ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11453);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21860343 Ranking CA (Klasyczne):1229 (119)
ID CR: 59376 Ranking CA (Szybkie)1380 (466)
Nazwisko Imię:Stupak, Bartosz Ranking CA (Błyskawiczne)1369 (159)
Rok urodzenia:2006
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 20172017-07-0812241192473.7825+5
2VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa B2017-07-0412271159474.1325-3
3XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C122017-05-28124413182.583.225-17
4V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa B2017-02-0511951186442.0425+49
5XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-17120213071.551.825-7
6XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C2016-12-3011891237483.4425+13
7VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-11117814061.551.0525+11
8Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU+PL2016-09-11111512834.571.9625+63
9Puchar Janowa 20162016-07-0910581177451.725+57
10VII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2016" - grupa B2016-07-07100911124.572.5225+49
11XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 11 - C112016-06-1995812393.591.4425+51
12MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2015 - grupa C2015-12-3091611563.591.825+42
13IX Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy2015-09-1489711502.591.7125+19
14XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 09 - C092015-06-148821157281.3625+15
15III Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2015 - grupy A + B2015-02-088901145171.3325-8
16Turniej Klasyfikacyjny Białystok Jesień 2014 - grupa C2014-11-1194110780.582.5625-51
17V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" - grupa C2014-07-13100010160.562.8825-59

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
115 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-12134913194.563.2425+31
24. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-12-1012951481471.8225+54
314 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-0512791356362.3425+16
413 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2812371324462.2825+42
5FINAŁ - IGRZYSKA DZIECI Grupy Północnej SZS w Szachach - Chłopcy2017-11-2512611271141.9625-24
612 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2112681233363.325-7
73. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-11-1913141277273.8525-46
811 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-1413141311363250
910 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-0713041235463.625+10
109 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-3113541230264.0225-50
11VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Gr. B - Szk. Podst. kl. IV-VII2017-10-2813701277595.6725-16
128 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-2413661264463.8425+4
137 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1713591529261.6825+7
142. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-10-15134913953.573.0825+10
155 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-0313391388362.5825+10
161. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-10-0113011414472.4525+38
174 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-2612911338362.5825+10
183 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-1913031155353.525-12
192 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018 2017-09-12129613392.552.225+7
20I runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-120182017-09-0512781248463.2425+18
21Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C122017-08-08132613653114.9525-48
22XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2713241215463.925+2
23XXXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2013381133464.5625-14
24PUCHAR SZKÓŁKI SZACHOWEJ 20172017-05-14135312215.596.1225-15
25III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa B2017-04-3013491176685.8425+4
26XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-2513081326452.3525+41
27XXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-0412981278231.5925+10
28XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-2112911411251.725+7
297. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2017-03-1212841264473.7125+7
30XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-0713121216253.1525-28
316. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2017-02-12128613943.572.4525+26
32XIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-2412801245352.7525+6
33XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-201330133004225-50
344. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-12-11132213563.573.1525+8
35XIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-0613151228463.7225+7
36IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka- GRUPA B2016-12-0413391227221.325+17
37Szachowy Puchar Świętego Mikołaja (www.pucharmikolaja.pl) - Grupa A2016-12-0313341316594.7725+5
38XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2213321423251.925+2
39Igrzyska Grupy Północnej SZS - szkoły podstawowe chłopcy2016-11-20131813243.562.9425+14
40IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-08131512743.563.3625+3
413. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-10-30133212563.574.225-17
42VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa B. 2016-10-2213221235695.5825+10
43VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-18132113282.552.4525+1
442. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-10-0913261252474.225-5
451. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-09-2512751438471.9625+51
46III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2012431362351.725+32
47Otwarty Turniej o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Ekonomicznej2016-09-1712231203463.1825+20
48XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-2112321054464.3825-9
49XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-0712301170352.925+2
50SZACHOWY DZIEŃ DZIECKA 2016 - GRUPA A (www.szachowydziendziecka.pl)2016-06-0412261087574.8325+4
51Wiosna w Szkółce Szachowej2016-05-1511841204573.2925+42
52II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa B2016-04-2411511239472.6625+33
538. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-04-2311561185373.2225-5
54XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1911531172241.8825+3
55Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' - 15 Turniej B2016-04-1011601192252.325-7
567. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-03-1911681251262.3425-8
57IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-0111411229351.925+27
586. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-02-20111212363.572.3125+29
59VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-1611201138252.3525-8
60IV Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2016 - grupa B2016-02-0711441054484.9625-24
61V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-0211461200252.125-2
625. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-01-16114311563.573.3625+3
63I Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-0511121268361.7425+31
64XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2211111121362.9425+1
65III Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Sokółki - grupa C2015-12-1910901074463.1225+21
66IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-081115119115225-25
67VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-11-2411251147131.4125-10
683. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2015-11-2111031211362.125+22
69V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1010871201241.3625+16
70III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-2710851299140.9225+2
71VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa B2015-10-2410461219492.4325+39
722. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2015-10-1710341136372.5225+12
731. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2015-10-03101411832.561.6825+20
74Bohaterom Grodna 19392015-09-059831173371.7525+31
75III Otwarty Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PG 19 Sportowego2015-06-069911281020.3225-8
76Dzień Dziecka ze Szkółką Szachową - Grupa A2015-05-319831105251.6525+8
77Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty grupa B2015-05-169861195151.1525-3
788. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2005 i młodsi2015-04-259961160151.425-10
797. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2005 i młodsi2015-03-2810161045141.8425-20
806. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2005 i młodsi2015-02-2110231203151.325-7
81II Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka - grupa C2014-12-2110371084262.5825-14
82GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY województwo podlaskie - grupa do lat 082014-12-2010641048142.0825-27
83V Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty - Grupa C2014-10-1910611127372.8725+3

Tabela przeciwników
 
Igrzyska Grupy Północnej SZS - szkoły podstawowe chłopcy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w123217IIIGałka, Jaromir 12272008
2w1Szczepaniak, BorysSP 10 Suwałki2007
3b026682IIIPojawa, Jakub 1488UMKSz Jaćwież Suwałki2006
4w131089IVSłuchocki, Igor1169KSz. Javena Hańcza Suwałki2008
5b1Szymański, Piotr 2006
6w1Rojek, Hubert SP 5 Suwałki 2006
7b124051IIIWięch, Wiktor1222KSz. Javena Hańcza Suwałki2007
8w=18764IIIBednarski, Paweł 1449KSz. Javena Hańcza Suwałki2006
9b021512IIIGajewski, Krzysztof 1389SP Bakałarzewo 2006
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C122017-08-09139214274114.9525-23
2XXX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-11138513603.563.1825+7
3XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-1413961464262.4625-11
4XXII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-1413861317463.625+10
5XX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-31136414613.572.5925+22
6XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-0313731332363.3625-9
7XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-13137314282.562.52250
8XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2913601426362.4625+13
9X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-15135514412.562.2825+5
10VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-25137214151.552.225-17
11IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-27137214712.572.52250
12II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-13137014442.562.425+2
13XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-14138413762.563.0625-14
14XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-17137914023.573.2925+5
15XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1213781461251.9525+1
16XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-29133913494.562.9425+39
17X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-15135415240.541.1225-15
18VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-23135814131.541.6825-4
19IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-2613471408362.5225+11
20II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-12132714153.572.6625+20
21XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2913401394262.5225-13
22X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-15133313623.573.2225+7
23VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-01135013312.563.1825-17
24VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1713801305374.225-30
25IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-0313791389241.9625+1
262. runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-20140013542.563.3625-21
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)