ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11779);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1118730 Ranking CA (Klasyczne):1762 (92)
ID CR: 24620 Ranking CA (Szybkie)1860 (57)
Nazwisko Imię:Koliński, Daniel Ranking CA (Błyskawiczne)1795 (11)
Rok urodzenia:1994
Klub:UKS Hetman Puszcza Mariańska
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA2017-08-2117621720595.04150
2Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 20122012-12-0917691859262.2825-7
318.Mistrzostwa Milanówka o Puchar Burmistrza Open A2012-07-0817871812383.7625-18
465.Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2012 - Open B2012-06-0317461761694.3225+41
5I Memoriał im. Janusza Heka Turniej A2012-04-01172815965.574.7625+18
6Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - OLM2012-02-2617481753373.4325-10
7Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2012-02-2617481753373.4325-10
8IX Otwarte Mistrzostwa Parafii pod Wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej2011-11-1317721614474.9725-24
9XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2011 - Turniej A2011-08-2417841786494.525-12
1017.Mistrzostwa Milanówka 2011 o Puchar Burmistrza Open A2011-07-0317871816494.1425-3
11Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 16/18/202011-06-1217901694353.1525-3
12Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-2018001889393.4225-10

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IX Memoriał im. Stanisława Kurta - Turniej drużynowy2017-07-0218411654553.715+19
2Mistrzostwa Klubu UKS Hetman Puszcza Mariańska2015-02-2818321532443.415+9
3VI Memoriał im. Stanisława Kurta2014-08-2418581608354.0525-26
4XII Ułańska Fantazja2014-08-23183716664.553.6525+21
5III Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej2012-09-3018041548775.6725+33
6V Turniej Ułanskiej Fantazji2012-07-22178417064.563.6625+20
7II HETMAŃSKA BUŁAWA PUSZCZY MARIAŃSKIEJ2011-09-1817651694574.225+19
8III Turniej Ułańskiej Fantazji2011-08-14177315643.553.8525-8
9III Memoriał im. Stanisława Kurta2011-05-01181116872.564.0225-38
10I Turniej Ułańskiej Fantazji2011-04-1718001689574.5525+11

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IV DOŻYNKOWY BLITZ2011-09-11180017196.5116.7125-5
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)