ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11203);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21870560 Ranking CA (Klasyczne):1167 (49)
ID CR: 65993 Ranking CA (Szybkie)1249 (130)
Nazwisko Imię:Wojtowicz, Rozalia Ranking CA (Błyskawiczne)1321 (36)
Rok urodzenia:2005
Klub:UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Memoriał Szachowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - grupa A Dziewczęta2017-11-1911861159373.7825-19
2XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr C Jun. 2003-20062017-07-0212401227284.1625-54
3Ferie z szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa B2017-01-1912331211473.7125+7
4II Memoriał Szachowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - OPEN2016-11-2712231271362.5825+10
5XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr. C Jun. 2002-20052016-07-0312421219494.7725-19
6Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 12 lat dziewcząt2016-03-2012841256152.725-42
7Ferie z Szachami 2016 - Turniej klasyfikacyjny na kategorię trzecią - dziewczęta2016-02-18125011865.574.1325+34

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Wojewódzki Turniej Mikołajkowy do 12 14 16 18 lat i OPEN - X Memoriał Marka Łobejko pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego2017-12-1012591408282.425-10
2Mikołajkowy Turniej Szachowy "Szachiści grają dla Polonii 2018" - grupa C2017-12-0212621123464.1425-3
3X Jubileuszowy OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2017 Grupa C Juniorzy ur. 2002-20062017-10-2812001344582.4825+62
4JANOWSKI TURNIEJ SZACHOWY 2017 (FIDE RAPID)2017-06-1112021350272.125-2
5II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarackiego - Junior2017-04-2212381247152.4525-36
6XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2017 - Grupa B Jun. 99-072017-02-2611891277583.0425+49
7Wojewódzki Turniej Mikołajkowy do 12 14 16 18 lat i OPEN- IX Memoriał Marka Łobejko2016-12-11118112943.593.1525+8
8Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach szybkich do12 14 16 18 i OPEN2016-10-3011661374261.3825+15
9X Międzynar Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - juniorki2016-10-08117311021.531.825-7
10XXVI Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2016 - Gr. C Jun. ur. 2001-20052016-09-2411381213593.625+35
11Janowski Turniej Szachowy2016-06-0511501227393.5125-12
12Turniej o puchar Wójta Gminy Tomaszów w ramach obchodów 100-lecia szkoły2016-05-2211241322240.9625+26
13Wojewódzki Turniej Szachowy w ramach 90-lecia PZSzach - klasy IV-VI SP2016-05-1410971271371.8925+27
14Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego - ur. 2005 i młodsi2016-04-2310561214482.3225+41
15V Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. kl IV-VI- Dziewczęta2016-04-0810031145461.8625+53
16XVI MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2016 - Grupa B Jun. ur. 1998-20062016-02-2810381123293.4225-35
17Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Tomaszowa Lub.2015-12-2010511234020.5225-13
18Ind. Mistrz. Województwa Lubelskiego w szachach szybkich do 8 i 10 lat2015-12-139751141571.9625+76
19I Mikołajkowy Turniej Szachowy "Szachiści grają dla Polonii 2015" - juniorki2015-12-069931034141.7625-18
20I Memoriał Marszałka Józefa Piłsudskiego - grupa B2015-11-1510001026252.325-7

Tabela przeciwników
 
X Międzynar Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - juniorki
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b0I+Trybowska, Anna UKS Orlik Rudnik n. Sanem 1998
2w031345IVNiedorys, Gabriela1025Gim Łaszczów/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubel2001
3b1Mróz, DariaSP 2 Tomaszów Lub. 1970
4w1Bałka, KamilaSP 2 Tomaszów Lub. 1970
5b0IVBratash, ViktoriyaKovel 2006
6w1Kucharska, NataliaSP 2 Tomaszów Lub. 1970
7b127402IVPalak, Sara 1097UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2003
8w=29846IVKrzaczkowska, Anna1183SP2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2005
9b0IVOszust, Natalia UKS Astra Leśniowice 2002
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 - Grupa C BLITZ2017-06-2812911400482.825+30
2OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa V Dziewczęta2016-12-1912831348241.6425+8
3Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach Błyskawicznych do 12 14 16 18 i OPEN2016-10-29137313444.5158.125-90
4XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 Grupa C - BLITZ2016-06-29140013104.595.5825-27
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)