ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9438);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):1344 (18)
ID CR: 66568 Ranking CA (Szybkie)1273 (186)
Nazwisko Imię:Stupak, Krzysztof Ranking CA (Błyskawiczne)1281 (129)
Rok urodzenia:1977
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:IV

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa B2017-02-0513541268363.7215-10
2XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-1713671258363.915-13
3VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1113711456262.2815-4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
114 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-0512751325252.1515-2
213 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2812771318252.215-2
312 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2112751298362.8215+2
411 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-1412681213463.4815+7
510 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-0712531375361.9815+15
69 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-3112561229363.2415-3
78 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-2412401377361.9215+16
87 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1712311314362.3415+9
95 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-0312221179463.3615+9
104 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-2612301155363.615-8
113 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-1912181319362.1615+12
122 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018 2017-09-1212271213252.615-9
13I runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-120182017-09-0512351173363.5415-8
14XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2712241362241.2415+11
15XXXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2012291251252.3515-5
16XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-2512321268252.2515-3
17XXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-0412381247252.4515-6
18XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-2112401147353.1515-2
19XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-0712391255362.8815+1
20XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-0712381178352.915+1
21XIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-2412361256362.8215+2
22XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-2012271244352.415+9
23XIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-0612491161142.4815-22
24IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka- GRUPA B2016-12-0412491110364.1415-17
25IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-0812491254362.94150
26VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1812441285362.6415+5
27III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2012671106253.5515-23
28XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-0712851129364.2615-18
29II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa A2016-04-2412861437272.115-1
30XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-19126413913.561.9815+22
31IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-0112551336362.3415+9
32VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-1612511369251.715+4
33V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-0212501267241.9215+1
34I Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-0512571258252.515-7
35XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2212481203463.3615+9
36IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-0812501292252.215-2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-1112721285473.3615+9
2XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-14126212863.562.8215+10
3XXII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-14126912672.56315-7
4XX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-3112691332252.05150
5XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-0312671285362.8215+2
6XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-1312671209474.06150
7XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2912591327362.4615+8
8X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-15126013102.562.5815-1
9VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-25125614591.551.215+4
10IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2712521329372.7315+4
11II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-13124413003.572.9415+8
12XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-1412281359361.9215+16
13XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-1712141328362.0415+14
14XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-26122212841.552.0515-8
15XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1212141278362.4615+8
16XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-29122713011.562.415-13
17X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-15122012912.55215+7
18IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-26121713502.572.2415+3
19II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-12121413442.572.2415+3
20XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2911981328361.9215+16
21X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-1512121272272.9415-14
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)