ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9395);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1164066 Ranking CA (Klasyczne):1498 (123)
ID CR: 26553 Ranking CA (Szybkie)1626 (265)
Nazwisko Imię:Bizoń, Dominik Ranking CA (Błyskawiczne)1562 (270)
Rok urodzenia:1996
Klub:UKS Ognisko Rydułtowy
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga2017-05-2814951573120.7815+3
2Wakacje z szachami - turniej na zgrupowaniu szkoleniowym UKS Ognisko Rydułtowy2015-07-0314431619471.8925+52
3III LIGA SENIORÓW - sezon 2015 - województwo śląskie2015-04-1914751655051.325-32
4DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW2015-01-10146316602.58225+12
5Otwarty Turniej Szachowy Poronin 2014 - grupa A2014-07-0614531546372.5925+10
6Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- C182014-06-2514871728071.425-34
7GAME OVER IV 12-13 kwietnia Grupa B2014-04-1315001338353.5525-13
8I Mistrzostwa Pszowa w Szachach Klasycznych2013-07-2815191382474.7625-19
9Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży - Wakacje w Mieście Rybnik - GRUPA A2013-07-1214631359895.7625+56
10Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa C172013-06-26146815852.582.7225-5
11Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów2013-05-1814891623292.8825-21
12XXX Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2012 Open FIDE2012-12-31148415503.583.2825+5
13Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Chłopcy C172012-06-1914871595393.1525-3
14Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów 20122012-05-2715201537394.3225-33
15IV Mistrzostwa Czerwionki-Leszczyn pod patronatem Senatora Antoniego Motyczki 2011-09-2514741512573.1525+46
16Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Chłopcy C15 2011-06-1914781655282.1625-4
17Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - LOJ2011-05-0714001505682.8825+78

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach2017-12-0316401522595.9415-14
2VI Wakacyjny Turniej Szachowy2017-08-27164516602.562.8815-5
3VIII Familijny Turniej Szachowy2017-01-2816371707362.415+8
4V Wakacyjny Turniej Szachowy2016-08-2016541636373.7125-17
5Turniej z okazji XXI Dni Pszowa2016-06-05167116502.563.1825-17
6VII Familijny Turniej Szachowy2016-02-2016541680352.325+17
7V Biblioteczny Turniej Szachowy2016-02-1716771610252.9525-23
8V Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego2015-11-2116491610573.8525+28
9II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rybnika 2015/2016 GRAND PRIX2015-09-19166516992.573.1525-16
10XI OTWARTE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW w SZACHACH2015-09-121690169338425-25
11Turniej z okazji XX Dni Pszowa2015-06-0716551708462.5825+35
12Turniej z okazji Dnia Dziecka o Puchar Wójta Gorzyc2015-05-3016751630252.825-20
13III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2015-03-22167417812.572.4525+1
14VI Familijny Turniej Szachowy2015-02-1416351704462.425+39
15IV Biblioteczny Turniej Szachowy2015-02-1015991590452.5525+36
16Mistrzostwa Rydułtów2014-09-06160714684.574.8325-8
17IV Wakacyjny Turniej Szachowy2014-08-30163816011.552.7525-31
18Turniej z okazji XIX Dni Pszowa2014-06-0716371594473.9225+1
19IV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach2014-03-01165415464.585.225-17
20V Familijny Turniej Szachowy2014-02-01161217163.551.825+42
21III Biblioteczny Turniej Szachowy2014-01-29159916563.572.9425+13
22V Noworoczny Turniej Szachowy2014-01-19157517453.592.5225+24
23INDYWIDUANE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH P'15- C182013-11-2416131835071.5425-38
24DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH P'152013-11-2316061775261.6825+7
25IX Mistrzostwa Rydułtów2013-10-1916001625483.7625+6
26XI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa D (do lat 16)2012-12-01157817403.592.6125+22
27Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich2012-11-18156516933.592.9725+13
28Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - grupa chłopców do lat 162012-11-1716071670293.6925-42
29III Wakacyjny Turniej Szachowy2012-08-2515991728251.6525+8
30Turniej z okazji otwarcia Baszty Rycerskiej w Wodzisławiu Śląskim2012-06-2415901575352.625+9
3180-lecia Klubu Sportowego "Wicher Wilchwy"2012-06-0916251552142.425-35
32XIV Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa D (do lat 16)2012-06-0216251674373.01250
33Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach2012-02-25157917064.582.6425+46
34X Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa D (do lat 16)2011-12-0315881704272.3825-9
35Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich P-15 na rok 2011 - grupa C162011-11-20159016633.593.625-2
36Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w szachach szybkich P-15 na rok 20112011-11-1916131657393.9625-23
37III Mistrzostwa o puchar prezesa Wicher Wilchwy gr do lat 162011-10-15159314655.574.6925+20
38II Wakacyjny Turniej Szachowy2011-08-2716111574252.7525-18
39XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa E (do lat 16)2011-05-28160016913.583.0425+11

