ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8801);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21874840 Ranking CA (Klasyczne):1512 (80)
ID CR: 57257 Ranking CA (Szybkie)1496 (149)
Nazwisko Imię:Abramowicz, Aleksander Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:2006
Klub:Legionowo - parafia pw. św. Jana Kantego
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C112017-11-17149914605.594.9525+13
2Jesienny Turniej Fide na Bemowie2017-10-2214661594351.6525+33
3Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C112017-09-2314471467594.2325+19
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2017-07-1714341544372.4525+13
5Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA B2017-07-02146014512.573.5725-26
6Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 112017-06-1814261409573.6425+34
7"Witaj Lato" Zawody Szachowe o III i II kategorię2016-06-2613761328673.9925+50
8Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 112016-06-1214061332374.225-30
9Szachowe Międzynarodowe Mistrzostwa Najmłodszych PORONIN T10+OPEN FIDE 2016-05-06138813635.594.7725+18
10Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-102016-04-24139612584.574.8325-8
11Igrzyska Szkolne - pierwszy krok do mistrzostwa - Open B2015-10-2514001249464.225-4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej o puchar Szkoły Szachowej TALENT-2003 r. i młodsi (IV kat i wzwyż)2017-11-0414641341442.6825+32
2Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-10-1514441601241.1625+20
3Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-122017-06-11143513694.574.1325+9
4XXII TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 12 lat Warszawa Bielany 20172017-05-14144414572.562.8825-9
5V Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku II2017-04-011419134945325+25
6Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-02-1213991442352.225+20
7IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ - grupa B2017-02-1114011226575.1125-2
8Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2004 i młodsi2016-11-2613631458341.4825+38
9Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. B2016-11-1113631234696.03250
10Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2004 i młodsi2016-10-1513681437131.225-5
11XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2016-10-01136116021.561.225+7
12XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY WĘGRÓW 20162016-09-2513461463372.3825+15
13Otwarty Turniej Szachowy - Pożegnanie Lata w Arenie Legionowo2016-09-18133114732.561.8625+15
14Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat ur. 2004 i młodsi2016-09-1713251370241.7625+6
15XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2016-09-03133514711.561.9225-10
16Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" - gr. F1 (chł. - kl.III A-Ł)2016-06-0313371128343.0825-2
17XXI TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 10 lat Warszawa Bielany 20162016-05-1513251325473.525+12
18Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-102016-04-1712941373472.7325+31
19XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3B2016-03-1912821284352.525+12
20XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2B2016-02-2012631412241.225+19
21XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1B2016-01-2312601416130.8725+3
22Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2015-11-21124911673.553.0525+11
23Turniej dla dzieci o puchar MDK Wolomin (możliwość zdobycia V i IV kat.)2015-11-1512021187563.1225+47
24Turniej na IV i V kategorię szachową2015-11-1411851312241.3225+17
25Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. B - do lat 102015-11-1111681234483.2825+17
26I Turniej Szachowy o puchar Burmistrza dzielnicy Białołęka (Junior)2015-06-1411671177241.9625+1
27III Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza - B2015-03-2811791274141.4825-12
28Turniej Finałowy Projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole" grupa E2014-06-08120012251.552.3525-21

Tabela przeciwników
 
Otwarty Turniej Szachowy - Pożegnanie Lata w Arenie Legionowo
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b=15756IIKępiński, Lech1785Legionowo 1941
2w122155IIIKubalski, Piotr 1368LKS Lotos Jabłonna 2005
3b02206IZbrzeski, Piotr 1944KS Entropia NZSPW Warszawa1986
4w1Wróblewski, MichałLegionowo 1980
5b04448IIKaczmarczyk, Marcin 1581LKS Lotos Jabłonna 1973
6w032149IIOlszewski, Paweł 1483Serock1973
7b130199IVKowalski, Dawid 1142PKS MAT BIAŁOŁĘKA2008
 

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)