ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8790);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21837406 Ranking CA (Klasyczne):1485 (169)
ID CR: 52426 Ranking CA (Szybkie)1349 (118)
Nazwisko Imię:Skrzypczyński, Kacper Ranking CA (Błyskawiczne)1456 (44)
Rok urodzenia:2005
Klub:UKS SP11 Skoczek Tczew
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C -13)2017-09-3014621576493.0625+23
2I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open C2017-08-1814531523493.625+9
3V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 142017-01-28142214445.594.2325+31
4SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-13 (ur. 2004 i 2005)2017-01-15140715103.582.8825+15
5Mistrzostwa Miasta Tczewa 2016 r2016-11-23137414854.593.1525+33
6PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - C112016-11-1213971363494.9525-23
7Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C-11KP-PO2016-09-2413851382594.525+12
8Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IV TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 20162016-08-3013611446483.0425+24
9XVI OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ -Ch. Kl. 3-42016-08-29133013505.594.2325+31
10XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2016 - Grupa D do lat 132016-07-16133012505.595.49250
11Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS Centrum Tczew 20162016-04-20134814542.593.2425-18
12 IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 142016-02-27135013893.583.625-2
13Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 11 (KP-PO)2015-09-2613151386593.625+35
14Bursztynowe Wybrzeże B 20152015-08-2912611336572.825+54
15Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorówq2015-06-2012711346010.425-10
16Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy (2005-2006-2007)2015-06-14122513164.572.6625+46
17V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 16002015-03-15122113432.572.3125+4
18 III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 102015-02-0712491199495.1325-28
19 GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 14002014-12-14117112905.572.3825+78
2050. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F2014-08-26117312463.593.625-2
2149. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa F2013-08-25120012352.583.625-27

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXVI Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud dla dzieci do lat 122017-12-03164614405.575.3225+4
2Jesienny Turniej o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego do lat 162017-11-2516701515474.9725-24
3XX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "Siedmiu Gwiazd" TC 2005 i młodsi2017-11-1816561419332.425+14
4III Otwarte Mistrzostwa Regionu Pomorza i Kujaw w Szachach Szybkich w Świeciu2017-10-2116871616484.825-19
5FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK DZIECI W SZACHACH DRUŻYNOWYCH2017-10-1616731419332.4325+14
6XXV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud2017-10-15168016094.584.825-7
7VI Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa do lat 122017-10-14168414664.564.6825-4
8V Malbork Junior Open2017-09-1716741521685.625+10
9Turniej o Puchar Galerii Neptun-Juniorzy2017-09-0316431452896.7525+31
10Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C122017-08-08168015446117.4825-37
11VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 20172017-07-09170316512.563.4225-23
12*** IV Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie"- Rapid w Tleniu ( FIDE)***2017-07-0216771723593.9625+26
13Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 132017-06-11169715395.585.6825-4
14SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - JUNIORZY DO LAT 122017-05-2816731504675.0425+24
15SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2017-05-2716741857141.0425-1
16V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KALISKA2017-05-2116391771351.625+35
17Drugi Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gdańska- Junior OPEN (FIDE)2017-05-2016461396797.2925-7
18X Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" -Kadeci2017-04-22163213644.554.1525+8
19IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 20172017-04-09160417183.572.3825+28
20II WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 6 W GDYNI2017-04-01161013844.564.7425-6
21XXIII TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2017-03-26160914795.585.4425+1
22IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ - grupa B2017-02-1116491388675.7425+6
23Świąteczny Turniej Szachowy dla dzieci. Grupa do lat 122016-12-11166114224.564.825-7
24XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2016-12-03161217804.592.5225+49
25V Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa do lat 122016-10-1516011430575.1125-2
26Turniej o Puchar Galerii Neptun.2016-09-04161316723.583.3625+3
27MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06161716354.5104.725-4
28XXI TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2016-06-1915951714472.3825+40
29BRANIEWO XXI WIEK2016-06-18159515683.573.7825-7
30Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 112016-06-11156114247.596.1225+34
31SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - JUNIORZY DO LAT 122016-05-2215541463463.7225+7
32XVI REGIONALNY TURNIEJ SZACHOWY BAWMY SIĘ RAZEM SZACHY SZYBKIE - CHOJNICE 20162016-04-3015491586241.825+5
33I WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W GDYNI JUNIORZY DO LAT 13-11-92016-04-23152113475.564.3825+28
34 II TURNIEJ O PUCHAR KLUBU SZACHOWEGO GAMBIT SZEMUD do lat 122016-04-1614581315442.7625+31
35II Otwarty Turniej Szachowy Juniorów 2016-04-0914851280586.0825-27
36XVIII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TC20042016-03-1214871398353.125-2
37XX TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2016-03-0614861544372.9425+1
38 GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa OPEN2015-12-2014891598041.425-35
39Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci do lat 102015-12-1214801220221.6425+9
40Mikołajkowy Turniej Szachowy2015-12-0514521401452.8525+28
41XII Otwarty Turniej Szachowy Pamięci Jerzego Ossorya-Cierpickiego2015-11-29144614012.542.2425+6
42 Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego2015-11-21145713403.563.9625-11
43Otwarty Międzypokoleniowy Turniej Szachowy 2015-11-0714291707250.8525+28
44XVIII Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud2015-10-2514211512372.6625+8
45IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej - Grupa do lat 112015-10-1714381412231.6225+9
46IV OTWARTE MISTRZOSTWA UKS KORONA GDAŃSK2015-10-11138914685.593.5125+49
47Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa C102015-08-08134513905114.8425+4
48 XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 102015-07-0514081180375.5325-63
49Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów do lat 112015-06-21134213596.583.8425+66
50XVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD (FIDE) - I miejsce 500zł2015-06-0713471423383.225-5
51SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - JUNIORZY DO LAT 102015-05-1713081213674.4125+39
52Otwarte Mistrzostwa Pruszcza Gdańskiego Juniorów w Szachach2015-05-16130814434.561.9225+64
53OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH2015-05-14129914254113.6325+9
54Grand Prix Juniorów Tczewa turniej II2015-05-09130911993.563.925-10
55XV MTSzJ "EURO-SZACHY.TALENTY 2015" Turniej B Dzieci do lat 122015-05-0213321215595.9425-23
56I Turniej Szachowy o Puchar KSz Gambit dla dzieci do lat 8 - 10 - 122015-04-2513351180232.1325-3
57Turniej Szachowy WIOSNA 2015 Grupa 1400 - 16002015-04-19136312433.574.6225-28
58XVI TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD (do FIDE) - I miejsce 500zł2015-03-29135013904.593.9625+13
59XV Wojewódzki Memoriał Szachowy im. Danuty Widuch C2015-03-07132512235.574.4825+25
60XI Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich2015-02-2813041337473.1525+21
61 Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego do lat 162014-11-15132514390.541.3625-21
62XLIII Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych2014-10-2413361342131.4725-11
63III Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej Gr. 102014-10-1813831162253.925-47
64SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - JUNIORZY DO LAT 102014-05-18140012473.564.225-17

