ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10135);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21880760 Ranking CA (Klasyczne):1724 (36)
ID CR: 66569 Ranking CA (Szybkie)1783 (274)
Nazwisko Imię:Obuchowicz, Jerzy Ranking CA (Błyskawiczne)1783 (164)
Rok urodzenia:1976
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mini-ELO Białystok 2017 (13) - grupa A2017-09-03176814974.597.4715-44
2XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-17177317383.573.8515-5
3VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-11177816254.574.915-5
4VII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2016" - grupa A2016-07-0917971681485.2815-19
5IV Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2016 - grupa A2016-02-0718001504454.2515-3

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
113 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2817761623453.515+7
212 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2117771643464.0815-1
311 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-1417771650464.02150
4VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Grupa A - Open -ze szkołami ponadpodstawowymi2017-10-28178217034.584.8815-5
57 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1717871609464.3815-5
66 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1017861678463.915+1
75 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-0317931596464.515-7
84 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-2617651629664.0815+28
98. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017"2017-09-22177317662.563.0615-8
103 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-1917711723352.8515+2
11I runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-120182017-09-0517771593464.4415-6
12IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa E szachy szybkie2017-06-2718021675374.6915-25
13XXXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2018081623464.4415-6
14Otwarty Turniej z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja _ FIDE2017-05-0718621562497.6515-54
15III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa A2017-04-3018571801584.6415+5
16XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-2518531673453.715+4
17XXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-0418631683353.715-10
1812. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 20172017-03-3118881860152.715-25
19XXII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka2017-03-26190417564.585.615-16
20XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-2118891771563.9615+15
21II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa2017-03-1218911709575.1815-2
22XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-07188617414.564.1415+5
23XXIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-2118871751464.0815-1
24XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-07187316735.564.5615+14
25XIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-2418771707464.3215-4
26XVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-1018621629553.9515+15
27XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-2018621745463.96150
28XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-22187217223.564.215-10
29Integracyjny Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości2016-11-1318661900483.615+6
30IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-0818411674664.3215+25
31VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1818431700464.1415-2
32V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-0418371766463.615+6
33III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2018321622564.6215+5
34XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-0718321718463.96150
35XVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-10183717343.563.8415-5
36II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa A2016-04-2418051630885.8415+32
37XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1918181644242.9215-13
38IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-0118131730463.6615+5
39VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-1618131744353150
40VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-09181517932.552.6515-2
41V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-0217901821452.315+25
42I Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-0517781639564.1415+12
43XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2217861724363.5415-8
44III Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Sokółki - grupa A2015-12-1917971826262.7615-11
45IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-0818001640464.2615-3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Szachach Błyskawicznych2017-09-2318131666510715-30
2VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - szachy błyskawiczne2017-07-02180518102.541.9615+8
3IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa D szachy błyskawiczne2017-06-25182316584.585.7615-18
4XXVIII Otwarte Mistrzostwa Supraśla "Wiosna 2017"2017-05-13183116315.586.0815-8
5XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-14180316846.574.6215+28
6Otwarte Mistrzostwa Łomży Blitz 2017 - FIDE2017-03-11179718275.5115.0615+6
7XXII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-14178816365.574.915+9
8XX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-3117751598675.1115+13
9XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-0317771625464.215-2
10XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - blitz2016-12-2917911671363.9615-14
11XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-13179116614.574.7615-3
12XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2917921659464.0815-1
13X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-15179116934.574.4115+1
14VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-2518021704363.7815-11
15IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2718011655574.915+1
16II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-1318021631575.1115-1
17XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-14179216505.574.8315+10
18XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-1717781718574.0615+14
19XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-2617731654574.6215+5
20XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1217631686574.2715+10
2111. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 20162016-03-1817801766384.1615-17
22X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-1517811719474.1315-1
23IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-2617901708363.6615-9
24II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-1218011665474.7615-11
25XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2917981663574.7615+3
26X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-15180016744.574.6915-2
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)