ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8682);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21877882 Ranking CA (Klasyczne):
ID CR: 64896 Ranking CA (Szybkie)1543 (129)
Nazwisko Imię:Zdybel, Przemysław Ranking CA (Błyskawiczne)1766 (19)
Rok urodzenia:2006
Klub:UKS Czternastka Warszawa
Tytuł:II

 
 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Klub P.Z.Szach. (305 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-11-0215461630131.1425-3
2X Turniej im. Jana Brustmana2017-10-0714951535693.9625+51
3Klub P.Z.Szach. (298 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka2017-09-1415381500152.7525-43
4Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-122017-06-11152714674.574.0625+11
5WOM szkolny 2017 - finał2017-04-2615081600362.2225+19
6XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A2017-03-25149716152.562.0425+11
7Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2004 i młodsi2017-01-1414851572241.5225+12
8XXI Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 20162016-11-1115251409374.6225-40
9II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Dwuboju Stołowym o Puchar Kolei Mazowieckich2016-06-0514691694481.7625+56
10Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów M.St.Warszawy2016-06-0414421575361.9225+27
11Ochocki Turniej Szachowy Dzieci do lat 12 (klasy III i młodsi)2016-05-2114171262674.9725+25
12XVII Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2016-05-0114291328474.4825-12
13WOM szkolny - finał2016-04-1914151363463.4225+14
14Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-102016-04-1713941329574.1325+21
15Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - 2002 i młodsi2016-04-0913731307574.1325+21
16Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich - Szkoły Podstawowe2016-01-23133512195.563.9625+38
17Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Aktywne2015-12-2013271156453.6525+8
18Mazowiecki Turniej Szachowy Dzieci do 12 lat2015-12-1213381342131.4725-11
19Turniej na IV i V kategorię szachową2015-11-14128513074.552.3525+53
20Turniej klasyfikacyjny na IV i V kat. z okazji Święta Niepodległości (do 12 lat)2015-11-1112711190342.4425+14
21Szachy w Ratuszu - Bielany 2015 - do 12 lat2015-10-18124213643.572.3125+29
22II MMA o Puchar Kolei Mazowieckich Grupa C - na IV i V kategorię2015-06-2012441228242.0825-2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1BLITZ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA - OPEN2017-11-16181017544105.825-44
2V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże "2017 - Turniej Blitza2017-08-2418001710695.5825+10

Tabela przeciwników
 
BLITZ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA - OPEN
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b0364IDytman, Radosław 1938KSz Polonia Wrocław2002
2w08424IChaczyński, Kamil1705KS KORONA Zakrzewo2003
3b031511IIJaneczko, Jakub 1499UKS Czternastka Warszawa2007
4w1Kaźmierowski, Jan1969
5b114940IIBudzisz, Adrian 1485MUKS Stoczek 45 Białystok2005
6w119811IILeśniak, Kacper1727KSz Gambit Świecie 2003
7b08890IMaciejewski, Kamil1817ŁKS Szach-Centrum Łódź2003
8w128338kJagodzinski, Mariusz21781970
9w024024ICisek, Kamil1722UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2003
10b017409IIBojczewski, Mateusz 1931LKSz Lublin 2003
11w16601IIŚwiątek, Mateusz1567UKS Korona Gdańsk2002
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)