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2017-11-0516451623133518.5515-83
2XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-061690168914.53517.515-45
3V Mistrzostwa Pszowa w Szachach Błyskawicznych2016-02-13174415669.51611.6825-54
4XVI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2015-11-081728176916.53615.8425+16
5XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2014-11-091638175015.53411.925+90
6XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2013-11-0315511688153611.5225+87
7XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2012-11-041592168310.53212.1625-41
8XII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2011-11-0616271702113112.425-35
9II Wakacyjny Turniej Szachowy - Blitz2011-08-2716151616352.525+12
10I Mistrzostwa Pszowa w Grze Blyskawicznej2011-05-13160014607.5106.925+15

Tabela przeciwników
 
XII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w04389IWaruga, Wojciech2005GKS Gwarek Ornontowice1962
2b0Rudzki, Krzysztof Pawłowice1980
3w0Brzyszkowski, StanisławJastrzębie Zdrój1950
4b116091Miśkowiec, Stanisław1000Jastrzębie Zdrój1947
5w1Haliżak, MarcinLKS Park Starzenice 1988
6b0ITomanek, JerzyPSSz Pszczyna 1953
7w1Stateczny, Marcin Pawłowice1970
8b02714IIWilk, Piotr 1839KSz HetMaN Szopienice Katowice1992
9w06589IIGóralczyk, Krystian1828TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1995
10b03968IIIGonsior, Klaudia1156KSz HetMaN Szopienice Katowice2000
11w0Baranek, NorbertOlkusz1973
12b02733IIOlej, Dariusz 1739StSz Arcymajstry Jaworzno 1966
13w116089IIMichniok, Justyna 1600PSSz Pszczyna 1989
14b1Lipus, Marcin Warszowice1970
15w04162IIMerta, Robert 1800LZS Swornica Czarnowąsy1973
16w15171IVSzmidt, Dominik 1400PSSz Pszczyna 2002
17b12716IIMucha, Marek1663PSSz Pszczyna 1961
18w15460IStrzęp, Marek2000OKSz Społem Opole1978
19b04444I+Lach, Krzysztof 2016KS DORS Ruda Śląska 1963
20w03956IIKowacz, Agnieszka 1465JKSz MCKiS Jaworzno 1998
21b110106IIStebakow, Cezary1670Czeladź1971
22w17181IVFaruga, Szymon1400Pawłowice1999
23b=15894II+Sroka, Sławomir1800UKS Hetman Koronny Trzebinia1984
24w06830IIPolok, Robert 1743Zabrzeg 1986
25b0IIPtaszek, PiotrUKS Hetman Częstochowa 1993
26w01748IIMalik, Eugeniusz1712UKS Trójka SP3 Chrzanów 1943
27b=ISzurek, Dagmara UKS Ognisko Rydułtowy1996
28b04138IISitek, Dawid1831KSz Zefir Rybnik-Boguszowice1975
29w=6403IIBizoń, Adam1797Pszów1970
30b06005IKmak, Wiesław1938UKS Trójka SP3 Chrzanów 1968
31w03995IIŚleziński, Nikodem1800LKS Strażak Zabrzeg1997
32w=4551ISzopa, Jan1911KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny1950
33b04425I+Świech, Piotr1975AKS Mikołów 1958
34b05747IIIPiela, Dominik1614PSSz Pszczyna 1998
35w0655IIJanulek, Dawid1739PSSz Pszczyna 1996
36w1492II+Kwiatkowska, Agnieszka1648LZS Swornica Czarnowąsy2000
37b=16090IVFilip, Czesław 1400Jarząbkowice 1967
38w=8292IIKowalczyk, Agnieszka1600LKS Park Starzenice 1991
39b=5188IIIMucha, Paweł 1540PSSz Pszczyna 1999
40b04150IMarchewka, Jakub2000LZS Swornica Czarnowąsy1976
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)