ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11430);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21829489 Ranking CA (Klasyczne):1218 (228)
ID CR: 58365 Ranking CA (Szybkie)1236 (347)
Nazwisko Imię:Więch, Wiktor Ranking CA (Błyskawiczne)1312 (11)
Rok urodzenia:2007
Klub:KSz. Hańcza Suwałki
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1MISTRZOSTWA SUWAŁK JUNIORÓW MŁODSZYCH2017-09-0312211259373.1525-3
2I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open D2017-08-18123312343.58425-12
3I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open D2017-07-0312321196594.9525+1
4XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy2017-06-18120712095.594.525+25
5MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW 8-10 LAT W SZACHACH2017-06-0411561217572.9425+51
6XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C102017-05-2811641181494.3225-8
7TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - A2017-05-1411741396020.4425-10
8Mini-ELO Suwałki 2017 (1)2017-03-26121313220.562.125-39
9V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 102017-01-28118212874.593.2425+31
10Igrzyska Szkolne Miasta Suwałki 2016 - chłopcy2016-11-1911281281461.825+54
11Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hańcza" Suwałki2016-11-13116213020.561.8625-34
12Mini-ELO Suwałki 2016 (1)2016-10-3011541238372.6625+8
13Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU+PL2016-09-1111501222372.825+4
14II Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2016" - OPEN B do 1700 ELO (lub od III kat.)2016-08-1412071336072.3125-57
15XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (do 10 lat)2016-07-0511471199683.4425+63
16XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2016-07-0511471447010.1525-3
17XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 09 - C092016-06-1910871158693.625+60
1832 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach - od 16002016-05-2810941318161.3225-7
19TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II i III kat.2016-05-2211071330171.5425-13
20FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa C2016-02-0611851119174.1325-78
21XVII Ogólnopolski Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2016 - Grupa C 1100-14002016-01-2911321144562.8825+53
22Świąteczne turnieje na kategorię w ZS nr 3 - Grupa B 14002015-12-3011641182273.2925-32
23KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH - GRUPA "B"2015-12-1311351204472.825+29
24OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK - grupa B2015-11-10113212502.572.3825+3
25Mini-ELO Suwałki 2015 (1) - grupa B2015-10-11115311731.552.3525-21
26IX Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy2015-09-1411831258283.225-30
27I Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2015" - Open D do lat 9 (2006 i młodsi)2015-07-0111551206593.8725+28
28XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 09 - C092015-06-1411001244592.7925+55
29Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - chłopcy2015-05-0311171181393.6925-17
30 III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 102015-02-0711981116174.2725-81
31XVI Turniej FERIE ZIMOWE grupa C2015-01-29116113523.58225+37
32III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-09-2811911397051.225-30
33Mistrzostwa Suwałk Juniorów Młodszych w szachach2014-06-1512001310141.425-9

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 11 (2007 r. i młodsze) - IV Turniej2017-12-031211121046325+25
2Miejskie Igrzyska Dzieci Miasta Suwałki - chłopcy2017-11-2612401280152.225-29
3XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 11 (2007 r. i młodsze) - III Turniej2017-11-1912351207473.7825+5
4VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Gr. B - Szk. Podst. kl. IV-VII2017-10-2812621252384.0825-27
5Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P - 15 Turniej B2017-04-0912481155574.4125+14
6Puchar Województwa Podlaskiego klas I-III w szachach - chłopcy2017-02-1812341252231.4125+14
7MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2017"2017-02-01120812134.573.4325+26
8XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - V Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2017-01-1412401201263.325-32
9SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA "C"2016-12-10121012963.562.2825+30
10XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - IV Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-12-0412271286141.6825-17
11XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - III Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-11-26122213112.562.2825+5
12Igrzyska Grupy Północnej SZS - szkoły podstawowe chłopcy2016-11-2012221340062.0425-51
13VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa B. 2016-10-2212061176584.3225+16
14XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - II Turniej - Grupa B (SP i Gimnazja)2016-10-0212131276383.2825-7
15WAKACYJNE GRAND PRIX JUNIORÓW - I2016-07-1312151392141.0825-2
16XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 82016-04-1712341270141.825-19
17Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' - 15 Turniej B2016-04-1012051275472.825+29
18XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 72016-03-2012101340272.2425-5
