ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4929);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13268);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1117653 Ranking CA (Klasyczne):2116 (183)
ID CR: 4123 Ranking CA (Szybkie)2092 (531)
Nazwisko Imię:Woźniak, Maciej Ranking CA (Błyskawiczne)2159 (121)
Rok urodzenia:1980
Klub:LKS Parnas Stara Wieś
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa 2017-11-1221161988696.03150
2II TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - Grupa A2017-11-05210720553.552.8515+9
3Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-10211520382.553.0515-8
4DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20172017-05-03210019357.596.4815+15
5II Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej2017-02-1221111919353.7515-11
6IX Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa A2016-11-1321111986696.03150
7Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-11214221351.573.5715-31
8I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej2016-01-2421531956353.7515-11
9VIII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach2015-11-1121691993475.1115-16
10DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-1321592096695.3115+10
1157 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 20152015-06-05218320504.596.1215-24
12Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Mercure Dosłońce - OPEN do 2150 ELO2015-02-2021721927897.215+11
13VII Mistrzostwa Rzeszowa2014-11-11217519786.596.7515-3
14Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1421862082595.7615-11
1556 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 20142014-06-13220021174.595.4915-14
16DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20142014-05-0422142095595.9415-14
17VI Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa 2013-11-1122101990564.6815+4
18DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20132013-05-0122062113695.6715+4
19V Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa2012-11-11221120136.596.8415-5
20DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20122012-05-0121902106795.5815+21
21III Liga Małopolska Seniorów2011-12-18217520705.574.4815+15
22Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa A2011-11-13221020094.596.8415-35
23Otwarte Mistrzostwa TS Wisła Kraków - Ranking powyżej 17002011-03-20220020228107.315+10
24Festiwal Szachowy "Spotkania przy szachownicy" - grupa A2010-07-01220022293.583.6815-2

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 92017-11-2821051952474.915-13
2Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 82017-10-31207420835.573.4315+31
3Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 72017-09-2620851858464.7415-11
4XXIII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2017" - Grupa A Seniorzy2017-08-2720832054594.8615+2
5Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 62017-06-20209518934.575.3215-12
6Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 52017-05-30208920334.574.0615+6
7Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 42017-04-25208520164.574.215+4
8Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 22017-02-21209219304.574.9715-7
9Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 12017-01-3121111912475.3215-19
10Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 92016-11-2921002026574.215+11
11Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 82016-11-08210219804.574.6915-2
12XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Grupa A Seniorzy2016-08-2121181981596.1215-16
13VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KROSNA Gr. OPEN2016-08-20212719975.596.1215-9
14Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 62016-06-2821421979475.0415-15
15Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 52016-05-31214019425.575.3215+2
16Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 42016-04-2621362007574.6915+4
17Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" - Grupa A Seniorzy2016-04-17213420705.595.3115+2
18VI Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2016 Grupa A Seniorzy2016-04-0921391985696.3915-5
19Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 32016-04-05211119966.574.6215+28
20Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 22016-03-0121401848475.9515-29
21Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 12016-01-2621381997574.8315+2
22Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2015 - turniej nr 102015-12-15214020154.574.6915-2
23Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2015 - turniej nr 92015-11-2421431952575.2515-3
24Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2015 - turniej nr 82015-10-2721372026574.5515+6
25VIII OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2015 Ranking od 1800 wzwyż - Grupa A2015-10-2421522111495.0415-15
26Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2015 - turniej nr 72015-10-06213920185.574.6215+13
27Powiatowy Turniej Szachowy o Złotą Wieżę2015-10-0421211889664.7415+18
28Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2015 - turniej nr 52015-05-2621211964574.97150
29III Otwarte Mistrzostwa Niebylca w szachach o Puchar Wójta Gminy Niebylec - OPEN2015-05-16211020076.595.7615+11
30Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2015 - turniej nr 32015-03-31210419365.575.0415+6