Tabela przeciwników
 
XI Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w126863VCysewski, Łukasz 1152Gdynia2004
2b06293IIHładun, Bartłomiej1686UKS MDK GDYNIA1999
3w024187IIITrzebiński, Patryk 1327UKS MDK GDYNIA2007
4b124107VKunowski, Mikołaj1084UKS MDK GDYNIA2005
5w127086IVSobczyński, Mateusz1400Gdynia SP62007
6b121912IVPortee, Paweł1340UKS MDK GDYNIA2006
7w07096IIWyrzykowska, Aleksandra 1450UKS MDK GDYNIA2002
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej X z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-12-0716501586574.1325+21
2Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Blitza2017-12-021661173315225-25
3Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 182017-12-0216611669594.4125+14
4 Turniej Szachowy - Targi "GRA I ZABAWA"2017-11-1916731583242.4825-12
5Turniej IX z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-11-0216851586474.4825-12
6Turniej VII z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-09-0716781589463.7225+7
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C122017-08-09170116086116.9325-23
8*** IV Festiwal Szachowy" Bory Tucholskie" - Blitz w Tleniu (FIDE)***2017-07-01168716616105.425+14
9Turniej V z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-05-0416871640473.99250
10Turniej IV z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-04-06156317084.561.8625+65
11Turniej III z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-03-02149116994.571.6125+72
12Turniej II z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-02-0214901449473.9225+1
13V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2017-01-24154915533115.3925-59
14PORONIN turniej błyskawiczny2017-01-14158214383.574.8325-33
15Turniej I z cyklu Grand Prix Malbork 20172017-01-0515701568473.525+12
16 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa do lat 14-182016-11-26157216483.593.625-2
17TURNIEJ O PUCHAR UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI2016-11-1115691543594.8625+3
18Turniej szachów błyskawicznych przy "DABKI CHESS OPEN 2016"2016-08-2715361525694.6825+33
19MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07157015155116.3825-34
20Blitz w Kowalewie2016-07-15156915386115.9425+1
21Turniej Parafialny 2016-06-0215711439464.0825-2
22Memoriał Leona Jaworskiego2016-05-14157415522.552.6525-3
23Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna2016-03-19154716943.582.425+27
24IV Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2016-02-23151216764.5113.0825+35
25Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Blitza - Grupa do lat 122015-12-1915221530373.4325-10
26Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kościerskiego w Szachach Błyskawicznych 20152015-11-15151015076115.525+12
27Żuławski Turniej Szachowy2015-10-24150814754.584.425+2
28Turniej Błyskawiczny "Pożegnanie lata z Koroną" 2015-09-18148115605103.925+27
29Turniej blitza "Buursztynowe Wybrzeże" 20152015-08-2814881425595.3125-7
30II Pomorskie Święto Wisły2015-08-23149615123.583.8425-8
31Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa C102015-08-09152914425.5116.8225-33
32Turniej Parafialny2015-06-1114921491452.525+37
33Grand Prix Tczewa Juniorów turniej I2015-03-27143612195.564.6825+20
34Pomorski Turniej Szachowy2015-03-2114191443473.2925+17
35Grand Prix Juniorów Tczewa IV - Mikołajkowy2014-12-1013991250564.225+20
36Grand Prix Juniorów Tczewa turniej III 2014-10-1314031256464.225-4
37P'5-Blitz Impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im Akiby Rubinsteina2014-08-22145314501.573.525-50
38Grand Prix Juniorów II turniej2014-06-2314121288553.3525+41
39Turniej Parafialny2014-06-0514051459241.6825+7
40I Grand Prix Tczewa Juniorów 2014r2014-05-1514001332231.7725+5
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)