19Drużynowy Puchar Województwa Podlaskiego dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych w szachach - chłopcy2016-02-2112191149242.425-9
20Drużynowe Mistrzostwa Miasta Suwałk dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych w szachach - chłopcy2016-02-20120712083.56325+12
21XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 62016-02-14119913042.562.1625+8
22XXII Suwalska Liga Szkolna w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 52016-01-1711931272372.7325+6
23XXII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach 2015-2016 Grupa B (SP i Gimnazja) - 4 turniej2015-12-2011821314382.5625+11
24SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA - C2015-12-0511881322141.2825-6
25Finał grupy północnej Szkolnego Związku Sportowego - Igrzyska SP Chłopcy2015-11-2111841333261.825+4
26VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa B2015-10-2411931247383.3625-9
27XXII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach 2015-2016 Grupa A (2007 r. i młodsi) - 2 turniej2015-10-0411561153452.525+37
28XXII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach 2015-2016 Grupa A (2007 r. i młodsi) - 1 turniej2015-09-2711471134352.625+9
29Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa C082015-08-08114311885114.8425+4
30Turniej wakacyjny - 32015-07-21115012541.551.825-7
31GP SP nr 11 - Dzieci do lat 12 (2003 i młodsi)2015-06-2811761167142.0425-26
32TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 292015-05-2711691230241.6825+7
33TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 282015-05-2011811183252.525-12
34TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 272015-05-1311901428020.425-9
35Suwalska Liga Szkolna grupa A2015-04-2610841184582.8825+53
36Suwalska Liga Szkolna grupa A2015-04-2610841184582.8825+53
37TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 242015-04-2210991175141.625-15
38Mistrzostwa Suwałk Młodzików do lat 82015-04-1910691170351.825+30
39TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 232015-04-15103712362.551.225+32
40TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 222015-04-0110641236041.0825-27
41TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 212015-03-2510591164251.825+5
42TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 202015-03-18106712960.540.8425-8
43TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 192015-03-11104611702.551.6525+21
44TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 182015-02-2510491215141.1225-3
45XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 5 turniej - grupa A2015-02-1510561079373.2925-7
46TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 162015-02-1110561251141250
475. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2005 i młodsi2015-01-1710441147372.5225+12
48TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 142015-01-1410421194130.925+2
49XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 4 turniej - grupa A2015-01-1110401129251.925+2
50TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 132015-01-0710521320030.5125-12
51Turniej O Puchar Dyrektora ZS 3 grupa D2015-01-049931172461.6225+59
52GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY województwo podlaskie - grupa do lat 082014-12-20101011630.541.225-17
53TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 122014-12-17101112700.530.5425-1
54RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR LOKALNEJ GRUPY RYBACKIEJ2014-12-1310421173041.2825-31
55TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 112014-12-1010471278010.2125-5
56SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA D - MŁODZICY 2014-12-0610181249240.8425+29
57TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 10.2014-12-0310151171130.8725+3
58XXI Suwalska Liga Szkolna 2014/2015 - 3 turniej - grupa A2014-11-3010221153010.3225-7
59TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 82014-11-1910381321040.6425-16
603. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 - ur. w 2007 i młodsi2014-11-1510171051473.1525+21
61TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 6.2014-11-0510141236140.8825+3
62TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 5.2014-10-29103612040.551.425-22
63IGRZYSKA WOJEWÓDZKIE - SZCZEBEL MIEJSKI-chłopcy2014-10-1910491313030.5425-13
642. RUNDA XX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 - ur. w 2007 i młodsi2014-10-1110631054373.5725-14
65TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 1.2014-10-0111011190041.5225-38
66Mistrzostwa Suwałk Juniorów w szachach szybkich2014-07-2710991235261.9225+2
67Szachowy Dzień Dziecka z mBankiem - grupa B2014-06-0110981055473.9225+1

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Suwałk Juniorów w szachach szybkich
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w020206IIISawicki, Wojciech 1372UMKSz Jaćwież Suwałki2005
2b024286IVPodlewski, Michał1400KSz. Javena Hańcza Suwałki2001
3w121511IVSawicki, Jan1156UMKSz Jaćwież Suwałki2007
4w018759IIICzarniecka, Anna1101KSz. Javena Hańcza Suwałki2008
5b0VPieczulis, Hubert UMKSz Jaćwież Suwałki2007
6w111436IVSchyllo, Wiktoria 1096KSz. Javena Hańcza Suwałki2005
7b06690IIIGałaszewski, Karol 1287KSz. Javena Hańcza Suwałki2004
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa C082015-08-09140013013.5117.0425-88
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)