ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8801);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):1500 (33)
ID CR: 58953 Ranking CA (Szybkie)1497 (19)
Nazwisko Imię:Bagdasaryan, Armen Ranking CA (Błyskawiczne)1458 (19)
Rok urodzenia:1960
Klub:KS LogIN Skierniewice
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Jesienny 22017-11-0414771443684.415+23
2TURNIEJ JESIENNY 12017-10-21147115104.594.0515+6
3Mecz scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - LogIN Skierniewice2017-03-1714391299774.8315+32
4Turniej zimowy 2017 KS LogIN2017-03-13140014536.593.8715+39

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 20162016-11-1014811566351.915+16
2VIII Memeoriał im. Stanisława Kurta2016-07-1714811293342.96150
3VII Memoriał im. Stanisława Kurta2015-07-1914421457552.415+39
4VI Memoriał im. Stanisława Kurta2014-08-2414001605451.215+42

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1TURNIEJ BŁYSKAWICZNY SKIERCON 20162016-07-231428162048215+30
2Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2016-01-30140015635113.0815+28

Tabela przeciwników
 
Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b022441IMSarwinski, Miroslaw 2293SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1954
2w1Kubik, Krzysztof1970
3b018923IISokół, Maria1509KSz Piątka Skierniewice2005
4w1Kochanowski, PrzemysławSkierniewice1970
5b115437IIIAndrzejczak, Ignacy 1531UKS HETMAN Puszcza Mariańska 2006
6w131820IIIZakrzewski, Mikołaj1600KSz Piątka Skierniewice2000
7w018451IIWysocki, Mateusz1555KSz Piątka Skierniewice2005
8b124756IIWrzodak, Jarosław1800UKS HETMAN Puszcza Mariańska 1982
9w0519IIBudzińska, Małgorzata 1563KSz Piątka Skierniewice2000
10b08865II+Zimochocki, Roman 1795UKS Pałac Nieborów1974
11w120077IIIPsyk, Włodzimierz1429KSz Piątka Skierniewice2007
12b16495IICiesielski, Maciej1507KSz Piątka Skierniewice2003
13b024604IVBiernat, Dobromir 1400Skierniewice1955
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)