ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11429);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21883467 Ranking CA (Klasyczne):1143 (28)
ID CR: 62112 Ranking CA (Szybkie)1184 (247)
Nazwisko Imię:Czarnowicz, Mateusz Ranking CA (Błyskawiczne)1111 (55)
Rok urodzenia:2006
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:IV

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 20172017-07-0811041180462.425+39
2VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa B2017-07-04108711633.572.825+17
3V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa B2017-02-0511151098263.1225-28
4XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 11 - C112016-06-1912001284093.4225-85

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
115 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-1211861245252.125-2
24. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-12-1011521330361.6225+34
313 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2811721198141.8425-20
4FINAŁ - IGRZYSKA DZIECI Grupy Północnej SZS w Szachach - Chłopcy2017-11-2511401197341.6825+32
511 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-1411301178362.5825+10
69 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-3111211163362.6425+9
7VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Gr. B - Szk. Podst. kl. IV-VII2017-10-28110212493.592.725+19
88 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-2410921279261.5625+10
97 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-17108211902.562.125+10
102. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-10-15109712451.572.125-15
115 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-0311291156152.325-32
124 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-2611101208362.2225+19
132 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018 2017-09-1211101112363250
14I runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-120182017-09-0511201073363.4225-10
15XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2711191202251.9525+1
16XXXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2011131220251.7525+6
17PUCHAR SZKÓŁKI SZACHOWEJ 20172017-05-1410631189461.9825+50
18III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa B2017-04-3010421080473.1525+21
19XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-2510351149251.725+7
20XXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-041044970242.425-9
21XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-2110331173251.5525+11
227. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2017-03-1210181232261.3825+15
23XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-0710201074252.125-2
246. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2017-02-1210141210271.7525+6
25XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-079981113241.3625+16
264. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-12-119851215271.4725+13
27IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka- GRUPA B2016-12-049881288010.1525-3
28Igrzyska Grupy Północnej SZS - szkoły podstawowe chłopcy2016-11-2099111651.561.6225-3
29IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-089991174151.3525-8
30VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa B. 2016-10-2210021085383.1225-3
312. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-10-099611216371.3325+41
321. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-09-259551151271.7525+6
33III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-209381120251.325+17
34Otwarty Turniej o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Ekonomicznej2016-09-179461123151.3525-8
35SZACHOWY DZIEŃ DZIECKA 2016 - GRUPA A (www.szachowydziendziecka.pl)2016-06-049391054251.725+7
36II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa B2016-04-249221048372.3125+17
37XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-199191015251.8525+3
38IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-019151142140.8425+4
39VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-169051149130.625+10
40XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-229421138061.525-37
41VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-11-249821052041.625-40
42V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-109911104141.425-9
43VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa B2015-10-2410501108183.3625-59
44III Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2015 - grupa C2015-02-0810451105493.7825+5

Tabela przeciwników
 
9 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w031972Hołownia, Artur1414Sokółka 1986
2b031974IVHapoń, Gabriela1055LUKSz Orient Sokółka2006
3w118768VWilczyński, Mateusz1045LUKSz Orient Sokółka2006
4b137059VHapoń, Patrycja1007LUKSz Orient Sokółka2011
5w132583IVStupak, Aleksandra1034LUKSz Orient Sokółka2010
6w05480IIMiakisz, Wojciech 1753LUKSz Orient Sokółka1971
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-11109811543.572.9425+13
2XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-1411151149262.725-17
3XXII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-1411381145262.9425-23
4XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-0311401247262.125-2
5XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-13113213441.551.1525+8
6XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-1411331252262.0425-1
7XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-1711411221262.3425-8
8X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-1511591271151.7525-18
9VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-0112001178152.6525-41
10IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-03120012011.531.5250
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)