311IKlepek, Witold1971PSSz Pszczyna 2000
5w06218IIZiemski, Przemysław1643KS DORS Ruda Śląska 1988
6b1Wnorowskii, Andrzej Bzie1960
7w0459IKotula, Magdalena 1687SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1998
8b115900Miskowiec, Stanisław 997Jastrzębie 1950
9w06591IIGóralczyk, Piotr 1829TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1985
10b15171IIISzmidt, Dominik 1226PSSz Pszczyna 2002
11w015890IKobiela, Marek1919Pawłowice1957
12b1492II+Kwiatkowska, Agnieszka1649UKS Rodło Opole2000
13w=6830IIPolok, Robert 1741PSSz Pszczyna 1986
14b02696kBłasiak, Mirosław 1877AKS Mikołów 1954
15w116336IIIBrzyszkowski, Stanisław1638Jastrzębie Zdrój1950
16b02408IIWilczek, Piotr1676Niedobczyce 1975
17w1Olsza, Henryk Pszczyna1966
18b04138IISitek, Dawid1873KSz Zefir Boguszowice 1975
19w020948IMentel, Ewa 1800Golasowice1966
20b15179IVMajewski, Jakub 1387PSSz Pszczyna 2000
21b117417IVKupiecki, Szymon1400SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2001
22w04414IBotor, Michalina1839AKS Mikołów 1990
23b16594IVKarasiński, Michał1290TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1976
24w=4386IIKwaśniewski, Paweł1807Ksz Górnik Lędziny1991
25b=8292IIKowalczyk, Agnieszka1638LKS PARK Starzenice 1991
26b=20259IIITkocz, Rafał 1600Wodzisław1979
27w=291ISzczurek, Natalia 1840KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1992
28w=5178IIIKowalczyk, Fryderyk 1389PSSz Pszczyna 2001
29b1Szmidt, TomaszPawłowice1970
30w=2702IZieliński, Hubert1949ŻKSz Żary 1973
31b06213IIZiemski, Jarosław1856KS DORS Ruda Śląska 1986
33w18912INisztuk, Michal 2031Słupsk 1957
34b01081I++Sapeta, Robert2072GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. 1982
35w07033ITomanek, Jerzy1816PSSz Pszczyna 1953
36b020148IIOlsza, Artur1800PSSz Pszczyna 1989
37b16590IISkorecki, Janusz1756TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1956
38w02740IIŚwierad, Łukasz 1776MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1997
39b1303IIJanik, Lidia1700UKS SP1 Jedynka Tychy 1992
40w=6403IIBizoń, Adam1667Pszów1970
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)