ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11733);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21846316 Ranking CA (Klasyczne):1489 (13)
ID CR: 59077 Ranking CA (Szybkie)1549 (17)
Nazwisko Imię:Kunicki, Paweł Ranking CA (Błyskawiczne)1009 (141)
Rok urodzenia:1981
Klub:KS DORS Ruda Śląska
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga2017-05-2814871501483.8415+2
2Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów2016-10-02148616561.551.415+1

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Memoriał Jana Dorsa2016-09-30155716761.562.0415-8
2Turniej w KS DORS2015-04-0315451755251.1515+12
3Turniej w KS DORS2015-02-2715421699261.7415+3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej blitzowy w ksdors2017-10-1399412903131.9515+15
2Turniej u Dorsa2017-06-029781271260.915+16
3Turniej u Dorsa2017-04-079751271150.7515+3
4Turniej w KS DORS2017-03-039931293081.215-18
5Blitz Klubowy KS DORS2017-01-139931291171.05150
6Turniej Klubowy KS DORS + 5 Armageddon2016-05-209641264371.0515+29
7Turniej z okazji 50-tych urodzin Wiktora Pańczyszyna + 2-gi Armageddon2016-04-229631263160.915+1
8Turniej blitzowy 5' + 3'' w KS DORS2016-04-0895512551.560.915+8
9Turniej Blitzowy w KS DORS2016-01-1594912491.571.0515+6
10Turniej blitzowy w KS DORS2016-01-0897312730111.6515-24
11Turniej w KS DORS2015-10-169761276181.215-3
12Turniej w KS DORS2015-09-259871287050.7515-11
13Turniej dwukołowy KS DORS2015-09-1898512852121.815+2
14Turniej w KS DORS2015-08-079691269260.915+16
15Turniej w KS DORS2015-03-279601260291.3515+9
16Turniej w KS DORS2015-03-209651265191.3515-5
17Turniej w KS DORS2015-03-139801280071.0515-15
18GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T12 M.Gnieciaka2015-01-3010001300091.3515-20
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)