31V Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2015 - Gr A Seniorzy2015-03-21212419235.596.8415-20
32XV MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2015 - Grupa A Open2015-03-0821391922697.0215-15
33Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2015 - turniej nr 22015-02-24213819315.575.3915+1
34Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2015 - turniej nr 12015-01-27213719295.575.3915+1
35IX Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Rzeszów - 2015 r.2015-01-2421361851675.8815+1
36Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 102014-12-1621212074573.9915+15
37XVIII Międzynarodowe Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe - Grupa A2014-12-0621092161352.1515+12
38Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 92014-11-2520951932675.0415+14
39Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 82014-10-2821131919475.2515-18
40VII OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2014 Ranking od 1800 wzwyż - Grupa A2014-10-18213320244.595.8515-20
41Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 72014-09-30213220394.574.4115+1
42Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 62014-06-1721422019474.6915-10
43II Otwarte Mistrzostwa Niebylca w szachach o Puchar Wójta Gminy Niebylec - OPEN2014-05-24213019427.596.6615+12
44Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 52014-05-2021561896475.7415-26
45Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 42014-04-29216120154.574.915-5
46III Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2014 Grupa A Seniorzy2014-03-29216719606.596.9315-6
47Grand-Prix Rzeszowa w Szachach Szybkich w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 32014-03-25215620255.574.7615+11
48Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" - Grupa A Seniorzy2014-03-2321572107595.1315-1
49IV Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. Gr A Seniorzy2014-03-15214620426.595.7615+11
50XIV MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2014 * I Memoriał im. Tadeusza Szylara - Grupa A Open2014-03-0221462024696.03150
51Grand-Prix Rzeszowa w Szachach Szybkich w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 22014-02-2521711921475.6715-25
52Grand-Prix Rzeszowa w Szachach Szybkich w OKK Akwarium 2014 - turniej nr 12014-01-1421392000774.8315+32
53Powiatowy Turniej Szachowy o Złotą Wieżę2013-11-2421391885454.05150
54XXIII Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2013 - Grupa A od R=1801 wzwyż2013-09-21213720745.595.3115+2
55Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Wojewódzki PK 20132013-04-2121372111342.1615+12
56XIII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" Mistrzostwa Woj. PK 2013 - Open2013-03-0321342032695.7615+3
57III Otwarty Turniej Szachowy Wiśniowa 2013 Grupa A Seniorzy2013-02-02213019866.596.2115+4
58V OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2012 - Gr A - Zaw. od R=1800 wzwyż2012-10-27214420993.584.4815-14
59VIII Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - Grupa A2012-07-1521622022596.2115-18
60II OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - Grupa A Seniorzy2012-03-0321771953697.0215-15
61XII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" Mistrz Woj PK 2012 - Open2012-01-2921921970697.0215-15
62XVI Otwarty Turniej Szachowy im. Józefa Gromka Gr A Sen i Jun 93-952011-11-05219719986.596.8415-5
63Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 10 na 2011 r.2011-10-2422191988475.5315-22
64IV OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2011 - Gr A - Zaw. od R=1800 wzwyż2011-10-22221220906.596.0315+7
65Grand-Prix Rzeszowa - turniej nr 9 na 2011 r.2011-09-26220920155.575.2515+3
66II Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK - Rzeszów 2011 r.2011-08-2021941902775.9515+15
67Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego Gimnazjalistów-chłopcy2011-05-2022061906010.8515-12
68X Turniej Wielkanocny2011-04-23220619406.586.56150
69Grand-Prix TS Wsła Kraków P15 - Turniej nr 52011-04-0422061909675.95150
70I Mistrzostwa Strażowa w Szachach -Open2011-04-0222001933786.5615+6

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Turniej Jameson Pub2017-01-072171195811.51612.3215-12
2Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Szachach Błyskawicznych 20162016-12-112149207710.515915+22
3II Turniej Jameson Pub2016-12-0921661962111612.1615-17
4Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Szachach Błyskawicznych 20152015-10-182146206310.5159.1515+20
5Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Mercure Dosłońce - Turniej blitz2015-02-19215619764.575.1815-10
6European Blitz Chess Championship 20122012-12-1422041983386.2415-48
7Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ - turniej nr 10 na 2011 r.2011-11-0722192001697.0215-15
8Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ - turniej nr 9 na 2011 r.2011-10-1022031996896.9315+16
9Otwarte Turnieje Szachowe BLITZ - turniej nr 8 na 2011 r.2011-09-15218520696.585.2815+18
10INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2011-05-0321832102231.8315+2
11Grand-Prix TS Wisła Kraków P5 - Turniej nr 52011-04-1121931907686.7215-10
12Grand-Prix TS Wisła Kraków P5 - Turniej nr 22011-01-1722001971575.5315-7
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)