ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11453);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21860343 Ranking CA (Klasyczne):1229 (119)
ID CR: 59376 Ranking CA (Szybkie)1380 (466)
Nazwisko Imię:Stupak, Bartosz Ranking CA (Błyskawiczne)1369 (159)
Rok urodzenia:2006
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 20172017-07-0812241192473.7825+5
2VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa B2017-07-0412271159474.1325-3
3XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C122017-05-28124413182.583.225-17
4V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa B2017-02-0511951186442.0425+49
5XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-17120213071.551.825-7
6XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C2016-12-3011891237483.4425+13
7VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-11117814061.551.0525+11
8Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU+PL2016-09-11111512834.571.9625+63
9Puchar Janowa 20162016-07-0910581177451.725+57
10VII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2016" - grupa B2016-07-07100911124.572.5225+49
11XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 11 - C112016-06-1995812393.591.4425+51
12MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2015 - grupa C2015-12-3091611563.591.825+42
13IX Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy2015-09-1489711502.591.7125+19
14XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 09 - C092015-06-148821157281.3625+15
15III Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2015 - grupy A + B2015-02-088901145171.3325-8
16Turniej Klasyfikacyjny Białystok Jesień 2014 - grupa C2014-11-1194110780.582.5625-51
17V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" - grupa C2014-07-13100010160.562.8825-59

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
115 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-12134913194.563.2425+31
24. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-12-1012951481471.8225+54
314 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-0512791356362.3425+16
413 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2812371324462.2825+42
5FINAŁ - IGRZYSKA DZIECI Grupy Północnej SZS w Szachach - Chłopcy2017-11-2512611271141.9625-24
612 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2112681233363.325-7
73. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-11-1913141277273.8525-46
811 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-1413141311363250
910 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-0713041235463.625+10
109 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-3113541230264.0225-50
11VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Gr. B - Szk. Podst. kl. IV-VII2017-10-2813701277595.6725-16
128 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-2413661264463.8425+4
137 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1713591529261.6825+7
142. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-10-15134913953.573.0825+10
155 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-0313391388362.5825+10
161. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-10-0113011414472.4525+38
174 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-2612911338362.5825+10
183 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-1913031155353.525-12
192 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018 2017-09-12129613392.552.225+7
20I runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-120182017-09-0512781248463.2425+18
21Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C122017-08-08132613653114.9525-48
22XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2713241215463.925+2
23XXXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2013381133464.5625-14
24PUCHAR SZKÓŁKI SZACHOWEJ 20172017-05-14135312215.596.1225-15
25III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa B2017-04-3013491176685.8425+4
26XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-2513081326452.3525+41
27XXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-0412981278231.5925+10
28XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-2112911411251.725+7
297. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2017-03-1212841264473.7125+7
30XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-0713121216253.1525-28
316. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2017-02-12128613943.572.4525+26
32XIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-2412801245352.7525+6
33XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-201330133004225-50
344. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-12-11132213563.573.1525+8
35XIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-0613151228463.7225+7
36IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka- GRUPA B2016-12-0413391227221.325+17
37Szachowy Puchar Świętego Mikołaja (www.pucharmikolaja.pl) - Grupa A2016-12-0313341316594.7725+5
38XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2213321423251.925+2
39Igrzyska Grupy Północnej SZS - szkoły podstawowe chłopcy2016-11-20131813243.562.9425+14
40IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-08131512743.563.3625+3
413. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-10-30133212563.574.225-17
42VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa B. 2016-10-2213221235695.5825+10
43VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-18132113282.552.4525+1
442. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-10-0913261252474.225-5
451. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-09-2512751438471.9625+51
46III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2012431362351.725+32
47Otwarty Turniej o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Ekonomicznej2016-09-1712231203463.1825+20
48XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-2112321054464.3825-9
49XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-0712301170352.925+2
50SZACHOWY DZIEŃ DZIECKA 2016 - GRUPA A (www.szachowydziendziecka.pl)2016-06-0412261087574.8325+4
51Wiosna w Szkółce Szachowej2016-05-1511841204573.2925+42
52II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa B2016-04-2411511239472.6625+33
538. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-04-2311561185373.2225-5
54XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1911531172241.8825+3
55Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' - 15 Turniej B2016-04-1011601192252.325-7
567. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-03-1911681251262.3425-8
57IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-0111411229351.925+27
586. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-02-20111212363.572.3125+29
59VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-1611201138252.3525-8
60IV Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2016 - grupa B2016-02-0711441054484.9625-24
61V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-0211461200252.125-2
625. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-01-16114311563.573.3625+3
63I Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-0511121268361.7425+31
64XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2211111121362.9425+1
65III Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Sokółki - grupa C2015-12-1910901074463.1225+21
66IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-081115119115225-25
67VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-11-2411251147131.4125-10
683. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2015-11-2111031211362.125+22
69V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1010871201241.3625+16
70III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-2710851299140.9225+2
71VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa B2015-10-2410461219492.4325+39
722. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2015-10-1710341136372.5225+12
731. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2015-10-03101411832.561.6825+20
74Bohaterom Grodna 19392015-09-059831173371.7525+31
75III Otwarty Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PG 19 Sportowego2015-06-069911281020.3225-8
76Dzień Dziecka ze Szkółką Szachową - Grupa A2015-05-319831105251.6525+8
77Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty grupa B2015-05-169861195151.1525-3
788. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2005 i młodsi2015-04-259961160151.425-10
797. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2005 i młodsi2015-03-2810161045141.8425-20
806. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2005 i młodsi2015-02-2110231203151.325-7
81II Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka - grupa C2014-12-2110371084262.5825-14
82GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY województwo podlaskie - grupa do lat 082014-12-2010641048142.0825-27
83V Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty - Grupa C2014-10-1910611127372.8725+3

Tabela przeciwników
 
XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b127162VGiełażyn, Jan 955LUKSz Orient Sokółka2009
2w132583IVStupak, Aleksandra1054LUKSz Orient Sokółka2010
3b05475kOlszewski, Andrzej2273LUKSz Orient Sokółka1953
4w019825IIIZajkowski, Wojciech 1539LUKSz Orient Sokółka1977
5b131974IVHapoń, Gabriela1007LUKSz Orient Sokółka2006
6w137374Górka, Dominika914LUKSz Orient Sokółka2009
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C122017-08-09139214274114.9525-23
2XXX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-11138513603.563.1825+7
3XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-1413961464262.4625-11
4XXII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-1413861317463.625+10
5XX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-31136414613.572.5925+22
6XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-0313731332363.3625-9
7XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-13137314282.562.52250
8XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2913601426362.4625+13
9X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-15135514412.562.2825+5
10VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-25137214151.552.225-17
11IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-27137214712.572.52250
12II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-13137014442.562.425+2
13XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-14138413762.563.0625-14
14XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-17137914023.573.2925+5
15XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1213781461251.9525+1
16XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-29133913494.562.9425+39
17X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-15135415240.541.1225-15
18VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-23135814131.541.6825-4
19IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-2613471408362.5225+11
20II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-12132714153.572.6625+20
21XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2913401394262.5225-13
22X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-15133313623.573.2225+7
23VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-01135013312.563.1825-17
24VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1713801305374.225-30
25IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-0313791389241.9625+1
262. runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-20140013542.563.3625-21
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)