ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8792);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21871655 Ranking CA (Klasyczne):1511 (187)
ID CR: 67340 Ranking CA (Szybkie)1569 (147)
Nazwisko Imię:Janeczko, Jakub Ranking CA (Błyskawiczne)1475 (72)
Rok urodzenia:2007
Klub:UKS Czternastka Warszawa
Tytuł:II+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)2017-12-10148115044.573.2925+30
2PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C112017-11-17148714674.594.7725-6
3Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C112017-09-23147414415.594.9525+13
4MMM2017 WM-MA - chłopcy2017-09-10150313494.585.6825-29
5MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2017-07-09148414664.573.7125+19
6Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA B2017-07-02147914973.573.2925+5
7Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 112017-06-1814421443573.525+37
8Turnieje Fide w Ursusie - ELO do 1399 i_lub ranking krajowy minimum 14002017-06-0414501364474.3425-8
9Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)2017-05-2114141182775.5325+36
10Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy2017-03-05145714802.594.2325-43
11Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)2017-02-05140714105.573.525+50
12Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1300 i/lub PZSzach od 1400)2017-01-29137813895.594.3225+29
13Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)2016-12-11139413833.584.1625-16
14Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C (o III i II kategorię)2016-12-0413841432362.5825+10
15Konin Masters FIDE gr. B - Memoriał WIKTORA KORCZNOJA. 11-13.11.2016r 7 rund P60+30s. Nagrody S60+. J12. J9. I miejsce 500zł + 200zł(za 100%pkt.)2016-11-1314071413262.9425-23
16Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C (o III i II kategorię)2016-10-3014221308474.6225-15
17Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2006-2008)2016-09-2513801399573.2925+42
18Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C92016-09-23135513565.594.525+25
19MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2016-07-1013391351473.3625+16
20Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92016-06-1213221344473.2925+17
21DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-1513821311374.225-30
22Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-1513821311374.225-30
23Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-102016-04-24137712944.574.2725+5
24Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)2016-04-1013761421493.9625+1
25Turniej na III kategorię - Otwock2016-03-1314001245474.9725-24

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów M.St.Warszawy2017-11-05154815923.562.6425+21
2X Turniej im. Jana Brustmana2017-10-0714941701481.8425+54
3Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C102017-08-08148114526.5115.9425+13
4XXII TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 10 lat Warszawa Bielany 20172017-05-1414861411474.225-5
5XVIII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2017-05-0314891386585.1225-3
6Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - JUNIOR2017-04-23150414861.542.1225-15
7XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4A2017-04-22147815853.572.4525+26
8XIV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2007 i młodsi2017-04-0814871316464.3825-9
9V Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku II2017-04-0114391356553.0525+48
10Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa PODSTAWÓWKI2017-03-1814211392463.2425+18
11Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-01-15139614932.541.4825+25
12Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2016-11-1913781188675.2525+18
13IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach2016-11-0613661096332.4925+12
14MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 2016-10-16136914284.5114.6225-3
15IX Turniej im. Jana Brustmana2016-10-0813701407494.0525-1
16MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW DO 10 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06135113985.5114.7325+19
17II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dz. Białołęka - JUNIOR (bez wpisowego)2016-06-1813591194464.3225-8
18CSU Turniej szachów szybkich dla uczniów szkół podstawowych.2016-06-04134511693.542.9225+14
19Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" - gr. F1 (chł. - kl.III A-Ł)2016-06-0313461203232.0725-1
20Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-102016-04-17132912974.573.7825+17
21XIII T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2006 i młodsi2016-03-1913171502120.5225+12
22V Turniej DSP nr 1 w Wesołej o IV i V kat. (sz. podst. oraz gimnazja)2016-02-2012851159674.6925+32
23Otwarte Szachowe Mistrzostwa Polonii 2015 - do lat 102015-12-2812781247352.725+7

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C10
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w132882IVKoper, Kacper 1186UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2007
2b=12126IINowak, Filip1557KSz Polonia Wrocław2007
3w134915IIIJóźwik, Michał 1375MTSz Mińsk Mazowiecki2008
4b023555II+Paszkowski, Krystian1765MUKS Stoczek 45 Białystok2007
5w032157IIINagły, Wojciech1371KSz Polonia Wrocław2008
6b136814IVUrban, Szymon 1262UKS Jedynka Bełchatów 2007
7w129521IIKoperwas, Kamil 1466UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2007
8b023370IIJaworski, Tymon 1563KSz Polonia Wrocław2008
9w029746IIŚniadecki, Oskar 1531MTS Kwidzyn 2008
10b131442IIIBłaszkiewicz, Jakub1359KSz Jelonka Jelenia Góra 2008
11b132323IIGrabowski, Wojciech 1532UKS Trzydziestka Olsztyn2007
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1BLITZ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA - OPEN2017-11-1614991628292.9725-24
2Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - C102017-08-09148414926115.3925+15
3SZCZYRK FIDE Blitz OPEN - Turniej Otwarty Towarzyszący DMPJ 20172017-07-25150616212.5103.425-22
4Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju "SUDETY 2017"2017-06-3015271498494.8625-21
5I Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 8 w szachach błyskawicznych2017-03-2514911444684.5625+36
6Turniej Szachów Błyskawicznych2017-03-0215311414374.6225-40
7OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa IV Chłopcy2016-12-19153414194.574.6225-3
8MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW DO 10 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07160014874.5117.1525-66
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)